Jump to content

Smartphone για τον πατερα μου


aggeloss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας παιδια. ο πατερας μου θελει ενα smartphone. αυτη τη στιγμη εχει το iphone 4. Μου ειπε να ειναι μεχρι 150 ευρω. Αυτο που θελει ειναι να εχει μεγαλη οθονη καπου στη 5ιντση να ειναι γρηγορο στις ενεργειες και να εχει καλη καμερα και φυσικα browser. Μου εδειξε το cubot x6 και του αρεσε εχετε να προτεινετε κατι σχετικο η κατι καλυτερο ειτε κινεζικο ειτε γνωστη μαρκα.
Link to comment
Share on other sites

Από κάμερα σε τέτοια τιμή δεν θα βρεις κάτι το φοβερό. Στα 150 υπάρχει και η σταθερή αξία του xiaomi Redmi Note.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Λιγο μεγαλο ειναι το xiaomi redmi note. 5ιντσο θελω. Επισης κατι πολυ σημαντικο θελω η ποιοτητα κατασκευης του να ειναι ανθεκτικη γιατι ο πατερας μου το βιαζει το τηλεφωνο :lol: Εχω δει xiaomi mx3 και mi3, huawei honor 3x pro, asus zenfone 5. Τεινω προς asus zenfone καθως μου φαινεται πιο ανθεκτικη σαν συσκευη επισης μου αρεσε περισσοτερο οπως ειναι στημενο το μενου του σε αντιθεση με ολα της xiaomi. Αν και η καμερα του zenfone διαβασα οτι υστερει. Εχετε κατι να προτεινετε ?
Link to comment
Share on other sites

Το zenfone είναι εξαιρετική πρόταση. Κάμερα καλή απλά δεν υπάρχει σε τέτοια ποσά.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι μεγαλο αρνητικο οτι οσα κινητα φορανε mediatek οπως το redmi note δεν μπορουν να αναβαθμιστουν ? (η κανω λαθος?)

Επισης το zenfone 5 εχει 2400 μπαταρια η 2100 ? Μπερδευτηκα τωρα :p

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια. ο πατερας μου θελει ενα smartphone. αυτη τη στιγμη εχει το iphone 4. Μου ειπε να ειναι μεχρι 150 ευρω. Αυτο που θελει ειναι να εχει μεγαλη οθονη καπου στη 5ιντση να ειναι γρηγορο στις ενεργειες και να εχει καλη καμερα και φυσικα browser. Μου εδειξε το cubot x6 και του αρεσε εχετε να προτεινετε κατι σχετικο η κατι καλυτερο ειτε κινεζικο ειτε γνωστη μαρκα.

 

Αν δεν του πέφτει μικρή η οθόνη (4,3)

lumia 820

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

κοιτα και το νεο motorola G,μπορει να ειναι λιγο πιο ακριβο στα 180ευρω,αλλα πληρει ολες τις προυποθεσεις.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...