Jump to content

The O.C. (Fox)


menelia
 Κοινοποίηση

Πως σας φαίνεται η σειρά;  

288 members have voted

  1. 1. Πως σας φαίνεται η σειρά;

    • Τέλεια
      104
    • Καλή
      70
    • Βαρετή/Δε βλέπεται
      59
    • Δεν την έχω παρακολουθήσει ποτέ
      55


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος menelia (26 Νοέ. 2004 , 13:36)

 

γιατί θα μας αφήσει;

 

 

Θα μαθεις σε κανα δυο επεισοδια παρακατω :P

 

http://www.fox.com/oc (Εχει πληρη οδηγο επισοδιων)

 

Εγω περιμενω το 4o επεισοδιο απο τη 2η season.Σε 2 μερες προβαλλεται..αντε!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DENIOR (30 Νοέ. 2004 , 18:43)

 

Sto mellon tha mas afisei kai allo protagonistiko prosopo tis seiras?Oloi oi hthopoioi sinthetoun ena aristo sinolo...A kai paizoun oloi iperoxa to rolo tous..

 

Ε άμα στα πω όλα μετά τι θα βλέπεις?Αν θες τόσο πολύ να μάθεις,πήγαινε στο link που έδωσα παραπάνω.Πάντως εκπλήσομαι (ευχάριστα) που ένα ελληνικό κανάλι προβάλλει μια δημοφιλή σειρά μόλις ένα χρόνο μετά την εναρξή της.Και το κυριότερο : Το κάνει με συνέπεια όσο αναφορά την προβολή της (Μην αρχίσω να θυμάμαι παραδείγματα τυπου '24' γιατί θα μελαγχολήσω που λέει και η Καιτούλα..! )

Link to comment
Share on other sites

Καλα τα επισόδεια του προηγουμενου Σαββατοκύριακου ήταν πολύ τέλεια. Δεν πιστεύω να διαφωνει κανείς :p
Link to comment
Share on other sites

Panta einai teleia,ta exoume pei auta....Kai kati allo.Ta gegonota tis seiras einai alhthofani kai oxi epistimonikis fantasias(vlepe Foskolos).Panta to ektimo auto stis seires pou parakoloutho
Link to comment
Share on other sites

Το κυριακάτικο επεισόδιο ήταν εξαιρετικό,συνέχεια ανατροπές,π.χ. η Χέιλι στρίπερ,ο Κέιλεμπ συναίτερος με τον γαμπρό του,α!!!τώρα που το θυμήθηκα θέλω να κάνω μια ερώτηση,τελικά ο Λουκ χώρισε με την Τζούλι;

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος menelia (13 Δεκ. 2004 , 07:56)

 

Το κυριακάτικο επεισόδιο ήταν εξαιρετικό,συνέχεια ανατροπές,π.χ. η Χέιλι στρίπερ,ο Κέιλεμπ συναίτερος με τον γαμπρό του,α!!!τώρα που το θυμήθηκα θέλω να κάνω μια ερώτηση,τελικά ο Λουκ χώρισε με την Τζούλι;

 

 

Ναι και στα επομενα επεισοδια θα εχει ετσι μια 'δυσαρεστη' εμπειρια.Φευγει και αυτος απο τη σειρα.

Link to comment
Share on other sites

Krima pou efige o LUK.Eixa arxisei na ton simpatho... :(

Teleutaia den peftei katholou ksilo sta epeisodia tis seiras...KRIMA :cry:

H HEILY tinei na ginei monimi ithopoios tis seiras pleon...Ti kalitero tha mporousa na zitiso :cool: :rolleyes: :whistle: ;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DENIOR (20 Δεκ. 2004 , 17:38)

 

Krima pou efige o LUK.Eixa arxisei na ton simpatho... :(

Teleutaia den peftei katholou ksilo sta epeisodia tis seiras...KRIMA :cry:

H HEILY tinei na ginei monimi ithopoios tis seiras pleon...Ti kalitero tha mporousa na zitiso :cool: :rolleyes: :whistle: ;

 

σου αρέσει η Χέιλι,χάλια είναι,εμένα πιο πολύ μου αρέσει ο Σεθ,για την ακρίβεια ο τρόπος με τον οποίο παίζει,σαν χαζό

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

E den einai kai asximi h Heily... :whistle: Entaksei h kaliteri einai sigoura h SAMER :whistle: :whistle: .

Ontos o SETH paizei poli kala ton rolo tou...

Olo kainourgioi siggeneis tis (filanthropis :D )oikogeneias KOEN emafanizontai sta teleutaia epeisodia...Na doume posoi sinolika tha emfanistoun...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DENIOR (20 Δεκ. 2004 , 23:14)

 

E den einai kai asximi h Heily... :whistle: Entaksei h kaliteri einai sigoura h SAMER :whistle: :whistle: .

Ontos o SETH paizei poli kala ton rolo tou...

Olo kainourgioi siggeneis tis (filanthropis :D )oikogeneias KOEN emafanizontai sta teleutaia epeisodia...Na doume posoi sinolika tha emfanistoun...

 

 

Δεν θα εμφανιστεί άλλος απο την οικογένεια Kohen καθως δεν υπάρχουν άλλοι συγγενεις.

 

Σου αρκει να σου πω οτι θα εμφανιστει η αδερφή της Julie στο γάμο της με τον Caleb ? Μεθαει και βρίζει κτλ. Επίσης είναι η μόνη συγγενής της Julie που της μιλάει...

 

Κατα τη γνώμη μου ο καλύτερος ηθοποιός εκει μέσα που παίζει καλύτερα το ρόλο του ειναι σίγουρα ο Seth αλλα και η Marissa.... βασικά όλοι καλοί ειναι αλλα αυτοί οι δύο ειναι οι αγαπημένοι μου σαν χαρακτήρες...

 

ααα και διαβασα όλο το episode guide εως το τελευταιο επισόδιο που παίχτηκε στην Αμερική πριν λίγο καιρο (Δηλαδή εως το 6 επισόδειο του 2ου κύκλου) Το τι εχει να γίνει δεν λέγεται.... αν θέτε να σας πω δεν εχω προβλημα...

 

Επίσης μένουν ακόμα άλλα 3 επισόδεια για ολοκληρωθει ο 1ος κύκλος, απορώ το τι θα βάλει το Star για να καλύψει το κενό που θα αφήσει το OC. Να σας πω την αλήθεια ελπίζω να ξαναβάλουν όλα τα επισόδεια απο την αρχη έτσι ώστε να τα γράψω στο video...

Link to comment
Share on other sites

Mono tria epeisodia emeinan;;;;;Krima...Htan h kaliteri seira tou STAR kai mia apo tis kaliteres Amerikanikes seires pou exo dei pote....

Den peirazei.Tha perimeno ton 2o kiklo tis seiras,opote kai an erthei...

Link to comment
Share on other sites

Ναι δυστύχώς εμειναν μόνο 3 επισόδεια.... :( :cry:

Ηταν πάρα πολύ καλή σειρα και τελείωσε τόσο γρήγορα...

Τωρα δηλαλη θα βάλουν καμια άλλη σειρά ? Ελπίζω να βαλουν κατι εξίσου ενδιαφέρον και οχι καμια ξαδερφη του Superman πάλι... ή ακόμα καλύτερα να βάλουν τη σειρά απο την αρχή ! Μιας και δεν εχω δει πολλά επισόδεια...

 

Προτεινω προς κάθε ενδιαφερόμενο να στειλουμε mail στο info@star.gr για να τους πουμε να την ξαναβάλουν απο την αρχή.... τι λέτε ? Μέσα ?!?!?!

 

Σημ: να τον ξεχάσουμε τον δεύτερο κύκλο για φέτος, καθως δεν έχει ολοκληρωθει καν στην Αμερική...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος billyavl (21 Δεκ. 2004 , 17:18)

 

Ναι δυστύχώς εμειναν μόνο 3 επισόδεια.... :( :cry:

Ηταν πάρα πολύ καλή σειρα και τελείωσε τόσο γρήγορα...

Τωρα δηλαλη θα βάλουν καμια άλλη σειρά ? Ελπίζω να βαλουν κατι εξίσου ενδιαφέρον και οχι καμια ξαδερφη του Superman πάλι... ή ακόμα καλύτερα να βάλουν τη σειρά απο την αρχή ! Μιας και δεν εχω δει πολλά επισόδεια...

 

Προτεινω προς κάθε ενδιαφερόμενο να στειλουμε mail στο info@star.gr για να τους πουμε να την ξαναβάλουν απο την αρχή.... τι λέτε ? Μέσα ?!?!?!

 

Σημ: να τον ξεχάσουμε τον δεύτερο κύκλο για φέτος, καθως δεν έχει ολοκληρωθει καν στην Αμερική...

 

 

Αυτοι εκει στο star δεν θεωρουν σημαντικο να εχουν website(το http://www.star.gr ηταν down για αρκετο καιρο τωρα ειναι under construction νομιζω) και θα ασχολουνται με e-mail?Μακαρι αλλα δυσκολο το βλεπω.Με κανα τηλεφωνο κατι γινεται.Ναι 2h season πολυ χλωμο το βλεπω για φετος.Αλλα και παλι εδω δεν πιστευα οταν εφεραν την 1η τοσο γρηγορα οποτε,ποτε δεν ξερεις!

Link to comment
Share on other sites

Ειχα στειλει mail μια φορα στο STAR απο πολους λογαριασμους μου (συνολικα 8) για να ζητήσω να ξαναβάλουν τα Φιλαράκια απο την αρχή και μεσα σε μια - δυο βδομάδες το STAR εβγαλε μια διαφήμιση που έλεγε οτι θα ξαναβάλουν τα φιλαράκια απο την αρχή επειδή τους το ζήτησαν οι τηλεθεατες. Δεν ξερω αν ήταν συμπτωση αλλα ετσι έγινε. Αν θυμάμαι καλα πρέπει να έγινε πέρισυ...

 

Παντως αν στειλουμε πολλα mail ισως να μας κάνουν τη χάρη.

Εξάλου δεν χάνουμε και τιποτα με αυτή τη κίνηση, μόνο δύο λεπτά απο το χρόνο μας

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος billyavl (23 Δεκ. 2004 , 11:02)

 

Ειχα στειλει mail μια φορα στο STAR απο πολους λογαριασμους μου (συνολικα 8) για να ζητήσω να ξαναβάλουν τα Φιλαράκια απο την αρχή και μεσα σε μια - δυο βδομάδες το STAR εβγαλε μια διαφήμιση που έλεγε οτι θα ξαναβάλουν τα φιλαράκια απο την αρχή επειδή τους το ζήτησαν οι τηλεθεατες. Δεν ξερω αν ήταν συμπτωση αλλα ετσι έγινε. Αν θυμάμαι καλα πρέπει να έγινε πέρισυ...

 

Παντως αν στειλουμε πολλα mail ισως να μας κάνουν τη χάρη.

Εξάλου δεν χάνουμε και τιποτα με αυτή τη κίνηση, μόνο δύο λεπτά απο το χρόνο μας

 

Nαι αλλα αν βαζουν καθε σαββατοκυριακο μονο επεισοδια θα τελειωσουμε σε 5 χρονια παλι..

Αμα τα βαζουν πολυ πιο συχνα το συζηταμε,...

:mad: :eek: :confused: :worry:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορεί κάποιος να μου τι συνέβει στα δύο τελευταία επεισόδια γιατί δεν πρόλαβα να τα δω...Ευχαριστώ

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Μόνο ένα επισόδειο έμεινε.... :(

Λέγετε "The Ties that Bind"

 

Με λίγα λόγια :

Ο Seth προτείνει ονοματα για το μωρό της Teressa και του Ryan. Αλλα ο Ryan λέει οτι τι παιδι μπορει να μην ειναι δικό του

Η Kirsten προετοιμαζει το γάμο του Caleb και της Julie και δεν χαιρεται καθόλου που ο πατέρας της θα έχει μαυρισμένο μάτι εξαιτίας του Jimmy

Την επόμενη μέρα στο σχολείο ο Ryan λέι τα νέα σχετικά με την εγκυμοσύνη της Theressa και πως θα πρέπει να περιμένουν να γεννηθει το μωρό για να ξερουν ποιος ειναι ο πατέρας

Ο Seth δεν αισθανεται καθόλου καλά με την σχέση του με την Summer καθώς ο πατέρας της δεν τον συμπαθεί

Ο Sandy πάει απο το γραφείο του Caleb για να συζητήσουν... και ο Caleb του λέει οτι η εταιρία εισαι σε κακή οικονομική κατάσταση και η Kirsten δεν το ξέρει καθώς στον τομέα που δουλεύει (κτηματομεσιτικά) έχουν κέρδη και του λέει επίσης πως αυτός ευθύνεται που δεν έκλεισε τη συμφωνία με τον Robert Campbell ουτως ωστε να "σωθεί" η εταιρία και η διωξη οικονομικού εγκληματος αρχίζει να υποπτεύεται τον Caleb για απάτες

Η Marissa ετοιμάζει τα πράγματα της για να πάει να μείνει με τη μητέρα της

Η Theressa μιλαέι με τον Ryan και του λέει ότι δεν θα κρατήσει το παιδι...

μετα η Kirsten μιλάει με την Theressa και τελικά αυτή θα κρατήσει το παιδι. Το λέει του Ryan και αυτός δεν χαίρεται(αυτονόητο)

 

παιδια πολλά έγιναν ακόμα... και δεν εχω χρόνο αυτή τη στιγμή να τα γράψω... :o

πηγαίνετε στο http://www.fox.com/oc και δείτε όλο τον κατάλογο τον επισοδείων με πλήρης περιγραφές για την πρώτη και τη δεύτερη Season

Link to comment
Share on other sites

Αύριο παιδιά είναι το τελευταίο επεισόδιο της 1ης περιόδου!Σήμερα ήταν επανάληψη.Από την άλλη εβδομάδα ξεκινάνε επεισόδια του Ταρζάν.Δεν ξέρω τι παίζει με αυτό αλλά...θα δούμε!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...