Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

thanx tempelako alla hthela programma pou na to kanei me th mia olo ton katalogo h ta mhnumata kai oxi ena ena...

Τα Αγαθά Copies Κτώνται... :innocent:

 

 

M Y P H O N E Ε Υ Χ Α Ρ Ι Σ Τ Ο Υ Μ Ε !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Wirelessly posted (Nokia3230/2.0 (3.0505.2) SymbianOS/7.0s Series60/2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

... Επιλογή όλων...

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

thanx tempelako alla hthela programma pou na to kanei me th mia olo ton katalogo h ta mhnumata kai oxi ena ena...

:confused: Μα με τον καταλογο τα κανει ολα μαζι και οχι ενα ενα.Τα επιλεγεις ολα και κανεις αντιγραφη...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

θα μπορουσε καποιος να μας πει που μπορουμε να βρουμε θεματα;

 

[ΕΠΙΣΗΜΟ] Themes για 6600 και 7610 :rolleyes:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

h mpataria krataei molis kai meta bias 2 meres.prepei na anisixw?kai episis pos mporo na apothikeyso aac arxeia sto thl kai ayta mporoyn na ginoyn hxos klisis?dokimasa kai den ta anagnwrizei.

apo antivirus kai sinafi programata poy mporo na vro kai pos tha katalavo oti to kinito pire io?

eyxaristo kai signomi alla eimai neos sta s60!

Link to comment
Share on other sites

kai episis pos mporo na apothikeyso aac arxeia sto thl kai ayta mporoyn na ginoyn hxos klisis?dokimasa kai den ta anagnwrizei.

apo antivirus kai sinafi programata poy mporo na vro kai pos tha katalavo oti to kinito pire io?

eyxaristo kai signomi alla eimai neos sta s60!

 

Τα aac τα εβαλες στο sounds/digital ?

Προσπαθησε να ενημερωνεσε απο το θεμα

[ΕΠΙΣΗΜΟ] Series 60 just got a virus. Mε την αναφορα νεου virus αναφερονται και τα συμπτωματα . :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ρε μάγκες , έχω βάλει σχεδόν ολα τα προγράμματα για βίντεο _ panoman , photographer 2.4, Camcorder Pro 3.7.5, PhotoAcute v2.0, CameraFx, Face Warping και μερικά άλλα..._ και ΔΕΝ παίζει κανένα! :mad: , γιατί έτσι, αφου σχεδόν εχει το ίδιο λειτουργικό με το 6600!προφανώς η διαφορετική κάμερα θα φταίει, ας περιμένουμε καινούργιες εκδόσεις!

Τα προγράμματα για προβολή βίντεο παίζουν μια χαρά!...και τα παιχνίδια!

Υ.Γ. ...αν ξέρει κανεις κανενα καλό ταβλάκι ας μου πει! ;)

Link to comment
Share on other sites

ειμαι και εγω ενας ικανοποιημενος κατοχος του 3230....θα ηθελα να κανω μια ερωτηση σχετικα με την συνδεσιμοτητα στο pc...Συγκριτικα με τους τρεις τροπους συνδεσης με το pc , bluetooth usb adapter - καλωδιο usb - card reader , ποιον θεωρειται ποιο γρηγορο ; Εχω αγορασει bluetooth usb adapter αλλα θελω κατι πιο γρηγορο...
Link to comment
Share on other sites

ειμαι και εγω ενας ικανοποιημενος κατοχος του 3230....θα ηθελα να κανω μια ερωτηση σχετικα με την συνδεσιμοτητα στο pc...Συγκριτικα με τους τρεις τροπους συνδεσης με το pc , bluetooth usb adapter - καλωδιο usb - card reader , ποιον θεωρειται ποιο γρηγορο ; Εχω αγορασει bluetooth usb adapter αλλα θελω κατι πιο γρηγορο...

Με σειρα ταχυτητας απο το πιο γρηγορο στο αργο:

 

Card reader

καλωδιο USB

Bluetooth

ΙrDA(για ιστορικους λογους)

 

Εγω εχω καλωδιο και ειμαι ευχαριστημενος.Με τον card reader δεν εχεις το πλεονεκτημα αμεσης επικοινωνιας με το pc και δεν μπορεις να χρησιμοποιησεις το nokia pc suite ή αλλο προγραμμα.Το bluetooth σου δινει το πλεονεκτημα της ελευθεριας και φορητοτητας αλλα ειναι πιο αργο και τελειωνει και η μπαταρια γρηγοροτερα και λογω SP2 να εχεις καμια φορα προβλημα με μερικες μαρκες..Απο την αλλη ,το καλωδιο εχει το μειωνεκτημα το οτι δεν μπορεις να το βαλεις σε ολα τα τηλεφωνα που θα εχεις(ειχες) αν δεν ειναι συμβατο :)

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

δεδομενου οτι θα αγορασω mmc του 1gb , μαλλον συμφερει card reader ... θα μπορεις ας πουμε να βαλεις στην καρτα μια divx ταινια των 700 mb γρηγορα... με card reader δεν μπορεις να φορτωσεις εφαρμογες ;

 

τι καρτες παιρνει το 3230 τελικα ;

Link to comment
Share on other sites

δεδομενου οτι θα αγορασω mmc του 1gb , μαλλον συμφερει card reader ... θα μπορεις ας πουμε να βαλεις στην καρτα μια divx ταινια των 700 mb γρηγορα... με card reader δεν μπορεις να φορτωσεις εφαρμογες ;

Aν δεν κανω λαθος μπορεις.Τις βαζεις στην καρτα και μετα απο το τηλεφωνο κανεις την εγκατασταση.Εγω απλως το αναφερω γιατι θεωρω βαβουρα να κανεις back up τη μνημη του τηλ. στην mmc μεσω της επιλογης που εχει.Να σωσεις μετα το αρχειο με τον card reader στο pc και οταν θελεις να ξανα επαναφερεις το back up να κανεις το αντιστροφο.Με το καλωδιο με ενα κλικ σου κανει ολο το τηλ. back up σε ενα αρχειο με ή χωρις τα περιεχομενα της mmc.Με το καλωδιο εχω παρατηρησει οτι για ενα full back up 30Mb μου παιρνει 10 λεπτα...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

για αυτη την δουλεια διαθετω ηδη bluetooth adapter...απλα θελω να αγορασω και κατι αλλο για πιο γρηγορη δουλεια....

Toτε βρουρ για card reader :D 15€ κανει...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia3230/2.0 (3.0505.2) SymbianOS/7.0s Series60/2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

δεδομενου οτι θα αγορασω mmc του 1gb , μαλλον συμφερει card reader ... θα μπορεις ας πουμε να βαλεις στην καρτα μια divx ταινια των 700 mb γρηγορα... με card reader δεν μπορεις να φορτωσεις εφαρμογες ;

 

τι καρτες παιρνει το 3230 τελικα ;

 

Δεν υπάρχει ακόμα τέτοια κάρτα για το κινητό. Και όταν βγει θα κάνει όσο το κινητό. 2 128 και είστε οκ. Κινητό είναι όχι pocket pc.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia3230/2.0 (3.0505.2) SymbianOS/7.0s Series60/2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

 

 

Δεν υπάρχει ακόμα τέτοια κάρτα για το κινητό. Και όταν βγει θα κάνει όσο το κινητό. 2 128 και είστε οκ. Κινητό είναι όχι pocket pc.

 

 

Φίλε Αlexkass, εδώ κάνεις κάποιο λάθος. Το 3230 παίζει μια χαρά με κάρτες RSMMC που ήδη κυκλοφορούν και δεν είναι DV !!! Εγώ ήδη του έβαλα την 512ΜΒ που είχα στο 6600 και δουλεύει κανονικά.

 

Συνεπώς ο φίλος μας που λέει για κάρτα 1GB φυσιολογικά δε θα έχει κανένα πρόβλημα με τις RSMMC που ήδη κυκλοφορούν (για να είμαι πάντως ακριβής δεν ξέρω αν και το 6600 σήκωνε κάρτα 1GB, μέχρι 512ΜΒ είχα δοκιμάσει και την προτείνω ανεπιφύλακτα και για το 3230).

 

Φιλικά... :)

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγνώμη που ρωτάω εδώ αλλα μήπως υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να παίζει mp3 και να μπορείς να κάνεις playlist?

 

Ναι, υπάρχει ένα πολύ καλό πρόγραμμα αναπαραγωγής είναι το Ultramp3

αλλά παίζει μονοφωνικά mp3 αλλά και το 3230 μονοφωνικά παίζει οπότε δεν έχεις πρόβλημα.

 

:) :O

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Αlexkass, εδώ κάνεις κάποιο λάθος. Το 3230 παίζει μια χαρά με κάρτες RSMMC που ήδη κυκλοφορούν και δεν είναι DV !!! Εγώ ήδη του έβαλα την 512ΜΒ που είχα στο 6600 και δουλεύει κανονικά.

 

 

 

το γεγονος ομως οτι οι rs-mmc dv λειτουργουν με χαμηλοτερη ταση δεν σημαινει οτι θα επιδρουν θετικα στην διαρκεια της μπαταριας???

με ενδιαφερει η διαρκεια της μπαταριας

 

 

σκεφτομαι να αγορασω μια καρτουλα 256 αλλα πιστευω οτι ειναι πολλα τα 80 :( ευρω ενω μια απλη κανει 35.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia3230/2.0 (3.0505.2) SymbianOS/7.0s Series60/2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Παιδιά συγνώμη που ρωτάω εδώ αλλα μήπως υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να παίζει mp3 και να μπορείς να κάνεις playlist?

 

Ναι, υπάρχει ένα πολύ καλό πρόγραμμα αναπαραγωγής είναι το Ultramp3

αλλά παίζει μονοφωνικά mp3 αλλά και το 3230 μονοφωνικά παίζει οπότε δεν έχεις πρόβλημα.

 

:) :O

 

Το ultra mp3 Δε μου δουλεύει. Για λίστα χίλιες φορές καλύτερο είναι το ενσωματωμένο πρόγραμμα.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά αφού ούτος ή άλλος το κινητό θα δίνει 3.5v(; ), δε θα δείς διαφορά στην απόδοση της μπαταρίας :)

 

 

 

εισαι σιγουρος οτι το κινητο 3230 δινει 3,5v σε μια καρτα rs-mmc dv ???

 

εαν ισχυει κατι τετοιο ποιος ο λογος υπαρξης των καρτων αυτων ???γιατι δεν εβαζαν μια απλη στη συσκευασια???

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia3230/2.0 (3.0505.2) SymbianOS/7.0s Series60/2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Ναι αλλά αφού ούτος ή άλλος το κινητό θα δίνει 3.5v(; ), δε θα δείς διαφορά στην απόδοση της μπαταρίας :)

 

 

 

εισαι σιγουρος οτι το κινητο 3230 δινει 3,5v σε μια καρτα rs-mmc dv ???

 

εαν ισχυει κατι τετοιο ποιος ο λογος υπαρξης των καρτων αυτων ???γιατι δεν εβαζαν μια απλη στη συσκευασια???

 

Απλή δεν έβαλαν;;;

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...