Jump to content

piercing γλώσσας


dimitra95
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

λοιπον παίδες.. θα κανω πιρσινγκ στην γλωσσα. οποιος/οποια εχει, ας γραψει που το εκανε και αν εμεινε ικανοποιημενος. ποια μαγαζια ''λένε'' και δεν ειναι χασαπηδες?? εκανα στον αφαλο και πηγα στον τζενιο, dildo. μια χαρα την εκανε, αλλα δεν ξερω αν ετυχε! το θεμα της γλωσσας ομως ειναι πιο σοβαρο και θελω να παω καπου καλά. πειτε γνώμες, μαγαζια και τιμές που παίζουν..

ευχαριστώ!!!! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Σκέψου το και 2η φορά. Είναι πηγή μικροβίων.
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Δημητρα εγω εχω μεινει πολυ ικανοποιημενος. Την κοπελα μου που το εβαλε δεν την εχω ρωτησει ακομα...
Link to comment
Share on other sites

λοιπον παίδες.. θα κανω πιρσινγκ στην γλωσσα. οποιος/οποια εχει, ας γραψει που το εκανε και αν εμεινε ικανοποιημενος. ποια μαγαζια ''λένε'' και δεν ειναι χασαπηδες?? εκανα στον αφαλο και πηγα στον τζενιο, dildo. μια χαρα την εκανε, αλλα δεν ξερω αν ετυχε! το θεμα της γλωσσας ομως ειναι πιο σοβαρο και θελω να παω καπου καλά. πειτε γνώμες, μαγαζια και τιμές που παίζουν..

ευχαριστώ!!!! :D :D :D

 

εξαρτάται από το που μένεις,πάντως διάλεξε να πας κάπου που να είναι επώνυμο...

2 μαγαζιά που μου έρχονται είναι η Μέδουσα στα Εξάρχεια,ο piercer που έχουν εκεί είναι άψογος (2 έχω κάνει εκεί,το 1 στα χείλη) και μετά δες και στο Sake tattoo που είναι νομίζω στο Χαλάνδρι,εκεί δεν έχω προσωπική άποψη αλλά έχω ακούσει ότι έχουν πολύ καλό piercer!

 

Κάν'το μόνο αν το έχεις χιλιοσκεφτεί...είναι περίεργο σημείο η γλώσσα και θα σε δυσκολέψει πολύ μέχρι να γιατρευτεί αλλά όπως και να'χει εσυ ξέρεις καλύτερα :)

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Αυτό θυμάμαι ήταν στη μόδα το 2005.. Έχουμε 2014

 

το 2005 τυχαινε να ημουν 10 χρονων :p

παντως εμενα τωρα μου χει κολλησει να το κανω. απλα μ'αρεσει!

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εξαρτάται από το που μένεις,πάντως διάλεξε να πας κάπου που να είναι επώνυμο...

2 μαγαζιά που μου έρχονται είναι η Μέδουσα στα Εξάρχεια,ο piercer που έχουν εκεί είναι άψογος (2 έχω κάνει εκεί,το 1 στα χείλη) και μετά δες και στο Sake tattoo που είναι νομίζω στο Χαλάνδρι,εκεί δεν έχω προσωπική άποψη αλλά έχω ακούσει ότι έχουν πολύ καλό piercer!

 

Κάν'το μόνο αν το έχεις χιλιοσκεφτεί...είναι περίεργο σημείο η γλώσσα και θα σε δυσκολέψει πολύ μέχρι να γιατρευτεί αλλά όπως και να'χει εσυ ξέρεις καλύτερα :)

 

μμμμμ ναι εχω ακουσει και για τους 2 καλα λογια.. για τζενιο τι εχεις ακουσει?

 

----- προσθήκη μηνύματος 56 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δημητρα εγω εχω μεινει πολυ ικανοποιημενος. Την κοπελα μου που το εβαλε δεν την εχω ρωτησει ακομα...

 

χαχαχαχαχχαχαα σ'ωραιος :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ακούσει :p

Πάντως προτείνω Μέδουσα καθαρά και μόνο από προσωπική εμπειρία :)

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

μμμμμ οκ.. τιμες?

 

αν θυμάμαι καλά...30 είχε πάρει για το lip piercing και 20 για το tragus!αυτά το '12...αν και έχουμε '14 μέσα είναι ο ίδιος piercer πάντως :)

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Δημητρα κατι σου ειπα στο πχωρουμ. Αηδια :Ρ

Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 8/256

Link to comment
Share on other sites

οοοπ παντου εισαι πια?! χαχα :p

Πανταχου παρων και τα παντα πληρω(-νουν οι γονεις, ως φοιτητης που δουλεοα...) χαχα

Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 8/256

Link to comment
Share on other sites

Δημητρα κατι σου ειπα στο πχωρουμ. Αηδια :Ρ

 

αναλογα....αηδια θα το θεωρουσα αν εκανα μαζι της μονιμη σχεση,καλως η κακως δεν μου αρεσει η κοπελα μου να εχει πολλα πολλα μπιχλιμπιδια πανω στο σωμα της....για αλλες φασεις μη μονιμες καλο ειναι,δοκιμασμενο.sorry,καποιοι την βρισκουν ετσι,καποιοι αλλοι οχι,κι εγω δεν την βρισκω με το να εχει τρυπες σε ολο το κορμι,ακομα χειροτερα στην γλωσσα κιολας,ουτε sexy το βλεπω ουτε και με ελκυει,για κατι σοβαρο τουλαχιστον,γουστα.

εχει βεβαια πονο για καμια βδομαδα.

εγω θα ελεγα να το ξανασκεφτει η κοπελια.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

αναλογα....αηδια θα το θεωρουσα αν εκανα μαζι της μονιμη σχεση,καλως η κακως δεν μου αρεσει η κοπελα μου να εχει πολλα πολλα μπιχλιμπιδια πανω στο σωμα της....για αλλες φασεις μη μονιμες καλο ειναι,δοκιμασμενο.sorry,καποιοι την βρισκουν ετσι,καποιοι αλλοι οχι,κι εγω δεν την βρισκω με το να εχει τρυπες σε ολο το κορμι,ακομα χειροτερα στην γλωσσα κιολας,ουτε sexy το βλεπω ουτε και με ελκυει,για κατι σοβαρο τουλαχιστον,γουστα.

εχει βεβαια πονο για καμια βδομαδα.

εγω θα ελεγα να το ξανασκεφτει η κοπελια.

Εμενα και μονο σαν εικονα μου φερνει αηδια. Δε θα μπορουσα ποτε μου να φανταστω να κανω κατι με καποια που θα εχει κατι μεταλλικο στη γλωσσα της. Ανατριχιαζω ιου

Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 8/256

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει;

Θα έρθει σε λίγο μια κοπελίτσα με Piercing στο χείλος.

Μου ανέφερε πως έχει μπει το κούμπωμα μεσα στο χειλος της.

τι κουμπωμα εχουν αυτα?ειναι σε ευθεια με τη μπαρα(τετοιο μου ειπε πως εχει) ή κάνει σπείρωμα?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...