Jump to content

Συσκευη μεχρι 130 max


devilgene
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικα εγινε η επιλογη μετα απο μαχη μεταξυ Xiaomi 1s και Coolpad F1 παρηγγειλα το Coolpad απο Vickmall πριν λιγο. Ελπιζω ολα να πανε καλα αφου ειναι η πρωτη παραγγελια απο κινα ! :worry:

 

Σας ευχαριστω ολους για την βοηθεια !

Keep smiling :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Μην φοβάσαι το κομμάτι roms στο coolpad. Αν θες να μείνει σε jellybean υπάρχουν πολύ σταθερές roms εδώ και πολύ καιρό. Ο χαμός γίνεται στις kitkat μέχρι να βγει κάτι πολύ καλό(πράγμα που περιμένω, 3 μήνες που έχω το κινητό είμαι με την ίδια rom πάντως και είμαι πολύ ευχαριστημένος).
Link to comment
Share on other sites

Γενικοτερα δε το χω με την αλλαγη roms κλπ αλλα παντα προθυμως για διαβασμα :) . Επισης γενικοτερα θα με ενδιεφερε κατι σε miui αν οχι official που μου αρεσε οπτικα οταν το ειδα απο κοντα αν ειναι και σταθερο. Σε κιτ κατ δε ξερω αν κερδιζουμε κατι παραπανω και αξιζει why not , αφου το πηρα αποφαση οτι θα πεσω και γω με τα μουτρα σε περασμα rom κλπ χεχεχε !
Keep smiling :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Σταθερή miui παίζει, όπως και σταθερές official. Οπότε δεν υπάρχει θέμα, και η διαδικασία είναι πολύ απλή. Τέλος πάντων είμαστε off topic όποτε ότι θες στο official thread.
Link to comment
Share on other sites

Γενικοτερα δε το χω με την αλλαγη roms κλπ αλλα παντα προθυμως για διαβασμα :) . Επισης γενικοτερα θα με ενδιεφερε κατι σε miui αν οχι official που μου αρεσε οπτικα οταν το ειδα απο κοντα αν ειναι και σταθερο. Σε κιτ κατ δε ξερω αν κερδιζουμε κατι παραπανω και αξιζει why not , αφου το πηρα αποφαση οτι θα πεσω και γω με τα μουτρα σε περασμα rom κλπ χεχεχε !

 

Και καλά θα κάνεις φίλε μου!

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=388832

Καλορίζικο το καινούργιο σου κινητό και καλομίλητο!

Έκανες πολύ καλή επιλογή :)

Π.Α.Ο.Κ. 1926
Link to comment
Share on other sites

Και καλά θα κάνεις φίλε μου!

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=388832

Καλορίζικο το καινούργιο σου κινητό και καλομίλητο!

Έκανες πολύ καλή επιλογή :)

 

Εχω διαβασει ηδη καμια 150 + σελιδες απο το νημα και φαντασου δε το χω παρει ακομη το κινητο . Τελικα το μικροβιο το κολλησα παει ... :rolleyes:

Keep smiling :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γειά σας και από εμένα,

πρόκαιται να αγοράσω το πρώτο μου κινητό από Κίνα και βρίσκω το F1 coolpad ενδιαφέρον. Αυτόν τον καιρό δεν έχω την ηρεμία να ασχοληθώ με αλλαγή στη ROM και θα ήθελα να μου πείτε τι θα μου λείπει αν βγάλω τον πρώτο καιρό χωρίς να κάνω καμία επέμβαση. Κάνω τη βασική χρήση με επαφές Gmail, Ημερολόγιο, Ελληνικό εορτολόγιο, GPS και ανάλογα. Να παραγγείλω από Vickmall? (θέλω οποσδήποτε τη silver έκδοση) Να πάρω δερμάτινη θήκη από εκεί? Και αν ναι, ποιά? Μπορώ να βρώ θήκες και από εδώ? Τι κάνω με screen protector? ( ή βασίζομαι στον γορίλα?)

 

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και από εμένα,

πρόκαιται να αγοράσω το πρώτο μου κινητό από Κίνα και βρίσκω το F1 coolpad ενδιαφέρον. Αυτόν τον καιρό δεν έχω την ηρεμία να ασχοληθώ με αλλαγή στη ROM και θα ήθελα να μου πείτε τι θα μου λείπει αν βγάλω τον πρώτο καιρό χωρίς να κάνω καμία επέμβαση. Κάνω τη βασική χρήση με επαφές Gmail, Ημερολόγιο, Ελληνικό εορτολόγιο, GPS και ανάλογα. Να παραγγείλω από Vickmall? (θέλω οποσδήποτε τη silver έκδοση) Να πάρω δερμάτινη θήκη από εκεί? Και αν ναι, ποιά? Μπορώ να βρώ θήκες και από εδώ? Τι κάνω με screen protector? ( ή βασίζομαι στον γορίλα?)

 

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

Δύο είναι τα αξιόπιστα μαγαζιά αυτή την εποχή, το vickmall που το έχει στα 170$ και το coolicool στα 168$. Αν προσθέσεις κουπονάκι από εδώ -> http://www.promopro.com/merchant-CooliCool.com-coupons-deals-18899.html πέφτει και άλλο η τιμή στο coolicool. Όσο για τίποτα έξτρα μπορείς να μιλήσεις μαζί τους πριν παραγγείλεις να δει τι μπορούν να σου δώσουν. Μετά βλέπεις εάν θα πάρεις θήκη και screen protector (που καλό είναι να του έχεις κάτι, έστω απλό). Οπότε μιλάς με coolicool και το παραγγέλνεις από εκεί :p

Όσο για τα άλλα που ρωτάς, αφού θα του κάνεις βασική χρήση, δεν χρειάζεται να του κάνεις αναβαθμίσεις

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...