Jump to content

ZTE Blade Vec 4G


pan05
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπόν.

Ας γράψω λίγες λεπτομέρειές σχετικά με την μικρή μου συμβίωση με το κινητό.μικρή καθώς έχει μπει προς πώλησή λόγω του ότι ήρθε η άλλη μου συσκευή.

Εμφάνιση:από μπροστά θα σας θυμίσει αρκετά sony,συγκεκριμένα το z...αλλά και το p6 της huawei.

Αυστηρές γραμμές,σοβαρό,χωρίς να ενθουσιάζει.

Πίσω,στην πλάτη κάνει ένα εφέ στυλ nexus 4.εννοείται όμως ότι καμία επαφή στην ποιότητα με το nexus 4.

Στο χέρι είναι αρκετά άνετο και μαζεμένο.

7/10

 

Ποιότητα κατασκευής:εδώ δεν θα το εκθείασω όπως έκανε ένας γνωστός σε ένα review πού θα δείτε στο YouTube.

Θα το πω απλός αποδεκτό.τίποτα το σπουδαίο κι ας είναι δεμένο σαν σύνολό.

Το πλαστικό περιμετρικά της συσκευής είναι φτηνό,όπως είναι και η συσκευή άλλωστε.όχι καλύτερό εννοείται από το moto g.

6/10

 

Οθόνη:Αρκετά καλή,χωρίς προβλήματά όπως όλα δείχνουν,συμπαθητικά χρώματα αν και λίγο άτονα.

Σε γενικές γραμμές όμως,θα ικανοποίησει τον κάτοχό του.

Πολύ καλή και η αίσθηση αφής,ακριβής χωρίς κούφια πατήματα όπως εγώ τα λέω.

7/10

 

Εμπειρία χρήσης:κι εδώ αρχίζει το παιχνίδι.

Φτωχό μεν σαν software από την zte,καλό όμως για εμάς.

Δύναμή το κινητό,ρίχνει ακόμα και σε συσκευές με 1,5gb ram,για να μην πω και άλλα και αναφέρω και κατασκευαστές.

Δεν θα δείξει κούραση όσο κι αν το φορτώσει ο χρήστης,ακόμα κι αν η διαθέσιμη ram δείξει κάτω των 150mb...

Στα παιχνίδια επίσης πού φόρτωσα δεν έδειξε σημαντικά σημάδια κόπωσης.

8/10

 

Media:camera μέτρια.δεν εντυπωσιάζει πουθενά.

3/10

 

Ηχείο,σχετικά καλό,μέτριο σε ποιότητα,καλό σε έντασή,κάνει ότι μπορεί.

5/10

 

Μπαταρία:εδώ πραγματικά όμως έμεινα έκπληκτος....τέρας.

Μέχρι να πάει στο 80% θα φανεί στον χρήστη ότι την καταπίνει,από κει και πέρα όμως ένα μαγικό ραβδί αναλαμβάνει να μας αποδείξει το αντίθετό...

Με φωτεινότητά άνω του 50%.

Χρήση 3g περίπου 2 ώρες,wifi,κανένα 50λεπτό κλήσεις,γύρω στα 20 μηνύματα και περίπου 2 ώρες gaming η αυτονομία πού θα γράψει ξεπερνάει τις 5 ώρες ανοιχτή οθόνη.το νούμερο εμένα με καλύπτει-εντυπωσιάζει.

9/10

 

Θα το πρότεινα εντέλει?

Πάρε κόσμε.το κινητό αξίζει δαγκωτό.η τιμή του είναι πραγματικά πολύ χαμηλή για το σύνολό πού προσφέρει.και πάλι βέβαια,δεν θα το κοστολογουσα πάνω από 200-220 ευρώ,όμως στα 159 ευρώ είναι vfm.

 

Ελπίζω να σας βοήθησα.

 

Πολύ καλή η κριτική σου φίλε μου και σεβαστή, εγώ θεωρώ το βασικό του μείον την έκλειψη υποδοχής micro SD. θα ήθελα πολύ να ακούσω και την γνώμη σου για το moto G μια που είμαι ανάμεσα στα 2. Έτσι το ίδιο ανά κατηγορίες και βαθμολογία όπως έκανες και εδώ. Δεν ξέρω φυσικά αν το έχεις το τηλέφωνο για να το κρίνεις απλά μου άρεσε η κριτική σου.. το έχεις!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 109
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπόν παιδιά ας γράψω και εγώ την κριτική μου γι αυτό το τηλέφωνο!

Εδώ και έξι μέρες που το έχω, πραγματικά είναι διαμάντι! Ας ξεκινήσουμε λοιπόν:

 

Οθόνη:

 

Καθώς διάβαζα σε forum πριν την αγορά του οτι φοράει TFT οθόνη κάπως δίσταξα για την αγορά του, τελικά όχι μόνο μοιάζει με IPS αλλά μπορώ να πω οτι πολύ φωτεινή και οι γωνίες θέασης είναι φανταστικές πέρα απο κάθε άλλο κινητό που έχω δοκιμάσει! Αν και η ανάλυση των 720p θεωρίται μείον δεν μπόρεσα να δω "pixelάσματα"! Πολύ ξεκούραστη και αρκετά ζωντανή οθόνη, η απόκριση φοβερή, πραγματικά μπράβο στους ανθρώπους της ZTE.

 

Δύναμη και απόκριση:

 

Πραγματικά με εντυπωσίασε το ότι φοράει SnapDragon 400, περίμενα κάτι σε MediaTek, το 1GB Ram που φοράει για μένα δεν είναι ικανοποιητικό, θα ήθελα κάπου στο 1,5GB.

Αν και δεν κολλάει πουθενά και δεν με έχει απογοητεύσει καθόλου, είναι αμαρτία να βλέπεις 220mb Free. Ο αποθηκευτικός χώρος είναι αρκετός για εμένα προσωπικά και μου περισεύει, γύρο στα 5.6GB ελεύθερα (με μουσική συλλογή 2GB, Παιχνίδια, Extra προγραμματάκια όπως Outlook, SkyDrive κ.τ.λ., φωτογραφίες και βίντεο)! Πραγματικά τρέχει απο πίσω πολύ πράγμα και δεν κολλάει! Φυσικά έχει πολύ καθαρό περιβάλλον (κάπου προς το pure android θα το έλεγα). Ξανά μπράβο!

 

Μπαταρία:

 

Η μπαταρία αν και ακούγεται (2.400mhA) μικρή, είναι τεράστια.... Μου πάει μια μιση μέρα με αρκετές κλήσεις, sms, Facebook, Περιήγηση στο Internet με 3G πάντα!, κανα μισάωρο gaming, μουσική και email. Δεν τελιώνει με τίποτα! Η Φωτηνότητα πάντα στο αυτόματο φυσικά....

 

Πολυμέσα:

 

Η κάμερα έχει και επαγγελματική λειτουργία! Πραγμα το οποίο σημαίνει οτι με σωστές ρυθμίσεις βγάζει πολύ ωραίες φωτογραφίες! Στο αυτόματο καλούτσικες μπορώ να πω, αλλα αν δεν έχεις σταθερό χέρι βγαίνουν κουνημένες! Το LED φλας είναι αρκετό για βραδυνή λήψη! Η μουσική πραγματικό διαμάντι! Dolby Digital ? Σοβαρά τώρα ? (Με ένα καλό σετ ακουστικά θα απολαύσετε πολλές ώρες μουσικής)! Το ηχείο ? Πολύ δυνατό και πολύ καθαρό! Αααααα, και να μην ξεχάσω... έχει και FM Radio!!!

 

Κατασκευή και Design!

 

Πραγματικά πολύ στιβαρό και σοβαρώ θα έλεγα κινητό, λεπτό και όμορφο! Πίσω μαζεμένο και έχει να δείξει ανθρακόνημα... ναι σωστά δεν ακούτε λάθος, αν και καλύπτεται από γυαλί είναι κόσμημα σκέτο! Πούπουλο το τηλέφωνο και δεν Ζεστένεταιιιιιι!!!! Πραγματικά εντυπωσιάστηκα σε αυτό το θέμα! Αν και θυμίζει 50 τηλέφωνα σε ένα πραγματικά οι τύποι εκεί στην ZTE κάναν το θαύμα τους!

 

Τα μερικά Δυσάρεστα:

 

Ας δούμε και τα δυσάρεστα! Η οθόνη και το γυαλί πίσω δεν έχουν αντιχαρακτική επιφάνεια! Δεν υπάρχουν θήκες και ζελατίνες στο εμπόριο παρα μόνο στο ebay!

H μπροστινή κάμερα πραγματικά δεν εντυπωσιάζει! Το power button είναι λες και θα φύγει από το σασί του κινητού, πραγματικά πολύ ασταθές! Αλλα σε καμία περίπτωση δεν θα άναψει άδικα το κινητό στην τσέπη, ούτε καταλάθος! Το ακουστικό ? Δεν λεει και πολλά, έχω ακούσει και καλύτερα σε χαμηλώτερο κόστος συσκευή! Το βύσμα της φόρτισης στο πάνω μέρος! εμένα προσωπικά δεν με βολεύει εκεί, ενω φροντίσαν να μας σπάσουν τα νεύρα βάζοντας καλώδιο USB ούτε 1m!

 

Συμπέρασμα:

 

Το πρότεινα ήδη σε φίλους και γνωστούς, η τιμή του είναι special μόλις στα 159€ με διετή εγγύηση χωρίς συμβόλαιο! Γενικά όχι μόνο τα αξίζει αλλά τα σπάει κιόλας!

Είναι κινητό που πιστεύω θα πουλήσει πολύ! VFM!!!!!

 

Είχα και παλαιότερα το Moto G 16GB, πραγματικό διαμάντι και εκείνο (mini Nexus), φυσικά καλύτερο!!! Το καινούργιο δεν μου άρεσε καθόλου και δεν θα το πρότινα σε φίλο ποτέ!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή η κριτική σου φίλε μου και σεβαστή, εγώ θεωρώ το βασικό του μείον την έκλειψη υποδοχής micro SD. θα ήθελα πολύ να ακούσω και την γνώμη σου για το moto G μια που είμαι ανάμεσα στα 2. Έτσι το ίδιο ανά κατηγορίες και βαθμολογία όπως έκανες και εδώ. Δεν ξέρω φυσικά αν το έχεις το τηλέφωνο για να το κρίνεις απλά μου άρεσε η κριτική σου.. το έχεις!!

 

φιλε μου το motorola ειναι ανωτερο,οθονη,ποιοτητα κατασκευης και ηχεια.

το dolby Μπορει να κανει καλη δουλεια αλλα με τα ακουστικα.κατι που εγω δεν χρησιμοποιω.

επισης το πισω μερος εννοειται δεν ειναι γυαλι και συνηστω και προσοχη καθως δεν ειναι και τιποτα το σπουδαιο σαν κατασκευη πισω.

 

δειγμα καμερας στο pro.

https://drive.google.com/file/d/0B20JuVTAow0RY0VFel9UelI2NzA/view?usp=sharing

Edited by ταξιδιωτης22

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά ας γράψω και εγώ την κριτική μου γι αυτό το τηλέφωνο!

Εδώ και έξι μέρες που το έχω, πραγματικά είναι διαμάντι! Ας ξεκινήσουμε λοιπόν:

 

Οθόνη:

 

Καθώς διάβαζα σε forum πριν την αγορά του οτι φοράει TFT οθόνη κάπως δίσταξα για την αγορά του, τελικά όχι μόνο μοιάζει με IPS αλλά μπορώ να πω οτι πολύ φωτεινή και οι γωνίες θέασης είναι φανταστικές πέρα απο κάθε άλλο κινητό που έχω δοκιμάσει! Αν και η ανάλυση των 720p θεωρίται μείον δεν μπόρεσα να δω "pixelάσματα"! Πολύ ξεκούραστη και αρκετά ζωντανή οθόνη, η απόκριση φοβερή, πραγματικά μπράβο στους ανθρώπους της ZTE.

 

Δύναμη και απόκριση:

 

Πραγματικά με εντυπωσίασε το ότι φοράει SnapDragon 400, περίμενα κάτι σε MediaTek, το 1GB Ram που φοράει για μένα δεν είναι ικανοποιητικό, θα ήθελα κάπου στο 1,5GB.

Αν και δεν κολλάει πουθενά και δεν με έχει απογοητεύσει καθόλου, είναι αμαρτία να βλέπεις 220mb Free. Ο αποθηκευτικός χώρος είναι αρκετός για εμένα προσωπικά και μου περισεύει, γύρο στα 5.6GB ελεύθερα (με μουσική συλλογή 2GB, Παιχνίδια, Extra προγραμματάκια όπως Outlook, SkyDrive κ.τ.λ., φωτογραφίες και βίντεο)! Πραγματικά τρέχει απο πίσω πολύ πράγμα και δεν κολλάει! Φυσικά έχει πολύ καθαρό περιβάλλον (κάπου προς το pure android θα το έλεγα). Ξανά μπράβο!

 

Μπαταρία:

 

Η μπαταρία αν και ακούγεται (2.400mhA) μικρή, είναι τεράστια.... Μου πάει μια μιση μέρα με αρκετές κλήσεις, sms, Facebook, Περιήγηση στο Internet με 3G πάντα!, κανα μισάωρο gaming, μουσική και email. Δεν τελιώνει με τίποτα! Η Φωτηνότητα πάντα στο αυτόματο φυσικά....

 

Πολυμέσα:

 

Η κάμερα έχει και επαγγελματική λειτουργία! Πραγμα το οποίο σημαίνει οτι με σωστές ρυθμίσεις βγάζει πολύ ωραίες φωτογραφίες! Στο αυτόματο καλούτσικες μπορώ να πω, αλλα αν δεν έχεις σταθερό χέρι βγαίνουν κουνημένες! Το LED φλας είναι αρκετό για βραδυνή λήψη! Η μουσική πραγματικό διαμάντι! Dolby Digital ? Σοβαρά τώρα ? (Με ένα καλό σετ ακουστικά θα απολαύσετε πολλές ώρες μουσικής)! Το ηχείο ? Πολύ δυνατό και πολύ καθαρό! Αααααα, και να μην ξεχάσω... έχει και FM Radio!!!

 

Κατασκευή και Design!

 

Πραγματικά πολύ στιβαρό και σοβαρώ θα έλεγα κινητό, λεπτό και όμορφο! Πίσω μαζεμένο και έχει να δείξει ανθρακόνημα... ναι σωστά δεν ακούτε λάθος, αν και καλύπτεται από γυαλί είναι κόσμημα σκέτο! Πούπουλο το τηλέφωνο και δεν Ζεστένεταιιιιιι!!!! Πραγματικά εντυπωσιάστηκα σε αυτό το θέμα! Αν και θυμίζει 50 τηλέφωνα σε ένα πραγματικά οι τύποι εκεί στην ZTE κάναν το θαύμα τους!

 

Τα μερικά Δυσάρεστα:

 

Ας δούμε και τα δυσάρεστα! Η οθόνη και το γυαλί πίσω δεν έχουν αντιχαρακτική επιφάνεια! Δεν υπάρχουν θήκες και ζελατίνες στο εμπόριο παρα μόνο στο ebay!

H μπροστινή κάμερα πραγματικά δεν εντυπωσιάζει! Το power button είναι λες και θα φύγει από το σασί του κινητού, πραγματικά πολύ ασταθές! Αλλα σε καμία περίπτωση δεν θα άναψει άδικα το κινητό στην τσέπη, ούτε καταλάθος! Το ακουστικό ? Δεν λεει και πολλά, έχω ακούσει και καλύτερα σε χαμηλώτερο κόστος συσκευή! Το βύσμα της φόρτισης στο πάνω μέρος! εμένα προσωπικά δεν με βολεύει εκεί, ενω φροντίσαν να μας σπάσουν τα νεύρα βάζοντας καλώδιο USB ούτε 1m!

 

Συμπέρασμα:

 

Το πρότεινα ήδη σε φίλους και γνωστούς, η τιμή του είναι special μόλις στα 159€ με διετή εγγύηση χωρίς συμβόλαιο! Γενικά όχι μόνο τα αξίζει αλλά τα σπάει κιόλας!

Είναι κινητό που πιστεύω θα πουλήσει πολύ! VFM!!!!!

 

Είχα και παλαιότερα το Moto G 16GB, πραγματικό διαμάντι και εκείνο (mini Nexus), φυσικά καλύτερο!!! Το καινούργιο δεν μου άρεσε καθόλου και δεν θα το πρότινα σε φίλο ποτέ!

Ωραία κριτική και η δικιά σου, τον φάγατε τον Βλαχάκη.. ευχαριστούμε.. :)

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος κάτοχος να μας πει για τυχόν random reboots που αναφέρονται στο xda;

Επίσης εκεί έχει γραφτεί και για χαμηλή ένταση στην έξοδο ακουστικών...έχει διαπιστώσει κάποιος οτιδήποτε;

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος κάτοχος να μας πει για τυχόν random reboots που αναφέρονται στο xda;

Επίσης εκεί έχει γραφτεί και για χαμηλή ένταση στην έξοδο ακουστικών...έχει διαπιστώσει κάποιος οτιδήποτε;

 

το εχω 10 μερες και δεν ειχα κανενα random reboot μεχρι σημερα ,αυτα που αναφερονται ειναι σε οσους προσπαθησαν να το κανουν unlock kai root περνωντας θεωρητικα μια ισπανικη ρομ και παθανε κοκομπλολο.

του εχω φορτωσει οτι μπορεις να φανταστεις ,<4 πλογους ,15-20 παιχνιδια ,προγραμματα χρησιμα και αχρηστα και δεν κολλησε-κωλωσε πουθενα.

οσο αφορα τον ηχο εχει ενσωματωμενο dollby και ειναι μια χαρα,σιγουρα δεν εχει χαμηλη ενταση στα ακουστικα,μην περιμενεις να ακουσεις και ηχο απο μεγαρο μουσικης,

ειναι πολυ καλο για value for money στην τιμη αυτη ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΘΟΝΗ ΣΚΙΖΕΙ ΚΥΡΙΟΛΚΤΙΚΑ μεχρι novago του περασα και ολα μια χαρα.:)

Link to comment
Share on other sites

το εχω 10 μερες και δεν ειχα κανενα random reboot μεχρι σημερα ,αυτα που αναφερονται ειναι σε οσους προσπαθησαν να το κανουν unlock kai root περνωντας θεωρητικα μια ισπανικη ρομ και παθανε κοκομπλολο.

του εχω φορτωσει οτι μπορεις να φανταστεις ,<4 πλογους ,15-20 παιχνιδια ,προγραμματα χρησιμα και αχρηστα και δεν κολλησε-κωλωσε πουθενα.

οσο αφορα τον ηχο εχει ενσωματωμενο dollby και ειναι μια χαρα,σιγουρα δεν εχει χαμηλη ενταση στα ακουστικα,μην περιμενεις να ακουσεις και ηχο απο μεγαρο μουσικης,

ειναι πολυ καλο για value for money στην τιμη αυτη ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΘΟΝΗ ΣΚΙΖΕΙ ΚΥΡΙΟΛΚΤΙΚΑ μεχρι novago του περασα και ολα μια χαρα.:)

 

Αυτό που φέρνει η κοσμοτε δηλαδή είναι κλειδωμένο; Υπάρχει τρόπος για root;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που φέρνει η κοσμοτε δηλαδή είναι κλειδωμένο; Υπάρχει τρόπος για root;[/Q

 

ναι ειναι αυτο της κοσμοτε,δεν εχει βγει ακομα τιποτα για ξεκλειδωμα η gia root,αλλα δεν το χρειαζεσαι κιολας το root,εγω παντως δεν το χρειαστηκα μεχρι τωρα και το εχω κανει τουμπανο,ειναι και τετοια η φυση της δουλειας μου και μου ειναι απαραιτητα καποια πραγματα,το ρουτ δεν μου χρειαστηκε πουθενα μεχρι στιγμης.

στη διαθεση σου εαν θελεις καποια αλλη πληροφορια.

κατα τη γνωμη μην ξεχνας τι αγοραζεις και ποσο το πληρωνεις παντα!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που φέρνει η κοσμοτε δηλαδή είναι κλειδωμένο; Υπάρχει τρόπος για root;[/Q

 

ναι ειναι αυτο της κοσμοτε,δεν εχει βγει ακομα τιποτα για ξεκλειδωμα η gia root,αλλα δεν το χρειαζεσαι κιολας το root,εγω παντως δεν το χρειαστηκα μεχρι τωρα και το εχω κανει τουμπανο,ειναι και τετοια η φυση της δουλειας μου και μου ειναι απαραιτητα καποια πραγματα,το ρουτ δεν μου χρειαστηκε πουθενα μεχρι στιγμης.

στη διαθεση σου εαν θελεις καποια αλλη πληροφορια.

κατα τη γνωμη μην ξεχνας τι αγοραζεις και ποσο το πληρωνεις παντα!!!!:)

 

Όταν λέτε ότι το κινητό είναι κλειδωμένο εννοείτε πως δουλεύει μόνο με Cosmote νούμερο ή αναφέρεστε σε άλλο είδος κλειδώματος; Αν πάντως δεν δουλεύει με άλλες εταιρίες τότε πάω καρφί για το Moto G!!!

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

 

Όταν λέτε ότι το κινητό είναι κλειδωμένο εννοείτε πως δουλεύει μόνο με Cosmote νούμερο ή αναφέρεστε σε άλλο είδος κλειδώματος; Αν πάντως δεν δουλεύει με άλλες εταιρίες τότε πάω καρφί για το Moto G!!!

 

το τηλeφωνο δουλευει με οποιαδηποτε ετιαρεια κινητης,ΤΟ ΚΛΕΙΔΩΜΑ που αναφερουμε αφορα διαφορες εφαρμογες που ειτε για να εγκατασταθουν ειτε να χρησιμοποιοθουν πρεπει το τηλ να εχει ξεκλειωσει δλδ να ειναι root :)

Link to comment
Share on other sites

 

το τηλeφωνο δουλευει με οποιαδηποτε ετιαρεια κινητης,ΤΟ ΚΛΕΙΔΩΜΑ που αναφερουμε αφορα διαφορες εφαρμογες που ειτε για να εγκατασταθουν ειτε να χρησιμοποιοθουν πρεπει το τηλ να εχει ξεκλειωσει δλδ να ειναι root :)

 

OK φίλε μου ευχαριστώ για την διευκρίνηση.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από σήμα και από ποιότητα συνομιλίας στη διάρκεια μια κλήσης πώς πάει; Ακούγεται δυνατά και καθαρά ο συνομιλητής (χωρις hands free απ ευθείας από το κινητό) ;
Link to comment
Share on other sites

Α, σ'ευχαριστώ Μάνο! Μπορώ να ανεχτώ την έλλειψη SD και Gorilla Glass αλλά αν ήταν ν'αρχίσουν τα reboots και να ταλαιπωριέμαι,

όπως ο αδερφός μου με το S4 mini, δεν θα το χτύπαγα

Link to comment
Share on other sites

Για το gps δεν ειπε κανενας τιποτα. Eχει κανονικο gps η a-gps, δηλαδη χρειαζεται συνδεση για δεδομενα μεσω δυκτιου? Η ειναι καθαρο gps?
Link to comment
Share on other sites

Για το gps δεν ειπε κανενας τιποτα. Eχει κανονικο gps η a-gps, δηλαδη χρειαζεται συνδεση για δεδομενα μεσω δυκτιου? Η ειναι καθαρο gps?

 

φυσικα και εχει και gps ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΑΤΑΙ συνδεση για δεδομενα μεσω δικτυου,και παρα πολυ καλο μαλιστα ,εχω λοκαρει μεχρι και 12 δορυφορους ταυτοχρονα(αμερικανικους και ρωσικους) και δεν εχει κανενα lag το gps του,δλδ αμεση ανταποκριση,δοκιμασμενο με 4 πλοηγους που εχω φορτωμενους επανω του:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

 

Ξέρει κάποιος , από πού μπορούμε να πάρουμε ζελατίνες και θήκες ?

Για εδώ μιλάμε , όχι για ebay.

-------------------

ZTE Blade Vec 4g

-------------------

Link to comment
Share on other sites

 

σε ευχαριστουμε για την ενημερωση,αλλα θα ηθελα ,εγω προσωπικα,να τις δω απο κοντα και πως ανταποκρινεται το τηλ.με αυτες τις θηκες,ξερεις καποιο καταστημα που τις εχει,ευχαριστω προκαταβολικα!

Link to comment
Share on other sites

Ζελατίνες προστασίας ?

 

Ταιριάζουν από κάποιο άλλο τηλέφωνο ?

Ξέρει κάποιος ?

-------------------

ZTE Blade Vec 4g

-------------------

Link to comment
Share on other sites

Τζίφος η υπόθεση.

Οσο και άν έψαξα , δέν βρήκα κάτι.

 

Δέν υπάρχουν ούτε ζελατίνες , σε ντόπια μαγαζιά για το τηλέφωνο.

Αρα το ebay είναι μονόδρομος.

-------------------

ZTE Blade Vec 4g

-------------------

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες δεν υπαρχει πουθενα. Θεσσαλονικη εχω ρωτησει παντου και εχει εξαντληθει
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστουμε για την ενημερωση,αλλα θα ηθελα ,εγω προσωπικα,να τις δω απο κοντα και πως ανταποκρινεται το τηλ.με αυτες τις θηκες,ξερεις καποιο καταστημα που τις εχει,ευχαριστω προκαταβολικα!

 

Παιδιά αυτό το link το έχει ποστάρει κάποιος στο fb της zte και σε όποιο site υπάρχει review της συσκευής, προφανώς έχει φέρει κάποια ποσότητα από ebay (τις έχω δει και εκεί τις ίδιες αυτές θήκες). Αν φέρει και screen protectors θα μας έχει γλυτώσει από παραγγελίες και αναμονές από Ευρώπη. Βέβαια ούτε εγώ τις έχω δει από κοντά, αλλά από ebay μάλλον αυτές θα κατέληγα να πάρω ούτως ή άλλως

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κι απο μενα...θα ηθελα να ρωτησω αν το ξυπνητηρι του τηλεφωνου δουλευει ενω το κινητο ειναι κλειστο...εχω ενα κινεζικο (ΤΙΜΜΥ Ε128) που ειχε αυτη την δυνατοτητα...απλα επειδη μου εσπασε η οθονη σκεφτομαι την αγορα του zte.Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι κοίταξα , μόλις κλείνεις το τηλέφωνο , δέν λειτουργεί η αφύπνιση.

Δέν βρήκα κάποια ρύθμιση , πού να το αλλάζει αυτό.

-------------------

ZTE Blade Vec 4g

-------------------

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...