Jump to content

Κλείσε τα Mάτια (Mega)


Bayern7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε Βαγγέλη αφού αυτού του είδους τα θέματα είναι για άτομα με χαμηλό IQ γιατί μπένεις στο κόπο να τα διαβάζεις? Γιατί μπήκες στον κόπο να ποστάρεις και δεν έστειλες ένα prive msg σε έναν moderator να κλειδώσει το θέμα?Μήπως απλά ήθελες να δείξεις το επίπεδο σου και το υψηλό IQ σου?Λέω μήπως... ;)
Επιτρέπεται 1 εικόνα όχι μεγαλύτερη από 420 X 150 pixels και όχι μεγαλύτερη από 16K.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 667
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον nelly

 

Δεν είμαστε καλά!!! Να κλειδωθεί;;

Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι που ο εν λόγω τελοσπάντων,αναφέρεται μόνο στο συγκεκριμένο θέμα! Ενω υπάρχουν τοσα που αναφέρονται στην τηλεόραση!

Πότε επιτέλους θα μάθουν μερικοί το λόγο ύπαρξης του chat and fun;

Εντωμεταξυ για το θέμα με τις γυναίκες που παραπέμπει σε πορνοσελίδες ο κύριος δεν έχει πρόβλημα; Η εκεί κάνουμε όλοι τον κινέζο; Η μήπως αρμόζει σε τεχνολογικό site;

Δηλαδή όσοι ασχολούνται με τη τεχνολογία - οι διάνοιες όπως λέει - δεν κάνει να λένε για τον Παπακαλιάτη γιατί αυτό τους κάνει κυρίες-Νίτσες!

Ημαρτον..

 

 

Ημαρτον δε λες τίποτα. Ποιος ο λόγος ο φίλος vagelis δηλαδή να μπει εδώ μόνο και μόνο για να το πάιξει πιο επιπέδου από εμάς δηλαδή;; Ολόκληρο forum πια μια γωνιά για την tv τον πείραξε. Αν είναι δυνατόν πια...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

εγώ είμαι fan του Παπακαλιάτη :) και δεν πα να είναι και αντιγραμένο το σενάριο, εγώ το γουστάρω και το βλέπω!!

 

εξάλου και οι περισσότερες σειρές έχουν στοιχεία απο κάποιες άλλες σείρες ή έργα, σε αυτήν την σειρά κολίσατε τώρα;

Rules are made to be broken...
Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε μια συνέντευξή του ο Σερβετάλης όταν τον ρώτησαν αν του αρέσει ο ρόλος του στο "Κλείσε τα μάτια" 'εβαλε τα γέλια... :D :D :D

..από αμηχανία.

Εμείς τα βάζουμε αυθόρμητα μόλις ξεκινήσουν οι διάλογοι :lol: :lol: :lol: :!:

 

 

Υ.Γ. Ξέρει κανείς τον τίτλο του μουσικού κομματιού που ακουγόταν στο τρέιλερ που έπαιζε πριν ακόμα ξεκινήσει το καινούργιο πρόγραμμα (αυτό που τους έδειχνε όλους στο πάτωμα με αίματα.....);

If you can't change the world, change yourself, but if you can't change yourself then change the world
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Kaveiros

 

Υ.Γ. Ξέρει κανείς τον τίτλο του μουσικού κομματιού που ακουγόταν στο τρέιλερ που έπαιζε πριν ακόμα ξεκινήσει το καινούργιο πρόγραμμα (αυτό που τους έδειχνε όλους στο πάτωμα με αίματα.....);

 

 

Lux Aeterna - Requiem For A Dream Soundtrack ;)

 

Και όχι Lord of the rings που έλεγε η Λαμπίρη :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Bayern7

 

Lux Aeterna - Requiem For A Dream Soundtrack ;)

 

Και όχι Lord of the rings που έλεγε η Λαμπίρη :wacko:

 

 

Το ευχαριστώ είναι ίσως λίγο..... :) Φανταστικό κομμάτι :!:

If you can't change the world, change yourself, but if you can't change yourself then change the world
Link to comment
Share on other sites

Ήταν και στο trailer του LOTR Two Towers. Δίκιο είχε η Λαμπ, μάλλον σωστά της το είπανε

 

Αλλά και αυτός ο Παπακ, ακόμη και για το trailer του, μουσική από trailer πήρε. Νισάφι πια!! :p

http://www.projectforum.com/img/maclogo.gifSwitched to Mac
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ Kaveiros θα ήθελα να σε πληροφορήσω πως τις ερωτήσεις για μουσικές τις κάνουμε στο ανάλογο thread οπού έχει ήδη ρωτηθεί και απαντηθεί πάνω από 10 φορές το ίδιο :)

 

Εδώ μπορείς να συνεχίσεις να θάβεις τη σειρά που νομίζεις πως είναι κωμωδία

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΤΑΤΕ bayern7 να πω κι εγώ τη γνώμη μου, αλλά με το μαλακό παιδιά γιατί δεν τη πολυβλέπω τη σειρά! Πόσο ζώον ειναι ο Παπακαλιά???? Μέχρι κι ο τυφλός θα καταλάβαινε ότι "πηδάει" μάνα και κόρη!!! Καλέ το παιδί χαραμίζεται στην Ελλάδα!!!ΧΑΧΑ!!! Κάτι πήρε τ' αυτί μου περί άρχοντα!!! Καλά, μην τρελλαίνεστε, δε θα σας πρήξω!!!
Link to comment
Share on other sites

Μου την δίνει στις ελληνικές σειρές οτι γεγονός οτι κανένας δεν δουλευει, κανένας δεν έχει κάποιο επαγγελματικό στόχο, όλοι είναι ελευθεροι και διαθέσιμοι στις 2 το μεσημέρι για καφέ και φυσικα στις 3 το βραδυ για κλαμπ.

 

Και φυσικά είναι οι ίδιοι (άνεργοι-άεργοι) που μένουν σε πολυτελεστατα διαμερίσματα στο κολωνάκι και πηγαινοέρχονται για πλακα σε Λονδινο και Παρισι....

 

ΕΛΕΟΣ.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον alfa 156

 

Μου την δίνει στις ελληνικές σειρές οτι γεγονός οτι κανένας δεν δουλευει, κανένας δεν έχει κάποιο επαγγελματικό στόχο, όλοι είναι ελευθεροι και διαθέσιμοι στις 2 το μεσημέρι για καφέ και φυσικα στις 3 το βραδυ για κλαμπ.

 

Και φυσικά είναι οι ίδιοι (άνεργοι-άεργοι) που μένουν σε πολυτελεστατα διαμερίσματα στο κωλονάκι και πηγαινοέρχονται για πλακα σε Λονδινο και Παρισι....

 

ΕΛΕΟΣ.....

 

 

Και ξαναλέμε:

 

Αρχικό Μήνυμα από τον nelly

 

Επίσης για όσους το ανέφεραν,δε νομίζω να άρεσε σε κανέναν να βλέπει τους ηθοποιούς να ψάχνουν στην εφημερίδα για σπίτι,να πάνε να κοιτάζουν 10 σπίτια τη μέρα,η να παίρνουν 800 τηλέφωνα για να βρουν δουλειά - όπως κάνουν οι νορμαλ άνθρωποι!

 

Αν θέλω να βλέπω κάτι ρεαλιστικό,έχω τη ζωή μου,τη ζωή της κολλητής μου κλπ.. δε θέλω να βλέπω τα ίδια και στη τηλεόραση!

 

Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα ότι παρόλο που είναι τραβηγμενο σα σενάριο,έχει "κάτι" που εμένα με τραβάει,όπως και οι προηγούμενες σειρές του.

 

Τώρα αν σε κάποιον δεν αρέσει,τι να κάνουμε,δε μπορούμε να έχουμε όλοι τα ίδια γούστα! θα ήταν βαρετό ;) Αλλά όλοι έχουμε ένα τηλεκοντρολ :p

 

Αυτό δε γίνεται μόνο στις ελληνικές σειρές. Και στο cinema τα ίδια βλέπεις και χειρότερα. Όποιος θέλει ρεαλισμό ας δει ειδήσεις. :alien: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

telika o papakaliatis tha mamaei fetos i tha ton exoune xomeno synexeia? (kali fasi pantos, otan eisai to afentiko-vlepe skinothetis senariografos- fasonesai me opoia theleis)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον alfa 156

 

Μου την δίνει στις ελληνικές σειρές οτι γεγονός οτι κανένας δεν δουλευει, κανένας δεν έχει κάποιο επαγγελματικό στόχο, όλοι είναι ελευθεροι και διαθέσιμοι στις 2 το μεσημέρι για καφέ και φυσικα στις 3 το βραδυ για κλαμπ.

 

Και φυσικά είναι οι ίδιοι (άνεργοι-άεργοι) που μένουν σε πολυτελεστατα διαμερίσματα στο κωλονάκι και πηγαινοέρχονται για πλακα σε Λονδινο και Παρισι....

 

ΕΛΕΟΣ.....

 

 

Γιατί λές για τις ελληνικές στις ξένες τα ίδια δε γίνονται; Θυμάμαι το Beverly Hills στα νιάτα μου που το έβλεπα και έλεγα ε ρε τι ωραία που θα ναι η φοιτητική ζωή με λεφτά, αυτοκίνητα και και και...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Πάντως για σεναριογράφο που κάνει ό,τι θέλει δεν τον βλέπω και πολύ αφού από την αρχή της φετινής περιόδου πάει από το κακό στο χειρότερο η ζωή του :p

Πολύ κακός ο Αιμίλιος ε; και δεν το μπορώ :confused:

Δεν το χω δει το τρειλερ γαμώτο.. για πες :blink:

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Θα σ'αφήσω να το δεις μόνη σου, θα το ευχαριστηθείς πολύ περισσότερο έτσι :p

Αιμίλιος ρουλζ, πέταξε πάλι κάτι γλοιωδέστατα βλέμματα στο τρέηλερ και με'φτιαξε προκαταβολικά :happy:

Και τώρα το πιο σημαντικό ερώτημα, ΠΩΣ πάει η ζωή του Παπακαλιά δηλαδή?!? :D

Link to comment
Share on other sites

στο τρειλερ εδειχνε με λιγα λογια πως ο παπακ τα εβγαλε ολα στην φορα για τον Χειλάκη, ο χειλάκης προσπαθουσε να δικαιολογηθει εις βαρος του παπακ και τελος πιαστηκαν στα χερια ο παπακ με χειλάκη

 

ετσι για να παρεις μια γευση :D

Rules are made to be broken...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον nelly

 

Αγαπητέ Kaveiros θα ήθελα να σε πληροφορήσω πως τις ερωτήσεις για μουσικές τις κάνουμε στο ανάλογο thread οπού έχει ήδη ρωτηθεί και απαντηθεί πάνω από 10 φορές το ίδιο :)

 

Εδώ μπορείς να συνεχίσεις να θάβεις τη σειρά που νομίζεις πως είναι κωμωδία

 

 

Αγαπητή/έ Nelly, δεν ήξερα ότι έπρεπε να διαβάσω όλες τις σελίδες όλων των threads για να πάρω μια πληροφορία που αφορά στο συγκεκριμένο σήριαλ. :wacko:

Σιγά το αριστούργημα που δε θα το θάψουμε κιόλας :D. Πάντως δεν τη θεωρώ κωμωδία τη συγκεκριμένη σειρά απλά μερικές φορές γέλασα αυθόρμητα. :D :D :D

Το ίδιο κάνω αν πέσω τυχαία πάνω στην "Λάμψη" :lol: :lol: :lol:

If you can't change the world, change yourself, but if you can't change yourself then change the world
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον sallax

 

Θα σ'αφήσω να το δεις μόνη σου, θα το ευχαριστηθείς πολύ περισσότερο έτσι :p

Αιμίλιος ρουλζ, πέταξε πάλι κάτι γλοιωδέστατα βλέμματα στο τρέηλερ και με'φτιαξε προκαταβολικά :happy:

 

 

πραγματικά, δεν είναι εντελώς γλοιώδης?

Link to comment
Share on other sites

μολις τωρα ελεγαν στο super star για την επιστροφη της Πέμη Ζούνη στο σηριαλ, και ο στεφανος θα βρει το φως του.. για να δουμε...
Rules are made to be broken...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον alfa 156

 

πραγματικά, δεν είναι εντελώς γλοιώδης?

 

Nαι! Ειδικά μια μέρα που είχε κάνει μπάνιο και ήταν και ξυρισμένος και πήγε να φιλήσει την Παπα, παραλίγο να ξεράσω. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Αφού αγαπητέ Kaveiros αμφιταλλαντέυσαι για το φύλο μου,σε βοηθάω- αγόρι είμαι. Σου είπα αυτό για τη μουσική γιατί είχε ρωτηθεί ενοχλητικά πολλές φορές,και δεν ξέρω αν γνωρίζεις το search;ένα μαγικό κουμπάκι που μας απαλλάσει από τις ίδιες ερωτήσεις;δε σου πα να ψάξεις όλο το φόρουμ ούτε θα σου πάρω το κεφάλι.

Το γεγονός ότι το συγκρίνεις με τη Λάμψη είναι για μένα το αστείο :)

Σιγά μην είναι και Κισλόφσκι ρε φίλε,ποιος είπε οτι είναι αριστούργημα;όλοι είπαμε ότι είναι τραβηγμένο το σενάριο.

Εμένα πάντως μου αρέσει και παρόλο που είμαι αγόρι δε ζηλεύω το Χριστόφορο :p

 

Τώρα ο Χειλάκης - και δε θα κρίνω το ταλέντο αλλά το ρόλο του,μη με φάτε οι φαν του :p - πολύ άγριος και κακός είναι στο ρόλο και φυσικά δεν ταιριάζει με την Ιωάννα,και θέλω να τον πλακώσει στο ξύλο ο σεναριογράφος που κάνει τα πάντα όπως λέτε όπως γουστάρει :p

 

Thank you Trivil!! :) :)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον nelly

 

αμφιταλλαντέυσαι για το φύλο μου,σε βοηθάω- αγόρι είμαι.

 

agori eisai re? ektos tou oti to nelly einai karga thiliprepes, mono mia gomena tha mporouse na goustarei tis seires tou papakaliatsi :p

xarika ki ego oti tha pianame kouventa :p :p :p :p :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...