Jump to content

Eπιλογη συσκευης 150-200 με καλο gps


karn
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια!

Θελω να μου προτεινετε ενα καλο τηλεφωνο στα 150-200 ευρω οπως λεω και στον τιτλο.

Ειναι για εναν φιλο και το μονο που μου ζητησε ειναι να ειναι android και να εχει καλο gps.

Σκεφτομουν το moto g 2014 (αν και σε πολλα review ακουω οτι προτεινουν το παλιο καλυτερα και εχω μπερδευτει).

Τελος παντων θελω ν ακουσω και την δικη σας αποψη.

Παρακαλω μονο αυτο που θα προτεινετε να μπορει να το βρει σε καταστημα (ή στο σκρουτζ) γιατι δεν θελει να μπει σε διαδικασια αγορας απ εξω.

Ευχαριστω.

Edited by karn
Link to comment
Share on other sites

Φίελ μου γειά σου,

Πες στο φίλο σου να διαθέσει το ποσό των 114,00€ και να πάρει το Xiaomi Redmi note που είναι τηλεφωνάρα και με άριστο gps. Το έχω πάρει για τον αδελφό μου και το έχω τεστάρει για να στο λέω. Δεν θα το μετανοιώσει στιγμή, θα με θυμηθείς. Μπορείς να διαβάσεις και εδώ στο φόρουμ το αντίστοιχο νήμα της συσκευής.

 

Παναγιώτης

Xiaomi Redmi Note 3 Pro <- LG G2 (D802) <- Xiaomi Mi2s
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το Redmi 1S, και έχει καλύτερο GPS σχέση με ότι φοράει mtk επεξεργαστή.

 

Στα λεφτά του είναι από τα καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το Redmi 1S, και έχει καλύτερο GPS σχέση με ότι φοράει mtk επεξεργαστή.

 

Στα λεφτά του είναι από τα καλύτερα.

 

Ναι πολύ σωστά! Όντως και εγώ το Redmi 1S ήθελα να προτείνω εξάλλου, άσχετα αν εκ παραδρομής έγραψα ΝΟΤΕ (μια και κοιτάζω διάφορα ταυτόχρονα) :):):)

 

Παναγιώτης

Xiaomi Redmi Note 3 Pro <- LG G2 (D802) <- Xiaomi Mi2s
Link to comment
Share on other sites

Ο φίλος είπε όχι από έξω , όμως για να του δείξω την διαφορά θα του πω να δει Redmi 1S sto skroutz και Redmi 1s από Vickmall ( ένα από τα ποιο έμπιστα μαγαζιά) .
LeEco Le max 2 [x820]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ όταν ακούω GPS το πρωτο που σκέφτομαι είναι ένα νοκια που είναι άριστο σε αυτόν τον τομέα και εχει δωρεάν off line φωνητική καθοδήγηση εφ' όρου ζωής. Όμως έθεσες όρο το android οπότε........:X

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

όσο αφορά το redmi note άστο καλύτερα το redmi 1s είναι κατά πολύ καλύτερο (όσο αφορά gps)

τώρα αν θέλεις από την Ελλάδα και μόνο... lg g2 mini

Link to comment
Share on other sites

Επειδή και εμένα με προβληματίζει το θέμα του GPS αν θες από Ελλάδα και android τότε LG G2 mini (οθόνη 4,7") ή αν θες windows τότε Nokia Lumia 1320 (οθόνη 6") με πολύ καλές μπαταρίες και τα δύο (που είναι σημαντικό για GPS).
Nokia 6150 => Alcatel One Touch 701 => Motorola V66 => Motorola U6 Pebble => Samsung G810 => Sony Ericsson K800i
Link to comment
Share on other sites

Ok παιδια. Πηρε το moto g τελικα και μιας και σημερα το χρησιμοποιησε και ως gps τον αφησε απολυτα ικανοποιημενο.

 

ΥΓ. Fun fact: οταν του ειπα για τα κινεζικα γυρισε κ με εβρισε και μου ειπε '' δεν μπορω να καταλαβω τι εχετε παθει ολοι οι ''γνωστες τηλεφωνων'' με την κινεζολαγνια!!! Να μου σπασει οθονη και να μη ξερω που θα βρω service!!! Οχι αλλη κινα φιλε'':lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!

Θελω να μου προτεινετε ενα καλο τηλεφωνο στα 150-200 ευρω οπως λεω και στον τιτλο.

Ειναι για εναν φιλο και το μονο που μου ζητησε ειναι να ειναι android και να εχει καλο gps.

Σκεφτομουν το moto g 2014 (αν και σε πολλα review ακουω οτι προτεινουν το παλιο καλυτερα και εχω μπερδευτει).

Τελος παντων θελω ν ακουσω και την δικη σας αποψη.

Παρακαλω μονο αυτο που θα προτεινετε να μπορει να το βρει σε καταστημα (ή στο σκρουτζ) γιατι δεν θελει να μπει σε διαδικασια αγορας απ εξω.

Ευχαριστω.

 

Προχώρα με το Moto G 2nd gen. Μακράν η καλύτερη εμπειρία σε Smartphone στα λεφτά του ;)

Link to comment
Share on other sites

Ok παιδια. Πηρε το moto g τελικα και μιας και σημερα το χρησιμοποιησε και ως gps τον αφησε απολυτα ικανοποιημενο.

 

ΥΓ. Fun fact: οταν του ειπα για τα κινεζικα γυρισε κ με εβρισε και μου ειπε '' δεν μπορω να καταλαβω τι εχετε παθει ολοι οι ''γνωστες τηλεφωνων'' με την κινεζολαγνια!!! Να μου σπασει οθονη και να μη ξερω που θα βρω service!!! Οχι αλλη κινα φιλε'':lol:

 

γιατι αν σπάσει στο moto g τι θα κάνει?

συσκευή κοστίζει 160 ευρω

οθονη μαζι με δουλειά κλπ στο επίσημο service κοστίζει 135

 

 

γενικος στης συσκευές μεχρι 300 ευρω αν σπασει οθονη η βρισκεις απο καπου μεταχειρισμένη και βάζεις μόνος η αγοραζεις άλλη συσκευή

Link to comment
Share on other sites

γιατι αν σπάσει στο moto g τι θα κάνει?

συσκευή κοστίζει 160 ευρω

οθονη μαζι με δουλειά κλπ στο επίσημο service κοστίζει 135

 

 

γενικος στης συσκευές μεχρι 300 ευρω αν σπασει οθονη η βρισκεις απο καπου μεταχειρισμένη και βάζεις μόνος η αγοραζεις άλλη συσκευή

 

Προφανώς ο άνθρωπος εννοούσε το service γενικά , και έφερε ως παράδειγμα το σπάσιμο της οθόνης (λίγο άτυχες , γιατι αν σπασεις την οθόνη , έχεις εσυ υπαιτιότητα). Αλλα μην κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας , αν το κινέζικο ειναι ελαττωματικό τρέχα γύρευε, ενώ αν ειναι ελαττωματικό το moto g το πας στα public και τους το τρίβεις στα μούτρα :p . Γιατι κάποιοι εδω μεσα, εχουν θεοποιήσει λίγο τα κινεζο-φερμένα κινητά.;)

Χάρης
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς ο άνθρωπος εννοούσε το service γενικά , και έφερε ως παράδειγμα το σπάσιμο της οθόνης (λίγο άτυχες , γιατι αν σπασεις την οθόνη , έχεις εσυ υπαιτιότητα). Αλλα μην κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας , αν το κινέζικο ειναι ελαττωματικό τρέχα γύρευε, ενώ αν ειναι ελαττωματικό το moto g το πας στα public και τους το τρίβεις στα μούτρα :p . Γιατι κάποιοι εδω μεσα, εχουν θεοποιήσει λίγο τα κινεζο-φερμένα κινητά.;)

 

ε νταξι προφανώς ειναι αυτο απλός οταν δίνεις 200 δεν εχεις και σοβαρες απαιτήσεις απο την εταιρεία........... τώρα αν δίνεις κάτι 400+ εκει αλλαζει (αν και εκει κυριαρχει η oppo η οποια εχει αψογη εγιιση)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...