Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ο ήχος είναι ακούσιμος... (!!!) Δηλαδή αν δεν έχεις το μυαλό σου σε αυτό που ακούς και αφαιρεθείς λιγάκι, ξεχνάς οτι είναι μονοφωνικός, και τολμώ να πω με δυσκολία:O , οτι το απολαμβάνεις ΣΧΕΔΟΝ σαν να ακούς από κακής ποιότητας μπ3 player... Σίγουρα καλύτερα από πριν.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά ποιά έκδοση του smartmovie χρησιμοποιείτε? Όλες που βάζω 'εχουν περιορισμό χρόνου που δεν φέυγει...;) :vava:

 

To idio kai ο converter στο PC που μου βγάζει το βίντεο ασπρόμαυρο με ένα DEMO πάνω...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ποιά έκδοση του smartmovie χρησιμοποιείτε? Όλες που βάζω 'εχουν περιορισμό χρόνου που δεν φέυγει...;) :vava:

 

To idio kai ο converter στο PC που μου βγάζει το βίντεο ασπρόμαυρο με ένα DEMO πάνω...

Με την 2.76 που κυκλοφορεί στο iphone είναι OK ;) :cool:
Link to comment
Share on other sites

ο ήχος είναι ακούσιμος... (!!!) Δηλαδή αν δεν έχεις το μυαλό σου σε αυτό που ακούς και αφαιρεθείς λιγάκι, ξεχνάς οτι είναι μονοφωνικός, και τολμώ να πω με δυσκολία:O , οτι το απολαμβάνεις ΣΧΕΔΟΝ σαν να ακούς από κακής ποιότητας μπ3 player... Σίγουρα καλύτερα από πριν.

με ποια εκδοση ειναι ετσι τα mp3??

Link to comment
Share on other sites

με ποια εκδοση ειναι ετσι τα mp3??

Aπο την προτελευταια εκδοση. Τρεις εκδοσεις εχουν βγει ετσι και αλλιως. Αν δεν εχεις αυτη του Μαρτιου 3...κατι, τοτε εισαι ΟΚ.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

γιατι ειδικα στο 3230 τα περισσοτερα προγραμματα και πολλα παιχνιδια δεν λειτουργουν;

Γιατι, ή μαλλον βαζεις λαθος εκδοσεις ή δεν κανεις κατι σωστα.

 

Γιατι δεν γινεσαι λιγο πιο συγκεκριμενος?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

γιατι ειδικα στο 3230 τα περισσοτερα προγραμματα και πολλα παιχνιδια δεν λειτουργουν;
Το αντίθετο θα έλεγα...τα περισσότερα λειτουργούν άψογα :)
Link to comment
Share on other sites

μα στα περισσοτερα ξενα forums γινονται ειδικα θεματα για το 3230 και τις συγκεκριμενες εκδοσεις προγραμματων που δεχεται.. δεν τις δεχεται ολες, αλλα μονο μια, αντε το πολυ δυο.. και το προβλημα ειναι οτι δεν ειναι και οι πιο καινουριες.. το ιδιο και με τα παιχνιδια.
Link to comment
Share on other sites

μα στα περισσοτερα ξενα forums γινονται ειδικα θεματα για το 3230 και τις συγκεκριμενες εκδοσεις προγραμματων που δεχεται.. δεν τις δεχεται ολες, αλλα μονο μια, αντε το πολυ δυο.. και το προβλημα ειναι οτι δεν ειναι και οι πιο καινουριες.. το ιδιο και με τα παιχνιδια.

Κανενα κινητο δε δεχεται τα παντα, υπαρχουν καποιες εφαρμογες που κανουν για το συγκεκριμενο κινητο(βλεπε λιστες συμβατοτητας), δοκιμασε αυτες.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα τα περισσοτερα προγραμματα επεξεργασιας εικονας και βιντεο δεν λειτουργουν! αυτο ειναι πολυ σπαστικο.. μηπως φταιει το οτι ειναι της σειρας 3xxx;
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα τα περισσοτερα προγραμματα επεξεργασιας εικονας και βιντεο δεν λειτουργουν! αυτο ειναι πολυ σπαστικο.. μηπως φταιει το οτι ειναι της σειρας 3xxx;

 

και το 3650 ηταν σειρας 3xxx αλλα είχε απο τα ποιο σταθερα λογισμικα σε symbian κινητα που ειχαν βγει και ετρεχε σχεδον τα παντα.Αρα,δε νομιζω ναναι κατι τετοιο.

tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

Ελα μου ντε!!!!Μονο η κ.Νοκια θα ξερει τι μπορει να φταιει.Εγω παντως ελαχιστες εφαρμογες εχω δει να μην δουλευουν.Μην ρωτησεις ποιες,γιατι εχει καιρο που σταματησα να κανω install-uninstall προγραμματακια.Το τελευταιο που εβαλα παιχνιδακι ειναι το sudoku. :lol:
tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

τοτε τι μπορει να φταιει;

πολλα μπορει να φταινε. οπως οτι ειναι os7 ισως; ουτε στο 6600 τρεχουν καλα οι εφαρμογες επεξεργασιας φωτο και βιντεο. και ειναι και σειρα 6xxx...WOW :p.

Link to comment
Share on other sites

Εγω να αναφερω οτι αρκετο καιρο εχω να ψαξω για εφαρμογες κλπ αλλα ποτε δεν ειχα προβλημα με συμαβτοτητες,3/4 φορες που πιστευω ειναι λογικο και οπως ειπατε τις περισοτερες φορες με εφαρμογες video και οχι τοσο audio!Ισως χρειαζετε λιγο ψαξιμο παραπανω,γιατι πολλες φορες μια εφαρμογη που κατεβασα δεν δουλεψε δοκιμασα μια δευτερη και δουλευε κανονικα!Παντως καλο θα ηταν να κανουμε και εμεις μια λιστα που θα μπει και στην πρωτη σελιδα με τις εφαρμογες που ειμαστε σιγουροι οτι δεν τρεχουν στο 3230,ωστε και καποιος που θα θελει να το παρει να κοιταει αυτην την λιστα απο πριν!θα αναφερω δθο το PhotoSpy,Digia Image Spy.
:)
Link to comment
Share on other sites

προσωπικα εχω στο σκληρο μου 117 εφαρμογες απο τις οποιες ΔΕΝ λειτουργουν...οι 5 ;) ουτε λιστα συμβατοτητας κοιταω ουτε τιποτα τετοιο...ειναι symbian 7?το βαζω και δουλευει :p

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα ειναι οι τελευταιες εκδοσεις ή οχι;

φιλε μου, οι περισσοτερες εφαρμογες βγαινουν και για symbian 7.0 και στις περισσοτερες εχουν ως συμβατη συσκευη και το 3230. ο λογος ειναι οτι εξακολουθουν ακομα να υπαρχουν στην αγορα περισσοτερα κινητα με os 7.0 :)

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα ειναι οι τελευταιες εκδοσεις ή οχι;

 

Οτι συσκευη και να παρεις ,δεν αρκει μονο να την αγορασεις,αλλα

και να ασχοληθεις μαζι του,ψαχνοντας λιγο παραπανω :rolleyes:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Οτι συσκευη και να παρεις ,δεν αρκει μονο να την αγορασεις,αλλα

και να ασχοληθεις μαζι του,ψαχνοντας λιγο παραπανω :rolleyes:

Πιο τελευταιες.....δεν γινεται :p

Εννοειται πως μπαινω κα8ε μερα απο 2 φορες στο iphone :cool:

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Akrivws an psaxneis panta vriskeis kainouries version.Egw apo ton Marth tou 2005 exw to kinhto thn prwth vdomada pou vghke.Akoma den uphrxe sumbatothta.Alla xalara evriska efarmoges kai doulevan.Gia ton aploustato logw pou anefere pio panw nikoskat.
tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

Και εγω συνφωνω μαζι σας,εξαλου αυτο εγραψα πιο πανω!Βασικα σημερα παρατηρισα οτι βγαζοντας την καρτα σιμ οταν ανοιξω το κινητο πρεπει να ρυθμισω ημερομινια και ωρα,αυτο δεν γινετε αν αφαιρεσω μονο την μπαταρια!Εχω την εντυποση οτι αυτο δεν μου το εκανε πριν βαλω την τελευταια εκδοση!Μπορειτε να μου πειτε αν συβενει και σε εσας;;
:)
Link to comment
Share on other sites

Βασικα σημερα παρατηρισα οτι βγαζοντας την καρτα σιμ οταν ανοιξω το κινητο πρεπει να ρυθμισω ημερομινια και ωρα,αυτο δεν γινετε αν αφαιρεσω μονο την μπαταρια!Εχω την εντυποση οτι αυτο δεν μου το εκανε πριν βαλω την τελευταια εκδοση!Μπορειτε να μου πειτε αν συβενει και σε εσας;;

Μου το κάνει και εμένα με την πρώτη έκδοση (αλλα οχι απο την αρχή) :(

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς καμιά εφαρμογούλα που να μετράει τον χρόνο ομιλίας,πόσα μηνύματα έχω στείλει κ.τ.λ σε κάποιο συγκεκριμένο διάστημα π.χ: απο τις 10/1/06/ εώς 10/2/06.Πολλά ζητάω ε?
HARIS_S
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...