Jump to content

[Note 4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω απο Δευτερα θα παραγγειλω αυτην http://www.ebay.com/itm/Spigen-Samsung-Galaxy-Note-4-Case-Neo-Hybrid-SERIES-/271652295791?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item3f3fbd146f σε κοκκινο

 

και επισης ημουν διχασμενος και σε αυτες που ακουω ειναι απο τις καλυτερες και εμφανισιακα πανομοιοτυπες με την spingen http://www.ebay.com/itm/VERUS-Iron-Shield-Metal-Frame-Back-Cover-Case-for-Samsung-Galaxy-Note-4-/171537423588?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=&hash=item27f06d5ce4

 

Edit: https://www.youtube.com/watch?v=8ddiPkC7rQQ&list=UUFfCqe7b9YiDk2ZiAG8UIGA

Edited by kostashark
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εγώ πάντως που έχω αυτήν http://www.ebay.com/itm/Spigen-Samsung-Galaxy-Note-4-Case-Neo-Hybrid-SERIES-/271652295791?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item3f3fbd146f σε κόκκινο εδώ και έναν μήνα δεν έχω δει καμιά γρατζουνιά αλλά δεν την μπαίνω βγάζω και συνέχεια ,γιατί πιστεύω αυτό ειναι μια αιτία για γρατζουνιά όποια θήκη και να βάλετε λόγο των σκουπιδιών που μαζεύουν γύρο γύρο. επίσης τα κουμπιά την είναι πολύ καλά στην αφή ( υπάρχουν και μαϊμού spigen όπου τα κουμπιά είναι κούτσουρο ).
"ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΑΞΗ ΔΕΝ ΜΕΝΕΙ ΑΤΙΜΩΡΗΤΗ"
Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως που έχω αυτήν http://www.ebay.com/itm/Spigen-Samsung-Galaxy-Note-4-Case-Neo-Hybrid-SERIES-/271652295791?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item3f3fbd146f σε κόκκινο εδώ και έναν μήνα δεν έχω δει καμιά γρατζουνιά αλλά δεν την μπαίνω βγάζω και συνέχεια ,γιατί πιστεύω αυτό ειναι μια αιτία για γρατζουνιά όποια θήκη και να βάλετε λόγο των σκουπιδιών που μαζεύουν γύρο γύρο. επίσης τα κουμπιά την είναι πολύ καλά στην αφή ( υπάρχουν και μαϊμού spigen όπου τα κουμπιά είναι κούτσουρο ).

 

Ακριβούτσικη με τα μεταφορικά.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ακριβούτσικη με τα μεταφορικά.

 

27 ευρω νομιζω βγαινει με τα μεταφορικα! και την αυθεντικη της σαμυ να παρεις που δεν μου αρεσε καθολου παλι τα ιδια αν οχι περισσοτερα θα δωσεις νομιζω :/

Link to comment
Share on other sites

27 ευρω νομιζω βγαινει με τα μεταφορικα! και την αυθεντικη της σαμυ να παρεις που δεν μου αρεσε καθολου παλι τα ιδια αν οχι περισσοτερα θα δωσεις νομιζω :/

 

Εγώ έδωσα 28 με τα μεταφορικά.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

εγω απο Δευτερα θα παραγγειλω αυτην http://www.ebay.com/itm/Spigen-Samsung-Galaxy-Note-4-Case-Neo-Hybrid-SERIES-/271652295791?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item3f3fbd146f σε κοκκινο

 

και επισης ημουν διχασμενος και σε αυτες που ακουω ειναι απο τις καλυτερες και εμφανισιακα πανομοιοτυπες με την spingen http://www.ebay.com/itm/VERUS-Iron-Shield-Metal-Frame-Back-Cover-Case-for-Samsung-Galaxy-Note-4-/171537423588?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=&hash=item27f06d5ce4

 

Edit: https://www.youtube.com/watch?v=8ddiPkC7rQQ&list=UUFfCqe7b9YiDk2ZiAG8UIGA

 

Συμφωνώ, είναι πολύ ωραίες (συν την παρόμοια της caseology). Πέρσι είχα τη neohybrid, φέτος πάω για την Iron shield!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Καθως περιμενω κι εγω το νοτελι μου..να ρωτησω κατι σχετικα με τι ταχυτητες υποστηριζει στις καρτες μνημης?

Υποστηριζει UHS ταχυτητες η θα πληρωσω αδικα μια καρτα μνημης παραπανω γιατι σκοπευω να χτυπησω καμια 64 gb kingston...οποιος γνωριζει ας μας πληροφορησει

Ευχαριστω

 

----- προσθήκη μηνύματος 85 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επισης ειναι καλυτερα να ειναι micro sdHC ή micro sdXC?

Χαλεπόν Εαυτόν Γνώναι
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πέρσι είχα spigen neo hybrid για το Note 3 και ήταν άψογη....το είχε σώσει από 2 πραγματικά άσχημες πτώσεις. Πιστεύω ότι είναι πάντα μια καλή επιλογή. Αν βγάζεις το frame πριν την τοποθέτηση/βγάλσιμο και το βάζεις μετά θεωρώ πως είναι αδύνατο να χαράξει το περίβλημά του...

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επειδή το κινητό το πήρα σε χρυσό πήρα την θήκη με την επένδυση δέρματος σε κόκκινο σκούρο δεν είναι ακριβός

 

Κι αυτή ωραία φαίνεται, στο στυλ της neo hybrid....και της verus iron shield. Από τις 3, προτιμώ τη verus γιατί έχει μεταλλικό πλαίσιο...

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

H άσπρη είναι πανέμορφη....

Επειδή το κινητό το έχω σε χρυσό πήρα με την επένδυση δέρματος το κόκκινο είναι λίγο ποίο σκούρο σε σχέση με την φώτο μαζί με το χρυσό περίβλημα έδεσε φοβερά πολύ καλύτερη από Την spigen που είχα στο νότ 3 και ελαφρος ποιό ογκόδες έδεσε ώμος τόσο πολύ όσο δεν πάει έρωτας.
Link to comment
Share on other sites

Αν σας είναι εύκολο βάλτε και καμία φωτογραφία για να έχουμε μια γενική εικόνα και οι υπόλοιποι και ενημερώστε και για το θέμα φθορών στο περίβλημα μιας κι έχει γίνει πολύς ντόρος τελευταία..

 

Ευχαριστώ. :-)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το κινητό το έχω σε χρυσό πήρα με την επένδυση δέρματος το κόκκινο είναι λίγο ποίο σκούρο σε σχέση με την φώτο μαζί με το χρυσό περίβλημα έδεσε φοβερά πολύ καλύτερη από Την spigen που είχα στο νότ 3 και ελαφρος ποιό ογκόδες έδεσε ώμος τόσο πολύ όσο δεν πάει έρωτας.

 

Συμφωνώ, η caseology έβγαλε μια απ'τις καλύτερες θήκες με πολύ ωραία χρώματα και υφή!....την προτιμώ από τη neo hybrid

Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy Note 4 LED Flip Wallet PL / LED Cover

Η μαυρη που δειχνει στο τελος ειναι πολυ ωραια...αν ειχε και τα χωρισματα που εχει η απλη flip cover θα την επαιρνα σιγουρα...προς το παρον ειμαι σε σκεψη...

 

 

 

http://www.expansys.com.gr/samsung-led-flip-wallet-for-samsung-galaxy-note-4-red-268324/

Link to comment
Share on other sites

Spigen slim armor. Έκανα δοκιμή. Καμία απολύτως γρατζουνια σε 1,5 μέρα χρήσης.

Απλά το add on καπάκι μπαίνει φυσικά μετά το tpu κομμάτι...

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα το γυαλί της Nilkin και δεν πατάει καθόλου καλά ....έχει πολλά κενά γύρω γύρω ...Άντε να δούμε πότε θα βγει κανένα γυαλί να πατάει ακριβώς ...
Link to comment
Share on other sites

Spigen slim armor. Έκανα δοκιμή. Καμία απολύτως γρατζουνια σε 1,5 μέρα χρήσης.

Απλά το add on καπάκι μπαίνει φυσικά μετά το tpu κομμάτι...

 

Ρε φίλε Βαγγέλη, 36 ώρες χρήσης μήπως είναι λίγες για να βγάλεις ασφαλή συμπεράσματα?

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε Βαγγέλη, 36 ώρες χρήσης μήπως είναι λίγες για να βγάλεις ασφαλή συμπεράσματα?

 

Σε όλα τα φορά γράφουν πως με το που τη φόρεσαν μόλις την έβγαλαν είχαν σοβαρά θέματα. Εγώ μετράω άλλη μια μέρα χωρίς κανένα πρόβλημα.

Όπως το βλέπω δε δημιουργεί κανέναν απολύτως πρόβλημα, αρκεί να τη βάζεις και να τη βγάζεις με προσοχή

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα το γυαλί της Nilkin και δεν πατάει καθόλου καλά ....έχει πολλά κενά γύρω γύρω ...Άντε να δούμε πότε θα βγει κανένα γυαλί να πατάει ακριβώς ...

 

Ντίνο να μην τοποθετήσεις κανένα προστατευτικό, δεν σε περνάει από το μυαλό;

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ντίνο να μην τοποθετήσεις κανένα προστατευτικό, δεν σε περνάει από το μυαλό;

 

Σε γυμνή οθόνη το πενάκι είμαστε σίγουροι ότι δεν θα γρατσουνίσει την οθόνη?

(Στο 3 που κρατάω συχνά πυκνά σημειώσεις του φόρεσα το γυαλάκι να μαι σίγουρος)

Link to comment
Share on other sites

Σε γυμνή οθόνη το πενάκι είμαστε σίγουροι ότι δεν θα γρατσουνίσει την οθόνη?

(Στο 3 που κρατάω συχνά πυκνά σημειώσεις του φόρεσα το γυαλάκι να μαι σίγουρος)

 

Εγώ πάντως δεν έχω κανένα πρόβλημα.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Δεν το ρισκάρω να πω την αλήθεια ...δεν θέλω γρατσουνιές και κυρίως στην οθόνη.

 

ΕπισηΕπίσης εγώ κάθε μέρα κυριολεκτικά αλλάζω θήκη .έχω 4 και τις βάζω βγάζω κάθε μέρα για αλλαγή και με καμιά δεν έχω θέμα. Δεν έχει καμία γρατσουνια το bezel....

Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη είναι απο gorilla glass 3 ή 4 (άν δεν κάνω λάθος ) όπου είναι πιο ανθεκτικό σε γρατζουνιά από ότι οι ζελατίνες και σίγουρα το πενάκι δεν γρατζουνάει την οθόνη. ..Εγώ δεν έχω βάλει τίποτα και το λιώνω το πενάκι πάνω στην οθόνη χωρίς κανένα πρόβλημα...παρόλα αυτά για ψυχολογικούς λόγους και για το αίσθημα της σιγουριάς μπορείς να βάλεις. . Edited by xiou
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν ξέρω τι παίζει με τις μνήμες, αλλά τον τελευταίο μήνα πέφτουν συνεχώς.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Σε γυμνή οθόνη το πενάκι είμαστε σίγουροι ότι δεν θα γρατσουνίσει την οθόνη?..

 

Αν συνέβαινε αυτό θα ήταν για πολλές ντομάτες η Σάμυ :rolleyes:

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Σε γυμνή οθόνη το πενάκι είμαστε σίγουροι ότι δεν θα γρατσουνίσει την οθόνη?

(Στο 3 που κρατάω συχνά πυκνά σημειώσεις του φόρεσα το γυαλάκι να μαι σίγουρος)

 

Δεν υπάρχει αυτό που λες, εδώ με κλειδιά δεν χαράζει.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...