Jump to content

Sony Ericsson V800i


Nosferatu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

help ρε παιδιά εχτές κατέβασα και τα 5 free τραγούδια απο το vodafone live τα άκουσα και μετά εκλεισα το κηνητο και κοιμηθηκα!! την επομενη μερα ανοιγω το κηνητο και βλεπω οτι οσα τραγουδια *.mp3 που τα ειχα κανη *.dm

απο το προγραμμα DRM PACKAGER είχαν καταστραφεί μπορουσα μονο να τα στειλο με irda! και στις πληροφορίες ελεγε οτι θελουν ενεργοποιηση!!!! ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα help!!! me (δοκιμασα τα ιδια mp3 τα ξαναεκανα *.dm αλλα τιποτα παλι!

 

α δειτε και το καινουργιο z800i http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=pp1_1_1&zone=pp&lm=pp1&pid=10235

 

*και κοιταχτε Διασκεδαση το sony mega bass ti einai????????????

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πώς μετατρέπω videos απο το pc μου για να τα περάσω μέσω Usb στο Sony Ericsson V800?έχω περάσει μερικά mpeg,avi κτλ αλλά δεν γίνεται να τα διαβάσει διαβάζει μόνο 3gpp videos.

Επίσης οταν βάζω ενα δικό μου mp3 για ringtone δεν το δέχεται γιατι λέει αδύνατη η χρήση του αρχείου λείπει ο κωδικός προστασίας DRM

Link to comment
Share on other sites

Πώς μετατρέπω videos απο το pc μου για να τα περάσω μέσω Usb στο Sony Ericsson V800?έχω περάσει μερικά mpeg,avi κτλ αλλά δεν γίνεται να τα διαβάσει διαβάζει μόνο 3gpp videos.

Επίσης οταν βάζω ενα δικό μου mp3 για ringtone δεν το δέχεται γιατι λέει αδύνατη η χρήση του αρχείου λείπει ο κωδικός προστασίας DRM

δεν εχω βρει καποιες λυσεις ακομα. ;)

Link to comment
Share on other sites

christofer κοίτα εδώ http://www.setool.net και

http://www.mobile-files.com/forum/showthread.php?t=4909

Από αυτές τις url μπορείς να ξεκλειδώσεις το v800.

 

eazy στην ίδια σελίδα που έκανες 2 φορές reply βρίσκεται και η απάντηση,αλλά δεν μπήκες στο κόπο να κοιτάξεις...

 

cypriot κοίτα

http://gallery.mobile9.com/c/sony-ericsson-v800v800i-themes/1/

Κατεβάζεις το theme και το αντιγράφεις στο φάκελο θέματα της κάρτας.

Link to comment
Share on other sites

christofer κοίτα εδώ http://www.setool.net και

http://www.mobile-files.com/forum/showthread.php?t=4909

Από αυτές τις url μπορείς να ξεκλειδώσεις το v800.

 

Giati re file ti exei kleidomeno to tilefono??? :mad:

Link to comment
Share on other sites

πηρα πριν 1 εβδομάδα το v800 στην τιμή των 600 ευρώ,και μολις έμαθα οτι αποσύρονται όλα τα πρωτα και ερχεται αναβαθμισμένη γενιά και σε λευκό χρώμα με κωδικό v800i και δεν ξέρω πόσες άλλες αλλαγές.

 

 

http://www.9volto.gr/catalog/product_info.php?products_id=787

Link to comment
Share on other sites

XtR μη βαράς κιόλας :!: ο ήχος της φωτογραφικής δεν είναι << κλειδωμένος ώστε να μην απενεργοποιείται?το <<live>> δεν βγαίνει πάντα στην αρχική οθόνη?μπορείς να βάλεις όποιο ήχο θέλεις στην ειδοποιήση sms/mms?

Μην νομίζεις πως επειδή μπορείς να στείλεις κάτι με υπέρυθρες ή bluetooth το τηλέφωνο είναι και λέγεται ξεκλείδωτο!capito μεγάλε?

Link to comment
Share on other sites

XtR μη βαράς κιόλας :!: ο ήχος της φωτογραφικής δεν είναι << κλειδωμένος ώστε να μην απενεργοποιείται?το <<live>> δεν βγαίνει πάντα στην αρχική οθόνη?μπορείς να βάλεις όποιο ήχο θέλεις στην ειδοποιήση sms/mms?

Μην νομίζεις πως επειδή μπορείς να στείλεις κάτι με υπέρυθρες ή bluetooth το τηλέφωνο είναι και λέγεται ξεκλείδωτο!capito μεγάλε?

 

sakisd min fovasai den varaw :lol: :p :cool:

den varaw polu h8ela na pw :D

o hxos ths fwtografikis etsi opws to 8eteis einai kleidomenos se ola ta tilefona me afthentiko firmware!epishs to live mou vgainei otan kleinw to tilefono kai otan to anoigw(otan to anoigw den eimai sigouros) alla den nomizw pws einai kati enoxlitiko!epishs sta sms oute auto einai kleidoma!apla den exei tin epilogh auth.kai se alla tilefona tis SE etsi einai o hxos sta mnmata :(

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορεί κανείς να μου πει μετά την αναβάθμιση του V800 τι διαφορές παρατήρησε: Κάποια από τα προβλήματα που εμφάνιζε λυθήκαν(π.χ. διακοπές κατά τη διάρκεια των κλήσεων, κολλήματα κ.α.); Ξέρει κανείς αν θα πέσει η τιμή του; Όσον αφορά τις φωτογραφίες, η ποιότητα των foto του V800 είναι καλύτερη από αυτή των Sharp ή έστω μιας VGA φωτογραφικής(640*480); Ευχαριστώ.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν βγει το v800i πιστευω πως το v800 θα γινεται i με αναβαθμιση οπως το t68 σε t68i . μπορει να ονομαζεται i λογω χρωματος (λευκο) νομιζω πως και αυτο ειναι τελικα. απο οτι ειδα δε βρηκα διαφορες.
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

PAIDIA TO KINHTO EINAI APO TA KALYTERA THLEFWNA POU KYKLOFOROUN...

 

 

TI NA LENE KATI V980 KAI KATI Z105 KAI ALLES TETOIES PATATES!!!!!!!!!

 

 

 

EGW AYTH TH STIGMH KAI EDW KAI 4 MHNES SERFARW ME 921.6Kbps KAI

KATEBAZW ARXEIA KAI MP3 ME 48-54/sEC!!!!!!APISTEYTO....!!!

 

 

ME THN ANABA8MISH SOU BGAZEI ENA MENOUDAKI KAI KANEIS EPILOGH

1.SE DIKTUO GSM(2.5G)

2.SE DIKTUO 3G & GSM.

 

 

APAIXTO....

 

 

OSOI EISTE ATHINA KAI THELETE UPDATE 8A PATE ME THN APODEIKSH

POU TO AGORASATE EKEI....========>>>>ANDREA PAPANDREOU 256 PETROUPOLH...

 

 

KATI KSERW...!!!! SE VODAFONE KATASTHMA DOULEYW...STO ILION..!!

[sIGPIC][/sIGPIC]ΝΑ ΖΗΣΕΙ Η ΚΡΗΤΗ ΜΑΣ....!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

christofer κοίτα εδώ http://www.setool.net και

http://www.mobile-files.com/forum/showthread.php?t=4909

Από αυτές τις url μπορείς να ξεκλειδώσεις το v800.

 

eazy στην ίδια σελίδα που έκανες 2 φορές reply βρίσκεται και η απάντηση,αλλά δεν μπήκες στο κόπο να κοιτάξεις...

 

cypriot κοίτα

http://gallery.mobile9.com/c/sony-ericsson-v800v800i-themes/1/

Κατεβάζεις το theme και το αντιγράφεις στο φάκελο θέματα της κάρτας.

 

File sakisd mou eksigeis pws tha to kanw unlock. Kserw oti grafei alla den evgala akrh. Poio apo ola na katevasw?

Link to comment
Share on other sites

PAIDIA TO KINHTO EINAI APO TA KALYTERA THLEFWNA POU KYKLOFOROUN...

 

 

TI NA LENE KATI V980 KAI KATI Z105 KAI ALLES TETOIES PATATES!!!!!!!!!

 

 

 

EGW AYTH TH STIGMH KAI EDW KAI 4 MHNES SERFARW ME 921.6Kbps KAI

KATEBAZW ARXEIA KAI MP3 ME 48-54/sEC!!!!!!APISTEYTO....!!!

 

 

ME THN ANABA8MISH SOU BGAZEI ENA MENOUDAKI KAI KANEIS EPILOGH

1.SE DIKTUO GSM(2.5G)

2.SE DIKTUO 3G & GSM.

 

 

APAIXTO....

 

 

OSOI EISTE ATHINA KAI THELETE UPDATE 8A PATE ME THN APODEIKSH

POU TO AGORASATE EKEI....========>>>>ANDREA PAPANDREOU 256 PETROUPOLH...

 

 

KATI KSERW...!!!! SE VODAFONE KATASTHMA DOULEYW...STO ILION..!!

 

Φιλαράκο μήπως ξέρεις πόσο κρατάνε το τηλέφωνο και πού βγάζει αυτή την επιλογή;

Link to comment
Share on other sites

PAIDIA TO KINHTO EINAI APO TA KALYTERA THLEFWNA POU KYKLOFOROUN...

 

 

TI NA LENE KATI V980 KAI KATI Z105 KAI ALLES TETOIES PATATES!!!!!!!!!

 

 

 

EGW AYTH TH STIGMH KAI EDW KAI 4 MHNES SERFARW ME 921.6Kbps KAI

KATEBAZW ARXEIA KAI MP3 ME 48-54/sEC!!!!!!APISTEYTO....!!!

 

 

ME THN ANABA8MISH SOU BGAZEI ENA MENOUDAKI KAI KANEIS EPILOGH

1.SE DIKTUO GSM(2.5G)

2.SE DIKTUO 3G & GSM.

 

 

APAIXTO....

 

 

OSOI EISTE ATHINA KAI THELETE UPDATE 8A PATE ME THN APODEIKSH

POU TO AGORASATE EKEI....========>>>>ANDREA PAPANDREOU 256 PETROUPOLH...

 

 

KATI KSERW...!!!! SE VODAFONE KATASTHMA DOULEYW...STO ILION..!!

 

Para polla moy akoygontai ta 921.6Kbps pou les oti pianeis!To orio tou 3G ayth th sthigmh an den apatomai einai 384Kbps.Kati allo tha exeis parathrhsei mallon.

Link to comment
Share on other sites

PAIDIA TO KINHTO EINAI APO TA KALYTERA THLEFWNA POU KYKLOFOROUN...

 

 

TI NA LENE KATI V980 KAI KATI Z105 KAI ALLES TETOIES PATATES!!!!!!!!!

 

 

 

mhn prosbaleis ta kinita ton allon.

Pliroforiaka to Z105 kai to V980 poylane poly logo tis xamilis timis toys kai den ine sthn idia kathgoria me to v800.Filika episis to z105 einai apo ta elaxista 3g poy doyleyei apsoga tin enalagi diktioy.

Signomi apo toys filoys ths SE thaymazo kai ego to v800 alla prosbalomai oti moy prosbaloyn toso ipotimitika to kinito moy.(z105)Ayto bebaia den shmainei oti den tha ithela to v800 afoy omos prota lithoyn ta problimata kai pesei kai i timi toy.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

O Φίλος έχει δίκιο.

...ένα μήλο την ημέρα, το γιατρό το κάνει πέρα...

...ένα σκόρδο την ημέρα, τον καθένα κάνει πέρα...

...ένα APPLE μες τη μέρα, κάθε gadget κάνει πέρα...:music:

Link to comment
Share on other sites

re paidia giati stamatisate na grefete entiposeis gia to v800 ??

 

eimai katoxos edo kai poli kairo.

exo kapia provlimata me to diktio to 2G kai kapies fores den mporo na kaleso arithmo.

meta. . thelo na rotiso. vrika kapia arxeia java paixnidia alla den ksero poy prepei na valo ta arxeia gia na treksoyn ta paixnidia. se pio fakelo. ??

, epeidi piga se kapio magazi na moy baloyn tin nea vesrsion toy v800 . to pire o mastoras sta xeria toy kai eide pos exei perasmeni tin teleytea version alla stis epiloges gia ta diktia.. . den mporo na kano epilogi mono gia 2G . me ksanapaei sto 3g.. re paidia kserei kaneis ti mporo na kano ??

kai . pos tha vo pia version einai mesa ? pia pliktra prepei na patiso gia na to do.. ?

 

eyxaristo. poli.

 

kai grafete kanena parapono i paratisiri gia to kinito...

Link to comment
Share on other sites

christofer σταματήσαμε να γράφουμε για το v800 λες ... και κατα τα άλλα ξαναρωτάς πράγματα των οποίων οι απαντήσεις βρίσκονται λίγο πιο πάνω από το δικό σου post.Έλεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :confused:
Link to comment
Share on other sites

παιδια σκευτομαι να παρω το ν800,μπορειτε να μοθ πειτε τι ειδοθσ αρχεια υποστιριζει?παιχνιδια μπορω να κατευαζω απο το pc?
Link to comment
Share on other sites

Εχω το τηλεφωνο καμια εβδομαδα και ειμια πολυ απαγοητευμενος με το σημα...Δεν ξερω τι να κανω απενεργοποιησα το 3g αλλα τιποτα..το εχω βαλει διπλα με ενα Nokia 6610 και ενω αυτο μου δεινει 3 κεραιες το sony τιποτα....

Εχει κανεις καμια ιδεα γιατι σκεφτομαι να το δωσω πισω....

Link to comment
Share on other sites

Εχω το τηλεφωνο καμια εβδομαδα και ειμια πολυ απαγοητευμενος με το σημα...Δεν ξερω τι να κανω απενεργοποιησα το 3g αλλα τιποτα..το εχω βαλει διπλα με ενα Nokia 6610 και ενω αυτο μου δεινει 3 κεραιες το sony τιποτα....

Εχει κανεις καμια ιδεα γιατι σκεφτομαι να το δωσω πισω....

 

 

Kαι εγώ το ίδιο πρόβλημα είχα με το V800 και το πήγα για αναβάθμηση σε ERICSSON SHOP.....Με την απόδειξη που αναγραφει το ΙΜΕΙ θα πας και μέσα σε 2 ωριτσες το πολυ θα το πάρεις...Απλα θα σου βγάζει ενα μενουδακι και το αλλαζεις εσυ αν θελεις η οχι 3G...

[sIGPIC][/sIGPIC]ΝΑ ΖΗΣΕΙ Η ΚΡΗΤΗ ΜΑΣ....!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Προσεξα σημερα εδω http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=ps1_1_5_7&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10205 οτι απο τωρα μπορουμε να κανουμε αναβαθμηση το κινητο μας.Εγω δεν το εχω κανει ακομα αλλα οποιος την κανει ας αναφερει εντυπωσεις

ΤΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΓΥΡΙΖΟΥΝ ΠΙΣΩ

ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΕΙΠΩΘΗΚΑΝ

Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ

ΚΑΙ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson V800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...