Jump to content

[LG G3] Αξεσουάρ (θήκες, μπαταρίες, κάρτες μνήμης κτλ)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειναι πιο βολικο να ειναι καλυμμενα τα κουμπια?

Οχι αλλα ειναι πιο προστατευμενο το τηλεφωνο. Οποια και να παρεις θα μεινεις ευχαριστημενος (εχω και τις δυο):cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Οχι αλλα ειναι πιο προστατευμενο το τηλεφωνο. Οποια και να παρεις θα μεινεις ευχαριστημενος (εχω και τις δυο):cool:

 

Ε πες μου ανθρωπε μου ποιαν φορας και γιατι...

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Ε πες μου ανθρωπε μου ποιαν φορας και γιατι...

Καλα μη βαρας:D φοραω την incipio γιατι ειναι λιγο πιο λεια και μπαινει στην κωλοτσεπη πιο ευκολα. Την casemate την φοραει η συζυγος. Μου εχει πεσει κατω 5 6 φορες χωρις να παθει τιποτα. Τις 2 φορες μου επεσε με την οθονη κατω.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους,

 

καμιά καλή δοκιμασμένη βάση για το αυτοκίνητο έχετε να προτείνετε?

 

εγω εχω αυτη. μικρη, μαζευει οταν δεν την χρειαζομαι και σταθερη. την ειχα παρει απο ενα μαγαζακι τυπου οτι παρεις 5 ευρω. την εχω περιπου 1 χρονο τωρα και εξακολουθει να κολαει μια χαρα. δεν αφηνει κατι στο κινητο, κολαει παρολλο που εχω και θηκη στο κινητο, κραταει και το tablet 8αρι που εχω.

το μονο που κανω ειναι οταν καποιες φορες τη βγαζω απ το παμπριζ, την βαζω σε ενα σακουλακι και μετα στο ντουλαπακι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια τελευταια χαρη... μπορεις να μοιραστεις φωτο με την ινσιπιο και την κασε ματε?

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Μια τελευταια χαρη... μπορεις να μοιραστεις φωτο με την ινσιπιο και την κασε ματε?

Για την case mate λιγο δυσκολο γιατι η γυναικα μου θα λειπει για 5 6 μερες θεσσαλονικη. Αλλα με την incipio θα προσπαθησω αυριο στην δουλεια που θα βρω αλλο κινητο να τραβηξω φωτο

 

Τραβηξα τις φωτο αλλα δεν ξερω πως να τις ποσταρω. Ειμαι με tapatalk

Edited by porfiros
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο πουγκι που να χωράει μέσα το κινητό φορώντας όμως την LG G3 Slim Guard ? Παρείγγηλα αυτήν:

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00LA6I5HS?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00

ελπίζοντας ότι θα μπαίνει μέσα φορώντας και την θήκη, αλλά δυστυχώς δε χωρούσε και αναγκάστηκα και του φόρεσα το κανονικό του καπάκι. Τι προτείνετε συμφορουμίτες ? :)

Ή μήπως απλά να πάρω πουγκί με διαστάσεις για κάποιο άλλο κινητό (ποιο??) και όχι για το G3, ώστε να χωράει?

Link to comment
Share on other sites

Για την case mate λιγο δυσκολο γιατι η γυναικα μου θα λειπει για 5 6 μερες θεσσαλονικη. Αλλα με την incipio θα προσπαθησω αυριο στην δουλεια που θα βρω αλλο κινητο να τραβηξω φωτο

 

Τραβηξα τις φωτο αλλα δεν ξερω πως να τις ποσταρω. Ειμαι με tapatalk

 

Ευχαριστω φιλε.

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν εγώ έχω θέμα αλλά δεν το ανοίγει...

δεν εχεις εσυ θεμα Τακη, δεν την ανοιγει την φωτο

και οι 2 εχετε θεμα! :lol::lol:

μια χαρα τις ανοιγει.. τις ανεβασα και εδω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πάντως φαίνεται θηρίο η incipio. Νιώθεις τεραστια διάφορα σε σχέση με απλές φτηνές σιλικόνες σε όγκο?

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Πάντως φαίνεται θηρίο η incipio. Νιώθεις τεραστια διάφορα σε σχέση με απλές φτηνές σιλικόνες σε όγκο?

Δεν ξερω. Δεν ειχα ποτε φτηνη σιλικονατη. Πιστευω ομως οτι τον εξτρα ογκο τον συνηθιζεις

Link to comment
Share on other sites

Τελευταια τελευταια. Τ πιστευετε οτι με συμφερει 25 ευρω η casemate η 30 ευρω η incipio?

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Πια εφαρμόζει καλυτερα ? Σαν γάντι που λέμε? Θα πηγαινα για casemate αλλά το θέμα με τα κουμπιά σκέφτομαι Ούι μπορεί να προκαλέσει υπερθέρμανση

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανεις slimarmor απο spigen φαίνεται καλη αλλά είδα ενα σχόλιο πως αφαιρείται ευκολα

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανεις slimarmor απο spigen φαίνεται καλη αλλά είδα ενα σχόλιο πως αφαιρείται ευκολα

Την έχω εγώ μια χαρά είναι

 

Όσο παράλογο και αν σου φαίνεται η πιο τούμπανο armor που έχω και είναι τσάμπα από ebay περίπου 3,00€ είναι αυτή http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=261609769312&alt=web έχει φάει αμέτρητες από την κόρη μου το κινητό μέσα στο σπίτι εννοείται και δεν έχει πάθει τίποτα. Είναι λίγο ογκωδης αλλά προστατεύει

 

Καλές οι επώνυμες έδωσα ένα σκασμό λεφτά για την spigen αλλά σαν την προστασία αυτής καμία τέλος :p:p:p:p:p:p

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ας πω τι θελω να μου πειτε τη γνωμη σας. Θελω μιαν καλη θηκη, ποιοτητας, αψογη εφαρμογη που να μενει στο κινητο οταν πεσει και να προστατευει και απο πτωσεις χωρις να βασταω βραχο...

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Ας πω τι θελω να μου πειτε τη γνωμη σας. Θελω μιαν καλη θηκη, ποιοτητας, αψογη εφαρμογη που να μενει στο κινητο οταν πεσει και να προστατευει και απο πτωσεις χωρις να βασταω βραχο...

Απο μενα incipio

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Αξεσουάρ (θήκες, μπαταρίες, κάρτες μνήμης κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...