Jump to content

Sony Ericsson V800i


Nosferatu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

nai to epiveveono egw.prin mou to xasw to proigoumeno eixa prolavei k tou eixa kanei anavathmisi k epaize ta mp3 xwris na xreiastei na ta kaneis protected.tha paw na to kanw k s'auto?kserei kaneis an paizei na kaneis mono sou tin anavathmisi?
Υπογραφή εκτός ορίων ΟΠΧ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πηρα ρωτησα στη Sony Ericsson στη Δωδεκανησου, και μου ειπε οτι ειναι η R1AF η τελευταια, αλλα για να την περασει πρεπει να εχει καποιο προβλημα η συσκευη!!! Τι κοτσανες ειναι αυτες!! Τι μπορω να κανω ξερει κανεις;
Link to comment
Share on other sites

e kotsanes lene,ti na kanoune!apla pigaine ekei k na apaitiseis na sou kanoun anavathmisi,exeis kathe dikaioma k poso mallon an einai akoma stin egiisi.k an arnithoun na sou kanoun anavathmisi xrisimopoiise alla mesa...
Υπογραφή εκτός ορίων ΟΠΧ
Link to comment
Share on other sites

2 μερες το χω φυσικα ειναι στην εγγυηση! κι αν μου πουν παλι ******ες, θα πω οτι κ καλα τρωει κατι κολληματα ωρες ωρες κλπ... οταν ειχα παει Τ300, Τ610, Ρ800 για αναβαθμιση, κανεις δεν μου χε πει τπτ! ουτε καν αποδειξη αγορας δεν μου ειχαν ζητησει, τωρα τι παθανε;

 

εν πασει περιπτωσει, αυτη την εκδοση μπορω να την βαλω online?

Link to comment
Share on other sites

ε ημαρτον,ειναι απιστευτοι.μην τους υπολογιζεις φιλε μου,απαιτησε τα δικαιωματα σου,δεν εισαι υποχρεωμενος να δινεις εξηγησεις σε κανεναν.για το online δεν ξερω,αυτο ρωτησα πιο πριν...
Υπογραφή εκτός ορίων ΟΠΧ
Link to comment
Share on other sites

ωραια θα παω αυριο κιολας! ο μονος λογος για αναβαθμιση ειναι να παιζει mp3 σαν ηχο κλησης... εκτος DRM Packager φυσικα. τα τερτιπια της βονταφον ειναι αυτα τι να κανουμε...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια,

 

εγω πηρα το κινητο μου απο το service πριν 2 μερες !!! Μου ειπαν οτι αλαξανε ολη την πλακετα , μαλιστα μου δωσανε και αλλο imei και ι συσκευη ειχε τα αυτοκολητα στις οθονες ! Τωρα εχω την R1AF005 αλλα δεν εχω δοκιμασει αν παιζει mp3 σαν ηχους. Επειδη ειμαι στο γραφειο καποια στιγμη θα το δοκιμασω και θα απαντησω !!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΗΚΕ !!!!

 

Η R1AF005 παιζει τα mp3 ως ηχους κλησεις χωρις DRM !!!!

:rolleyes: μακαρι να βγαλουν και μια εκδοση για αλλα vodafone live sony ericsson κινητα για να λυθει το προβληματακι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το V800 εχω ... VODAFONE LIVE !!!!

το :rolleyes: ..γι'αυτο ειπα να βγαλουν νεο firmware και για αλλα "πειραγμενα" κινητα :X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ξαναπηρα τηλεφωνο (κακως) και παλι τα ιδια μου ελεγε. αλλη κοπελα ομως. της ειπα οτι θελω να το αναβαθμισω για να βαλω ηχο κλησης Mp3 και μου ειπε οτι δε γινεται, κ επεμενε κιολας! κανα αλλο εξουσιοδοτημενο καταστημα Sony Ericsson ξερει κανεις εδω θεσσαλονικη;;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως μπορώ να βρω τι έκδοση έχω στο V800?

Ευχαριστώ

Ειπε ο Εβραιος να παει στο παζαρι και ηταν ημερα...............Σαββατο!!
Link to comment
Share on other sites

ξαναπηρα τηλεφωνο (κακως) και παλι τα ιδια μου ελεγε. αλλη κοπελα ομως. της ειπα οτι θελω να το αναβαθμισω για να βαλω ηχο κλησης Mp3 και μου ειπε οτι δε γινεται, κ επεμενε κιολας! κανα αλλο εξουσιοδοτημενο καταστημα Sony Ericsson ξερει κανεις εδω θεσσαλονικη;;

 

Φίλε μου εγώ το πήγα σήμερα στην omnitech παπαναστασιου 25 λίγο παρακάτω από τον Ευκλείδη. Μου είπαν ότι ίσως να είναι έτοιμο αύριο. Ούτε αυτοί ξέρουν ότι με αυτή την αναβάθμιση παίρνει mp3 σαν ήχους κλήσεις το κινητό. Με ρώτησαν τι πρόβλημα έχει και είπα ότι χάνει το Bluetooth για να μου το κάνουν δωρεάν.

Για να δούμε γιατί είναι ικανοί να μη μου κάνουν αναβάθμιση και να μου πουν ότι το είδαν και δεν έχει πρόβλημα. Πάντως οι κοπελίτσες εκεί πέρα ήταν πολύ εξυπηρετικές.

DiMkRoM
Link to comment
Share on other sites

Πάντως live update από το site της ericsson που προσπάθησα να κάνω μου εβγαλε οτι δεν χρειάζεται update . Δεν έχω την R1AF005. Εχω την προηγούμενη νομίζω. :alien:

"Imagination Im More Importnant Than Knowledge"

Albert...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για πιο λόγο έχει αυτή την υπηρεσία η sonyericsson. Δεν πιστεύω να υπάρχει άτομο που να του έβγαλε ότι υπάρχει αναβάθμιση για το κινητό του, μάλλον εικονική είναι η υπηρεσία αυτή έτσι για να τραβάει κόσμο.

Ποιος ο λόγος να στέλνουν τις ενημερώσεις στα service centers και να μη τις βάζουν και στο internet να τις κάνουμε πιο εύκολα και να μη τρέχουμε στα service και τους απασχολούμε για κάτι που μπορεί να γίνει και από το σπίτι.

Κάτι άλλο. Ξέρει κανείς γιατί σε όλα τα τελευταία κινητά της sonyericsson δεν μπορεί να μπει κάποιος ήχος ή κάποιο τραγούδι σαν ήχος μηνύματος παρά μόνο αυτά που έχει μέσα προκαθορισμένα;

DiMkRoM
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς τίποτα ακόμα. Πήρα τηλέφωνο όπως μου είπαν και έμειναν έκπληκτοι. Χτες το αφήσατε λέει ποιος σας είπε ότι σε μια μέρα θα είναι έτοιμο, πάρτε Τρίτη τηλέφωνο να ρωτήσετε, τα sony ericsson θέλουν 4 με 5 μέρες χρόνο. :mad:

:worry: Τι να πεις, μου φαίνεται η sony ericsson έγινε χειρότερη και από τη nokia. 4 με 5 μέρες για χρόνο 30 λεπτών το πολύ; Καλά τι κάνουν κοιμούνται εκεί μέσα; Το p800 μου θυμάμαι το είχα πάει παλιά σε αυτούς πρωί και το πήρα μεσημέρι. Πάνε οι καλές εποχές.

 

Οι υπόλοιποι που το πήγατε για update πόσο καιρό σας έκανε;

DiMkRoM
Link to comment
Share on other sites

εγω φιλε το πηγα πριν λιγο και μου ειπε αν το αφησω θα παει απο δευτερα. αν θες λεει φερτο δευτερα στις 9 το πρωι και μεχρι τις 4 το απογευμα θα το χεις παρει... ειπα κ καλα οτι τρωει καποια κολληματα η καμερα και σβηνει οταν βγαζω φωτο, και μου ειπε οτι θα βαλουν την τελευταια εκδοση κλπ... επισης ειναι δωρεαν. αυτα! omnitech παντα ε;
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς τίποτα ακόμα. Πήρα τηλέφωνο όπως μου είπαν και έμειναν έκπληκτοι. Χτες το αφήσατε λέει ποιος σας είπε ότι σε μια μέρα θα είναι έτοιμο, πάρτε Τρίτη τηλέφωνο να ρωτήσετε, τα sony ericsson θέλουν 4 με 5 μέρες χρόνο. :mad:

:worry: Τι να πεις, μου φαίνεται η sony ericsson έγινε χειρότερη και από τη nokia. 4 με 5 μέρες για χρόνο 30 λεπτών το πολύ; Καλά τι κάνουν κοιμούνται εκεί μέσα; Το p800 μου θυμάμαι το είχα πάει παλιά σε αυτούς πρωί και το πήρα μεσημέρι. Πάνε οι καλές εποχές.

 

Οι υπόλοιποι που το πήγατε για update πόσο καιρό σας έκανε;

εγω το δικο μου το k700 μου το ειχα παει στο seus στα Ιωαννινα,και μεσα σε 2 ωρες το πηρα.αλλα ισως να μην ειχαν και δουλεια.εσυ μπορει να επεσες σε foul εργασιακη μερα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω φιλε το πηγα πριν λιγο και μου ειπε αν το αφησω θα παει απο δευτερα. αν θες λεει φερτο δευτερα στις 9 το πρωι και μεχρι τις 4 το απογευμα θα το χεις παρει... ειπα κ καλα οτι τρωει καποια κολληματα η καμερα και σβηνει οταν βγαζω φωτο, και μου ειπε οτι θα βαλουν την τελευταια εκδοση κλπ... επισης ειναι δωρεαν. αυτα! omnitech παντα ε;

 

 

Όταν το πάρεις πες μου.

Να δούμε αν το κάνουν πιο γρήγορα σε εσένα.

Γιατί και εμένα μέχρι αύριο μου είπαν (δηλαδή σήμερα) αλλά τίποτα. Και το πήγα χτες πρωί πρωί δηλαδή είχαν 2 ολόκληρες μέρες.

Πάντα μιλάω για omnitech.

DiMkRoM
Link to comment
Share on other sites

εγω το ειχα παει παρασκευη πρωι κ το πηρα τριτη μεσημερι.υποτιθεται ομως οτι δευτερα μεσημερι θα το επαιρνα...
Υπογραφή εκτός ορίων ΟΠΧ
Link to comment
Share on other sites

εγω το ειχα παει παρασκευη πρωι κ το πηρα τριτη μεσημερι.υποτιθεται ομως οτι δευτερα μεσημερι θα το επαιρνα...

 

ευχαριστημενος να εισαι :) εμ μια μερα σε καθυστερησαν. :!: . και σημασια εχει οτι το πηρες το κινητο χωρις προβλημα.και αυτοι ανθρωποι ειναι και καμια φορα πεφτουν και εξω στις προθεσμιες. :worry:

τωρα για μια μερα δεν υπαρχει λογος να το συζηταμε ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θυμαμαι στο Τ610, οταν πηγα μου ειπαν "περιμενεις 20 λεπτακια;" και περιμενα και μου το δωσαν με την τελευταια τοτε αναβαθμιση... τι να πεις...; φαινεται μαθανε ολοι τωρα για αναβαθμισεις και επεσε δουλεια...!
Link to comment
Share on other sites

θυμαμαι στο Τ610, οταν πηγα μου ειπαν "περιμενεις 20 λεπτακια;" και περιμενα και μου το δωσαν με την τελευταια τοτε αναβαθμιση... τι να πεις...; φαινεται μαθανε ολοι τωρα για αναβαθμισεις και επεσε δουλεια...!

οντως εχει καταντησει πολυ ξεφτιλα το θεμα :( πας να αγορασεις νεο κινητο και ρωτας τον υπαλληλο..ξερεις θελω το κινητο αυτο...και των ρωτας στο καπακι τι version ειναι :lol: :lol:

περισσοτερο κουβεντιαζουμε για τις αναβαθμισεις παρα για τα κινητα και τις δυνατοτητες τους :!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson V800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...