Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και αλλη μια ερώτηση, με το reset τι δεδομένα θα χάσω;;;;

Ευχαριστώ!!!!

 

Με φορματ θα χασεις οτι υπαρχει στην μνημη του τηλεφωνου.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γειασου φιλε.επειδη εχω νοκια 3230 και ειμαι καινουργιος στο φορουμ εχεισ τη καλοσυνη να μου πεισ πως μπαινει το route 66 στο 3230 και δουλευει εχω τη full εκδωση προσπαθησα αλλα δεν τα καταφερα.ευχαριστω.subaru_
Link to comment
Share on other sites

γειασου φιλε.επειδη εχω νοκια 3230 και ειμαι καινουργιος στο φορουμ εχεισ τη καλοσυνη να μου πεισ πως μπαινει το route 66 στο 3230 και δουλευει εχω τη full εκδωση προσπαθησα αλλα δεν τα καταφερα.ευχαριστω.subaru_

 

Καλως ηρθες φιλε μου.Για οδηγιες για το πως δουλευει το Route66 δες εδω : Route66 - Athens Map . :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

παιδία έχει ξανααναφερθεί αλλα δεν το βρίσκω στο thread. Λοιπόν ψάχνω ένα πρόγραμμα που βελτιώνει κατα πολύ την ποιότητα των βίντεο που τραβάει το 3230.

ευχαριστώ εκ των προτέρων.

http://www.myphone.gr/gallery/data/513/5TIM_New_3D_Logo_02.bmp
Link to comment
Share on other sites

Emena ena trelo poy moy kanei to kinito syneheia einai otan einai kleisto kai me parei kapoios kai afisei ihitiko minima kai meta pao na to anoixo,moy erhete minima apo to tilefoniti poy leei oti eho ena neo ihitiko minima,meta syneheia moy vgaxei System error sta minimata ,oti kai na kaneis mpainontas sta minimata syneheia to idio...Messaging System error....mipos symbainei se sas to idio??To mono poy kano einai ena back up kathe 2-3 mera kai ean moy to kanei anagkazomai na kano format kai restore meta,alla einai poly enohlitiko!!Kapoia lysei kaneis??Anavathmisei telika vgike,epeidi elleipa exoteriko eho hasei polla epeisodia??
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση, ισχυει οτι μπαινει πολυ ευκολα σκονη μεσα απο την προσωψη ???

Κουφο βεβαια αλλα το εχω πραγματικα ακουσει.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

παιδία έχει ξανααναφερθεί αλλα δεν το βρίσκω στο thread. Λοιπόν ψάχνω ένα πρόγραμμα που βελτιώνει κατα πολύ την ποιότητα των βίντεο που τραβάει το 3230.

ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

 

 

δες στην σελιδα μου .....

 

το προγραμμα ειναι το camcorder philips pro.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια , ξερει μηπως κανεις , απο που μπορω να ρυθμισω ωστε ολα τα μηνυματα να αποθηκευονται κατ ευθειαν στην καρτα μνημης και οχι στο κινητο??

(στα αλλα serries60 πας απο μηνυματα ->ρυ8μισεις κλπ , στο 3230 δεν γινεται αυτο.. )

Link to comment
Share on other sites

Που μπορώ να βρω το route66;

Είναι δωρεάν;

Υπάρχει ο χάρτης της Θεσσαλονίκης;

Όταν τρέχει υπάρχει χρέωση;

Συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις..

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση, ισχυει οτι μπαινει πολυ ευκολα σκονη μεσα απο την προσωψη ???Κουφο βεβαια αλλα το εχω πραγματικα ακουσει.

 

Auto pou exeis akousei ontws ali8evei file m.Kai an den exeis kapoia 8hkh se miamish vdomada to poly 8a exei gemisei skonh.To xw ka8arisei 2 fores kai twra exw 8hkh me fermouaraki apo thn Vodafone kai exw sw8ei.Den exei mazepsei ka8olou. :D :D

 

Ρε παιδια , ξερει μηπως κανεις , απο που μπορω να ρυθμισω ωστε ολα τα μηνυματα να αποθηκευονται κατ ευθειαν στην καρτα μνημης και οχι στο κινητο??(στα αλλα serries60 πας απο μηνυματα ->ρυ8μισεις κλπ , στο 3230 δεν γινεται αυτο.. )

 

Kati tetoio manisia apo to kinhto den ginetai.Perimenoume na doume sto kainourio firmware.Idomen.Yparxei mia efarmogh to msdrive_e alla den sto sinistw (opws kai kanenas allos edw mesa) na to valeis giati kanei polla xaza sto kinhto!!!!Exoume anafer8ei se prohgoumena posts.

tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια. εχω ενα κ700 και θελω να στειλω τις επαφες με bt στο 3230 αλλα οταν τις στελνω μου ερχεται μονο μια επαφη σε μηνυμα που λεγεται "απο bluetooth" δεν μου ερχονται οι επαφες καθολου!πως θα τις μεταφερω?
Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια. εχω ενα κ700 και θελω να στειλω τις επαφες με bt στο 3230 αλλα οταν τις στελνω μου ερχεται μονο μια επαφη σε μηνυμα που λεγεται "απο bluetooth" δεν μου ερχονται οι επαφες καθολου!πως θα τις μεταφερω?

 

Δεν νομιζω να υπαρχει αλλος τροπος εκτος απο μια επαφη την φορα :(

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ενα προγραμμα που λεγεται svcard. Δοκιμασε να το εγκαταστησεις στο κινητο σου και να ανοιξεις το αρχειο *.vcf με αυτο.
Link to comment
Share on other sites

Exw syndesei to 3230 me kalwdio dku-2 alla den vriskei driver gia to kinhto. Oyte to PC_Suite 6.5 mporei na dei to kinhto.Driver gia to kalwdio exw hdh valei.Poy mporw na vrw driver gia to kinhto?

To site tis nokia den nomizw na exei.

 

Eyxaristw!!!

Link to comment
Share on other sites

Exw syndesei to 3230 me kalwdio dku-2 alla den vriskei driver gia to kinhto. Oyte to PC_Suite 6.5 mporei na dei to kinhto.Driver gia to kalwdio exw hdh valei.Poy mporw na vrw driver gia to kinhto?

To site tis nokia den nomizw na exei.

 

Eyxaristw!!!

 

Oi drivers για το DKU-2 περιλαμβανονται στο PC Suite 6.5

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=880483#post880483

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

εχω συνδεσει το κινητο με το νοκια suite(λεει 3230 connected) μεσω bluetooth που εχεουν πανω xp αλλα δεν μπορω να μεταφερω τιποτα απο το ενα στο αλλο!παλευω τεσσερις ωρες αλλα τιποτα!τι να κανω αλλο?

 

και κατι αλλο σε αυτην τη σελιδα http://www.nokia.com/nokia/0,,70007,00.html εχει λeει τους modem drivers για να μπαινω με gprs στο ιντερνετ.η καταληξη των αρχειων αυτων ειναι .inf τι να τα κανω αυτα τα αρχεια?δεν μου δημιουργουν bluetooth modem

Link to comment
Share on other sites

Auto pou exeis akousei ontws ali8evei file m.Kai an den exeis kapoia 8hkh se miamish vdomada to poly 8a exei gemisei skonh.To xw ka8arisei 2 fores kai twra exw 8hkh me fermouaraki apo thn Vodafone kai exw sw8ei.Den exei mazepsei ka8olou. :D :D

Εμενα βασικα δεν μου εχει μπει σκονη.Αφου το 3230 δεν αλλαζει προσωψεις πως το καθαρησες :blink: :blink:

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω για τη πληροφορια το εγκατεστησα το route 66 ομως ζηταει activation key.τι να κανω σας παρακαλω μπορεις να μου πεις καποιος .ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Εμενα βασικα δεν μου εχει μπει σκονη.Αφου το 3230 δεν αλλαζει προσωψεις πως το καθαρησες :blink: :blink:

 

Makari na mpei pote skonh mesa alla den to nomizw giati oloi ligo poly exoun problhma edw mesa mafto.To kinhto den allazei prosopseis dikio exeis alla afto den shmainei oti den mporeis na tanoixeis kiolas. ;) ;) Eixa exhghsei se prohgoumena posts pws mporei nanoixei kapoios to kinhto.

tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

Makari na mpei pote skonh mesa alla den to nomizw giati oloi ligo poly exoun problhma edw mesa mafto.To kinhto den allazei prosopseis dikio exeis alla afto den shmainei oti den mporeis na tanoixeis kiolas. ;) ;) Eixa exhghsei se prohgoumena posts pws mporei nanoixei kapoios to kinhto.

Αυτο στο ειπα γιατι συνηθως τα νοκια που ανοιγουν αλλαζουν και προσοψεις ενω αλλα οχι(πχ 6600)Εγω δυσκολευομαι να το ανοιξω και φοβαμαι μην γινει καμια ζημια :cry: :cry:

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο στο ειπα γιατι συνηθως τα νοκια που ανοιγουν αλλαζουν και προσοψεις ενω αλλα οχι(πχ 6600)Εγω δυσκολευομαι να το ανοιξω και φοβαμαι μην γινει καμια ζημια :cry: :cry:

 

Και πολύ καλά κάνεις φίλε μου. Ο καθένας έχει πάρει ένα κατσαβίδι στο χέρι του... and that's it, έγινε ηλεκτρονικός!! :mad: :mad:

 

Παιδιά μην το παίρνεται τόσο αψήφιστα το θέμα...δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα!!!

 

Sorry guys αλλά ηλεκτρονικός είμαι και όταν βλέπω κάτι τέτοια :angry: :angry:

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...