Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Pigaine sto Munimata/Epiloges>Ruthmiseis/Allo/Mnimi se xrisi=Bale MMC.

 

Safto to kinhto kati tetoio den ufistatai.den yparxei tetoia epilogh.As elpisoume na yparxei me neotero firmware tou kinhtou.

 

Epishs ena allo kalo programmataki gia automato kleidwma einai to easy lock.Yparxei se prohgoumena posts kai einai kai freeware.

 

παιδια εχω ενα προβληματακι.. οταν μου στελνει καποιος μηνυμα απο καρτα Q δεν μπορω να του στειλω μηνυμα γιατι μου γραφει "οριστε κεντρο απαντησης" μπορω μονο να τον παρω τηλεφωνο... μπορει καποιος να βοηθησει παρακαλω? ευxαριστω πολυ...

Egw exw karta Q kai sta munmata apo thn arxh pou phra to kinhto den allaxa tpt.Auto pou exei epilegmeno einai "SIM Msg center" kai "apanthsh apo to idio kentro" to exw oxi.

 

kai file ntanny exeis apolyto dikio.den mporeis kai na ta exeis ola dika sou kai oute exeis panta ta analoga xrhmata gia na pareis akrivo kinhto.Egw me to mono pou spazomai einai auto me to radio pou allazei o hxos apo stereo se mono.Alla kalh 8elhsh na exeis kai auto xepernietai. :O :O :O Gia ta lefta tou to kinhto einai mia xara!!!!

tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ειπες οτι το εχεις ανοιχτο 24 ωρες. Επόμενο λοιπον δεν ειναι να μην σου κραταει η μπαταρια;Τα κινητα αυτης της γενιας επειδη τρεχουν εφαρμογες κτλ. η μπαταρια δεν κραταει παρα πολυ.Εμενα κραταει 3-4 μερες με καθημερινη χρηση,και σχεδον καθε μερα περναω και βγαζω εφαρμογες και θεματα στο κιν

Δεν ειναι επομενο να κραταει τοσο λιγο ουτε φυσικα δικαιολογειται...

Και το 3650 και το 3660 που χρησιμοποιουσα κρατουσαν 3 μερες με αρκετη χρηση και συνεχως ανοιχτα μερα-νυχτα.

Πηγα παλι στη νοκια και μου αλλαξαν για 2η φορα την μπαταρια "γιατι ημουνα ατυχος και η αρχικη μπαταρια ηταν χαλασμενη και η δευτερη ετυχε να μην λειτουργει ουτε αυτη σωστα..."

Να δω η τριτη που μου εδωσαν μηπως ειναι και η τυχερη μου!

Μα ποιος με βαφτισε επιτελους....ο επιτιμος???

Ευχαριστω ολους τους φιλους για τη βοηθεια!

I do it my way... The right way!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον οπως φαινεται και απο το avatar μου,εγινα σημερα κατοχος του πολυ ομορφου αυτου κινητου...:)

 

1.Θελω εναν καλο filemanager...Βάζω FileMan ετσι;

 

Θα ηθελα επισης να μου πειτε ποια προγραμματα προσθετουν missing features στο κινητο(λ.χ automatic keylock).

 

Edit:

5.Ποια παιχνιδια του N-gage παιζουν;

 

Thanks.:)

1.Καλυτερος ο FExplorer.Το εχω και ειναι πολυ καλο.

Για automatic keylock υπαρχει το autolock και το κατεβαζεις εδω

5.ΟΛΑ

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον οπως φαινεται και απο το avatar μου,εγινα σημερα κατοχος του πολυ ομορφου αυτου κινητου...:)

 

1.Θελω εναν καλο filemanager...Βάζω FileMan ετσι;

 

2.Θελω να βλεπω Ram,tasks κλπ...Ποιο προγραμμα ειναι καλυτερο για αυτη την δουλεια;

 

3.Τωρα θελω να μου προτεινεται καποια βασικα software για να βαλω...

 

Δεν με ενδιαφερουν, λεξικα,messengers,προγραμματα για blacklists,προγραμματα για καμερα/βιντεο,προγραμματα για calendar και PIM,ουτε και προγραμματα για internet,ουτε extra mp3 προγραμματα,ουτε text editors, γιατι αυτη τη στιγμη δεν θα με εξυπηρετησουν σε τιποτα.

 

Με ενδιαφερουν ιδιαιτερα mathematics calculators και προγραμματα για αναπαραγωγη βιντεο,επεξεργασια εικονων...ποιες επιλογες εχω;

 

Θα ηθελα επισης να μου πειτε ποια προγραμματα προσθετουν missing features στο κινητο(λ.χ automatic keylock).

 

4.Τελος θελω να μου προτεινεται τα καλα παιχνιδια για να του βαλω...

 

Edit:

5.Ποια παιχνιδια του N-gage παιζουν;

 

Thanks.:)

 

1. Fileman 1.04 pisteuw pws einai o kaluteros, bale kai ton ProfiExplorer gia na mporeis na stelneis kleidwmena arxeia me to bluetooth.

 

2. AppMan 1.04 i DevMan 2.15, to AppMan exei perissoteres dunatotites.

 

3. Quick Office 2.x(Word,Excel.PowerPoint), SmartMovie 2.7x gia na blepeis arxeia AVI. SmartCom 1.0, molis se pairnoun til emfanizetai i eikona pou exeis balei gi'auton ton arithmo. RescoViewer 4.xx(Image Viwer), PowerDictaPhone 1.04.

 

4. Olous tous Emulators tis Vampent(vBoy,vSun,vNes), Explode Arena, SuperMiners, MetalBluster2, MicroPool 3.x, MidtownMadness3D, VolleyBall, Mau Mau(K3yGen), FrozenBubble, 10 Ball MicroPinball, Yukiko, SnowBoarding(Nokia).

 

5. Den kserw..

 

Safto to kinhto kati tetoio den ufistatai.den yparxei tetoia epilogh.As elpisoume na yparxei me neotero firmware tou kinhtou.

 

Epishs ena allo kalo programmataki gia automato kleidwma einai to easy lock.Yparxei se prohgoumena posts kai einai kai freeware.

 

Oute to (Patch gia Symbian 6.0 Phones pou den mporoun na apothikeusoun stin MMC, otan tous stelnoun me bluetooth) douleuei??

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra > S23 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > S3 Classic > Samsung Galaxy Watch4 Classic

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς κανένα καλό προγραμματάκι (net monitor) που να βλέπεις τις κεραίες των δικτύων?

 

Δοκιμασε το operator απο εδω ,δοκιμασε καποιο απο τα 6600,7610,θα κανει

http://www.symbian-freak.com/quides/netmon.htm

 

Kαλοριζικο το 3230 Μιχαλη :)

-FExplorer,Profilmail/profilexplorer

-DevMan,SysMan,System Explorer,Operator

-Oggplayer,Photorite ,Photographer,smartmovie resco photoviewer

-Notepad,PDF reader Quick Office ,Route66,Mobireader

-Alarm manager,autolock,Wibcapture,wireless irc

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

1. Fileman 1.04 pisteuw pws einai o kaluteros, bale kai ton ProfiExplorer gia na mporeis na stelneis kleidwmena arxeia me to bluetooth.

 

2. AppMan 1.04 i DevMan 2.15, to AppMan exei perissoteres dunatotites.

 

3. Quick Office 2.x(Word,Excel.PowerPoint), SmartMovie 2.7x gia na blepeis arxeia AVI. SmartCom 1.0, molis se pairnoun til emfanizetai i eikona pou exeis balei gi'auton ton arithmo. RescoViewer 4.xx.

 

4. Olous tous Emulators tis Vampent(vBoy,vSun,vNes), Explode Arena, SuperMiners, MetalBluster2, MicroPool, MidtownMadness3D, VolleyBall, Mau Mau, FrozenBubbles, MPinball, Yukiko, SnowBoarding(Nokia).

 

5. Den kserw..

Thanks φιλε.

Τωρα μενει να παρω και μια μεγαλυτερη MMC για να το εξοπλισω καταλληλα.:)

 

 

Ευχαριστω φιλε manosXXIII.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

πως κανουμε reset στο κινητο??? το διαβασα σε καποια σελιδα αλλα δεν μπορω να το ξαναβρω τωρα που το χρειαζομε... ας με βοηθησει καποιος.

Current Mobiles: Samsung D900

Previous Mobiles: Sony-Ericsson K800i, Nokia 6680, Qtek 8010, Nokia 3230, Nokia 7610, Qtek 8080, Siemens SX1, Motorola MPx200, Ericsson P900, Nokia 6600, Nokia 3300, Nokia 3650, Nokia 7650, Ericsson T68, και άλλα...

MyPage: http://www.allou.co.nr

Link to comment
Share on other sites

Thanks φιλε.

Τωρα μενει να παρω και μια μεγαλυτερη MMC για να το εξοπλισω καταλληλα.:)

 

Ebala kai ta Links gia na ta katebaseis..

 

πως κανουμε reset στο κινητο??? το διαβασα σε καποια σελιδα αλλα δεν μπορω να το ξαναβρω τωρα που το χρειαζομε... ας με βοηθησει καποιος.

 

Me ta AppMan, DevMan, SeleQ.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra > S23 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > S3 Classic > Samsung Galaxy Watch4 Classic

Link to comment
Share on other sites

Γεία σας παιδιά, είμαι νέος στο forum σας. Σκεύτομαι να αγοράσω το Nokia 3230. Ικανοποιητική τιμή, πολλές δυνατότητες. Είστε ευχαριστημένοι όσοι το έχεται? Σκέφτομαι να το αγοράσω άμεσα. :worry:
Link to comment
Share on other sites

manosXXIII και tempelakos, χαιρομαι που συμφωνειται μια και συχνα εχουμε νεους χρηστες κινητων και υπολογιστων οποτε εχουν αποριες για διαφορα θεματα . Ομως ΔΕΝ κανουν τον κοπο να ριξουν μια ματια στα προηγουμενα που εχουν γραφει.

pantelas....σε βλεπω για ευχελαιο απο τον ανεκδοτακια (μα που εξαφανιστηκε αυτος ? )

michalis_10......ηδη τα παιδια της παρεας μας σου δωσανε μια πολυ καλη λιστα εφαρμογων οποτε η βοηθεια μου ειναι περιτη.

Δοκιμασα και εγω το MsvDriveE και ακομη ψαχνομαι.Και σε αλλα φορουμ ειδα να λενε οτι δεν ειναι εμπιστο προγραμμα.

Ερχομαι τωρα σε ενα δικο μου προβλημα που αντιμετωπισα σημερα.Εγκατεστησα το wClockPro v 1.21 προγραμμα που δειχνει γεωγραφικη θεση κρατων,πολεων,αποστασεις μεταξυ των κλπ.Ομως μετα την εγκατασταση θελει επανεκκινηση κινητου οπως προειδοποιει, και μετα την επανεκκινηση εμφανιστηκε ενα μηνυμα που ομως δεν φαινεται πουθενα.Μονο το εικονιδιο απο το φακελλακι.Στην απεγκατασταση του προγραμματος ακομα ποιο σκουρα τα πραγματα.Δεν φευγει ουτε με αζαξ.Και δεν το βρησκω και με κανενα file manager που δοκιμασα.

Αν καποιος ειχε την ατυχια να το δοκιμασει και επαθε οσα επαθα ας μου πει τι εκανε .Δεν προτεινω την εγκατασταση του παρ ολο που ειναι πολυ καλο στις πληροφοριες που δεινει. Αν βρω αλλη εκδοση η μαθω κατι σχετικο θα σας ενημερωσω.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Ερχομαι τωρα σε ενα δικο μου προβλημα που αντιμετωπισα σημερα.Εγκατεστησα το wClockPro v 1.21

Η συγκεκριμενη εφαρμογη ειναι της psiloc. Ειναι διαπιστωμενο οτι οι εφαρμογες της δημιουργουν προβληματα . Η τελευταια ειναι η 2.10.

Μηπως τρεχει στο background (αν και δεν το νομιζω )

Χρεαζεται απεγκατασταση και καποια εφαρμογη licence manager

Eγκατεστησε την καινουργια απο εδω και δοκιμασε παλι απεγκατασταση.

http://www.psiloc.com/index.html?id=158

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Eπισης,γιατι δεν δονειτε το κινητο,σε κανενα προφιλ..εστω και αν εχω επιλεγμενη την δονηση.:wacko:
michalis_10 καλορίζικο. Αυτό είναι μάλλον πρόβλημα εκτός αν το έχεις στη φόρτιση στην οποία απενεργοποιείται :)
Link to comment
Share on other sites

Γεία σας παιδιά, είμαι νέος στο forum σας. Σκεύτομαι να αγοράσω το Nokia 3230. Ικανοποιητική τιμή, πολλές δυνατότητες. Είστε ευχαριστημένοι όσοι το έχεται? Σκέφτομαι να το αγοράσω άμεσα. :worry:

 

Eγω στις λιγες ωρες που το εχω,ειμαι υπερευχαριστημενος.

Ακομα δεν το εχω σκαλισει μιας και το εχω για φορτιση...Παντως,ειναι οτι καλυτερο αυτη τη στιγμη στα λεφτα του.Εντυπωσιαστηκα με την πολυ καλη του κατασκευη.Ενω ειναι κινητο των 350 ευρω...φαινεται πολυ πιο στιβαρο απο π.χ το 6630,9500 και αλλα κινητα και αλλων "ποιοτικων" εταιριων.

 

Αλλη παρα πολυ καλη επιλογη στα ιδια λεφτα ειναι το k750i(το οποιο εκτος του οτι αναμενεται εντος των επομενων 2 εβδομαδων),απορριπτεται απο μενα λογο της ελλειψης παραμετροποιησιμου OS.

michalis_10 καλορίζικο. Αυτό είναι μάλλον πρόβλημα εκτός αν το έχεις στη φόρτιση στην οποία απενεργοποιείται :)

Ευχαριστω.:)

 

Ναι το εχω στον φορτιστη οποτε αυτο ειναι...Ειχα διαβασει κατι τετοιο σε προηγουμενα ποστ,αλλα δεν θυμομουν τι και πως ακριβως συνεβαινε και γι'αυτο και το ανεφερα.

Anyway το βρισκω παραξενο αυτο,οχι οτι με πειραζει και πολυ μιας και στον φορτιστη το εχω παντοτε σε Γενικό προφίλ.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

]

Eγω στις λιγες ωρες που το εχω,ειμαι υπερευχαριστημενος.

Ακομα δεν το εχω σκαλισει μιας και το εχω για φορτιση...Παντως,ειναι οτι καλυτερο αυτη τη στιγμη στα λεφτα του.Εντυπωσιαστηκα με την πολυ καλη του κατασκευη.Ενω ειναι κινητο των 350 ευρω...φαινεται πολυ πιο στιβαρο απο π.χ το 6630,9500 και αλλα κινητα και αλλων "ποιοτικων" εταιριων.

 

Αλλη παρα πολυ καλη επιλογη στα ιδια λεφτα ειναι το k750i(το οποιο εκτος του οτι αναμενεται εντος των επομενων 2 εβδομαδων),απορριπτεται απο μενα λογο της ελλειψης παραμετροποιησιμου OS.

To 3230 einai pio stivaro apo to 3230 :worry: ;Ekplhssomai poy to akoyo.Den perimena na exei toso kalh poiothta kataskeyhs...

Ta plhktra einai eyxrhsta;To megethos toys einai ikanopoihtiko;

Link to comment
Share on other sites

Eγω στις λιγες ωρες που το εχω,ειμαι υπερευχαριστημενος.

Ακομα δεν το εχω σκαλισει μιας και το εχω για φορτιση...Παντως,ειναι οτι καλυτερο αυτη τη στιγμη στα λεφτα του.Εντυπωσιαστηκα με την πολυ καλη του κατασκευη.Ενω ειναι κινητο των 350 ευρω...φαινεται πολυ πιο στιβαρο απο π.χ το 6630,9500 και αλλα κινητα και αλλων "ποιοτικων" εταιριων.

 

Αλλη παρα πολυ καλη επιλογη στα ιδια λεφτα ειναι το k750i(το οποιο εκτος του οτι αναμενεται εντος των επομενων 2 εβδομαδων),απορριπτεται απο μενα λογο της ελλειψης παραμετροποιησιμου OS.

 

Ευχαρηστώ michalis_10, ξέρω τη " γλύκα " του symbian αφού τώρα έχω το n-gage ;)

Link to comment
Share on other sites

Η συγκεκριμενη εφαρμογη ειναι της psiloc. Ειναι διαπιστωμενο οτι οι εφαρμογες της δημιουργουν προβληματα . Η τελευταια ειναι η 2.10.

Μηπως τρεχει στο background (αν και δεν το νομιζω )

Χρεαζεται απεγκατασταση και καποια εφαρμογη licence manager

Eγκατεστησε την καινουργια απο εδω και δοκιμασε παλι απεγκατασταση.

http://www.psiloc.com/index.html?id=158

 

Σε ενα πακετο εφαρμογων που δοκιμαζω αυτες τις μερες, εχω καποια προγραμματα της Psiloc τα οποια εγραφαν μπροστα την φιρμα της.Αυτο δεν ειχε. Ναι ειναι πολυ ζορικη υποθεση η εγκατασταση τους μια και πολλες φορες θελει πρωτα αλλαγη ημερομηνιας στο κινητο και μετα να βαλεις την εφαρμογη και να την εγκαταστησεις , καθως και το απαραιτητο ******eration.Οταν εκανα απεγκατασταση ειδα μαζι και τους χαρακτηρες PSI NT στο ονομα και καταλαβα οτι την πατησα. Αυτο ομως δεν συναιβει στο where I am που ειναι και αυτο δικο της.

Δοκιμασα την 2.10 εκδοση φιλε nervus οπως ειπες αλλα τιποτε.Θα παραμεινει ετσι μεχρι να φτασω στο απροχωρητο για format.

Σ`ευχαριστω.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

******eration.Οταν εκανα απεγκατασταση ειδα μαζι και τους χαρακτηρες PSI NT στο ονομα και καταλαβα οτι την πατησα. Αυτο ομως δεν συναιβει στο where I am που ειναι και αυτο δικο της.

Δοκιμασα την 2.10 εκδοση φιλε nervus οπως ειπες αλλα τιποτε.Θα παραμεινει ετσι μεχρι να φτασω στο απροχωρητο για format.

Σ`ευχαριστω.

 

Δοκιμασε uninstall ολων των εφαρμογων της psiloc,Common components

(κυριως αυτο "epsint" )

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

:) :) :) Δεν εχω καμμια εφαρμογη μεσα εκτος απο FExplorer, lookup , LM Pro, system explorer και ProfExplorer.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω.:)

 

Ναι το εχω στον φορτιστη οποτε αυτο ειναι...Ειχα διαβασει κατι τετοιο σε προηγουμενα ποστ,αλλα δεν θυμομουν τι και πως ακριβως συνεβαινε και γι'αυτο και το ανεφερα.

Anyway το βρισκω παραξενο αυτο,οχι οτι με πειραζει και πολυ μιας και στον φορτιστη το εχω παντοτε σε Γενικό προφίλ.

Γενικά αυτό υπάρχει σε ολα τα nokia (με δόνηση) αλλα δεν πιστεύω να είναι τυχαίο. Ίσως και να γίνεται για να μην αποσυνδεθεί ο φορτιστής απο το πολύ "κούνημα" :p
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει γιατι δεν παιζουν οι εφαρμογες που εχουν σχεση με την καμερα;;;;;(Flexi cam,Camera fx κτλ.)Εχω απελπιστει και ''ζυλευω'' τους 6600αδες που μπορουν.HELP!!!!!!!

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

mporei kapoios na mou pei an ginete na kanw to 3230 webcamera me kapoia efarmogi mesw kalwdiou dku-2?an nai pou iparxei ayti?(an ginete na mou tin steilete meteora85@yahoo.gr).pws xrisimopoieitai?to xreiazomai epigontws!!!

eyxaristw!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα χρeiαζοταν λιγη δραση (Μικυ Ρουρκ στο filmnet) και μια προσπαθεια ακομη για να ξεμπλεξω με το wClockPro. Εβαλα το SeleQ και εκανα ενα καλο ψαξιμο .Μια και η εγκατασταση ειχε γινει στην mmc το προγραμμα βρεθηκε στον φακελλο E:/system\install\ .Εκει βρισκονται οσες εγκαθιστανται στην καρτα.Πριν φτασω εκει στην πορεια βρηκα και πολλα καταλοιπα απο αλλες εφαρμογες και παιχνιδια (εχει αρκετα ακομη) και στο C:/ .Γι`αυτο και δεν βρισκω κανενα registry cleaner για το κινητο.Γιατι απλα αυτη η πλατφορμα εχει αλλη φιλοσοφια.Ειναι πιο απλη πιστευω απο οτι ξερουμε σε σχεση με τα wins.Λιγο ψαξιμο θελει !!!!

............και αφηστε την σκονη ησυχη !!!!

παλι 3 το πρωι πηγε.......ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...