Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για σε ολους!Σημερα ξανα ανοιξα το κινητο και εβγαλα καποιες φωτογραφιες,για να σας δειξω πως να το ανοιξετε το κινητο και να το καθαρισετε μονοι σας!Ελπιζω να σας βοηθησα!οτι αποριες εχετε ρωτηστε!http://briefcase.pathfinder.gr/file/aoratos_k/36247/436767
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά με TIM imagine τι γίνεται; ξέρεις κανείς κανένα τρόπο να το περάσω και να λειτουργεί κανονικά; Μπορώ να επιλέξω καμιά άλλη συσκευή και να λειτουργεί κανονικά; Εγώ δοκίμασα για 6630 και μου έβγαλε πρόβλημα στη 2η φάση. Αν επιλέξω άλλη θα λειτουργήσει και ποια; Μπορεί να το ανεβάσει κανείς στο gmail; :wacko: Το έχω στο 3650 αλλά πως να το μεταφέρω (δεν έχω card reader); Ξέρω είμαι σίφουνας αλλά... :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με TIM imagine τι γίνεται; ξέρεις κανείς κανένα τρόπο να το περάσω και να λειτουργεί κανονικά; Μπορώ να επιλέξω καμιά άλλη συσκευή και να λειτουργεί κανονικά; Εγώ δοκίμασα για 6630 και μου έβγαλε πρόβλημα στη 2η φάση. Αν επιλέξω άλλη θα λειτουργήσει και ποια; Μπορεί να το ανεβάσει κανείς στο gmail; :wacko: Το έχω στο 3650 αλλά πως να το μεταφέρω (δεν έχω card reader); Ξέρω είμαι σίφουνας αλλά... :)
Το ανέβασα στο gmail το αρχείο λέγεται imagine_nokia6600_beam.sis και βρίσκεται στο φάκελο εφαρμογές. Δοκίμασε το και πες μας αν δούλεψε ;)
Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν και αλλα format που δεν παρουσιαζουν προβλημα στην μετονομασια?
Απο οτι ξερω οχι. :(

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Γιάννη.

Εφόσον το τηλέφωνο είναι εντός εγγυήσεως φυσικά και δεν υπάρχει

καμία χρέσωση για αυτό το πράγμα.

Να το πας να στο καθαρίσουνε!

 

:)

Σε δυο ομως nokia shops που ρωτησα μου ειπαν οτι θα με χρεωσουν την ελαχιστη χρεωση... :worry: Οτν θα το παω για αναβαθμιση θα πω να μου το καθαρισουν. Μπας και το παρουν ολο μεσα στην εγγυηση..

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις ποιες μαρκες rs-mmc 512 mbs ειναι συμβατες με το 3230?

Δεν νομιζω να εχεις προβλημα με καποια επωνυμη. π.χ. Lexar ή ΑΤΡ. Εγω εχω ΑΤΡ και ειμαι μια χαρα. Στην προτινω. Τωρα που εβγαλε και 100x καρτες dv . Ενημερωτικα τα 256mb περιπου 44€. Για απλη 34€. Απο το play247.Gr

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερομαι για 512 mbs. να ειναι 16χ γιατι οι 100χ ειναι πανακριβες. στο Play247 εχει τις φθηνοτερες? επισης πληρωνω και εξοδα μεταφορας?
Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερομαι για 512 mbs. να ειναι 16χ γιατι οι 100χ ειναι πανακριβες. στο Play247 εχει τις φθηνοτερες? επισης πληρωνω και εξοδα μεταφορας?

Στο play247 δεν πληρωνεις μεταφορικα. Για απλες θα βρεις γυρω στα 55-60€ στα 512 16χ. Αλλα για 256 δεν ειδα πανω απο 1€ διαφορα σε dv-rs 16x και 100x...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Στο play247 δεν πληρωνεις μεταφορικα. Για απλες θα βρεις γυρω στα 55-60€ στα 512 16χ. Αλλα για 256 δεν ειδα πανω απο 1€ διαφορα σε dv-rs 16x και 100x...

Η ATP dv-rς 100x ξερεις αν δουλευει?

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα,εκανα φορματ και απο εκεινη την στιγμη δεν μπορω να συνδεσω το κινητο με την σουιτα!ενω πριν δουλευε μια χαρα!Η συνδεση ειναι με μπλεδοντι!καμια ιδεα για το τι πρεπει να κανω?Ευχαριστω
:)
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις ποιες μαρκες rs-mmc 512 mbs ειναι συμβατες με το 3230?

 

Στην σελιδα 80 υπαρχει μια λιστα για συμβατες καρτες

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Στην σελιδα 80 υπαρχει μια λιστα για συμβατες καρτες

Φιλε ntanny που τη βρηκες αυτη τη λιστα? Εγω εχω ΑΤΡ 256Mb και λεει οτι μονο η 32Mb κανει...Προβλημα δεν εχω αντιμετωπισει ακομη...Οσο για τις 100x λεει στο play247 οτι ειναι πληρως συμβατες με ολες τις συσκευες που δεχονται mmc. Tωρα το θεμα ειναι, αν το κινητο εχει τη δυνατοτητα να εκμεταλλευτει αυτη την ταχυτητα... :worry:

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

μηπως εχεις μπερδευτει? λες οτι δεν ειναι συμβατες οι Kingmax και απο τις ATP ειναι συμβατες μονο οι 32mbs.. αυτο αποκλειεται..

 

δλδ απο το πλαισιο καμμια δεν λειτουργει στο 3230? αφου ο ξαδερφος μου πηρε απο εκει και δουλευει μια χαρα..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Γιάννη.

Εφόσον το τηλέφωνο είναι εντός εγγυήσεως φυσικά και δεν υπάρχει

καμία χρέσωση για αυτό το πράγμα.

Να το πας να στο καθαρίσουνε!

 

:)

ola kala file Mano,piga sta kentrika simera kai moy eipane na xana pao avrio,toys egrapsa kai piga se ena Club Nokia sti geotonia moy kai moy to katharise se 2 lepta o typos,ola kala loipon,ante na doume ean tha meinei katharo tora,mipos prepei na paro thiki i telika i skoni mpainei apo to joystick??
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις ποιες μαρκες rs-mmc 512 mbs ειναι συμβατες με το 3230?

Εγω εχω μια Trancend 512mb 16x και δουλευει μια χαρα. Ειναι πιο γρηγορη απο την 64 που ειχα της Νοκια. Επισης καλες ειναι οι lexar και οι ATP.Δικη σου η επιλογη :rolleyes:

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε ntanny που τη βρηκες αυτη τη λιστα? Εγω εχω ΑΤΡ 256Mb και λεει οτι μονο η 32Mb κανει...Προβλημα δεν εχω αντιμετωπισει ακομη...Οσο για τις 100x λεει στο play247 οτι ειναι πληρως συμβατες με ολες τις συσκευες που δεχονται mmc. Tωρα το θεμα ειναι, αν το κινητο εχει τη δυνατοτητα να εκμεταλλευτει αυτη την ταχυτητα... :worry:

 

Παιδια νομιζω οτι δεν προσεξατε ποτε εγεινε το test. 25-1-05.

Απο τοτε περασαν κατι μηνες και η τεχνολογια - υποστηριξη ξερεται ποσο γρηγορα καλυπτει τα κενα και τα προβληματα.

 

Και κατι εκτος θεματος.....θελω πληροφοριες για Ροδο. Τοποθεσιες,διαμονη κλπ

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Εχθες φορτωνα κατι θεματα στο κινητο μου και εντελος ξαφνικα σταματησε να στελνει, κλεινουν οι εφαρμογες που ειχα backround και μου λεει μνημη κατεστραμενη(υποψην μιλαω για την 64αρα, την παλια μου της νοκια)Εχω πολλα πραγμματα που τα χρειαζομαι σε εκεινη την καρτα.Υπαρχει κανενας τροπος να τα επαναφερω;;Επισης, οταν παω να της κανω format κολαει και δεν κανει τιποτα.HELP ME!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σκεφτομαι να παρω και εγω το 3230 και εχω καποιες ερωτησεις:

1) Η καμερα του ειναι αρκετα καλη για 1.3mp ??

2) Τα mp3 ακουγονται δυνατα ?? και καθαρα ?? οπως στο Κ700ι η καλυτερα ??

3) τα προγραμματα που παιρνει ειναι τα ιδια με το 6600 ?? προγραμματα για την καμερα που ειναι για το 6600 "τρεχουν" και στο 3230 ??

4) Η αυτονομια της μπαταριας του πως ειναι ??

5) Η οθονη του πως ειναι ?? Κατω απο ηλιο υπαρχει προβλημα η οχι ??

 

Αυτα :D

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανένας κάνα πρόγραμμα για να μετράω το χρόνο που απομένει για κλήσεις κάθε μήνα;

Π.χ. για Cosmote 60 που έχω εγώ θα ήθελα σε συγκεκριμένη ημερομηνία να μηδενίζει μετρητή και για κάθε εξερχόμενη κλήση να σβήνει τουλαχιστον 30 sec.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σκεφτομαι να παρω και εγω το 3230 και εχω καποιες ερωτησεις:

1) Η καμερα του ειναι αρκετα καλη για 1.3mp ??

2) Τα mp3 ακουγονται δυνατα ?? και καθαρα ?? οπως στο Κ700ι η καλυτερα ??

3) τα προγραμματα που παιρνει ειναι τα ιδια με το 6600 ?? προγραμματα για την καμερα που ειναι για το 6600 "τρεχουν" και στο 3230 ??

4) Η αυτονομια της μπαταριας του πως ειναι ??

5) Η οθονη του πως ειναι ?? Κατω απο ηλιο υπαρχει προβλημα η οχι ??

 

Αυτα :D

1.Πολύ καλή την ημερα,αποδεκτη(για κινητο την νυκτα)...Πολυ καλυτερη απο πολλα αλλα κινητα.

2.Οχι πολυ δυνατα ουτε πολυ καθαρα.Χειροτερα απο το κ700.

3.Ναι τα ιδια με το 6600.Δεν εχω δοκιμασει προγραμματα που χρησιμοποιουν την καμερα.Λογικα οι σοβαρες εταιρεις θα εδωσαν αναβαθμιση στα προγραμματα τους για να παιζουν και στο 3230.

4.Αν και το εχω λιγο καιρο(ακομη δεν εχει στρωσει η μπαταρια),σιγα σιγα αρχισε να βγαζει την μερα με πολλη χρηση.Τωρα δε, που χαμηλωσα την φωτεινοτητα στο μισο ελπιζω να δω και αλλη βελτιωση.

5.Πολύ καλη οθονη,στα επιπεδα του κ700 και ισως ελαφρα καλυτερη για το δικο μου ματι.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανένας κάνα πρόγραμμα για να μετράω το χρόνο που απομένει για κλήσεις κάθε μήνα;

Π.χ. για Cosmote 60 που έχω εγώ θα ήθελα σε συγκεκριμένη ημερομηνία να μηδενίζει μετρητή και για κάθε εξερχόμενη κλήση να σβήνει τουλαχιστον 30 sec.

 

Το μονο που εχει τοσο advanced settings για call control ειναι το extended log της psiloc.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...