Jump to content

Official Φθινοπωρινό myPhone meeting


vampyre
 Κοινοποίηση

Που θα το κάνουμε? (το meeting εννοώ)  

121 members have voted

  1. 1. Που θα το κάνουμε? (το meeting εννοώ)

    • Κυριακή 7 Νοεμβρίου Flocafe Μαρουσι ( Village Center ) @ 17.00
      53
    • Κυριακή 7 Νοεμβρίου Flocafe Ρέντη ( Village Park ) @ 17.00
      49
    • Κυριακή 7 Νοεμβρίου Olympico ( ΣΕΦ ) @ 17.00
      19


Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bill_viper (21 Οκτ. 2004 , 17:31)

 

Hm,71 ψήφοι!!!

Αν θυμάμαι καλά πρέπει να είναι οι περισσότεροι από οποιαδήποτε άλλη φορά!

Για να δούμε πόσοι θα έρθουν. :)

 

 

εμμμ εαν θυμαμαι καλα τον χωρο εκει στο Ρεντη μαλλον θα κλεισω ολο τον πανω οροφο με τετοια συμμετοχη που "δειχνουμε" οτι θα εχουμε :p

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 404
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οι 2 τελευταίες σελίδες είναι γεμάτες με άσκοπα ποστς...θα μπει κάποιος που θα θέλει να δηλώσει συμμετοχή κι είναι κρίμα να αποθαρρυνθεί...

So which is the existence of pms...

 

@Hunter

Δηλαδή πάλι πρόκειται να σκάσουμε από τη ζέστη που έχει εκεί πάνω ε...

Για έξω μάλλον δύσκολα ε;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Hunter (22 Οκτ. 2004 , 21:30)

 

εμμμ εαν θυμαμαι καλα τον χωρο εκει στο Ρεντη μαλλον θα κλεισω ολο τον πανω οροφο με τετοια συμμετοχη που "δειχνουμε" οτι θα εχουμε :p

 

Μιλάμε πιθανόν για την μεγαλύτερη συμετοχή που έχει δηλωθεί ποτέ....γνωρίζοντας επίσης ότι ισχυρά ονόματα και mods έρχονται χωρίς δήλωση.... :whistle:

 

Μήπως θα πρέπει να κλείσουμε και την κάτω αίθουσα;;;; :alien: (το ερώτημα μάλλον ρητορικό γιατί όλοι γνωρίζουμε πως το άθροισμα των τελικώς συμμετέχοντων είναι πάντα σταθερό και ανεξάρτητο των δηλωμένων επιθυμιών... ;) )

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bill_viper (23 Οκτ. 2004 , 00:16)

 

 

 

@Hunter

Δηλαδή πάλι πρόκειται να σκάσουμε από τη ζέστη που έχει εκεί πάνω ε...

Για έξω μάλλον δύσκολα ε;

 

Γιά 7 Νοέμβρη μιλάμε...., πιστέυω να έχει υποχωρήσει ο φθινοπωρινός καύσωνας.... :whistle:

 

....Διαφορετικά το κάνουμε θερινό σε κάποια πλαζ..... :alien: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bill_viper (23 Οκτ. 2004 , 00:16)

@Hunter

Δηλαδή πάλι πρόκειται να σκάσουμε από τη ζέστη που έχει εκεί πάνω ε...

Για έξω μάλλον δύσκολα ε;

Προσυπογράφω κι εγώ. Έξω είναι πολύ πιό ωραία και χωρίς τη ζέστη που έχει επάνω. Πόση ώρα νωρίτερα υπολογίζεις να πας για να κλείσεις Κυνηγέ?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/874.gif

MyPhone Forum Moderator @ "Κινητά τηλέφωνα"

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bill_viper (23 Οκτ. 2004 , 00:16)

 

Οι 2 τελευταίες σελίδες είναι γεμάτες με άσκοπα ποστς...θα μπει κάποιος που θα θέλει να δηλώσει συμμετοχή κι είναι κρίμα να αποθαρρυνθεί...

So which is the existence of pms...

 

 

Tώρα ελπίζω να μην αποθαρρυνθεί :)

 

Τα Off Topic posts,εδώ. Παρακαλούμε για πολλοστή φορά να χρησιμοποιείτε τα pms και το thread της κουβέντας χωρίς θέμα,όχι όποιο θέμα τύχει :!:

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Sorry nelly, αλλά είχα καιρό να δώ το ψευδώνυμό σου και εμπνεύσθηκα...

 

Λοιπόν:

 

...θα έλθεις στο meeting, nelly;..

 

...αν ΝΑΙ, θα φέρω κοκκινέλι...

 

:stupid: :* :innocent: ;) :)

...ένα μήλο την ημέρα, το γιατρό το κάνει πέρα...

...ένα σκόρδο την ημέρα, τον καθένα κάνει πέρα...

...ένα APPLE μες τη μέρα, κάθε gadget κάνει πέρα...:music:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bill_viper (23 Οκτ. 2004 , 00:16)

 

 

@Hunter

Δηλαδή πάλι πρόκειται να σκάσουμε από τη ζέστη που έχει εκεί πάνω ε...

Για έξω μάλλον δύσκολα ε;

 

 

και εγω για εξω το σκεφτηκα , αλλα εαν βρεξει τι θα γινει?

 

Προσυπογράφω κι εγώ. Έξω είναι πολύ πιό ωραία και χωρίς τη ζέστη που έχει επάνω. Πόση ώρα νωρίτερα υπολογίζεις να πας για να κλείσεις Κυνηγέ?

 

για αρχη μολις κλεισει η δημοσκοπηση θα παω να μιλησω με τον υπευθηνο εκει στο μαγαζι που θα επιλεξουμε να κανω την αρχικη "κρατηση" και μια ημερα πριν θα του πω το "τελικο" νουμερο για να μπορεσουμε να κανονισουμε τα τραπεζια καλυτερα.

 

την ημερα του meeting θα ειμαι εκει τουλαχιστον μια ωρα πριν

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Ψήφισα Ολύμπικο γιατί δεν έχουμε κάνει ποτέ μίτινγκ εκεί ώς myphone. Όπου και να γίνει όμως θα έρθω. :)

 

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Jopar (21 Οκτ. 2004 , 17:39)

 

kai me mas toys vorioys ti ginetai re paidia;

 

 

E, μην σκοτώνεστε εσείς οι βόρειοι... :blink: :whistle:

 

Να κάνουμε να φτιάξουμε να δείξουμε να... και στο τέλος δεν εμφανίζεται κανείς... :!:

Link to comment
Share on other sites

Χμμ....μιλάμε για οριακή διαφορά πλέον..... :worry:

 

Χμμ....μάλλον έχουν πέσει διπλοεγγραφές από τους βόρειους..... :blink:

 

Μάλλον θα πρέπει να επιστρατέυσω τον Ταυράκο προς αρωγή.... :p

Link to comment
Share on other sites

μην σφαχτειτε μονο , οπου ειναι να γινει θα γινει , και οποιος θελει να ερθει ας ερθει, δεν θα το κανουμε πολεμο για το που και ποτε θα παμε , μια συνατηση θελουμε να κανουμε να πουμε της αποψεις μας και να κανουμε νεες φιλιες προσωπο με προσωπο για να ξερουμε με ποιους μιλαμε εδω μεσα , χαλαρωστε ρε παιδια, the name of the game is FUN

 

EDIT: και πριν το ξεχασω , στις 7 του νοεμβρη θα κλεισουν μερικα στοματακια με κατι βρομες που εχουν βγει.....περρισοτερα τοτε :whistle:

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Hunter (23 Οκτ. 2004 , 14:22)

 

 

EDIT: και πριν το ξεχασω , στις 7 του νοεμβρη θα κλεισουν μερικα στοματακια με κατι βρομες που εχουν βγει.....περρισοτερα τοτε :whistle:

 

 

το δικο μου θα κλεισει? θα τα πουμε τοτε ;)

Έκανα στην αγάπη σου θυσία την καρδιά μου, για να 'χει λόγο να χτυπά,

κι ας είσαι μακρυά μου...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δε μπορώ να μη σχολιάσω ότι το ΣΕΦ είναι το μόνο μέρος όπου υπάρχει άμεση πρόσβαση σχεδόν για όλους χάρη στον ΗΣΑΠ. Πρέπει οπωσδήποτε να το λένε το μέρος Flocafe για να γίνει meeting;

 

Επίσης δε μπορώ να μη σχολιάσω ότι υπάρχουν 2 υποψήφια μέρη από νότια προάστια και 1 από βόρεια προάστια. Άδικο δεν είναι;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αν και δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω στο υπέροχο (γιατί θα είναι σίγουρα υπέροχο με τόσα μέλη που θα έρθουν) meeting ψήφισα Μαρούσι γιατί πλέον έχει γίνει παράδοση τα Myphone Meetings να πραγματοποιούνται εκεί.

 

Επίσης, η πρόσβαση είναι πολύ εύκολη (με τις αστικές συγκοινωνίες) καθώς και με ιδιωτικά μέσα (αυτοκίνητα, μηχανάκια κ.τ.λ.).

Ελπίζω όπου και να γίνει να περάσετε καλά και να το διασκεδάσετε. (Τέλεια θα περάσετε αλλά δεν το λέμε).

 

Τα λέμε!!

 

Μάνος, from Crete!

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Hunter (23 Οκτ. 2004 , 14:22)

 

μην σφαχτειτε μονο , οπου ειναι να γινει θα γινει , και οποιος θελει να ερθει ας ερθει, δεν θα το κανουμε πολεμο για το που και ποτε θα παμε , μια συνατηση θελουμε να κανουμε να πουμε της αποψεις μας και να κανουμε νεες φιλιες προσωπο με προσωπο για να ξερουμε με ποιους μιλαμε εδω μεσα , χαλαρωστε ρε παιδια, the name of the game is FUN

 

 

Συμφωνώ απολύτως με τον Hunter, chill out.

 

Πάντως βρε σεις σύμφωνα με τη δημοσκόπηση τα λιγότερα μέλη που θα εμφανιστούν θα είναι 38 στο Μαρούσι ή 38 στο Ρέντη.... Αυτό να δω και τι στον κόσμο... :whistle: Συνήθως τους 25 με το ζόρι τους πιάνουμε... :rolleyes:

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος vampyre (23 Οκτ. 2004 , 22:50)

 

Συμφωνώ απολύτως με τον Hunter, chill out.

 

Πάντως βρε σεις σύμφωνα με τη δημοσκόπηση τα λιγότερα μέλη που θα εμφανιστούν θα είναι 38 στο Μαρούσι ή 38 στο Ρέντη.... Αυτό να δω και τι στον κόσμο... :whistle: Συνήθως τους 25 με το ζόρι τους πιάνουμε... :rolleyes:

 

 

Όντως πάρα πολύ χλομό να έρθουν τόσοι. Πάντα τυχαίνει κάτι σε κάποιους και δεν μπορούν.

 

Θέλω να σκάσουν μούρη και οι 91 να ψαχνόμαστε... :lol:

 

Συμφωνώ με τον Hunt ότι δυστυχώς πρέπει να έχουν πέσει διπλές εγγραφές. Γιατί με τίποτα τα άτομα που έχουν κάνει Post δεν είναι 91. :o

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Spyros86 (24 Οκτ. 2004 , 02:47)

 

Όντως πάρα πολύ χλομό να έρθουν τόσοι. Πάντα τυχαίνει κάτι σε κάποιους και δεν μπορούν.

 

Θέλω να σκάσουν μούρη και οι 91 να ψαχνόμαστε... :lol:

 

Συμφωνώ με τον Hunt ότι δυστυχώς πρέπει να έχουν πέσει διπλές εγγραφές. Γιατί με τίποτα τα άτομα που έχουν κάνει Post δεν είναι 91. :o

 

δεν ειναι σιγουρο αυτο!!μπορει να ψηφιζουν και ατομα που δεν καναν ποστ ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis (24 Οκτ. 2004 , 11:01)

 

δεν ειναι σιγουρο αυτο!!μπορει να ψηφιζουν και ατομα που δεν καναν ποστ ;)

 

 

Επίσης μπορεί να ψηφίζουν άτομα που δεν πρόκειται να έρθουν στο meeting απλά για να ρίξουν την ψήφο τους.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manos the greek (23 Οκτ. 2004 , 19:49)

 

Αν και δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω στο υπέροχο (γιατί θα είναι σίγουρα υπέροχο με τόσα μέλη που θα έρθουν) meeting ψήφισα Μαρούσι γιατί πλέον έχει γίνει παράδοση τα Myphone Meetings να πραγματοποιούνται εκεί.

 

Επίσης, η πρόσβαση είναι πολύ εύκολη (με τις αστικές συγκοινωνίες) καθώς και με ιδιωτικά μέσα (αυτοκίνητα, μηχανάκια κ.τ.λ.).

Ελπίζω όπου και να γίνει να περάσετε καλά και να το διασκεδάσετε. (Τέλεια θα περάσετε αλλά δεν το λέμε).

 

Τα λέμε!!

 

Μάνος, from Crete!

 

Γειά σου Μάνο Κρητικόπουλο..... :)

 

Βρε αφού δεν θα έρθεις τί ψηφίζεις;;; :p

 

Όσοι ψηφίσουν Ρέντη ας φτιάξουν μια λίστα για να προμηθευτούν από ένα πενηντοευρώ έκαστος, για τα απαραίτητα έξοδα μετακίνησης..... :lol: :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αντε αλλον ενα ψηφο θελουμε εμεις οι Βορειοι... :up:

 

Ειναι πολυ καλυτερα ρε παιδια το Μαρουσι. Για να παμε Ρεντη θελουμε πολλα μεσα συγκοινωνιας... :o

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Εμένα γιατί κάτι μου λέει ότι σχεδόν όλοι (αν όχι όλοι) όσοι ψήφισαν ΣΕΦ προτιμούν Ρέντη από Μαρούσι;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton (24 Οκτ. 2004 , 20:53)

 

Εμένα γιατί κάτι μου λέει ότι σχεδόν όλοι (αν όχι όλοι) όσοι ψήφισαν ΣΕΦ προτιμούν Ρέντη από Μαρούσι;

 

 

Πάντως, εγώ ψήφισα ΣΕΦ, αλλά μεταξύ των 2 άλλων προτιμώ Μαρούσι, κυρίως λόγω ευκολότερης -για μένα- πρόσβασης... :happy:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αποφάσισα να ψηφίσω και επέλεξα Ρέντη :p Κάποιοι που μένουν κοντά στο κέντρο της Αθήνας είναι τυχεροί σε σχέση με εμένα. Εγώ ρε παιδιά τι να πω που μένω στην Βούλα και ο μόνος τρόπος να έρθω είναι λεωφορεία και μετρό; Βέβαια υπάρχει και το ταξί αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να δώσω ολόκληρη περιουσία :p Πάντως όπου και να γίνει θα έρθω εκτός απροόπτου! Όσοι μένετε κοντά στο κέντρο που θα συναντηθείτε; Αν συναντηθείτε κοντά στους σταθμούς του Μετρό Πανεπιστήμιο ή Σύνταγμα ( ή και στον σταθμό Ομόνοια ) πείτε περίπου ώρα μήπως έρθω και εγώ να πάμε όλοι μαζί.
Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Αυτό μάλλον πρέπει να το κανονίσετε μερικά άτομα μεταξύ σας γιατί δε νομίζω να γίνει μια γενικότερη συνάντηση σε κάποιον απο τους προαναφερθέντες σταθμούς αφού για πολλούς απο μας δεν βρίσκονται στον δρόμο μας ενώ οι περισσότεροι θα έρθουν με το αυτοκίνητο ή την μηχανή τους.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...