Jump to content

Coming Soon (Upcoming Movies)


UnReaL
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Re paidia se poia katigoria einai ta movies gia ta kinita????Psaxnw na ta brw alla poly mperdema!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wonder Woman both Jennifer Lopez and Jennifer Love Hewitt have expressed interest in playing the Amazonian princess on the big screen

 

X-Files creator Chris Carter is in talks with stars David Duchonvy and Gillian Anderson to reprise their roles for another Files feature film

 

Superman Vin Diesel joins Johnny Depp as another A-list actor whos being circled to play Lex Luthor

 

Iron Man - While Tom Cruise remains the rumored favorite to play Shell-head, the latest buzz has Simon Rex (scary movie 3) attached to the star

 

Fantastic Four - Jason Isaacs has been linked to the role of Mr. Doom. As for mr. Fantastic the mummy star Brendan Frasers name has been bandied about, while the latest actresses whove reportedly tested for the role of Sue Storm include Rachel McAdams (Mean Girls) and Kadee Strickland (Stepford Wives)

 

Mortal Combat 3 - Christopher Lambert (Rayden in the first MK), has confirmed on his website that hell return for a third flick

http://briefcase.pathfinder.gr/download/WilliamBlake/18998/362856/0/d.jpg
Link to comment
Share on other sites

Mortal Kombat 3!!!

mpa! gia na doume, to 1 (gia metafora video game) blepotane .

To 2 aisxos

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος shodanjr_gr (20 Σεπ. 2004 , 04:29)

 

Κάνα νέο για το Resident Evil 2;;;;

 

ενα και καλο... :D

θα ξαναδουμε την milla με αδαμιαια περιβολη :up:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/WilliamBlake/18998/362856/0/d.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος william blake (20 Σεπ. 2004 , 17:32)

 

ενα και καλο... :D

θα ξαναδουμε την milla με αδαμιαια περιβολη :up:

 

 

Το πότε θα έρθει εδώ το ξέρει κάποιος?

Έχει βγει απο τις 11/9 νομίζω.

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος william blake (20 Σεπ. 2004 , 17:32)

 

ενα και καλο... :D

θα ξαναδουμε την milla με αδαμιαια περιβολη :up:

 

 

Αμήν και πότε :Ρ :)

 

Πάντως και εγώ άκουσα πως έχει βγει στο εξωτερικό αλλά δεν το έχει φέρει κανένας από τους "γνωστούς" μου...

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (20 Σεπ. 2004 , 20:27)

 

Το ALIEN VS PREDATOR πότε κάνει πρεμιέρα στις Ελληνικές αίθουσες; Ξέρουμε;

 

 

i think, -δεν ειμαι σιγουρος- 12 νοεμβριου

 

υγ: βεβαια οι συγκεκριμμενες ταινιες + much more υπαρχουν ηδη :whistle:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/WilliamBlake/18998/362856/0/d.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος shodanjr_gr (20 Σεπ. 2004 , 02:29)

 

Κάνα νέο για το Resident Evil 2;;;;

 

 

tha pao tin paraskevi na to do kai tha sas po...

ameriki ekane 80ek eispraksi se 1 evdomada...

oi kritikes lene oti einai kalitero action apo to proigoumeno...

 

gia na doume...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (20 Σεπ. 2004 , 20:27)

 

Το ALIEN VS PREDATOR πότε κάνει πρεμιέρα στις Ελληνικές αίθουσες; Ξέρουμε;

 

 

Μην ενθουσιαζεσαι και τοσο ! :cool:

Μαπα το καρπουζι ! :wacko:

 

Αυριο κανει πρεμιερα στη Ρωσσια. Για Ελλαδα δεν εχουν πει κατι ακομα. :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος eNeRGy (21 Σεπ. 2004 , 00:25)

 

tha pao tin paraskevi na to do kai tha sas po...

ameriki ekane 80ek eispraksi se 1 evdomada...

oi kritikes lene oti einai kalitero action apo to proigoumeno...

 

gia na doume...

 

 

Που θα πας να το δείς; Εξωτερικό;

 

@William Blake, "έχεις" καμία από τις εν λόγω ταινίες; Για στείλει ΡΜάκι :Ρ

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manthos (21 Σεπ. 2004 , 08:53)

 

oooooles aytes "yparxoune"

Kai ean den 8elete na tis akriboplhronete,kante mia bolta sto monasthraki thn Kyriakh na deite...

 

 

Καλά φαντάζομαι όλοι το ξέρουν. Έτσι και αλιώς οι μπλακμενς μαζί με cd προσπαθούν να σου πουλήσουν και ταινίες το θέμα είναι σε τι ποιότητα είναι φτιαγμένες? έχουν μενου? έχουν υπότητλους? ή απλά είναι κακοκατεβασμένες από το ιντερνετ???

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lefkal (21 Σεπ. 2004 , 11:30)

 

Καλά φαντάζομαι όλοι το ξέρουν. Έτσι και αλιώς οι μπλακμενς μαζί με cd προσπαθούν να σου πουλήσουν και ταινίες το θέμα είναι σε τι ποιότητα είναι φτιαγμένες? έχουν μενου? έχουν υπότητλους? ή απλά είναι κακοκατεβασμένες από το ιντερνετ???

 

 

Πριν 2 εβδομάδες μου έδωσε ένας φίλος το catwoman και το harry poter 3

 

Το 1 είχε πολύ καλή εικόνα αλλά η μετάφραση ήταν ΑΠΑΙΣΙΑ

Το harry δεν είχε καλή εικόνα.Γεμάτη γραμμές ήταν.

 

Aυτά για να ξέρετε για τα συγκεκριμένα έργα...

 

Υ.Γ:Sorry αν δεν επιτρέπετε :o

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος geovass (20 Αύγ. 2004 , 14:04)

 

http://www.openwatermovie.com

 

Ξερει κανενας τιποτα για αυτο. Φαινεται αρκετα καλο...

Ισως η εποχη του Jaws, να περασει με αυτο... ;)

 

 

Η συγκεκριμένη ταινία έχει γυριστεί σε στυλ Τhe Blair Witch Project δηλαδή με κάμερες στο χέρι κλπ και οι καρχαρίες που εμφανίζονται στην ταινία είναι αληθινοί και όχι εφφε και ούτε κασκαντέρ...κινδυνευσαν μάλιστα και οι ηθοποιοί στην πραγματικότητα...νομίζω η Κυριακάτικη είχε την Κυριακή που μας πέρασε ένα άρθρο για την συγκεκριμένη ταινία.

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τι να πω, που πήρα σε "μαύρο" το Kill Bill 2...Η εικόνα ΚΟΥΝΙΟΤΑΝ όλη την ώρα (ήταν μάλλον screen camera version) και ο ήχος είχε ΣΥΝΕΧΕΙΑ έναν τρελό ενοχλητικό βόμβο...περιτό να σας πω πως την πέταξα την ταινία...

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

ΟPEN WATER ('η αλλιώς Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΠΑΤΑΤΑ )

 

Μεταφέρω την κριτική από το cine.gr

 

Ερώτηση: μπορείς να κρατήσεις το ενδιαφέρον του θεατή δείχνοντας επί 80 λεπτά δύο ανθρώπους χαμένους στον ωκεανό;

Απάντηση: όχι

 

Στην ταινία Open Water ο Daniel και η Susan είναι ένα ζευγάρι γιάπηδων που είπαν να κάνουν λίγο holidays και να ξενοιάσουν με λίγο scuba diving στην μέση της θάλασσας μαζί με ένα γκρουπ αντίστοιχα άσχετων και τρεις ανίκανους εκπαιδευτές που τελικά τους ξεχνάνε και το αντιλαμβάνονται ότι τους ξέχασαν μετά από δύο ολόκληρες μέρες. Η ταινία λοιπόν δείχνει τις αγωνιώδεις προσπάθειες των δύο ναυαγών να τους προσέξουν τα πλοία που περνάνε και να μην τους κατασπαράξουν οι διερχόμενοι καρχαρίες που όλο και πλησιάζουν... Αυτό είναι το story και κατά βάση αυτή είναι όλη η ταινία!

 

Κανείς δεν μπορεί να πει πως δεν με είχαν προειδοποιήσει... και το imdb με είχε προειδοποιήσει, και το ίδιο το σενάριο με είχε προιδεάσει, και τα spoilers όσον αφορά το τέλος της ιστορίας έπρεπε να με είχαν αποτρέψει.. δεν τους άκουσα όμως... καλά να πάθω... Η ταινία είναι γυρισμένη σε κακής ποιότητας digital camera (για να δείχνει τις independent ρίζες της προφανώς, άσε που έτσι εκτός από το statement που κάνεις μειώνεις και το κόστος) ενώ υπάρχουν εμβόλιμες σκηνές φυσικής ομορφιάς προφανώς κλεμμένες από το Discovery Channel ή τα ντοκυμαντέρ του Cousteau έτσι ώστε να βγουν αυτά τα καταραμένα 80 λεπτά. Οι ηθοποιοί (οι κ.κ. Ryan και Travis) μοιάζουν σαν να έχουν βγει κατευθείαν από τσόντες (με συγχωρείτε αλλά έπρεπε να το πω) καθώς έχουν τα looks και καθώς ο ρόλος τους είναι υπερβολικά εύκολος και απαρτίζεται από one-liners του στυλ: "Are you ok?", "yes I am", "something grabbed my foot!", "can they see us?", "I’m sick", "let me help you" κλπ. Η ταινία είναι 80 ολόκληρα βασανιστικά λεπτά ενώ θα μπορούσε να είναι 30. Είναι από τις ελάχιστες φετινές ταινίες που πρόσεξα να φεύγει κόσμος από την αίθουσα πριν το τέλος. Φυσικά υπάρχουν τα cheap thrills με ένα-δύο καρχαρίες να ξεπροβάλουν-κάτι που σε τρομάζει την πρώτη φορά αλλά όχι την δεύτερη και την τρίτη ενώ δεν υπάρχει καθόλου μα καθόλου gore-μην περιμένετε να δείτε τίποτα σαν το Jaws, να εξηγούμαστε. Πριν το τέλος της ταινίας οι διάλογοι βελτιώνονται λίγο καθώς και οι ερμηνείες μιας και η βαρύτητα του επικείμενου θανάτου δίνει ευκαιρία για περισσότερο στοχασμό. Επειδή είμαι ευαίσθητος άνθρωπος λοιπόν να πω ότι δίνω τα εύσημα στην ταινία αλλά περισσότερο στην ιδέα και όχι τόσο στην εκτέλεση. Οι κακομοίρηδες Susan και Daniel ανησυχούσαν για τις καριέρες τους, είχαν άγχος για αυτές και δεν ήταν ικανοποιημένοι με την σχέση τους ενώ στην πραγματικότητα τι είναι η ζωή; Ένα τίποτα στην τελική! Από την μια στιγμή στην άλλη γίνεσαι μεζές για καρχαρίες! Αν το σκεφτείς σοβαρά είναι ανατριχιαστικό.

 

Βαθμολογία: (5/10) (μόνο και μόνο για το ηθικό δίδαγμα)

Βασιλική Πολυχρονοπούλου

 

Ειναι η χειροτερη ταινια που εχω δει στη ζωη μου! Προσοχη μη σας ξεγελασει ο τιτλος και πατε να τη δειτε!!! Θα το μετανιωσετε πικρα..

 

χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sakiss (21 Σεπ. 2004 , 23:42)

 

Oχι ρε γαμωτο και γουσταρω καρχαριοκαταστασεις

 

 

και εγω... :)

Οπως και να εχει ομως θα την δω μαλλον το βραδακι και θα σας πω... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Ειναι η χειροτερη ταινια που εχω δει στη ζωη μου! Προσοχη μη σας ξεγελασει ο τιτλος και πατε να τη δειτε!!! Θα το μετανιωσετε πικρα..

 

ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!! 1ον) Η ΤΑΙΝΙΑ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟ 200000 DOL ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΘΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΕΣ ΤΡΟΜΟΥ ΚΑΙ 2ον) ΤΟ ΕΚΠΗΚΤΙΚΟ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΟ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ ΒΥΘΟ (ΟΠΩΣ ΣΤΙΣ ΠΑΛΙΑ ΚΑΛΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΘΡΙΛΕΡ)

 

Υ.Γ.1 ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑΙΝΙΑΡΑ

Υ.Γ.2 ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ TO BLAIR WITCH PROTECT??? ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΤΑΙΝΙΑ

http://img262.imageshack.us/img262/7971/pub68112179146481597828td2.png

------------------------------

Wii number: 3236 8718 1653 5956

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος chriszah (24 Σεπ. 2004 , 00:50)

 

ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!! 1ον) Η ΤΑΙΝΙΑ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟ 200000 DOL ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΘΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΕΣ ΤΡΟΜΟΥ ΚΑΙ 2ον) ΤΟ ΕΚΠΗΚΤΙΚΟ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΟ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ ΒΥΘΟ (ΟΠΩΣ ΣΤΙΣ ΠΑΛΙΑ ΚΑΛΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΘΡΙΛΕΡ)

 

Υ.Γ.1 ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑΙΝΙΑΡΑ

Υ.Γ.2 ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ TO BLAIR WITCH PROTECT??? ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΤΑΙΝΙΑ

 

 

Η ταινία είναι γυρισμένη σε κακής ποιότητας digital camera (για να δείχνει τις independent ρίζες της προφανώς, άσε που έτσι εκτός από το statement που κάνεις μειώνεις και το κόστος) ενώ υπάρχουν εμβόλιμες σκηνές φυσικής ομορφιάς προφανώς κλεμμένες από το Discovery Channel ή τα ντοκυμαντέρ του Cousteau έτσι ώστε να βγουν αυτά τα καταραμένα 80 λεπτά.

 

Ναι το έχω δει. Νομίζω οτί και αυτή ειναι το ίδιο κακή.

 

Το θέμα είναι ότι αυτή τη στιγμή παίζουν καλύτερες ταινίες. Οπότε δεν λέει να χαλάσεις το 7άρι για αυτήν.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...