Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μπορει να με βοηθησει καποιος σε αυτο που ρωτησα; επισης υπαρχει τροπος για να αυξηθει ο ηχος των τραγουδιων στα τραγουδια και να καλυτερευσει η ποιοτητα τους; και τελος δονηση στα παιχνιδια μπορω να εχω; το λεω, γιατι στο k750 υπαρχει..

για το δευτερο ποστ σου, ισως με καποιο προγραμμα στον υπολογιστη να μπορεις να αυξησεις λιγο την ενταση αλλα οχι πολυ γιατι θα χαλασει η ποιοτητα. γενικα δε μπορεις να κανεις και πολλα. για τη δονηση, οχι δε γινεται, τουλαχιστον οσα παιχνιδια ξερω. και το κανουν αυτο για να γλυτωνουμε μπαταρια προφανως. πολλα κινητα το κανουν, οχι μονο το ακατανομαστο :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλη χρονια παιδια.. επειδη με εχει νευριασει ο χρονος που πρεπει να περιμενω σε καθε φωτογραφια που βγαζω ( γινεται σε ολα τα νοκια ή μονο στο συγκεκριμενο μοντελο; ) υπαρχει καποιο αντιστοιχο προγραμμα, αλλα χωρις την χρονικη καθυστερηση;

 

Ευχαριστω.

Απλα στις επιλογες της καμερας απενεργοποιησε την θεαση της φωτο μετα την ληψη.Μειωνει τον χρονο για να τραβιξεις την επομενη σχεδον στο μισο.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ποιος ξέρει να μου πει τι παίζει με το Nokia Multimedia Converter? Το έχω κατεβάσει από το Site του Nokia Forum (http://www.forum.nokia.com/main.html). Μόλις πάω να το εγκαταστήσω, στο Installer η μπάρα προόδου προχωράει κανονικά μέχρι το τέλος και ξαφνικά σταματάει. Το ίδιο πράγμα γίνεται όσες φορές και να το επιχειρήσω. Χαλασμένο .exe ή κάποιο άλλο πρόβλημα? Ξέρει κάποιος να μου πει? Είναι πολύ χρήσιμο το πρόγραμμα για μένα και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί συμβαίνει αυτό. Μου έχει σπάσει τα νεύρα!!!

 

Δεν είχα ποτέ πρόβλημα με εγκατάσταση προγραμμάτων της Nokia στο παρελθόν. Το μόνο πρόγραμμα της Nokia που μου παρουσιάζει πρόβλημα είναι αυτό. Μήπως κάνει conflict με κάποιο άλλο multimedia πρόγραμμα (π.χ. Winamp κλπ)? PLEASE HELP!!!

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια παιδια.. επειδη με εχει νευριασει ο χρονος που πρεπει να περιμενω σε καθε φωτογραφια που βγαζω ( γινεται σε ολα τα νοκια ή μονο στο συγκεκριμενο μοντελο; ) υπαρχει καποιο αντιστοιχο προγραμμα, αλλα χωρις την χρονικη καθυστερηση;

 

Ευχαριστω.

 

Ένα πολύ καλό πρόγραμμα λήψης/επεξεργασίας φωτογραφίας που προτείνω είναι το Zensis PhotoRite SP (χρησιμοποιώ την έκδοση 5.2.5 και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος). Ψάξ' το και θα με θυμηθείς. Υπάρχει αν δεν απατώμαι και στο http://www.all4mobilephones.com ,το οποίο site επί τη ευκαιρία είναι ένα από τα καλύτερα όσον αφορά εφαρμογές, θέματα παιχνίδια κλπ για Symbian και όχι μόνο.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Θα αναφερθω παλι λιγο για την mmc mobile card 512 mb DV που αγορασα και ειναι της μαμα Νοκια.Πηγα να βαλω εναν φακελο μεσω card reader με καποιες εφαρμογες και εδειξε οτι εχει προστασια εγγραφης.Ουτε διαγραφες γινονται.Χθες ειχα δοκιμασει μερικες (μεχρι τοτε ηταν οκ) και καποια απο αυτες ηταν και η sdoubler©PsiNT.Συνηθως αποφευγω της εφαρμογες της Psiloc, αλλα δεν μπορω να πω και με σιγουρια οτι φταιει αυτη.Παντως το προβλημα εξακολουθει να υπαρχει ακομη και μετα το φορματ της καρτας μεσω του κινητου !!! (Καταρα ? )

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο προβλημα ειχα και εγω! η καρτα μνημης καπου εχει σπασει. οταν την βαλεις στον card reader πιεσε την αριστερα ή δεξια..

 

και δλδ δεν υπαρχει τροπος να ενεργοποιησω την δονηση; και τι εξοικονομουν; αφου στα παιχνιδια εχει επιλογη για αν θελουμε να υπαρχει δονηση ή οχι.. δεν μπορω να καταλαβω γιατι το εκαναν αυτο!!

Link to comment
Share on other sites

Θα αναφερθω παλι λιγο για την mmc mobile card 512 mb DV που αγορασα και ειναι της μαμα Νοκια.Πηγα να βαλω εναν φακελο μεσω card reader με καποιες εφαρμογες και εδειξε οτι εχει προστασια εγγραφης.Ουτε διαγραφες γινονται.Χθες ειχα δοκιμασει μερικες (μεχρι τοτε ηταν οκ) και καποια απο αυτες ηταν και η sdoubler©PsiNT.Συνηθως αποφευγω της εφαρμογες της Psiloc, αλλα δεν μπορω να πω και με σιγουρια οτι φταιει αυτη.Παντως το προβλημα εξακολουθει να υπαρχει ακομη και μετα το φορματ της καρτας μεσω του κινητου !!! (Καταρα ? )

 

 

Αφού το πρόβλημα επιμένει και μετά το format της κάρτας, τότε μόνο σε ένα πράγμα πάει το μυαλό μου: Να έχει αφήσει η εφαρμογή που λες κάποιο "κατάλοιπο" στην μνήμη του τηλεφώνου. Με ένα explorer (π.χ. FExplorer) δες αν υπάρχει τίποτα στο C:/system/libs που να μαρτυρά την ύπαρξη κάποιου .dll της Psiloc, συνήθως eCommon***.dll και διέγραψε το. Πάντως για εγγυημένη λύση, αν θες τη γνώμη μου, κάνε ένα backup με το Νokia PC Suite σε επαφές, ρυθμίσεις, ημερολόγιο, μηνύματα και γενικά ό,τι άλλο πολύτιμο έχεις στη μνήμη του τηλεφώνου και ρίξε ένα format στη μνήμη του κινητού.

 

Για το φορμάρισμα: Αυτή τη στιγμή δε θυμάμαι τον κωδικό που πατάς από την οθόνη αναμονής, γι' αυτό κλείσε τη συσκευή και μετά κάνε power on πατώντας το * το 3 και το πράσινο ακουστικό. Είμαι σίγουρος ότι μετά το format θα είναι όλα οκ. ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ BACKUP ΠΡΙΝ ΤΟ ΦΟΡΜΑΡΙΣΜΑ, ΑΛΛΙΩΣ ΕΧΑΣΕΣ Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΩΣΕΙ!!!

 

Πάντως είναι μεγάλος μπελάς τα προγράμματα της Psiloc. Έχω το Screen Saver (αγορασμένο παρακαλώ!) και δε λέει να δουλέψει αξιόπιστα με τίποτα. Μία δουλεύει και μία μου ενεργοποιεί το System Screen Saver της Nokia.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

το ιδιο προβλημα ειχα και εγω! η καρτα μνημης καπου εχει σπασει. οταν την βαλεις στον card reader πιεσε την αριστερα ή δεξια..

 

και δλδ δεν υπαρχει τροπος να ενεργοποιησω την δονηση; και τι εξοικονομουν; αφου στα παιχνιδια εχει επιλογη για αν θελουμε να υπαρχει δονηση ή οχι.. δεν μπορω να καταλαβω γιατι το εκαναν αυτο!!

 

 

Lux, όντως δεν υπάρχει τρόπος να βάλεις δόνηση στα παιχνίδια. Και είναι πραγματικά κρίμα να έχει δόνηση το οποιοδήποτε τυχαίο κινητό της Nokia σε απείρως κατώτερα παιχνίδια και να μην έχει το Series 60 που προσφέρει πολύ καλύτερα και πιο εντυπωσιακά παιχνίδια. Ακόμα και το φιδάκι στο παλιό μου 6510 είχε δόνηση (έστω, μόνο όταν έχανες!!!)

 

Αναρωτιέμαι άραγε, στο N-gage ισχύει το ίδιο??? (Κι αυτό Series 60 είναι ουσιαστικά). Αν ισχύει, αυτό πρέπει να είναι η υπέρτατη κοτσάνα, δηλαδή να προορίζεται για φορητή παιχνιδομηχανή και να μην προσφέρει δόνηση στα παιχνίδια.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

den exw kleisei oute mina pou exw to 3230 sta xeria mou kai tis teleytaies 3is meres otan pataw na mpw stin camera meta apo ligo mou emfanizei ena mnm "MH UPOSTIRIZOMENI LEITOURGEIA" kai stin synexeia kleinei tin efarmogi tis cameras...

 

San efarmoges den exw valei polla kathoti prin mia vdomada molis agorasa bluetooth kai den prolava na perasw sxedon tipota ektos apo to superminers to fxcam(oute ayto douleyei) kai ena mini golf (fysika oute to agentV leitourgei)

 

FFS de mporw na katalavw ti exei ginei kai den ksekinaei i camera kai me exei neyriasei para polu

 

arxika EINAI KAPOIO BUG VIRUS H SYNITHISMENO PROVLIMA ??

epeita pws mporw na kanw backup kai hard reset kai epanafora

i an uparxei telwspantwn enas allos tropos me ton opoio na mporw na to ftiaksw (xwris panta na akurwnei tin eggyisi giati an den doulepsei tha tous to petaksw stin mapa)

 

thnx :)

ps : an uparxei antistoixo topic pou den proseksa ktlp an prokeite na to kanete move mi to psaxnw plz steilte mou ena pm

Link to comment
Share on other sites

Αφού το πρόβλημα επιμένει και μετά το format της κάρτας, τότε μόνο σε ένα πράγμα πάει το μυαλό μου: Να έχει αφήσει η εφαρμογή που λες κάποιο "κατάλοιπο" στην μνήμη του τηλεφώνου. Με ένα explorer (π.χ. FExplorer) δες αν υπάρχει τίποτα στο C:/system/libs που να μαρτυρά την ύπαρξη κάποιου .dll της Psiloc, συνήθως eCommon***.dll και διέγραψε το.

 

Η καρτα δεν εχει προβλημα μια και ειναι 15 ημερων με ελαχιστο βαλε-βγαλε σε σχεση με την 512 p2q που ειχα.Και αμεσως την διαβαζει το card reader.

Backup εχω ενα πεντακαθαρο για τετοιες περιπτωσεις μονο με επαφες και βασικες ρυθμισεις της συσκευης.Ακομη δε ουτε το φορματ της συσκευης κανει κατι .Παρα και την μορφοποιηση της καρτας μετα το φορματ της συσκευης,η καρτα εξακολουθει να εχει προστασια εγγραφης και ουτε το pc δεν την φορμαρει λογω της προστασιας.

Αυτο βεβαια που γινεται χωρις προβλημα ειναι το βαλε-βγαλε αρχειων στην καρτα, μεσω BT και Nokia Suite.

Δεν ανησυχω για την κατασταση αυτη μια και την γνωριζω απο το προσφατο παρελθον.Απλα την ανεφερα μια και πολλοι απο `μας αντιμετωπιζουμε αυτο το προβλημα και τρελενομαστε.

Τετοια προβληματα βγαινουν μετα απο εγκατασταση εφαρμογων που δεν ειναι εγκεκριμενες απο την Νοκια.Να λεμε και του στραβου το δικιο.Αλλωστε η συσκευη ειναι αστερι !

Αυτο δε που εχω παρατηρησει ειναι οτι τα προβληματα με την προστασια εγγραφης αρχησαν μετα την τελευταια αναβαθμιση.Και ενω πριν με το MMC Fixer κατι γινοταν,τωρα ομως αν σκεφτει κανεις οτι ουτε την καρτα της Νοκια ανοιγει,φτανω στο σημειο να σκεφτομε μηπως και στιγματιζει την καρτα ωστε οτιδηποτε θελεις να κανεις ,να το κανεις με προϊοντα της Νοκια.Οπως ειπα πιο πανω μονο με το Nokia Suite μπορω να κανω αυτο που θελω με την καρτα.

Αν υπαρχει κατι αλλο `η καποια αλλη σκεψη ,θα ηθελα να αναφερθει.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποια έκδοση του fscaller έχετε περασμένη στο κινητό σας;

Αν σας είναι εύκολο στείλτε το στο e-mail μου.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα προβλημα. μερικες φορες οταν ανοιγω το κινητο μου βγαζει το μηνυμα " Μη εγκυρη καρτα Sim " και δεν κανει τιποτα. οταν το κλεισω και το ανοιξω ξανα ειναι ενταξει. γιατι μου το κανει αυτο; επισης πολλες φορες με το που ανοιγω το κινητο αμεσως κλεινει απο μονο του, και αλλες φορες κλεινει ενω το δουλευω. γιατι;
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα προβλημα. μερικες φορες οταν ανοιγω το κινητο μου βγαζει το μηνυμα " Μη εγκυρη καρτα Sim " και δεν κανει τιποτα. οταν το κλεισω και το ανοιξω ξανα ειναι ενταξει. γιατι μου το κανει αυτο; επισης πολλες φορες με το που ανοιγω το κινητο αμεσως κλεινει απο μονο του, και αλλες φορες κλεινει ενω το δουλευω. γιατι;

Δεν ειναι τιποτε σοβαρο.Απλα καποια καταλοιπα εφαρμογων που ειχες βαλει δημιουργουν τετοια προβληματακια,Ψαξε με εναν explorer και διεγραψε οσα νομιζεις οτι δεν χρειαζονται.Αλλιως κανε ενα φορματ ωστε να καθαρισει ολη η συσκευη στα σιγουρα.Φυσικα παρε το backup σου πρωτα,

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

emena telika de mou eluse kaneis tin aporia gia to "mi upostirizomeni leitourgeia" kai ta format backup ktlp tespa tha to paw ayrio sto nokia na mou poune ti ftaei

1. Δοκιμασε να βγαλεις την καρτα μνημης και μετα ξανα δες αν δουλευει η καμερα σου.

α) αν δουλευει, κανεις ενα φορματ την καρτα(θα χασεις οτι ειναι αποθηκευμενο σ'αυτην)και εισαι ενταξει.

β) αν δεν δουλεψει παμε παρακατω

 

2. Κανε φορματ(hard reset)το τηλεφωνο σου πατωντας "3" "*" "πρασινο πληκτρο κλησης" καθως ανοιγεις την συσκευη σου(θα χασεις, επαφες, σημειωσεις και οτι αλλο ειναι αποθηκευμενο στην μνημη του τηλεφωνου).

 

3 α)αν δουλευει τοτε γλιτωνεις την επισκεψη στην νοκια

β)αν δεν δουλευει(που δεν νομιζω) πηγαινε να κανεις μια αναβαθμιση

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχει καταφέρει κανείς σας να λειτουργήσει το 3230 σε flight mode? Έχω δοκιμάσει με το System Tools της Psiloc, αλλά δεν έχω καταφέρει να το κάνω να λειτουργήσει. Είναι θέμα μη υποστήριξης των Series 60 τηλεφώνων ή απλά ασυμβατότητα του συγκεκριμένου τηλεφώνου? (Η πλατφόρμα Series 80 - δηλαδή τα Nokia Communicators - υποστηρίζουν τη λειτουργία αυτή απλά με επιλογή του αντίστοιχου προφίλ).
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχει καταφέρει κανείς σας να λειτουργήσει το 3230 σε flight mode? Έχω δοκιμάσει με το System Tools της Psiloc, αλλά δεν έχω καταφέρει να το κάνω να λειτουργήσει. Είναι θέμα μη υποστήριξης των Series 60 τηλεφώνων ή απλά ασυμβατότητα του συγκεκριμένου τηλεφώνου? (Η πλατφόρμα Series 80 - δηλαδή τα Nokia Communicators - υποστηρίζουν τη λειτουργία αυτή απλά με επιλογή του αντίστοιχου προφίλ).

Τι ειναι το flight mode?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι το flight mode?

 

Nα μπορεις να χρησιμοποιεις ολες τις υπολοιπες λειτουργιες της συσκευης

εκτος απο gsm ,δηλ ουσιαστικα να μπορει να λειτουργησει χωρις sim καρτα,

(like a pda) εκει που απαγορευεται (σε αεροπλανα ->εξ ου και το ονομα-flight mode ,νοσοκομεια κλπ ;) )

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Α, υπαρχει μια εφαρμογη νομιζω air time λεγεται, δεν πολυκαταλαβα πως δουλευει και αν δουλευει αλλα δοκιμασε το.

Νομιζω, δεν ειμαι σιγουρος, ειναι μεσα στο πακετακι του Aisopos

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχει καταφέρει κανείς σας να λειτουργήσει το 3230 σε flight mode? Έχω δοκιμάσει με το System Tools της Psiloc, αλλά δεν έχω καταφέρει να το κάνω να λειτουργήσει. Είναι θέμα μη υποστήριξης των Series 60 τηλεφώνων ή απλά ασυμβατότητα του συγκεκριμένου τηλεφώνου? (Η πλατφόρμα Series 80 - δηλαδή τα Nokia Communicators - υποστηρίζουν τη λειτουργία αυτή απλά με επιλογή του αντίστοιχου προφίλ).

δε δουλευει σε κανενα κινητο νομιζω, απο αυτα που δεν εχουν flight mode τουλαχιστον.

Link to comment
Share on other sites

Όσο περνάει ο καιρός, τόσο ανακαλύπτω τα bugs και τις ατέλειες που έχει η v4.0537.0 του firmware του 3230. Στο εργοστασιακό converter πλέον δεν μπορείς να μετονομάσεις κάποιο νόμισμα που θέλεις (εντάξει, όχι ότι δεν έχω εξεικοιωθεί ακόμα με το Ευρώ, αλλά είναι πολύ ενοχλητικό). Για παράδειγμα θέλω να μετονομάσω καποιο νόμισμα σε Δραχμές (ναι, ναι έχουμε Ευρώ, αλλά έχω το δικαίωμα να θέλω να μετατρέπω σε Δραχμές νομίζω). Πάω λοιποόν στο τελευταίο νόμισμα της λίστας (ZAR) και το μετονομάζω σε GRD. Ρυθμίζω και την ισοτιμία και αποθηκεύω. Προς το παρόν το μετονομάζει και αποθηκεύει και την ισοτιμία. Κλείνοντας το πρόγραμμα, την επόμενη φορά που το ανοίγω, έχει κρατήσει την ισοτιμία στη μνήμη, αλλά το όνομα το ξανααλλάζει σε ZAR. Η έκδοση που είχα πριν δεν το έκανε αυτό.

 

Έχει κανένας λύση ή θα πρέπει να περιμένουμε την καινούρια έκδοση του firmware, αν και εφόσον το έχει προσέξει η Nokia, και αν και εφόσον το διορθώσει??? Πάντως παίζει να το έχει κάνει επίτηδες. Θα έπρεπε να υπάρχει στη λίστα και η ψωροδραχμούλα μας πάντως, καθώς και άλλα νομίσματα που στο κάτω-κάτω υπάρχουν κανονικά ακόμα και τώρα, όπως η Λίρα Κύπρου (CYP).

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το 3230 είναι πρώτο νοκια που συναντώ με τόσα προβλήματα..

Χτες βράδυ πέρασα το Vista Theme και μου άλλαξε τις γραμματοσειρές με αποτέλεσμα να μην μπορώ να δω καθόλου ελληνικα. Ούτε στις επαφές, ούτε στα μηνύματα, τπτ.

Σήμερα κ αφού διορθώνω το παραπάνω (Με fontremover και βάζοντας άλλη γραμματοσειρά) μου παρουσιάζονται τα παρακάτω:

Πάω να μπω στον τηλ. κατάλογο του τηλεφώνου κ τα μισά ονόματα δεν εμφανίζονται..

'Κατέβαινα' κάτω σκρολάροντας στη λίστα κ ήταν σαν να ήταν κενό το όνομα..

Κάνω επανεκκίνηση κ αφού περίμενα 1 σχεδόν λεπτό στο 'ΝΟΚΙΑ', βάζω το πιν κ μπαίνει κανονικά..

Όμως δεν λειτουργεί τίποτα.. Μπορώ να κάνω κλήση εισάγωντας τον αριθμό κ πατώντας κλήση, δέχομαι κλήση, αλλά όταν πάω να δω την αναπάντητη μου βγάζει 'Σφάλμα συστήματος'...

Κάνω επανεκκίνση , βγάζω μπαταρία κ τπτ..

Θα δοκιμάσω αργότερα να το συνδέσω με τον υπολογιστή κ να πάρω μπακ απ, αν κ χλωμό το βλέπω..

Πάλι προβλήματα το 3230 γμτ!!! :shoot:

 

P.S. Κοινώς...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το 3230 είναι πρώτο νοκια που συναντώ με τόσα προβλήματα..

Χτες βράδυ πέρασα το Vista Theme και μου άλλαξε τις γραμματοσειρές με αποτέλεσμα να μην μπορώ να δω καθόλου ελληνικα. Ούτε στις επαφές, ούτε στα μηνύματα, τπτ.

Σήμερα κ αφού διορθώνω το παραπάνω (Με fontremover και βάζοντας άλλη γραμματοσειρά) μου παρουσιάζονται τα παρακάτω:

Πάω να μπω στον τηλ. κατάλογο του τηλεφώνου κ τα μισά ονόματα δεν εμφανίζονται..

'Κατέβαινα' κάτω σκρολάροντας στη λίστα κ ήταν σαν να ήταν κενό το όνομα..

Κάνω επανεκκίνηση κ αφού περίμενα 1 σχεδόν λεπτό στο 'ΝΟΚΙΑ', βάζω το πιν κ μπαίνει κανονικά..

Όμως δεν λειτουργεί τίποτα.. Μπορώ να κάνω κλήση εισάγωντας τον αριθμό κ πατώντας κλήση, δέχομαι κλήση, αλλά όταν πάω να δω την αναπάντητη μου βγάζει 'Σφάλμα συστήματος'...

Κάνω επανεκκίνση , βγάζω μπαταρία κ τπτ..

Θα δοκιμάσω αργότερα να το συνδέσω με τον υπολογιστή κ να πάρω μπακ απ, αν κ χλωμό το βλέπω..

Πάλι προβλήματα το 3230 γμτ!!! :shoot:

 

P.S. Κοινώς...

To να πειραξεις τη γραμματοσειρα του συστηματος και να λες οτι το κινητο εχει το προβλημα δεν μου ακουγεται και για bug του κινητου...

Format ειναι η λυση σου.

 

Οσο για τον converter μολις το παρατηρησα και εγω με την ονομασια που ειχα κανει σε GRD ενα νομισμα :O

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...