Jump to content

Redmi Note 2


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενώ μπαίνει στο cosmote 4G όταν ανοίγω τα δεδομένα μου φτάνει μόνο μέχρι H+ σε τι μπορεί να οφείλεται αυτό;;;

 

Ή αναβάθμιση γίνεται μόνο με wifi??

SE K800i --- Nokia N73 --- Nokia 6600--- Nokia 5140
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μου ζήτησαν για να. Μπορέσω να το πάρω και γω με την έκπτωση κάποιον αριθμό παραγγελίας από κάποιον που αγόρασε προχθές... Ποιο καλό παιδί θα βοηθήσει?

 

Πες μου οτι καταφερες και πήρες την έκπτωση?? Μοιράσου την εμπειρία σου;);)

Link to comment
Share on other sites

Από ότι διάβασα και εγώ έτσι είναι. Μόνο όταν το πάρεις, μπες και διάβασε το λινκ για τις οδηγίες. Οτιδήποτε χρειαστείς θα σε βοηθήσουν εκεί τα καλά παιδιά. Αλλα και από εδώ αν μπορούμε να κάνουμε κάτι.

 

Υ. Γ. Εγώ πήρα το 32αρι αλλιώς είναι πολύ καλή τιμή το tdd lte. Και είμαι η Ζαφειρα, καλώς να σου έρθει το κινητό είναι σούπερ!

Ζαφειρα μου να σαι καλα και σ'ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Ενώ μπαίνει στο cosmote 4G όταν ανοίγω τα δεδομένα μου φτάνει μόνο μέχρι H+ σε τι μπορεί να οφείλεται αυτό;;;

 

Ή αναβάθμιση γίνεται μόνο με wifi??

Έχεις καλέσει την cosmote και ενεργοποιησες το 4g; Αν όχι κάλεσε τους και θα στο ενεργοποιησουν αμέσως.

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όποιος πάρει τρακινκ πρώτος ας ενημερώσει από τους τυχαιρούς 12/11

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευχαριστώ anergos13 που μας ενημέρωσε για το κουπονάκι καθώς και τον φίλο μου τον Γιώργο

Link to comment
Share on other sites

Οχι. Που καλώ για να μου το ενεργοποιήσουν;;

 

1. Πάρε την εξυπηρέτηση πελατών της εταιρείας σου και ζήτα να ενεργοποιηθεί στην κάρτα/σύνδεσή σου το 4G

2. Η περιοχή σου έχει κάλυψη 4G ? Δες στο site της εταιρείας σου σε ποιες περιοχές έχει 4G

3. Υπόψιν ότι το 4G καταναλώνει περισσότερα MB από ότι το 3G

Link to comment
Share on other sites

Το εκανα.ή ενεργοποίηση έφταιγε τελικά γιατί η περιοχή μου έχει κανονικά 4g σήμα.όσο για τα mb δεν με ενοχλεί γιατί έχω ήδη αρκετά!
SE K800i --- Nokia N73 --- Nokia 6600--- Nokia 5140
Link to comment
Share on other sites

1. Πάρε την εξυπηρέτηση πελατών της εταιρείας σου και ζήτα να ενεργοποιηθεί στην κάρτα/σύνδεσή σου το 4G

2. Η περιοχή σου έχει κάλυψη 4G ? Δες στο site της εταιρείας σου σε ποιες περιοχές έχει 4G

3. Υπόψιν ότι το 4G καταναλώνει περισσότερα MB από ότι το 3G

 

Το 3 δεν ισχύει

Link to comment
Share on other sites

Το 3 δεν ισχύει

 

Δεν παίρνω όρκο για την μεγαλύτερη κατανάλωση MB...ίσως να έφταιγαν τα τεστ που έκανα :)

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιειτε το Cerberus, σας εντοπιζει τη συσκευη απο το PC?

Του εχω βαλει δυο συσκευες, ενα Jiayu και το Xiaomi, το Jiayu το βλεπει παντα το Xiaomi δεν μπορει να το βρει, μου λεει "Πρόβλημα επικοινωνίας με την συσκευή σας", υπαρχει κατι που πρεπει να κανω στη συσκευη?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα και την βοηθειά σας, δεν ξέρω πως τα κατάφερα. Το τηλοεφωνο μπουτάρει μονο σε recovry. προσπαθησα να κανω την τελευταία ενημερωση απο recovery και δεν ξερω πως τα κατάφερα δεν ανοιγει σε κανονική λειτουργία.Δεν βρισκω ούτε το αρχείο ενημέρωσης.
Link to comment
Share on other sites

TWRP backup δεν εχεις κρατησει; Επισης εκει στον οδηγό λεει οτι παντα εχουμε μια ρομ μεσα για να φλασαρουμε σε τετοιες περιπτώσεις

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Τι update?

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι.. Ειναι ολόκληρη ρομ

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Απλα ισως ηταν ευκαιρία να κανεις clean install, αλλα μπορει να διορθωσει κατι που μπορει να πηγε στραβα και να μη χασεις τα παντα. Αν δεν πιασει ετσι, μετα κανε clean install.

Και μολις φτιαξουν ολα, παρε TWRP backup και σταματα να ζεις επικίνδυνα

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από τρείς πτώσεις στη τέταρτη ράγισε ή οθόνη! Πρέπει να έχει ραγίσει μόνο το τζαμακι της οθόνης γιατί δείχνει πολύ λεπτή ή γραμμή του ραγίσματος. Επίσης το touch μου λειτουργεί κανονικά σε κάθε σημείο της οθόνης. Σε τέτοιες περιπτωσεις τι παραγγελνουμε; Μόνο οθόνη; μόνο touch; Πάνε πακέτο; Γνωρίζει κανείς κάποιο καλό μαγαζί-μερακλή για επισκευή κινητών στην Αθήνα;

 

Υ.Γ. το Temperated Glass που του έχω βάλει έμεινε γερό! Μάλλον παρά είναι ανθεκτικό! :-p

Του φοραγα μια ipaky θήκη, αλλά ή αλήθεια ήταν ότι ή τούμπα ήταν αρκετά γερή... Και πάλι καλά δηλαδή...

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει καποιος ποσο καιρο κανει να παραδοθει απο minideal και εαν εχει επιχειρηση καποιος να αλλαξει παραγγελια απο αυτους. Δηλαδη εστειλα mail μηπως μπορω προλαβω να παρω το μεγαλυτερο μοντελο απο eu warehouse...
Link to comment
Share on other sites

Μετά από τρείς πτώσεις στη τέταρτη ράγισε ή οθόνη! Πρέπει να έχει ραγίσει μόνο το τζαμακι της οθόνης γιατί δείχνει πολύ λεπτή ή γραμμή του ραγίσματος. Επίσης το touch μου λειτουργεί κανονικά σε κάθε σημείο της οθόνης. Σε τέτοιες περιπτωσεις τι παραγγελνουμε; Μόνο οθόνη; μόνο touch; Πάνε πακέτο; Γνωρίζει κανείς κάποιο καλό μαγαζί-μερακλή για επισκευή κινητών στην Αθήνα;

 

Υ.Γ. το Temperated Glass που του έχω βάλει έμεινε γερό! Μάλλον παρά είναι ανθεκτικό! :-p

Του φοραγα μια ipaky θήκη, αλλά ή αλήθεια ήταν ότι ή τούμπα ήταν αρκετά γερή... Και πάλι καλά δηλαδή...

 

Μονο πακετο πανε. Οσο για μαγαζι στην Αθηνα δε ξερω να σου πω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Περιμένω να παραλάβω μέσα στην εβδομάδα.

Να κάνω μια ερώτηση. Μπορώ να περάσω κατευθείαν την τελευταία ελληνική έκδοση ανεξάρτητα ποια μου έχει εγκατεστημένη;

Ρωτάω αν είναι να την περάσω κατευθείαν μην το σετάρω και μετα περάσω την ρομ και πάλι σετάρισμα

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε λίγο το θέμα.. Θα σου λυθούν οι απορίες. Μόλις το πιάσεις στα χέρια σου κανε clean install την ελληνική, με factory reset

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...