Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

λιγο επικινδυνο δεν ειναι ο καθενας να μπορει να μπαινει μεσα? καλιστα μπορει καποιος να τα σβησει ολα...

 

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΘΕΛΗΣΕΙ ΝΑ ΤΑ ΣΒΗΣΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ. :blink:

 

ναι αλλά ποιος έχει λόγο να τα σβήσει????δεν τον ωφελεί σε τίποτα.

 

για να το κάνει αυτό θα πρέπει να είναι πολύ π@π@ρ@

 

υ.γ.:πάω να κάνω κι άλλα αρχεία upload;)

 

edit: πούσου ξανακλείδωσε το account...:mad::(

προτείνετε καμιά άλλη ιδέα για να μοιράζουμε αρχεία για το 3230?????

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γνωρίζουμε αν το mp3 playing εξαρταται απο hardware η απο software? Υπαρχει περιπτωση με αναβαθμιση να γίνει στερεο?

 

Υ.Γ: και μην βγει κανενας και πει οτι δεν υποστηριζεται απο την εκδοση του Symbian γιατι το SX1 που ειναι σχεδον 2 ετων κινητο ειναι τελιο mp3player...

Link to comment
Share on other sites

νομίζω πως βρήκα καλό πρόγραμμα για να μοιράζουμε αρχεία:);). λέγεται grouper και είναι εντελώς δωρεάν .(τώρα αν είναι μάπα το καρπούζι μην τρέξετε αμέσως να με φάτε...)

 

http://www.grouper.com/
http://www.download.com/Grouper/3000-2196_4-10360466.html?tag=lst-0-11

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζουμε αν το mp3 playing εξαρταται απο hardware η απο software? Υπαρχει περιπτωση με αναβαθμιση να γίνει στερεο?

 

Υ.Γ: και μην βγει κανενας και πει οτι δεν υποστηριζεται απο την εκδοση του Symbian γιατι το SX1 που ειναι σχεδον 2 ετων κινητο ειναι τελιο mp3player...

 

Θεμα hardware φιλε μου ειναι

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

λοιπον το πηρα. εντυπωσεις αργοτερα επειδη δεν ασχοληθηκα πανω απο μιση ωρα.. το εχω για φορτιση 6 ωρες. να το σταματησω? η πρωτη φορτιση ποσες ωρες ειναι κανονικα? εχει σταματησει η ενδειξη οτι φορτιζει..

 

1)εχω προβλημα με την καμερα. δεν μπορω να βγαλω φωτογραφιες. μου λεει κατι για την μνημη , και να κλεισω τις εφαρμογες που τρεχουν ( ενω δεν τρεχει καμμια εφαρμογη ).. μηπως θελει ειδικο τροπο για να κλεινω τις εφαρμογες? παταω το εξοδος και βγαινω.. για τα βιντεο δεν λεει ομως τιποτα. τραβαω κανονικα.. στο βιβλιαρακι λεει κατι για κοινοχρηστη μνημη. ποια ακριβως ειναι? τα 6mbs ή η ram? μπορει καποιος να με βοηθησει στο προβλημα μου?

 

2)καποια στιγμη πηγα να παιξω το rally pro και μου ειπε valid certificates και εκλεινε. μετα απο λιγη ωρα ετρεχε κανονικα. γιατι γινεται αυτο?

 

3)ενα παιχνιδι που εγκατεστησα παιζει κανονικα, αλλα οταν βγαινω μου βγαζει ενα μηνυμα λαθους. πειραζει?

 

4)γιατι στο κινητο δεν υπαρχει καμμια εικονα,ηχος?

 

5)το Push to talk τι ακριβως κανει?

 

6)η κεραια εκεινη στο πισω μερος του κινητου, που λεει 1.2 megapixels?

 

7)κατι ετικετες που εχει στην οθονη και στην κεραια, να τις βγαλω ή οχι?

 

8)το card reader Που θα παρω, να εχει υποδοχη για ανταπτορα μνημης ή οχι? και τι ακριβως ειναι ανταπτορας μνημης?

 

9)παιδια οι φωτογραφιες δεν ειναι καθολου καλες!! μηπως θελει να βγαλω την ζελατινα?

 

10)επισης οι υπερυθρες απενεργοποιουνται απο μονες τους.. καποια ρυθμιση ξερετε? για να βαζω χρονικο οριο..

 

11)τελος, καλο ειναι να αποθηκευω τα αρχεια στις mmc, χωρις να επιβαρυνω καθολου την μνημη του κινητου, ή δεν υπαρχει προβλημα?

 

 

pls help!!! :O

Link to comment
Share on other sites

Gia na dieykolinw ligo thn katastash , ebala 30 Mb efarmoges kai Thems gia 6600-3230 sto diko mou ftp , de tha exw ola se zip kai omadopoihmena , isws to kanw mia ap aytes tis meres, alla nomizw oti olo kai kati kalo tha breite.

ftp://reddevils.no-ip.com/

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

λοιπον το πηρα. εντυπωσεις αργοτερα επειδη δεν ασχοληθηκα πανω απο μιση ωρα.. το εχω για φορτιση 6 ωρες. να το σταματησω? η πρωτη φορτιση ποσες ωρες ειναι κανονικα? εχει σταματησει η ενδειξη οτι φορτιζει..

 

1)εχω προβλημα με την καμερα. δεν μπορω να βγαλω φωτογραφιες. μου λεει κατι για την μνημη , και να κλεισω τις εφαρμογες που τρεχουν ( ενω δεν τρεχει καμμια εφαρμογη )...................................................................

2)

 

pls help!!! :O

 

 

Kάνε ένα restart και άμα ακομα σου λέει 'κουφά' με τις φωτογραφιες, πήγαινε στην ΝΟΚΙΑ για αλλαγή! :blink:

Το rally pro παίζει κανονικά....!

Το κινητό έχει κάποιους ήχους, όσο για εικόνες...γέμισε το εσύ!! :p

Η κεραία είναι εσωτερική!

Τις ζελατίνες βγάλτες!

Το push to talk λέει το manual τι είναι~!

Τα αρχεία τα αποθηκεύεις όπου θες! καλύτερα στην mmc..

Oι υπέρυθρες φεύγουν απο μόνες τους... μόνο με άλλο πρόγραμμα τις απενεργοποιείς όποτε θες!

Πάρε ένα καλό card reader και θα είσαι ΟΚ! ( και το πιο φτηνό να πάρεις, πάλι θα είσαι ΟΚ :p )

:alien:

Link to comment
Share on other sites

ok. εστειλα καμμια 60αρια παιχνιδια.. αλλα επειδη εχω isdn δεν μπορω να τα στειλω ολα! ειναι γυρω στα 100mbs..

 

οποιος θελει καποιο παιχνιδια ας μου πει να το ανεβασω. :)

 

 

pls αν μπορει καποιος να απαντησει στις ερωτησεις μου..

 

 

to puzzle bobble vs to exeis?

"..είναι οι άνθρωποι, μου έλεγες πουλιά..σαν χειμωνιάσει πάντα μακρυά πετάνε..κ έρχονται ίσως να σε δουν κάποια βραδιά..αν έχουν σπάσει τα φτερά τους..ή αν πεινάνε.."
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλά ποιος έχει λόγο να τα σβήσει????δεν τον ωφελεί σε τίποτα.

 

για να το κάνει αυτό θα πρέπει να είναι πολύ π@π@ρ@

 

υ.γ.:πάω να κάνω κι άλλα αρχεία upload;)

 

edit: πούσου ξανακλείδωσε το account...:mad::(

προτείνετε καμιά άλλη ιδέα για να μοιράζουμε αρχεία για το 3230?????

ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ACCOUNT ΕΓΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΠΑΙΝΩ.

------------

Nokia 3230 - Games,Ringtones,Applications,Themes...

Username : myphonefiles / Password : 4310267

Link to comment
Share on other sites

μπειτε στη σελιδ μου και κατεβαστε το philips camcorder .

βαλτε να κανει decode me mpeg-4 , quality pro , kai αναλυση 176χ144 και θα εκπλαγειτε απο το βιντεο που θα τραβηξετε........

 

εχω κανει συγκριση με το βιντεο που τραβαει κανονικα και δεν πιστευα στα ματια μου...

 

επισης παιζει τα βιντεο και σε πραγματικη full screen

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, θελω να κανω μια ερωτηση και οποιος γνωριζει ας απαντησει.

Θελω να κανω format στο 3230 και δεν γινεται ουτε με το *#7370#

ουτε με το *#7780# ουτε κρατώντας συνεχώς πατημένα

τα πλήκτρα <πράσινο ακουστικό>, αστερίσκο και 3 και στη συνέχεια πατώντας το κουμπί ενεργοποίησης του κινητού.

 

Eνω στο 6600 γινετε κανονικα,στο 3230 απλα κλεινει το κινητο και οταν ανοιγει μετα απο 2 λεπτα περιπου

υπαρχουν ολα τα δεδομενα παλι,ειναι σαν να επαναφερει μονο τις εργοστασιακες ρυθμισεις.

 

Μηπως για το 3230 ειναι αλλος ο κωδικος του format?

Αν ειναι ευκολο απαντηστε μου.Ευχαριστω πρακαταβολικα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, θελω να κανω μια ερωτηση και οποιος γνωριζει ας απαντησει.

Θελω να κανω format στο 3230 και δεν γινεται ουτε με το *#7370#

ουτε με το *#7780# ουτε κρατώντας συνεχώς πατημένα

τα πλήκτρα <πράσινο ακουστικό>, αστερίσκο και 3 και στη συνέχεια πατώντας το κουμπί ενεργοποίησης του κινητού.

 

Eνω στο 6600 γινετε κανονικα,στο 3230 απλα κλεινει το κινητο και οταν ανοιγει μετα απο 2 λεπτα περιπου

υπαρχουν ολα τα δεδομενα παλι,ειναι σαν να επαναφερει μονο τις εργοστασιακες ρυθμισεις.

 

Μηπως για το 3230 ειναι αλλος ο κωδικος του format?

Αν ειναι ευκολο απαντηστε μου.Ευχαριστω πρακαταβολικα

 

Οχι φιλε μου τα βηματα ειναι ιδια και στο 3230.Περιεργο που δεν κανει format το δικο σου.Δηλαδη οταν πληκτρολογεις *#7370# μετα τι κανει το κινητο σου;;Δεν σου ζηταει τον κωδικο κλειδωματος;; :confused:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

θελεις να κανεις hard format?

αν ναι , τοτε κλεισε το κινητο, μετα πατησε ταυτοχρονα το πρασινο ακουστικο ,το κουμπι * και το 3 και καθως τα κρατας πατημενα ανοιξε το κινητο.(προσεχε να κρατας πατημενα και τα τρια κουμπια και να τα κρατας μεχρι να ανοιξει η οθονη και να σου βγαλει στην οθονη τη λεξη formating)

Link to comment
Share on other sites

ζηταει κωδικο κλειδωματος και κλεινει για 2 λεπτα περιπου καιν οταν ξανανοιγει δεν σβηνει τιποτα ακομα και το operator λογο που εχω βαλει υπαρχει.δοκιμασα να κανω format και με το system tools αλλα παλι τα ιδια.

.ειχα καιρο 6600 και το ειχα κανει αρκετες φορες format δεν μου εχει ξανατυχει αυτο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως έκανα φορμάτ με τους ίδιους τρόπους κ μου έγινε κανονικά..
"..είναι οι άνθρωποι, μου έλεγες πουλιά..σαν χειμωνιάσει πάντα μακρυά πετάνε..κ έρχονται ίσως να σε δουν κάποια βραδιά..αν έχουν σπάσει τα φτερά τους..ή αν πεινάνε.."
Link to comment
Share on other sites

pedia pira mia 256 karta alla den eine DV-RS-MMC eine sketo RS-MMC. format den mpori na mou kani kai kolaei.toulaxiston auto to problima to elisa me mia fotografiki pou analambani to format kai kai me ti siskeuola auti pou perni 8 idi karton kai sinedeete sto pc,fantazome tha to kani kai auti.tora uparxi kati alo arnitiko pou den to exo parei xampari akoma??
Link to comment
Share on other sites

dld εγω τι καρτα να παρω..? dv-rs-mmc ή rs-mmc?

 

οντως το Link δεν δουλευει, αλλα μπορειτε να μπειτε μεσω του gmail drive.. εγω απο εκει μπαινω και κανω upload/download αρχεια. :)

 

 

αυτο για τις υπερυθρες με ποιο προγραμμα γινεται? για τις ζελατινες σιγουρα να τις βγαλω? σε ενα m65 Που τις εβγαλα, μετα η οθονη λερωνοταν!!

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ NFS UNDERGROUND 3D(N-GAGE) AN ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΤΟ 3230 ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΤΣΑΜΠΑ ΑΠΟ mIRC? :shifty:
Link to comment
Share on other sites

dld εγω τι καρτα να παρω..? dv-rs-mmc ή rs-mmc?

 

οντως το Link δεν δουλευει, αλλα μπορειτε να μπειτε μεσω του gmail drive.. εγω απο εκει μπαινω και κανω upload/download αρχεια. :)

 

 

αυτο για τις υπερυθρες με ποιο προγραμμα γινεται? για τις ζελατινες σιγουρα να τις βγαλω? σε ενα m65 Που τις εβγαλα, μετα η οθονη λερωνοταν!!

To link δουλευει!!! Τωρα ημουν συνδεδεμενος.Μηπως δεν αφηνει πια το ταυτοχρονο log in απο διαφορετικες ip?

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

dld εγω τι καρτα να παρω..? dv-rs-mmc ή rs-mmc?

 

ΣΤΟ MANUAL H ΝΟΚΙΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ MONO THΣ DV-RS-MMC ΑΛΛΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΛΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΔΙΠΛΑΣΙΑ ΤΙΜΗ :whistle: :hunter:

Link to comment
Share on other sites

dld εγω τι καρτα να παρω..? dv-rs-mmc ή rs-mmc?

 

ΣΤΟ MANUAL H ΝΟΚΙΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ MONO THΣ DV-RS-MMC ΑΛΛΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΛΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΔΙΠΛΑΣΙΑ ΤΙΜΗ :whistle: :hunter:

Ναι αλλα οι DV-RS-MMC χαλανε λειγοτερη μπαταρια και ειναι και πιο γρηγορες ενω σε λιγο καιρο η τιμη τους θα πεσει και θα εχουν οσο οι κανονικες :D
Link to comment
Share on other sites

μπειτε στη σελιδ μου και κατεβαστε το philips camcorder .

βαλτε να κανει decode me mpeg-4 , quality pro , kai αναλυση 176χ144 και θα εκπλαγειτε απο το βιντεο που θα τραβηξετε........

 

εχω κανει συγκριση με το βιντεο που τραβαει κανονικα και δεν πιστευα στα ματια μου...

 

επισης παιζει τα βιντεο και σε πραγματικη full screen

 

 

Φίλε έχεις απόλυτο δίκιο... ΤΕΛΕΙΑ τα βιντεάκια και γω τρελάθηκα με ότι είδα :shock: .... με τις παραπάνω ρυθμίσεις φυσικά!!! το είχα ξαναδοκιμάσει και πιο παλιά, αλλά ΔΕΝ έπαιζε! Αυτή η έκδοση είναι μια χαρά!!! :D

Με αυτό το προγραμματάκι, νομίζω οτι , όσοι ήθελαν να αγοράσουν το 3230 και τους χάλαγε λίγο η ποιότητα video...τώρα ας το αγοράσουν στα σίγουρα! :alien:

Link to comment
Share on other sites

help!!

 

πως σβηνω τα αρχεια στο κινητο μου? πχ εγκατεστησα παιχνιδια και εφαρμογες. παω στις επιλογες αλλα δεν υπαρχει αντιστοιχη για διαγραφη.!! τι να κανω?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...