Jump to content

The Flash (CW)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μηπως παρα ειναι γρηγορη η εξελιξη ομως; Εχει φτασει σημειο που δεν καταλαβαινεις και πολυ τι γινεται, υπαρχει ενα μπερδεμα μεγαλο.

Εδώ είμαστε να σου εξηγήσουμε :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 347
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια χαρά πάει η σεζόν κατά την γνώμη μου.

Μη σου πω πως είναι και από τις λίγες σειρές που στα δίνει όλα στο πιάτο από την πρώτη σεζόν.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εμένα στην αρχή μου φαίνονταν πολύ "μούφα" οι κακοί της υπόθεσης. Από το 15 περίπου επεισόδιο και μετά που επικεντρώνεται και στο backstory μου αρέσει περισσότερο

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Ο μπερι πάντως, μόνος του ούτε το μπουλινγκ στο σχολείο δε μπορεί να σταματήσει :D
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Ο μπερι πάντως, μόνος του ούτε το μπουλινγκ στο σχολείο δε μπορεί να σταματήσει :D

Θ αρχισουν σ εσένα το μπουλινγκ σε λίγο μ αυτά που λες :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς. Και μη με παρεξηγήσετε, μου αρέσει πολύ η σειρά, αλλά

δε γίνεται ρε φίλε να μπαίνουν στο υπερδωμάτιο του ανθρώπου του μέλλοντος και να μη ξέρει αυτός εκείνη την ώρα ακριβώς ότι έγινε παραβίαση... Βέβαια μένει να δούμε και το επόμενο επεισόδιο, αλλά γενικά μέσα στο εργαστήριο θα έπρεπε να έχει μάτια και αυτιά ανά πάσα στιγμή ο Γουελς. Επίσης, μπορεί το μόνο στοιχείο που έχει από το μέλλον να είναι εκείνη η εφημερίδα και όντως ακόμα να μην έχει αλλάξει, γιατί δεν έχει γίνει ακόμα κάτι καθοριστικό ώστε να αλλάξει. Γουστάρω αυτά τα μπερδέματα με το μέλλον σε τρελάινουν :lol:

 

μα σε καποια φαση αν ειδες προς το τελος λεει ο Μπαρι οτι τελικα ο Γουελς τους την ειχε στησει, ειχε καμερες παντου κτλ. οποτε μαλλον ηξερε οτι μπηκαν στο δωματιο αλλα εσκεμενα δεν εκανε τιποτα. παντως ο Γουελς ειναι φοβερος χαρακτηρας και ο ηθοποιος παιζει αψογα, ελπιζω να συνεχισουμε να τον βλεπουμε

Link to comment
Share on other sites

μα σε καποια φαση αν ειδες προς το τελος λεει ο Μπαρι οτι τελικα ο Γουελς τους την ειχε στησει, ειχε καμερες παντου κτλ. οποτε μαλλον ηξερε οτι μπηκαν στο δωματιο αλλα εσκεμενα δεν εκανε τιποτα. παντως ο Γουελς ειναι φοβερος χαρακτηρας και ο ηθοποιος παιζει αψογα, ελπιζω να συνεχισουμε να τον βλεπουμε

 

Όταν ο φίλος είχε γράψει το παραπάνω μήνυμα δεν το είχε δείξει αυτό, οπότε μέσα έπεσε!

 

υ.γ. Βάλε spoiler tag! (Εγώ μέχρι πριν λίγο καιρό δεν είχα δει τα πιο πολλά επεισόδια και σε αυτό το θέμα ευτυχώς τα χρησιμοποιείτε αβέρτα οπότε δεν μπήκα στον πειρασμό να διαβάσω τη συζήτηση πριν δω τα επεισόδια :lol: )

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πηγε πολυ καλα η σειρα φετος και στα τελευταία 3 επεισόδια αναμενεται ενας μικρός χαμός.

μου άρεσε πολύ που έπαιξαν μπάλα και με arrow και γενικα ότι μπλέκουν τα διάφορα σύμπαντα, για όσους παρακολουθούν τις σχετικές σειρές έχει αρκετή φάση!

Link to comment
Share on other sites

Όταν ο φίλος είχε γράψει το παραπάνω μήνυμα δεν το είχε δείξει αυτό, οπότε μέσα έπεσε!

 

υ.γ. Βάλε spoiler tag! (Εγώ μέχρι πριν λίγο καιρό δεν είχα δει τα πιο πολλά επεισόδια και σε αυτό το θέμα ευτυχώς τα χρησιμοποιείτε αβέρτα οπότε δεν μπήκα στον πειρασμό να διαβάσω τη συζήτηση πριν δω τα επεισόδια :lol: )

 

εχεις δικο σορρυ μετα το ειδα :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Θ αρχισουν σ εσένα το μπουλινγκ σε λίγο μ αυτά που λες :Ρ

Μα άδικο έχω..Χωρίς τη βοήθεια από τα εργαστήρια δε μπορεί να σταματήσει κανέναν :P.

Πάντως εκεί που την είχα για κόψιμο την σειρά έχει γίνει αρκετά καλή :)

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ θεωρώ ως καλύτερο ηθοποιό της σειράς τον καθηγητή.

Ακόμα και ο Μπαρυ είναι αδιάφορος όπως παίζει.

Αλλά δεν παύει να έχει αρκετό ενδιαφέρον η σειρά, αν και τα μπλέκει πολύ με τα μπρος πίσω στο μέλλον.

 

Και όποιος ξέρει ας μου πει.

Μέσα στην αίθουσα του καθηγητή τι εννοεί Ο Gideon

όταν λέει ότι ο Μπαρυ ίδρυσε κάποια ομάδα. Ποιά ομάδα; Έχει σχέση με τους Justice League?

 

Edited by junglist

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο επεισόδιο δεν με ενθουσίασε και τόσο. Ισως επειδή περίμενα να δω περισσότερα με τον grood. Λίγη δράση και μικρή εξέλιξη. Θα ελεγα οτι ήταν ενα επεισόδιο απλα για να γεμίσει την σεζόν.Αναμένουμε το επόμενο.

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο επεισόδιο δεν με ενθουσίασε και τόσο. Ισως επειδή περίμενα να δω περισσότερα με τον grood. Λίγη δράση και μικρή εξέλιξη. Θα ελεγα οτι ήταν ενα επεισόδιο απλα για να γεμίσει την σεζόν.Αναμένουμε το επόμενο.

Συμφωνώ μόνο εκεί με την Αιρις αξίζει.. Κατά τ αλλα ήταν ένα επεισόδιο όπως τα μετρια-παλιοτερα επεισόδια!!

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει παιδιά η σειρά? Τώρα τελειώνω το daredevil, να τη δω?

Arrow βλέπεις;; Αν όχι, για μένα δες το arrow πρώτα!! Αν ναι, δες το καλούτσικο είναι ;)

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Arrow βλέπεις;; Αν όχι, για μένα δες το arrow πρώτα!! Αν ναι, δες το καλούτσικο είναι ;)

Μπα δεν βλέπω, τον θυμάμαι ως χαρακτήρα από το smallville και δεν μου άρεσε ως ήρωας

Link to comment
Share on other sites

Στον Φλας το τελευταιο επεισόδιο ηταν ίσως το χειροτερο της σειράς. Εντάξει εξηγούσε κάποια πράματα αλλά ηταν πολύ βαρετό. Να πω την αλήθεια ουτε του Αροου μου αρεσε ιδιαίτερα.Κοινό χαρακτηριστικό πλεον και το bitching απο τις γυναίκες.
Link to comment
Share on other sites

Στον Φλας το τελευταιο επεισόδιο ηταν ίσως το χειροτερο της σειράς. Εντάξει εξηγούσε κάποια πράματα αλλά ηταν πολύ βαρετό. Να πω την αλήθεια ουτε του Αροου μου αρεσε ιδιαίτερα.Κοινό χαρακτηριστικό πλεον και το bitching απο τις γυναίκες.

Αντε πες ο φλας δεν είχε δράση δεν σ αρεσε. Στο αρροου ας πούμε τι παραπάνω ήθελες να δεις; Τα πάντα έγιναν

Link to comment
Share on other sites

Η airis μου σπάει τα νεύρα.

Χαίρομαι που δεν είμαι ο μόνος! Πολύ εκνευριστική είναι!

 

Η σειρά δεν τελείωσε ακόμα για φέτος έχει ακόμα δύο επεισόδια (σύμφωνα με το epguides), το 21 ήταν όντως πολύ "anticlimactic"...

 

Εγώ ξεκίνησα τώρα και το Daredevil που αναφέρθηκε από τον sakis88888. Πολύ δυνατό το πρώτο επεισόδιο, ελπίζω να συνεχίσει έτσι. Το Arrow δεν το έχω δει καθόλου φέτος θα το αφήσω για καλοκαίρι που δεν θα έχει πολύ πράγμα

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Το arrow είναι από τις αγαπημένες μου σειρές.. Βλέπω και flash αλλά προτιμώ το αρρου είναι πιο σκοτεινό

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ το προτελευταίο επεισόδιο !!! Ολα τα λεφτά !! Ειδα και το promo του τελευταίου και ανατρίχιασα επι 5 λεπτά !

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ το προτελευταίο επεισόδιο !!! Ολα τα λεφτά !! Ειδα και το promo του τελευταίου και ανατρίχιασα επι 5 λεπτά !

 

μη λες τετοια

δεν βλεπω την ωρα να φυγω απο τη δουλεια και να το δω:)

ROM:ViperS 5.3.0 JB Sense 5 | Sense 6 Blinkfeed (HTC SENSATION)

KERNEL:Liberty kernel sense JB (HTC SENSATION)

BOOTLOADER:S-OFF/3,33 Universal - version 1.27.1100 (HTC SENSATION)

RECOVERY:4EXT recovery touch v.1.0.0.6 RC3 testing build: 8 (HTC SENSATION)

Νεα συσκευη: SAMSUNG GALAXY S7

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...