Jump to content

Vodafone Message+


Alex0077
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τυχαία είδα μια εφαρμογή messaging που έβγαλε η vodafone για τους συνδρομητές της..

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vodafone.messaging&hl=el

https://itunes.apple.com/ie/app/vodafone-message+/id833409201?mt=8

 

 

Στο android πρέπει να λειτουργεί κανονικά γιατί έχει και σχόλια.

Στο iPhone που πήγα να την κατεβάσω δεν λειτουργεί. ίσως δεν είναι διαθέσιμη ακόμα πλήρως για την Vodafone Ελλάδος? Γιατί δεν έχει διαφημιστεί και ιδιαίτερα..

 

Το έχει δοκιμάσει κανείς ?

Link to comment
Share on other sites

Λειτουργει και στις 2 πλατφόρμες.

 

Σε Android, αν εχει ο αλλος την εφαρμογη θα παει μεσω internet. Αλλοιως παει μεσω SMS.

Σε Iphone αν εχει ο αλλος την εφαρμογη παει. Αν οχι, δεν σε αφηνει καν να στειλεις.

Link to comment
Share on other sites

Την κατεβασα στο δικαρτο μου, εχω στην SIM1 την cote και στην SIM2 την voda. Μου λεει οτι πρεπει να εχω καρτα σιμ για να δουλεψει. Δε ξερω γιατι.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Λειτουργει και στις 2 πλατφόρμες.

 

 

 

Σε Android, αν εχει ο αλλος την εφαρμογη θα παει μεσω internet. Αλλοιως παει μεσω SMS.

 

Σε Iphone αν εχει ο αλλος την εφαρμογη παει. Αν οχι, δεν σε αφηνει καν να στειλεις.

 

 

Τη δοκίμασες σε iPhone? εμένα πάντως μου στέλνει τον κωδικό ενεργοποίησης και όταν τον βάζω δεν προχωράει στην εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Τελικώς σήμερα ενεργοποιήθηκε.. Έχει καποια προβλήματα πάντως με τη συνδεσιμότητα.. Για iPhone μιλώ πάντα
Link to comment
Share on other sites

Αν ο ενας ειναι συνδρομητης vodafone στην Ελλαδα και ενας vodafone Γερμανιας μπορει να γινει παρε δωσε και στα μηνυματα?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ποιος ο λογος υπαρξης αυτης της εφαρμογης οταν υπάρχουν το viber και το what's up?

 

Αυτο αναρωτιεμαι και γω.Τζαμπα τα κανανε!

Link to comment
Share on other sites

ποιος ο λογος υπαρξης αυτης της εφαρμογης οταν υπάρχουν το viber και το what's up?

 

Προφανως για να τα ανταγωνιστει.

Link to comment
Share on other sites

Προφανως για να τα ανταγωνιστει.

 

Πως ομως οταν αυτη η εφαρμογη αφορα μονο συνδρομητες vodafone.?Δεν υπαρχει ανταγωνισμος.

Link to comment
Share on other sites

Πως ομως οταν αυτη η εφαρμογη αφορα μονο συνδρομητες vodafone.?Δεν υπαρχει ανταγωνισμος.

 

Οταν θα σου ερχεται προεγκατεστημενη (η θα εγκαθισταται στην πρωτη συνδεση στο ιντερνετ) και θα γινεται default εφαρμογη μηνυματων, οντως, δεν υπαρχει ανταγωνισμος. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...