Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

exei dokimasei kaneis an kanei sinexomeni lipsi video gia pano apo 1 lepto kai mexro poso;

Πανω απο μια ωρα θες να πεις?...Μεχρι 30 λεπτα εχω γραψει...Θα σου τελειωσει η μπαταρια αν πας να γραψεις κανενα 3ωρο

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εχω την εκδοση 1.41 για το total ir remote.

 

παντως η μπαταρια του κραταει καλα.(3 μερες με πολυ χρηση υπερυθρων για ανεβασμα και κατεβασμα αρχειων)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε hasiotis_john εμενα με εχουν βολεψει πολλες φορες για back-up καταλογου οι εφαρμογες contacts manager & smartVcard .

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=392&faq=2

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=435&faq=2

 

Thanks φιλε nervous, χρησιμοποιησα το Smartvcard v1.01 και έκανα μια χαρά την δουλειά μου! έκανα καμια 200 αριά τηλεφωνα σε ενα .vcf αρχειάκι 60kb ;)

Άμα υπάρχει και κανένας vcf editor ή viewer για το PC, θα ήταν οτι καλύτερο....

Έβαλα και τα MGS games(MGS_V195) και τα περοσσοτερα παιζουν μια χαρά, ειδικά το Karting είναι όλα τα λεφτά (παιζει και μεταξύ 2 τηλεφώνων με ΒΤ)! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia3230/2.0 (3.0505.2) SymbianOS/7.0s Series60/2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Όντως, αν και έχει τη μικρή κρατάει παρά πολύ καλά σε σχέση με το 6630. Χωράει έστω και με ζόρι η μπαταρία του δεύτερου στο πρώτο;

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Thanks φιλε nervous, χρησιμοποιησα το Smartvcard v1.01 και έκανα μια χαρά την δουλειά μου! έκανα καμια 200 αριά τηλεφωνα σε ενα .vcf αρχειάκι 60kb ;)

Άμα υπάρχει και κανένας vcf editor ή viewer για το PC, θα ήταν οτι καλύτερο....

Έβαλα και τα MGS games(MGS_V195) και τα περοσσοτερα παιζουν μια χαρά, ειδικά το Karting είναι όλα τα λεφτά (παιζει και μεταξύ 2 τηλεφώνων με ΒΤ)! :cool:

 

Αμα θες τις επαφες να μπορεις να τις διαβασεις και στο pc τοτε χρησιμοποιησε το contacts manager και ανοιξε το στο pc με το excel.

Ομως προσεξε το delimiter που θα βαλεις να αναγνωριζει το excel για να μπορεις να το διαβασεις και να βγαλεις νοημα. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

αυτο με το delimiter δεν το καταλαβα.

μηπως θα μπορουσες να γινεις λιγο πιο αναλυτικος??

 

χρησιμοποιω το προγραμμα και εχω το αρχειο ,το οποιο το ανοιγω με excel αλλα δεν βγαζει και πολυ νοημα.....

Link to comment
Share on other sites

Θα πας στο excel και θα κανεις import external data θα επιλεξεις το αρχειο *.csv και μετα στον wizard που θα σου βγαλει το excel θα επιλεξεις το ιδιο delimiter με αυτο που εχεις ορισει εσυ σαν field seperator στο contacts manager.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Thanks φιλε nervous, χρησιμοποιησα το Smartvcard v1.01 και έκανα μια χαρά την δουλειά μου! έκανα καμια 200 αριά τηλεφωνα σε ενα .vcf αρχειάκι 60kb ;)

Άμα υπάρχει και κανένας vcf editor ή viewer για το PC, θα ήταν οτι καλύτερο....

Έβαλα και τα MGS games(MGS_V195) και τα περοσσοτερα παιζουν μια χαρά, ειδικά το Karting είναι όλα τα λεφτά (παιζει και μεταξύ 2 τηλεφώνων με ΒΤ)! :cool:

 

Φίλε hasiotis_john θα μπορουσες να μου πεις απο που κατεβασες το karting;

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Φίλε hasiotis_john θα μπορουσες να μου πεις απο που κατεβασες το karting;

Ευχαριστω

 

 

Αν και δεν ειναι τοπικ για games εδώ, (την άλλη φορά στείλε μου pm) .... ;)

Βάλε το emule(ή όποιο P2P software) και γράψε 'All Mgs Games Sis Format Plus Key' ή και σκέτο 'mgs games'! Eίναι ενα zip file 2.28MB και έχει μέσα καμια 10αριά... :cool: (full φυσικά) ! άμα κολήσεις, στείλε μου το e-mail σου και θα στο στείλω....- :!:

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια απο φωτογραφιες πως τα παει ανεβαστε καμια να δουμε τι λεει ....αν σας ειναι ευκολο φυσικα :O
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

ena arniko molis anakalipsa.re paidia to exo 3 meres.i othoni gemise skoupidakia mikra kai skoni apo mes kai den to exo valei pouthena bromika na peis....ksevidosa tis 2 vidoules na to kathariso.apo kato entaksei apo tin panw meria pos anoigei?ennow sto meos pou einai i kamera.kako ayto pantos pou pire ameso skoupidakia.otan i othoni einai aspri fainonte psilo xalia :(((

TrelosPlanitis.blogspot.com

- ολα τα τρελά εδώ .. -

Link to comment
Share on other sites

ena arniko molis anakalipsa.re paidia to exo 3 meres.i othoni gemise skoupidakia mikra kai skoni apo mes kai den to exo valei pouthena bromika na peis....ksevidosa tis 2 vidoules na to kathariso.apo kato entaksei apo tin panw meria pos anoigei?ennow sto meos pou einai i kamera.kako ayto pantos pou pire ameso skoupidakia.otan i othoni einai aspri fainonte psilo xalia :(((

Γιατι εχω την εντυπωση οτι αν το ανοιξεις χανεις την εγγυηση σου? :confused: :worry: Και εγω εχω ενα στην οθονη αλλα ειναι κατω κατω και δεν ενοχλει.Απο αυριο παω για θηκη... :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε όλους.

Εχω το κινητο μια εβδομαδα και εχω βαλει μερικα προγράμματα και παει μια χαρα..... διαβασα ολο το θεμα και εχω καλυφθει πληρων.

Παντως αν καποιος ξέρει Αγγλικα εδω βρίσκει παρα πολα για τη συσκευη (εδώ τη βρήκα τη διεύθυνση αλλα θεωρό=ώ σωστο να την απαναλάβω....)

http://www.gsmarena.com/nokia_3230-review-33.php

 

Ευχαριστω πολύ Νικος

Link to comment
Share on other sites

Γιατι εχω την εντυπωση οτι αν το ανοιξεις χανεις την εγγυηση σου? :confused: :worry: Και εγω εχω ενα στην οθονη αλλα ειναι κατω κατω και δεν ενοχλει.Απο αυριο παω για θηκη... :rolleyes:

 

Paidia yparxei kai o pepiesmenos aeras gia ayth th doyleia, den xreiazete na anoigete ta kinita , to fysas apo ta plagia apo pantoy kai feygoyn oi skones.

It&C My Company Dpt
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,

 

μετα απο μιαμιση μερα με το κινητο, ολα ειναι μια χαρα, εκτος απο κατι που με εχει ψιλοεκνευρισει....

 

πριν εμπαινα στη σελιδα wap του Mycosmos e-mail,εστελνα μηνυμα(στο εξωτερικο), και το κινητο(το 3200 ηταν), την εκανε τη δουλεια με 5-6 ΚΒ.

 

τωρα με το 3230, στην ιδια ακριβως σελιδα wap, ιδιου μεγεθους sms, και χρησιμοποιει τουλαχιστον 11ΚΒ!!! :mad:

 

φταιει το κινητο? ο Browser του κινητου? κανενας καλος wap browser?

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia3230/2.0 (3.0505.2) SymbianOS/7.0s Series60/2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Πως ξέρεις ότι έκανε την ίδια δουλειά με 5κβ; τόσο έλεγε ο μετρητής; γιατί αυτή είναι η πιο αξιόπιστη μέθοδος.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia3230/2.0 (3.0505.2) SymbianOS/7.0s Series60/2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Πως ξέρεις ότι έκανε την ίδια δουλειά με 5κβ; τόσο έλεγε ο μετρητής; γιατί αυτή είναι η πιο αξιόπιστη μέθοδος.

 

φυσικα απο τον μετρητη! και τωρα απο τον μετρητη βλεπω ποσο χρειαζεται, αλλα τοση μεγαλη διαφορα που δικαιολογειται....?

 

δεν μπορω να καταλαβω...

Link to comment
Share on other sites

ακόμα δεν εχω επανεκκινήσεις. Πέρα από κάποιο κλείσιμο εφαρμογής όταν γεμίζει η μνήμη. Όσο για την ερώτηση με τα κβ λογικά θα ευθύνεται ο φυλλομετρητής που είναι αρκετά γρήγορος.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Paidia yparxei kai o pepiesmenos aeras gia ayth th doyleia, den xreiazete na anoigete ta kinita , to fysas apo ta plagia apo pantoy kai feygoyn oi skones.
Ή πας στη nokia και στο καθαριζει αυτη :) Πηγα σημερα να παρω θηκη και το ρωτησα και μου ειπαν οτι αν μαζεψει σκονη μου το ανοιγουν και το καθαριζουν.Θηκες δεν εχουν αυτες που εχει στο site της Nokia :( πηρα μια για το χερι(χωρις κλιπ για τη ζωνη)δερματινη, που κανει για ολα τα series 60(βασικα για το 7610 νομιζω τη βγαλανε..). 19€ Καταλαβαινεις ποσο πιο πλατια ειναι τα αλλα 60αρια απο το κενο που αφηνει στα πλαγια :lol:

 

To coming soon εφυγε απο την εικονα αλλα στο club Nokia ακομη δεν μπαινει το ΙΜΕΙ :mad:

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Ή πας στη nokia και στο καθαριζει αυτη :) Πηγα σημερα να παρω θηκη και το ρωτησα και μου ειπαν οτι αν μαζεψει σκονη μου το ανοιγουν και το καθαριζουν.Θηκες δεν εχουν αυτες που εχει στο site της Nokia :( πηρα μια για το χερι(χωρις κλιπ για τη ζωνη)δερματινη, που κανει για ολα τα series 60(βασικα για το 7610 νομιζω τη βγαλανε..). 19€ Καταλαβαινεις ποσο πιο πλατια ειναι τα αλλα 60αρια απο το κενο που αφηνει στα πλαγια :lol:

 

To coming soon εφυγε απο την εικονα αλλα στο club Nokia ακομη δεν μπαινει το ΙΜΕΙ :mad:

 

To 8ema einai an se xrewnei h nokia kai poso gia to ka8arismo, kai poso xrono xreiazete.

It&C My Company Dpt
Link to comment
Share on other sites

To 8ema einai an se xrewnei h nokia kai poso gia to ka8arismo, kai poso xrono xreiazete.

Μαλλον το χρεωνει :rolleyes: Αλλα με τον πεπιεσμενο αερα το μονο που καταφερα ειναι να βαλω μεσα στην οθονη ενα μεγαλο και αρκετα εκνευριστικο κοκκο σκονης που δε φευγει με τιποτα :mad: Ειχα ενα μικρο και τωρα εχω 3 μικρους και εναν μεγαλο :(

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον το χρεωνει :rolleyes: Αλλα με τον πεπιεσμενο αερα το μονο που καταφερα ειναι να βαλω μεσα στην οθονη ενα μεγαλο και αρκετα εκνευριστικο κοκκο σκονης που δε φευγει με τιποτα :mad: Ειχα ενα μικρο και τωρα εχω 3 μικρους και εναν μεγαλο :(

 

koitakte ayta me tin skoni einai ena provlima distixos.omos grigoros tropos einai na mathoume na to anoigoume monoi mas kai teleiose.oso gia tin eggyisi...an pas stin nokia germanos ktl kai sto anoiksoun mia fora..meta exei simasia an to anoikseis esy alles 10? ...

TrelosPlanitis.blogspot.com

- ολα τα τρελά εδώ .. -

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα ρυθμισεις για mms και wap advance για cosmote για 3230 εννοειτε.Τις εχει κανενας ευκαιρες να τις postαρει?

Thanks! :O

www.geocities.com/pkexagias
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...