Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

thanks a lot!!!elpizo to kinito na min me apogoiteusei

 

Είμαι σίγουρος ότι θα σε βολέψει πολύ. Με λίγα λόγια είναι μια πολύ καλή αγορά για τα λεφτά του.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

ennoo na mi kathisterei na tin bgalei

Αυτό είναι θέμα ταχύτητας επεξεργαστή (τρέχει στα 123MHz). Δε μπορείς να κάνεις και πολλά πράγματα με αυτό το θέμα. Μπορείς πάντως στο μενού ρυθμίσεων της κάμερας να επιλέξεις να μην εμφανίζει τη φωτογραφία όταν την τραβάει, ώστε αμέσως μόλις τραβήξει τη φωτογραφία να εμφανίζει πιο γρήγορα το viewfinder κι έτσι να τραβάς πιο γρήγορα την επόμενη.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Θελω να ρωτησω 2 πραγματα:

1.Υπαρχει καποιος τροπος τα μυνηματα να αποθηκευονται στην καρτα μνημης??

2.Ξερετε που μπορω να βρω εφαρμογες και παιχνιδια εκτος απο το iphone ????

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

POLI KALO KINITO ALLA EXO ENA MIKRO PROBLIMA:( sto minima otan patao prosthiki paralipti emfanizetai o katalogos tou tilefonou.ego omos thelo ayton tis sim.pos ginetai auto???help:)

 

Κατ' αρχήν πρέπει να συνηθίσεις να δουλεύεις με τον κατάλογο της συσκευής, γιατί αφ' ενός έχει πολύ περισσότερες δυνατότητες αποθήκευσης, αφ' ετέρου το κινητό λόγω λειτουργικού (Symbian) έχει ως default (προεπιλεγμένο) κατάλογο αυτό της μνήμης του τηλεφώνου, επιπλέον οι απεικόνιση των επαφών γίνεται στον τηλεφωνικό κατάλογο της μνήμης του τηλεφώνου και οι επαφές της SIM εμφανίζονται σε ξεχωριστό μενού. Δε μπορώ να καταλάβω σε τι σου χρησιμεύει ο κατάλογος της SIM.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Θελω να ρωτησω 2 πραγματα:

1.Υπαρχει καποιος τροπος τα μυνηματα να αποθηκευονται στην καρτα μνημης??

2.Ξερετε που μπορω να βρω εφαρμογες και παιχνιδια εκτος απο το iphone ????

 

1. Ψάξε για το πρόγραμμα msDriveE

2. Δες το h**p://www.all4mobilephones.com

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να καταλάβω σε τι σου χρησιμεύει ο κατάλογος της SIM.

:pΕγω εκει κρυβω το τηλεφωνο της γυναικας μου για να μην το δει ....τυχαια η πιτσιρικα στον κυριο καταλογο !!! :lol:

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

1. Ψάξε για το πρόγραμμα msDriveE

2. Δες το h**p://www.all4mobilephones.com

 

Thanks για την σελιδα!

Το msDriveE που μπορω να το βρω?

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Thanks για την σελιδα!

Το msDriveE που μπορω να το βρω?

Ειναι msvDriveE για την ακριβεια. Google it:)

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια ερωτηση.. το κινητο σαν πολυ αργο μου φενετε.. και ενταξει

να δικιολογισω το οτι τρωει κατι ψιλοκοληματα στα μηνηματα και στις φωτο

λογο του msdriveE και της καρτας μνημης, αλλα οταν μου κανουν αναπαντητη π.χ

παλι καθυστερη να ανοιξει το αρχειο με τις κλισεις και μου λεει για 1-2 δευτερα

retieving data.. και στο μενου οταν μπενω παρατιρω καποια κοληματα..

με το που πατας το πληκτρο κανει 1-2 δευτερα.. οταν γραφω μηνημα,

και ειμαι στη δευτερη σελιδα παλι κολαει με delay 1 γραμμα.. πχ γραφω τη λεξη "εγω" και οταν γραφω το Γ μου διχνει το Ε ακομα..

 

ειναι φυσιολογικα αυτα?

6510 kai ta miala sth dixromia! :cool:
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια ερωτηση.. το κινητο σαν πολυ αργο μου φενετε.. και ενταξει

να δικιολογισω το οτι τρωει κατι ψιλοκοληματα στα μηνηματα και στις φωτο

λογο του msdriveE και της καρτας μνημης, αλλα οταν μου κανουν αναπαντητη π.χ

παλι καθυστερη να ανοιξει το αρχειο με τις κλισεις και μου λεει για 1-2 δευτερα

retieving data.. και στο μενου οταν μπενω παρατιρω καποια κοληματα..

με το που πατας το πληκτρο κανει 1-2 δευτερα.. οταν γραφω μηνημα,

και ειμαι στη δευτερη σελιδα παλι κολαει με delay 1 γραμμα.. πχ γραφω τη λεξη "εγω" και οταν γραφω το Γ μου διχνει το Ε ακομα..

 

ειναι φυσιολογικα αυτα?

 

Είναι κάπως φυσιολογικό, αν λάβεις υπόψη το ότι έχει αρκετά αργό επεξεργαστή (123MHz) σχετικά με τις απαιτήσεις που έχει κάποιος από ένα smartphone. Μαζί με το 6260 είναι τα δύο πιο φθηνά (και ταυτόχρονα τα πιο αργά) Symbian Series 60 κινητά της Νokia.

 

Για αυτό το σκοπό είναι καλό θα είναι να χρησιμοποιείς κανονικά τον τερματισμό εφαρμογών που δε σου χρειάζονται. Όταν έρχεται ένα εισερχόμενο μήνυμα π.χ. και το διαβάσεις, μην πατήσεις το κόκκινο ακουστικό για να βγεις. Αν κάνεις αυτό, η εφαρμογή "μηνύματα" τρέχει στο παρασκήνιο, τρώγοντας πολύτιμη μνήμη. Να ελέγχεις τακτικά ποιες εφαρμογές έχεις ανοικτές. Αυτό γίνεται με παρατεταμένο πάτημα του κουπιού Μενού. Βλέπεις ποιες εφαρμογές δε σου χρειάζονται και τις τερματίζεις με το <C>.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

κριμα κριμα.. !

για τις κλησεις μπορεις να αφησεις ανοιχτο το μητρωο/log για να ανοιγει κατευθειαν οταν θες να δεις κατι. για τα υπολοιπα, καλυτερα να τα κλεινεις οπως ειπε ο panosz75. αυτο με τα μηνυματα και τη δευτερη σελιδα το εχει και το 6600 μου, οποτε κατι παιζεται :p

Link to comment
Share on other sites

Λογικα δεν επειρεαζει τη μπαταρια η γενικα, το να ειναι ανοιχτο

στο background το μητροο?

οχι, αν ειναι μονο για το μητρωο μην ανησυχεις :)

kana programma antistoixo tou smartmovie iparxei???se ayto de mporo na kano unlock
δε μπορει, διαβασες το *.NFO που υπαρχει συνηθως μεσα ή τις οδηγιες απο εκει που το κατεβασες; πολλα παιδια ειχαν προβλημα αλλα τελικα ειναι οκ.
Link to comment
Share on other sites

otan grafo minima polles fores to kinito oxi mono mou deixnei 5 grammata piso ti exo grapei...alla svisnei kiolas...simera mou esvise otan prospathisa na kano klisi apo tis epafes...kalo einai alla ta kollimata tou einai....:mad:
Link to comment
Share on other sites

Χαιρεται!Αυριο θα παραλαβω το 3230.Το βρηκα σαν φθηνη λυση μετα το 6600που χω.Το επομενο θα ειναι το Ν80.Εισαστε ευχαριστημενοι με το 3230?Βασικα το πηρα σημερα αλλα μολις το ανοιξα,η οθονη εκανε κατι κολπα,κατι τετραγωνα κτλ.Το να διαβασω 193 σελιδες ειναι πολλες.

2110,G500,3210,3510,6600,6170,3230,Ν70

Tolis' COROLLA Pics **COROLLA EE80 - 4AGE TVIS 124HP**

[sIGPIC][/sIGPIC]

www.corollaclub.com

Link to comment
Share on other sites

Εισαστε ευχαριστημενοι με το 3230?
Όπως έχω ξαναπεί εγω είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Δουλεύει σαν σκυλί, τελείως απροβλημάτιστα και πίστεψε με δεν του κάνω και την καλύτερη χρήση. Μου θυμίζει τα παλιά καλά 3650-7650 στον τομέα της αξιοπιστίας... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...