Jump to content

Landvo L200/L200G


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δευτερα παραλαμβανω παραγγελια απο geekbuying απο 10/11..μολις παραλαβω θα γραψω ενα γρηγορο review..

 

Να ξερεις οτι ειμαστε αρκετοι που θα το περιμενουμε!

Εχω ξαναρωτησει. Απο θηκες , ρουταρισματα και τετοια, υπαρχει τιποτα υποψιν?

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 197
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και το 4G μοντέλο με περίπου 90 ευρώ είναι φοβερή τιμή,πρέπει να είναι από τα φθηνότερα 4G που κυκλοφορούν
Android uber alles
Link to comment
Share on other sites

53$ στο geekbuying . Αν προλαβετε.
O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

12 και ενα δευτερολεπτο πατησα να αγορασω στα 53$ και ηταν out of stock...τι χαβα κανουν αυτοι οι κινεζοι...
Link to comment
Share on other sites

53$ στο geekbuying . Αν προλαβετε.

 

Αμ δεν προλαβαμε! Αουτ οφ στοκ!

Ωραιοι ειναι παντως! Κανουν προσφορα σε ενα κινητο που δεν το εχουν! :lol:

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

12 και ενα δευτερολεπτο πατησα να αγορασω στα 53$ και ηταν out of stock...τι χαβα κανουν αυτοι οι κινεζοι...

 

Αμ δεν προλαβαμε! Αουτ οφ στοκ!

Ωραιοι ειναι παντως! Κανουν προσφορα σε ενα κινητο που δεν το εχουν! :lol:

 

Εχουν καμια 10αρια stock και τα δίνουν ρε παιδια σαν το Pandawill για να προσελκύσουν. Το αναφερει κιολας οτι ειναι οποιος προλαβει. Φαντάσου οτι δεν ειμαστε 10 ατομα πανω απο τα πληκτρολόγια εκεινη την στιγμή.

Επειδή πρόλαβα ενα δεν μπορώ να πω οτι ειναι μουφα.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να γίνεται χαμός με το τηλέωνο, είχα παραγγείλει ένα τη Τετάρτη από Gearbest και ακόμα δεν πήρα tracking. Τους ενόχλησα σήμερα και μου είπαν "out of stock".

Έτσι τo ψαξα στο http://chinaprices.us/ και μου έβγαλε ως φθηνότερο το everbuing στα 66€.

http://www.everbuying.com/product571002.html?utm_source=shareasale&utm_medium=shareasale&utm_campaign=shareasale

Τι λέει αυτό το μαγαζί? Να το χτυπήσω?

Εχω ψωνίσει από αρκετά μαγαζιά από κινα αλλά ποτέ από everbuying

Καπου έχει thread εδω στο myphone όπου δίνονται πληροφορίες για τα κινεζομάγαζα. Μπορεί να στείλει κανείς το link?

Thanks in advance!!!

Link to comment
Share on other sites

Ψαξε και μερικες σελιδες, δεν ειναι τοσο δυσκολο...

Πηρα απο everbuying 2 L200, ολα καλα.

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον μαγκες παρελαβα χθες...μετα απο 1 μερα μαζι τιυ εχουμε και λεμε..το κινητο τα σπαει!!!κορυφαιο vfm ειδικα με 80$..το μοναδικο μειον καποιοι τριγμοι πισω κατω απο την καμερα και οταν σφιγγεις το κινητο με το ενα χερι στο πλαι...ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!

 

1.εμφανιση πολυ καλη ωραια αισθηση στο χερι ελαφρυ περασμενο φιλμ οθονης+1 ακομα και θηκη σιλικονης σε ωραιο συρταροτο κουτι.

2.σημα και στις δυο sim αψογο και 3g h+

3.wifi δυνατο απο τα καλυτερα που εχω δει(και εχω δει πολλα...)

4.gps κλειδωσε σε 2sec 8 δορυφορους με gps test

5.καμερες μπρος πισω πολυ καλες για κινεζικο λιγο κατω απο lenovo s650 πιο καλες απο thl t6s(flash το κλασικο κινεζικο κερακι)

6.οθονη πολυ καλη φωτεινη με σωστο αισθητηρα αρκετα καλες γωνιες θεασης

7.μπαταρια θεμα σχετικο αλλα μου φαινεται καλυτερη απο το thl t6s(εχω φερει αρκετα thl t6s)

8.τα gesture αψογα ολα οπως και ο proximity sensor.

9.ram ελευθερη στο ανοιγμα 850mb rom 5.1gb.

10.το κινητο παει σφαιρα!!!

 

Το συνιστω ανεπιφυλακτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Παραλαβη χθες δευτερο κομματι landvo l200.οπως και το πρωτο ολα τελεια.το κινητο φυσαει!!!
Καλορίζικο!!! Μήπως θυμάσαι πότε το είχες παραγγείλει-σε πόσες ημέρες ήρθε και με ποια ταχυδρομική εταιρία;
Link to comment
Share on other sites

ακομα ενα κομματι περασε απο χθες απο τα χερια μου...το κινητο δεν υπαρχει παιδια.πιστευω το καλυτερο vfm κατα την δικη μου γνωμη..ακομα και στα 90$ που παιζει τωρα τα αξιζει με χιλια...
Link to comment
Share on other sites

ακομα ενα κομματι περασε απο χθες απο τα χερια μου...το κινητο δεν υπαρχει παιδια.πιστευω το καλυτερο vfm κατα την δικη μου γνωμη..ακομα και στα 90$ που παιζει τωρα τα αξιζει με χιλια...

 

Kαι γω τα 2 που εδωσα τις ιδιες εντυπωσεις εχουν, αλλα υπαρχει με ελαχιστα παραπανω € το THL t6 pro και το Cubot s200. To ΤΗL δεν το συζηταμε οτι ειναι πολυ καλυτερο τηλεφωνο και απο γνωστη μαρκα..

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Kαι γω τα 2 που εδωσα τις ιδιες εντυπωσεις εχουν, αλλα υπαρχει με ελαχιστα παραπανω € το THL t6 pro και το Cubot s200. To ΤΗL δεν το συζηταμε οτι ειναι πολυ καλυτερο τηλεφωνο και απο γνωστη μαρκα..

 

Για το S200 να συμφωνησω,καθως με 10-12$ παραπανω παιρνεις εξαιρετικη συσκευη.Αλλα για το THL T6s pro,δεν μπορω να διανοηθω πως το αγοραζουν με HD οθονη και 1900mAh μπαταρια.Κι ας εχει ΜΤΚ6592.Καλα,μικρη εταιρεια η Landvo με καλα κινητα,αλλα την THL δεν την λες Α κατηγοριας.Μεσαια εταιρεια ειναι.

Τo L200 θεωρω πως ειναι το κορυφαιο κινητο κατω απο 90$ (εξαιρουνται οι προσφορες Gearbest οπως THL 4000 στα 83$).

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι τοσο κακη η μπαταρια του... (δλδ αμα ηταν 2050 θα φαινοταν η διαφορα..; )

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

o φορτιστής του είναι 500mΑ ή 1000mA ?

 

η μπαταρία με ξέσκισμα, βγάζει ολόκληρη μέρα?

 

1000αρης ειναι.Με ξεσκισμα ουτε αυτο ουτε το S168 βγαζουν μερα.

Δες το THL 4000 στα 85$ απο Gearbest με μπαταρια 4000mAh.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Παρέλαβα σήμερα το L200, σε 22 ημέρες με postnl.

Φαίνεται αρκετά καλό. Κάποια ένσταση για την αίσθηση των πλαϊνών πλήκτρων, αλλά θα δούμε. Ο χρόνος θα δείξει.

Τη βοήθειά σας τώρα...

Οι θέσεις sim νομίζω πως είναι μια για 2g-3g και μία για 2g εκ των οποίων η μια για micro. Διορθώστε με αν κάνω λάθος. Η micro είναι η 3g ή η 2g-3g; Για να ξέρω ποια θα παω για κόψιμο.

Λίστα απόρριψης κλήσεων υπάρχει; Δεν την είδα κάπου.

Οι οθόνες είναι 3 ή μπορούμε να προσθέσουμε και άλλες και αν ναι πώς;

Ο ήχος ενεργοποίησης - απενεργοποίησης μπορεί να τεθεί εκτός; Είναι τόσο δυνατός που πιστεύω ότι αν κάποιο πρωί το ανοίξω εντός του σπιτιού θα τους σηκώσω όλους στο πόδι.

Αυτά...προς το παρόν.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Παρέλαβα σήμερα το L200, σε 22 ημέρες με postnl.

Φαίνεται αρκετά καλό. Κάποια ένσταση για την αίσθηση των πλαϊνών πλήκτρων, αλλά θα δούμε. Ο χρόνος θα δείξει.

Τη βοήθειά σας τώρα...

Οι θέσεις sim νομίζω πως είναι μια για 2g-3g και μία για 2g εκ των οποίων η μια για micro. Διορθώστε με αν κάνω λάθος. Η micro είναι η 3g ή η 2g-3g; Για να ξέρω ποια θα παω για κόψιμο.

Λίστα απόρριψης κλήσεων υπάρχει; Δεν την είδα κάπου.

Οι οθόνες είναι 3 ή μπορούμε να προσθέσουμε και άλλες και αν ναι πώς;

Ο ήχος ενεργοποίησης - απενεργοποίησης μπορεί να τεθεί εκτός; Είναι τόσο δυνατός που πιστεύω ότι αν κάποιο πρωί το ανοίξω εντός του σπιτιού θα τους σηκώσω όλους στο πόδι.

Αυτά...προς το παρόν.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

το 3g το επιλεγεις εσυ αν θυμαμαι καλα γιατι τα κινητα τα εχω ηδη δωσει...για τις οθονες βαλε nova launcher και το κινητο πεταει..

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Kαι γω τα 2 που εδωσα τις ιδιες εντυπωσεις εχουν, αλλα υπαρχει με ελαχιστα παραπανω € το THL t6 pro και το Cubot s200. To ΤΗL δεν το συζηταμε οτι ειναι πολυ καλυτερο τηλεφωνο και απο γνωστη μαρκα..

 

για το thl t6 pro δεν εχω γνωμη αλλα το t6s επειδη εφερα αρκετα το landvo ειναι πολυ καλυτερο σε ολα..για το cubot s200 θα σου πω οταν το παραλαβω κι εγω(ελεω gearbest)

Link to comment
Share on other sites

Τα πληκτρα αφης ειναι φωτιζομενα ή οχι; Στο δικο μου παντως δεν αναβουν. Οχι οτι με νοιαζει, θεμα συνηθειας ειναι, σε λιγο θα πηγαινει μονο του το δακτυλο σε αυτο που πρεπει.

Manual υπαρχει περιπτωση να βρω καπου;

Λιστα απορριψης κλησεων μπορουμε να κανουμε;

Τελικα οι καμερες ειναι 8 και 2mp ή 13 και 3mp, αφου στις ρυθισεις υπαρχουν οι επιλογες αυτες. Αλλα και το Antutu τις δινει 13 και 3;

Edited by np60s
Link to comment
Share on other sites

Οι καμερες ειναι 8 και 2 αλλα ειναι απο τις καλυτερες που εχω δει σε τετοια τιμη κινητο.τα soft buttons δεν φωτιζονται.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...