Jump to content

Εκπτωτικά κουπόνια-Προσφορές από Κίνα(ΟΧΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ,ΤΕΛΩΝΕΙΑ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ok πανω στη βιασυνη δεν προλαβα να δω ημερομηνιες , μονο οτι δεν εδινε τιμες με εκπτωση νομισα οτι τελειωσαν οποτε πηγα στα επομενα

Οντως αυριο εχει τα cubot και inew στις 13:00 ωρα ελλαδος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το είχα δει, απλά ήθελα να το τσεκάρω γιατί θα προσπαθήσω να χτυπήσω ένα s168!
Link to comment
Share on other sites

Στο coolicool η προσφορά για το S168 άρχισε ΠΡΙΝ λήξει το countdown. Στα 2,5 λεπτά περίπου. Όταν έκανα refresh στο 1,5 λεπτό έλεγε ότι το panic buying είχε ήδη τελειώσει. Άρα ξεκινά λίγο πριν την λήξη του countdown. Οπότε θέλει ετοιμότητα. (Ή είναι απάτη!)
Link to comment
Share on other sites

Στο coolicool η προσφορά για το S168 άρχισε ΠΡΙΝ λήξει το countdown. Στα 2,5 λεπτά περίπου. Όταν έκανα refresh στο 1,5 λεπτό έλεγε ότι το panic buying είχε ήδη τελειώσει. Άρα ξεκινά λίγο πριν την λήξη του countdown. Οπότε θέλει ετοιμότητα. (Ή είναι απάτη!)

Γιατί 10 ξεκινάει?

Link to comment
Share on other sites

Μας δουλεύουν τελικά! Άλλαξαν την ώρα της προσφοράς!!! Χθες έλεγαν 19:00 gmt (=13:00 ώρα Ελλάδας)!!!!!!

 

Στο efox τουλάχιστον, ισχύει για τις 13:00 ώρα Ελλάδας;

Edited by nikkal
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο cooli cool βλέπω λέει 16.00 gmt+8 δηλαδή 3 ξημερώματα ώρα ελλάδας?

αλλά μπήκα στα cubot inew και λένε ότι panic deals finished...που σημαίνει ήταν χτες?

τι ώρα θα είναι κάθε μέρα δηλαδή? 3 ξημερώματα?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο cooli cool βλέπω λέει 16.00 gmt+8 δηλαδή 3 ξημερώματα ώρα ελλάδας?

αλλά μπήκα στα cubot inew και λένε ότι panic deals finished...που σημαίνει ήταν χτες?

τι ώρα θα είναι κάθε μέρα δηλαδή? 3 ξημερώματα?

 

Τελικά ήταν 16:00-6=10:00 ώρα Ελλάδας. Το 16:00 είναι ώρα Πεκίνου, που είναι μπροστά από εμάς 6 ώρες...

Link to comment
Share on other sites

και στο efox ρε παιδιά που ναι για τις 1 μεσημέρι δικιά μας η ίδια προσφορά μπαίνω στο online chat έχει 45 στην ουρά...υποθέτω οι 40 είναι για αυτό το λόγο άρα...ξεχάστε το!
Link to comment
Share on other sites

και στο efox ρε παιδιά που ναι για τις 1 μεσημέρι δικιά μας η ίδια προσφορά μπαίνω στο online chat έχει 45 στην ουρά...υποθέτω οι 40 είναι για αυτό το λόγο άρα...ξεχάστε το!

 

Τώρα είναι 55 στην ουρά. Αλλά δεν έχει να κάνει... Θα προσπαθήσω!

Link to comment
Share on other sites

Πριν κρίνουμε ένα site καλό είναι να ξέρουμε πως λειτουργεί

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5814404#post5814404

Link to comment
Share on other sites

Πριν κρίνουμε ένα site καλό είναι να ξέρουμε πως λειτουργεί

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5814404#post5814404

 

Πώς λειτουργεί δηλαδή; Τι μας δείχνει το λινκ που δίνεις;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το τσίμπησα ένα cubot s168!!!!!! Στα 31 ευρώ, συν 7 ευρώ μεταφορικά (και όχι free shipping που διαφημίζουν)=38 ευρώ!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καταφερα και χτυπησα το inew v3 plus απο το efox!Τελικα βγηκε 71,40 ευρα γιατι εχει και 8 και κατι ψιλα μεταφορικα!Πρωτη φορα τα καταφερνω:p
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το τσίμπησα ένα cubot s168!!!!!! Στα 31 ευρώ, συν 7 ευρώ μεταφορικά (και όχι free shipping που διαφημίζουν)=38 ευρώ!!!!!

Μπραβο Ρε φίλε..εγω εβαλα στοιχεια κατά λάθος από δεύτερο paypal λογαριασμο που ειχα και έχασα τη προσφορά αφού δεν ειχα λεφτα σ αυτη τη καρτα...

Ericsson GA 318»Ericsson GF 788»Ericsson T20e»Siemens S45»Nokia 8210»Sharp GX17 »»»Nokia 6230i»SE S500»Nokia 5800»Samsung Galaxy S2» !!!Huawei Honor 6!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το τσίμπησα ένα cubot s168!!!!!! Στα 31 ευρώ, συν 7 ευρώ μεταφορικά (και όχι free shipping που διαφημίζουν)=38 ευρώ!!!!!

 

Χτές πάντως δεν χρεωσε μεταφορικά

Link to comment
Share on other sites

Oταν λετε "στην ουρα" τι εννεοειτε? Το βαζεις στο καλαθι απο πριν και περιμενεις;

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ενω πρόλαβα κι έβαλα ενα inew στο καλαθι το check out του paypal κολλησε και μου έβγαζε οτι κάτι είναι λάθος ενω μπήκα με κωδικό κανονικά!

Ετσι μετα μου το έβγαζε κανονική τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Oταν λετε "στην ουρα" τι εννεοειτε? Το βαζεις στο καλαθι απο πριν και περιμενεις;

και γω πηρα ενα Cubot S168 στην "μισή" τιμή

και ένα Cubot S200 @ €76

και ένα σετ Xiaomi Pistons

Για τα 2 τηλέφωνα + ακουστικά, μου χρέωσε 12 ευρώ μεταφορικά (αλλα το ήξερα οτι είναι εξτρα)

 

Εκανα την αγορά του S168 μόλις έληξε η αντίστροφη χρονομέτρηση (στην λήξη, η σελίδα ανανεώθηκε αυτόματα, μόλις είδα την νεα τιμή, το έβαλα στο καλάθι)

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

και γω πηρα ενα Cubot S168 στην "μισή" τιμή

και ένα Cubot S200 @ €76

και ένα σετ Xiaomi Pistons

Για τα 2 τηλέφωνα + ακουστικά, μου χρέωσε 12 ευρώ μεταφορικά (αλλα το ήξερα οτι είναι εξτρα)

 

Εκανα την αγορά του S168 μόλις έληξε η αντίστροφη χρονομέτρηση (στην λήξη, η σελίδα ανανεώθηκε αυτόματα, μόλις είδα την νεα τιμή, το έβαλα στο καλάθι)

Το s 200 ειναι 4g γιατί έτσι λέει στη προσφορά..;

Ericsson GA 318»Ericsson GF 788»Ericsson T20e»Siemens S45»Nokia 8210»Sharp GX17 »»»Nokia 6230i»SE S500»Nokia 5800»Samsung Galaxy S2» !!!Huawei Honor 6!!!
Link to comment
Share on other sites

Το s200 ειναι 4g γιατί έτσι λέει στη προσφορά..;

Οχι

Product page

Cubot S200 @ myphone

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...