Jump to content

Ρ910: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ρωτήσω κι εγά κάτι;;;

Έχω ένα π910 στο οποίο όμως χάλασε η touchscreen.Γίνεται με κάποιο τρόπο(δηλαδη χωρις να χρησιμοποιηθεί η οθόνη αφής)να κλείνω τις εφαρμογες και να αλλάξω το εξωτερικο wallpaper?κάποιο πρόγραμμα ίσως? :confused:

Thanks!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι διαστάσεις πρέπει να έχει ενα animated gif για να χρησιμοποιηθεί σαν screensaver στο P910i ώστε να μην φαίνεται παραμορφωμένο?
“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κι εγά κάτι;;;

Έχω ένα π910 στο οποίο όμως χάλασε η touchscreen.Γίνεται με κάποιο τρόπο(δηλαδη χωρις να χρησιμοποιηθεί η οθόνη αφής)να κλείνω τις εφαρμογες και να αλλάξω το εξωτερικο wallpaper?κάποιο πρόγραμμα ίσως? :confused:

Thanks!!

Γιατι να τα κανεις ολα αυτα και δε πας να το φτιαξεις???
Link to comment
Share on other sites

Γιατι να τα κανεις ολα αυτα και δε πας να το φτιαξεις???

:p :p :p Θα το φτιαξω,αυτό εννοείται,αλλά ήθελα να μάθω αν υπάρχει κάποιος τρόπος για τα παραπάνω καθώς είναι πολυ βασικά,γιατι με τις εφαρμογές ανοιχτές ο χρόνος αναμονής είναι ελάχιστος :worry:

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κι εγά κάτι;;;

Έχω ένα π910 στο οποίο όμως χάλασε η touchscreen.Γίνεται με κάποιο τρόπο(δηλαδη χωρις να χρησιμοποιηθεί η οθόνη αφής)να κλείνω τις εφαρμογες και να αλλάξω το εξωτερικο wallpaper?κάποιο πρόγραμμα ίσως? :confused:

Thanks!!

 

 

Xexe! Enos filou mou tou eixe xalasei to touchscreen apo to p800. Aytos omos den mporouse oute tilefono na parei giati ta koumpia tou p800 patousan pano stin othoni....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά sos.

Μου έσπασε το πορτάκι του p910. Ψάχνω απενωσμένα να βρω ένα. Σας παρακαλώ που μπορώ να βρω και να αγοράσω ένα έστω και μεταχειρισμένο;

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ GUYS

ENA ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΟΥ ΣΥΝΕΒΗ:ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΞΑΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟ PC SUITE ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΒΑΖΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΤΗ ΒΑΣΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ.ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΓΑ ΣΤΙΣ 00:00 XTEΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Ε ΑΥΤΟΜΑΤΑ Η ΩΡΑ ΓΙΝΟΤΑΝ 01:00 ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑ ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΙΣΩ 23:00 ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΣΤΗ ΒΑΣΗ ΠΑΛΙ 1:00 ΠΗΓΕ ΤΗΝ ΩΡΑ

ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΕΧΩ XP PROFESSIONAL

 

EYXAΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ GUYS

ENA ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΟΥ ΣΥΝΕΒΗ:ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΞΑΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟ PC SUITE ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΒΑΖΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΤΗ ΒΑΣΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ.ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΓΑ ΣΤΙΣ 00:00 XTEΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Ε ΑΥΤΟΜΑΤΑ Η ΩΡΑ ΓΙΝΟΤΑΝ 01:00 ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑ ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΙΣΩ 23:00 ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΣΤΗ ΒΑΣΗ ΠΑΛΙ 1:00 ΠΗΓΕ ΤΗΝ ΩΡΑ

ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΕΧΩ XP PROFESSIONAL

 

EYXAΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ

 

Για κοιτα στις ρυθμίσεις σταθμου συνχρονιζμού της sony ericsson!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ GUYS

ENA ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΟΥ ΣΥΝΕΒΗ:ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ PC ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΞΑΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟ PC SUITE ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΒΑΖΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΤΗ ΒΑΣΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ.ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΓΑ ΣΤΙΣ 00:00 XTEΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Ε ΑΥΤΟΜΑΤΑ Η ΩΡΑ ΓΙΝΟΤΑΝ 01:00 ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑ ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΙΣΩ 23:00 ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΣΤΗ ΒΑΣΗ ΠΑΛΙ 1:00 ΠΗΓΕ ΤΗΝ ΩΡΑ

ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΕΧΩ XP PROFESSIONAL

 

EYXAΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ

 

 

Σύνδεσε το τηλέφωνο με το PC, κάνε δεξί κλίκ στο εικονίδιο του τηλεφώνου στην μπάρα εργασιών, πήγαινε "Ιδιότητες" και ξετίκαρε το κουτάκι. ;)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση.μπορω να μεταφερω τα sms απο το P800 σε αλλο τηλεφωνο ,symbian παλι(συγκεκριμενα στο panasonic x700) η στον υπολογιστη μου?

η να τα μετατρεψω σε text οπως γινεται στο panasonic x700 ???

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση.μπορω να μεταφερω τα sms απο το P800 σε αλλο τηλεφωνο ,symbian παλι(συγκεκριμενα στο panasonic x700) η στον υπολογιστη μου?

η να τα μετατρεψω σε text οπως γινεται στο panasonic x700 ???

 

ευχαριστω

Μπορείς να τα αποθηκεύσεις στην sim card και μετα μεταφέρονται στο νεο τηλέφωνο

Link to comment
Share on other sites

Tην πατήσαμε παιδιά!!

Μου έμεινε πάνω στη αναβάθμιση το 910.

Πέρασε η πρώτη φάση κανονικά αφήστε που έκανε περίπου 50 λεπτά με ISDN και όταν πήγαινε στην δεύτερη φάση (αναβάθμιση) μου βγάζει μύνημα ότι το τηλέφωνο δεν έχει επαφή με τη βάση. Καθάρισα τις επαφές το δοκίμασα το ξαναδοκίμασα το ματαξαναδοκίμασα αλλά είς μάτην!!

Μάλλον θα επισκευτεί το φίλο μου το Γιάννη στο SonyEricsson Service στο Ηράκλειο!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια, αντιμετωπιζω ενα προβλημα με το photo editor, ενω μπαινει κανονικα και μου ζηταει το κλειδακι, οτι και να του βαλω το προγραμμα κλεινει και μου βγαζει προβλημα "user", το δοκιμασα και με αλλαγη ημερομηνιας τιποτα, ενω το τριαλ δουλευει κανονικα, το εχει αντιμετωπισει κανεις?

 

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια, αντιμετωπιζω ενα προβλημα με το photo editor, ενω μπαινει κανονικα και μου ζηταει το κλειδακι, οτι και να του βαλω το προγραμμα κλεινει και μου βγαζει προβλημα "user", το δοκιμασα και με αλλαγη ημερομηνιας τιποτα, ενω το τριαλ δουλευει κανονικα, το εχει αντιμετωπισει κανεις?

 

ευχαριστω πολυ

ναι εγω,ενω δουλευε κανονικα στο 900. το ιδιο προγραμμα δεν δουλευε στο 910. μετα απο πολλες προσπαθειες. το εβγαλα. και αγορασα κανονικα το προγραμμα απο το επισημο site http://www.bitween.com λυπαμαι φιλε μου που δεν σου εδωσα αλλη λυση στο προβλημα σου. αλλα αγοραζοντας το προγραμμα εδωσα λυση (τοτε) στο δικο μου.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Tην πατήσαμε παιδιά!!

Μου έμεινε πάνω στη αναβάθμιση το 910.

Πέρασε η πρώτη φάση κανονικά αφήστε που έκανε περίπου 50 λεπτά με ISDN και όταν πήγαινε στην δεύτερη φάση (αναβάθμιση) μου βγάζει μύνημα ότι το τηλέφωνο δεν έχει επαφή με τη βάση. Καθάρισα τις επαφές το δοκίμασα το ξαναδοκίμασα το ματαξαναδοκίμασα αλλά είς μάτην!!

Μάλλον θα επισκευτεί το φίλο μου το Γιάννη στο SonyEricsson Service στο Ηράκλειο!!

δοκιμασες να ξανακανεις την διαδικασια με recovery mode:; την επαθα και εγω ετσι μια φορα το καλοκαιρι (και εγω εχω isdn 128kbps) και δια μαγειας επανηλθε.....
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να τα αποθηκεύσεις στην sim card και μετα μεταφέρονται στο νεο τηλέφωνο

 

 

μονο στα εισερχομενα γινεται αυτο. στα απεσταλμενα τι γινεται?

Link to comment
Share on other sites

Νέα κόλπα στο Ρ910 :( . Συγχρονίζει το ρολλόι +1 ώρα :!: . Ας το ξε...τσεκάρω από το Ιδιότητες τον συγχρονισμό της ώρας... ΝΑΙ :w00t: . Δούλεψε... κουφό!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, γιατι οταν παω να εγκαταστησω κάποιο απο τα λεξικα Slovoed,

μου γραφει "component security failed, cannot install" με δυο μονο buttons:

"details" και "done". Παω διαγράφω απο τα Certificate Manager του κινητου το VeriSign αλλα και παλι τιποτα!

[sIGPIC][/sIGPIC]

WELCOME

TO THE WORLD

WITH NO FUTURE...

S.T.A.L.K.E.R.

SHADOW OF CHERNOBYL

Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση... Το site της SE για Update είναι down? Μόλις κάνω επιβεβαίωση μου λέει: Καλωσήρθατε στην υπηρεσία αναβάθμισης και μένει εκεί....! Πρέπει να κάνω κάτι άλλο?

Ευχαριστώ....

Device(s): iPhone 7 Plus 128GB JET BLACK

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να το αγοράσει το P910 κάποιος αυτήν την στιγμή ή είναι ξεπερασμένο και να περιμένω το P990???

Το χρειάζομαι για την δουλειά μου, διότι οι λειτουργίες του μου είναι χρήσιμες και μαρέσουν πολύ τα ericsson.

Ο επιμένων νικά...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα μόλις προχθές και πίστεψέ με τη δουλειά σου θα την κάνεις μια χαρά....

Device(s): iPhone 7 Plus 128GB JET BLACK

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

απλά κολλάω στο ότι είναι παλίο και μήπως το μετανοιώσω να δώσω τώρα τόσα λεφτά (γιατί ακόμα είναι πολύ ακριβό) και να μην δώσω σε λίγους μήνες λίγα παραπάνω για το P990.

 

αρκεί βέβαια να βγει σε μερικούς μήνες (πρώτο τρίμηνο) όπως λέγεται και όχι στο τέλος του χρόνου.

 

και για να μην ξεφεύγουμε από το topic, έχω διαβάσει τις απίστευτες δυνατότητες που έχει και αμά λές και ότι και εσύ το πήρες μόλις προχθές, ψίλοπείθομαι.

Ο επιμένων νικά...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω να βγει το 990 για να πέσει κι άλλο η τιμή του 910 και να το αγοράω. Ούτως ή άλλως η επιδότηση μου είναι στις αρχές Απριλίου κι εκεί κοντά θα βγει απ' ό,τι ακούω το 990 κι ελπίζω αυτόματα να πέσει η τιμή του 910.

 

Bezbozny.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα.

Υπάρχει κάποιο λογισμικό που να σου επιτρέπει την αυτόματη αλλαγή theme/wallpaper σε συγκεκριμένη χρονική στιγμή;

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...