Jump to content

Εργασία στον OTE


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 97
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ας πει κανένας και βαθμό και σειρά κατάταξης για να ξέρουμε πως κυμάνθηκαν οι... βάσεις στις διάφορες πόλεις. Πάντως γνωστός μου με βαθμό 18,3 ήταν γύρω στην... 3500η θέση (!) στην Θεσσαλονίκη, που σημαίνει ότι πρέπει να έγιναν πάρα πολλές αιτήσεις (και, λογικά, να υπήρχαν εξίσου πολλά εικοσάρια).
Link to comment
Share on other sites

Ας πει κανένας και βαθμό και σειρά κατάταξης για να ξέρουμε πως κυμάνθηκαν οι... βάσεις στις διάφορες πόλεις. Πάντως γνωστός μου με βαθμό 18,3 ήταν γύρω στην... 3500η θέση (!) στην Θεσσαλονίκη, που σημαίνει ότι πρέπει να έγιναν πάρα πολλές αιτήσεις (και, λογικά, να υπήρχαν εξίσου πολλά εικοσάρια).

 

Φίλε μου έτσι είναι. Εγώ είχα βαθμό απολυτηρίου 18,2 και ειμαι 38xx... :wacko:

Πόσους περίπου παίρνουν και τί παίζει με αυτές τις θέσεις; :confused:

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω μια απορία. Είμαι σειρά 38xx και είχα 18,2. Του χρόνου θα κάνουν κ άλλοι αίτηση. Η σειρά μου δε θα αλλάξει; Τί παίζει; Δηλαδή ένας με 19+ που θα κάνει του χρόνου, δε θα μπεί πριν από μένα;:wacko:

Επίσης πότε και πως θα μάθουμε ποιοί θα προσληφθούν;

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Παιδιά οι πρώην ΟΤΕτζήδες πρέπει να κάνουμε και φορολογική δήλωση?

Παίρνοντας και πιστοποιητικό αποδοχών?

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
παιδια υπαρχει κανεις φοιτητης εδω που να δουλευει ή να εχει δουλεψει προσφατα στον οτε για να μου πει τι παιζει με τα ωραρια και καποια πραγματα για το τμημα οπου δουλευει?
My dream is to fly Over the rainbow so high!:music:
Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει κανεις φοιτητης εδω που να δουλευει ή να εχει δουλεψει προσφατα στον οτε για να μου πει τι παιζει με τα ωραρια και καποια πραγματα για το τμημα οπου δουλευει?

 

Παρών! :p

 

 

Δουλέυω στο Telemarketing του ΟΤΕ, στο Μοναστηράκι, πώς θα μπορούσα να βοηθήσω? (μα πώς σου μαθαίνει τρόπους ο ΟΤΕ, ε? :D "για οτιδήποτε χρειαστείτε καλέστε 134 χωρίς χρέωση και κάποιος από εμάς θα χαρεί να σας εξυπηρετήσει" :lol: )

And now all I do is sit in my darkened room

And on occasion break my silence to howl at the moon

To curse every nerve and neuron in my brain

That won't stop the pain I'm feeling

And let me stop thinking...

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση..

 

στον ΟΤΕ θελουν lower η proficiency?

 

γιατι εχω proficiency..αλλα μου ειπαν οτι ζητανε το lower μονο...

My dream is to fly Over the rainbow so high!:music:
Link to comment
Share on other sites

Όχι, δε ζητάνε Proficiency όντως, δεν είμαι καν σίγουρος αν έχοντας το θα έχεις καλύτερη κατάταξη σε σχέση με κατόχους FCE.

And now all I do is sit in my darkened room

And on occasion break my silence to howl at the moon

To curse every nerve and neuron in my brain

That won't stop the pain I'm feeling

And let me stop thinking...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Γεια παιδια ξερετε αν εχουν βγει η αν προκειται να βγουν νεες προκυρηξεις για τον οτε?(μενω πατρα αν αυτο επηρεαζει τα πραγματα)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Δε νομίζω ότι θα βγούν σύντομα προκυρήξεις για τον ΟΤΕ ακόμα δεν έχουν φτάσει σε απολυτήριο 18. Ξέρω ότι ακόμα παίρνουν άτομα από την προηγούμενη προκύρηξη, άσε που πλέον στο 134 ειδικά προσλαμβάνουν άτομα μέσω της oteplus με 18 μηνες συμβάσεις και 6ωρο ωράριο. Πάντως οι προκυρήξεις όταν βγαίνουν υπάρχουν στη σελίδα του ΟΤΕ στις ανακοινώσεις.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

kalispera..shmera me phran emena eixa kanei aithsh sthn prohgoumenh prokhryxh prin 1,5 xrono peripou me 18,3..

 

dwste kana tip!!

Το μυαλο μου εχω χασει

μια ζωη μαζι σου εχω περασει

εχω αρρωστησει και δεν ειμαι καλα

σαν εσενα μαστουρα καμια...

8/2/81

Link to comment
Share on other sites

kalispera..shmera me phran emena eixa kanei aithsh sthn prohgoumenh prokhryxh prin 1,5 xrono peripou me 18,3..

 

dwste kana tip!!

 

Τι είδους tip θες? :p

 

Σε ποιο τμήμα σε πήρανε?

And now all I do is sit in my darkened room

And on occasion break my silence to howl at the moon

To curse every nerve and neuron in my brain

That won't stop the pain I'm feeling

And let me stop thinking...

Link to comment
Share on other sites

thl me phran prwth fora x8es kai prepei na paw ayrio pathsiwn... bebaia katalaba oti logw epikeimenhs exetastikhs feygoun polloi gi'ayto k me 8umh8hkan kai den xerw akoma an 8a pw to nai.. kamia info gia ta basika?

Το μυαλο μου εχω χασει

μια ζωη μαζι σου εχω περασει

εχω αρρωστησει και δεν ειμαι καλα

σαν εσενα μαστουρα καμια...

8/2/81

Link to comment
Share on other sites

thl me phran prwth fora x8es kai prepei na paw ayrio pathsiwn... bebaia katalaba oti logw epikeimenhs exetastikhs feygoun polloi gi'ayto k me 8umh8hkan kai den xerw akoma an 8a pw to nai.. kamia info gia ta basika?

 

Εκτός αυτού που λες για εξεταστική, τώρα 20 Μαΐου λήγει η σύμβαση για μια μεγάλη παρτίδα που ξεκίνησε πέρσι (κι εγώ μέσα σ'αυτούς) οπότε παίρνει καινούριους. ;)

 

Εγώ θα σου έλεγα να το πεις το ναι (εξ'άλλου φεύγεις ανά πάσα στιγμή αν θες) αφού είναι καλά λεφτά για 3,5 ώρες δουλειά τη μέρα. Φοιτητικές άδειες ισχύουν για περίοδο εξεταστικής, που βολεύει. Τώρα περισσότερα θα μπορούσα να σου πω για το τμήμα telemarketing που δουλεύω εγώ, για 11888 και 134 δεν ξέρω ακριβώς συνθήκες εργασίας.

And now all I do is sit in my darkened room

And on occasion break my silence to howl at the moon

To curse every nerve and neuron in my brain

That won't stop the pain I'm feeling

And let me stop thinking...

Link to comment
Share on other sites

Με την προκήρυξη να έχει βγει το 2006, δεν θα έχουν... αποφοιτήσει από το Πανεπιστήμιο οι μισοί υποψήφιοι? Εκτός αν δεν ζητάνε βεβαίωση φοιτητικής ιδιότητας για την ημερομηνία πρόσληψης.
Link to comment
Share on other sites

Ναι, δεν έχει να κάνει, αρκεί να ήσουν φοιτητής όταν έκανες την αρχική αίτηση εργασίας.

And now all I do is sit in my darkened room

And on occasion break my silence to howl at the moon

To curse every nerve and neuron in my brain

That won't stop the pain I'm feeling

And let me stop thinking...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...