Jump to content

Ρ910: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά By the way ξέρει κανείς κανένα site με applications ή games, όπως το http://www.p800stuff.com ?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μου χάρισαν ένα Ρ910 και μάλιστα από ότι μου είπαν το έχουν αναβαθμίσει... Το θέμα είναι ότι προσπαθώ να σώσω στο PC μου τις Επαφές από το Ρ910 και ενώ όλα τα άλλα συγχρονίζονται (notes, κλπ) στις Επαφές μένει στο Προετοιμασία και δεν προχωράει ούτε στις επόμενες δύο ώρες...

Το έχω δοκιμάσει σε σταθερό και σε φορητό, και στο Address book των Windows, και στου Office (XP και 2003). Έχω εγκαταστήσει το PC Suite του CD στα Ελληνικά (δεν έχω δοκιμάσει το Αγγλικό).

Σημειωτέον ότι το αρχείο των Επαφών είναι πάνω από 5 ΜΒ.

 

Έχει συναντήσει κανείς αυτό το πρόβλημα; Δεν έχω προλάβει να ψάξω όλο το topic... Θα κοιτάξω και αλλού, αλλά αν μπορείτε να βοηθήσετε θα ήταν τέλεια...

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το firmware πως το βλέπουμε;ποιά έκδοση είναι η τελευταία;και πως την κατεβάζουμε?
Link to comment
Share on other sites

Kali mas XRONIA...

ekana update stin version ala isos exi bugs?? otan den xrisimopio tin siskeyi klidonoun aytomata ta pliktra,eno apo to menu exo epileksi na min ginete automato klidoma..

http://www.ert.gr/site/news/photos/2005/7/internet_xxxx.jpg
Link to comment
Share on other sites

Έχω εγκαταστήσει στο Ρ910i το Kaspersky Antivirus Mobile 1.5. Ξέρει κανείς πώς μπορώ να το απεγκαταστήσω ; :confused:
Ισως οπως κανεις unistall ολα τα προγραμματα:rolleyes:

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Όποιος έχει ή γνωρίζει που θα βρω "αντικλείδι" για:

 

1)Total iR Remote 1.42

2)Trend Micro Mobile Security 2.0

 

ας μου στείλει ένα e-mail στο d_melahrinos@hotmail.com

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...:)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά έχει κανείς το κλειδί για το slovoed το λεξικό;το email μου είναι ancientflame@hotmail.com
Link to comment
Share on other sites

Βοήθεια έχω δοκιμάσει τα πάντα...

Δεν μου συγχρονίζει τις επαφές με τίποτα!!!

'Εχω κατεβάσει και την τελευταία έκδοση (στα Ελληνικά του PC Suite 3.1.1) αλλά και πάλι τίποτα... Θέλω να τις βγάλω, να τις τυπώσω για να μπορέσω να το καθαρίσω και να το παραμετροποιήσω όπως θέλω και δεν μπορώ

*#@#__#(*(*_....

Καμμιά ιδέα ρε παιδιά... Έχει τίποτα προβλήματα το τελευταίο firmware; Αν έχετε καμμιά ιδέα ρίξτε τη... Υπάρχει ίσως άλλο πρόγραμμα με το οποίο μπορώ να κάνω συγχρονισμό;

Link to comment
Share on other sites

Απενεργοποίησα το Firewall των Windows, απεγκατέστησα την ελληνική 3.1.1 και έβαλα την Αγγλική του CD, ξαναέβαλα την 3.1.1, τίποτα...

 

Μήπως φταίει που ο δίσκος μου είναι G: αντί για C:...;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Απενεργοποίησα το Firewall των Windows, απεγκατέστησα την ελληνική 3.1.1 και έβαλα την Αγγλική του CD, ξαναέβαλα την 3.1.1, τίποτα...

 

Μήπως φταίει που ο δίσκος μου είναι G: αντί για C:...;;;;;;

 

Λοιπον κανεις unistall την παλια εκδοση

Μετα 2 REstart

ΜΕΤα install την νεα εκδοση λογικα θα πρεπει να δουλεψει..

Αυτο εχουν κανει ολοι και εγω και δουλευει:) :)

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

την pro duo που είναι 2gb την δέχεται το Ρ910;
ναι φιλε μου. την δεχεται για περισσοτερες πληροφοριες (μονο στα αγγλικα) εδω.....

http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=105982

Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Στο site δεν ανεφερε κατι για P910. Ειναι τσεκαρισμενο οτι το P910 τη δεχεται Mathios ή μηπως την πουλανε για κανενα P990;

 

Υ.Γ. Thanks για τις βοηθειες που μας εχεις δωσει ως τωρα Mathios!

Link to comment
Share on other sites

Στο site δεν ανεφερε κατι για P910. Ειναι τσεκαρισμενο οτι το P910 τη δεχεται Mathios ή μηπως την πουλανε για κανενα P990;

 

Υ.Γ. Thanks για τις βοηθειες που μας εχεις δωσει ως τωρα Mathios!

εαν δεν σου εδωσα σωστο link sorry,αλλα καπου εκει στο esato αναφερει καποιος οτι εχει βαλει ενα mem stick 2gb σε ενα ρ910ι χωρις κανενα προβλημα.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο ρε παιδιά...πάω στον πίνακα ελέγχου στην εμφάνιση και βάζω μια εικόνα για φόντο (με κλειστό πορτάκι).αν πατήσω παράθεση, τότε δεν την εμφανίζει καθόλου, αλλά πέρα από αυτό, ακόμα κ όταν την εμφανίζει όταν έχω κλειστό το πορτάκι,αν κλείσω το κινητό και το ξανανοίξω, τότε δείχνει την default εικόνα του θέματος....συμβαίνει κ σε άλλον αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο ρε παιδιά...πάω στον πίνακα ελέγχου στην εμφάνιση και βάζω μια εικόνα για φόντο (με κλειστό πορτάκι).αν πατήσω παράθεση, τότε δεν την εμφανίζει καθόλου, αλλά πέρα από αυτό, ακόμα κ όταν την εμφανίζει όταν έχω κλειστό το πορτάκι,αν κλείσω το κινητό και το ξανανοίξω, τότε δείχνει την default εικόνα του θέματος....συμβαίνει κ σε άλλον αυτό;
ειναι πολυ μεγαλη η εικονα,εικονες παραπανω απο 150kb διμιουργουν αυτο το προβλημα και ειδικα αν ειναι bitmap η tif, η jpeg δεν το κανουν και τοσο.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

εαν δεν σου εδωσα σωστο link sorry,αλλα καπου εκει στο esato αναφερει καποιος οτι εχει βαλει ενα mem stick 2gb σε ενα ρ910ι χωρις κανενα προβλημα.

 

Ok Mathios, ευχαριστω. Το σκεφτομαι κι εγω για 2Gb αλλα οταν πεσει λιγο η τιμη. Μαλλον τωρα πρεπει να ειναι κοντα στα 200 ευρωπουλακια!

Link to comment
Share on other sites

μιά χαρά είναι η τιμή!Την 1GB στην καλύτερη την βρίσκεις 100 ευρώ και εγώ πήρα την 2GB σήμερα από το 247.gr 197 ευρώ!και λειτουργεί άψογα στο P910!:D :D :D :D
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΟΠΟΙΟΥ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΓΙΑ GPS BLUETOOTH. ΕΧΩ ΤΟ GPS THS FORTUNA ΚΑΙ ΤΟ POWER NAVIGATOR KAI TO SMART COM GPS ΕΓΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΑ. ΨΑΧΝΩ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ ΝΑ ΒΡΩ ΧΑΡΤΗ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ η ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ η ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ?? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...