Jump to content

Μετά το 820


tolispao13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω το 820 αλλα τελος του μηνα θα ρο δωσω..ειμαι μεταξυ 925 και lg g3 mini.η τιμη τους ειναι κοντινη..με ενδιαφερει να ειναι αλαγκαριστο και πολυ η καμερα..ποιο απο τα 2;
Link to comment
Share on other sites

αλαγαριστα είναι και τα δυο....... πολύ καλή camera ξέχνα την........ εκεί πας ποιο ψιλά όσο αφορά τα χρήματα εκτός και αν κοιτάξεις αγορά από το εξωτερικό (και εκει κανα 20 30 ευρω θα προσθέσεις)
Link to comment
Share on other sites

κατι καλυτερο απο αυτα τα δυο σε ελλαδα αλλα μεχρι 215 μεγιστο ποσο και καλη καμερα;

 

σε αυτα τα χρηματα δεν υπαρχει καλη camera ουτε απο την ελλαδα ουτε απο την κινα ουτε απο alpha του κενταβρου

Link to comment
Share on other sites

το 925 ειναι αναβαθμιση σε σχεση με το 820??

 

καλύτερη οθόνη , καλύτερη κάμερα , μεγαλύτερη μπαταρία

 

 

αυτά

Link to comment
Share on other sites

εχω το 820 αλλα τελος του μηνα θα ρο δωσω..ειμαι μεταξυ 925 και lg g3 mini.η τιμη τους ειναι κοντινη..με ενδιαφερει να ειναι αλαγκαριστο και πολυ η καμερα..ποιο απο τα 2;

 

To 925 φοράει το ίδιο cpu, gpu και RAM με το 820, αλλά έχει 256% περισσότερα pixels η οθόνη του. Κάτι που σίγουρα το κάνει χειρότερο σε επιδόσεις από το 820 σου. Δεν είναι αναβάθμιση.

 

Αν σού άρεσε η εμπειρία των WP8.1, πήγαινε στο 735 που έχει πιο σύγχρονο cpu-gpu και ισάξια οθόνη με το 925.

 

Στα λεφτά που κοιτάς, αυτή τη στιγμή το Samsung Ι9301 είναι το υπέρτατο value for money. Ίδια cpu, gpu με LG G3 S, αλλά με 50% περισσότερη RAM, διπλάσια εσωτερική μνήμη και απείρως καλύτερη κάμερα και οθόνη. Όσο lag συναντήσεις στο LG, τόσο θα συναντήσεις και στο Samsung.

http://s4.postimg.org/kul22odml/420x150.jpg
Link to comment
Share on other sites

μεταξυ 925 και 735 ποιο??με γνωμονα και την καμερα..

 

Μιας και επαναλαμβάνεις το θέμα της κάμερας άκου τι έκανα για έναν φίλο μου που είχε προτεραιότητα τις φωτογραφίες.

Σκεφτόταν καινούριο 925 (205€ στο best price). Του βρήκα μεταχειρισμένο σε κατασταση καινούριου ένα 1020 στα 180€. Ένα που δεν μου φίλησε το χέρι....:lol:

Αυτή την στιγμή το 1020 δεν έχει αντίπαλο από τα "εν ενεργεία" κινητά στο θέμα της φωτογραφίας. Βρίσκεις μεταχειρισμένα άριστα στα 190€. Καινούριο 267€

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...