Jump to content

Lg G Tab V700 10.1


ilie
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα!

Θα ηθελα να μαθω περισσοτερα για το συγκεκριμενο tablet. Πρεπει να ειναι αρκετα καινουριο γιατι δεν βρισκω θεμα.

Θελω να μαθω αν εχει καλη εμβελεια wifi, γιατι ουσιαστικο ο λογος που το περνω ειναι για να μπαινω στο ιντερνετ.

Εχω διαβασει πολυ καλα σχολια και για το Lg G V500 8.3, οπως και οτι εχει καλο wifi αλλα προτιμω την μεγαλη οθονη.

Ευχαριστω εκ των προτερων :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...

Το συγκεκριμένο tablet το αγορασα χτες για οικιακη χρηση. Μου αρεσε αναμεσα σε δυο τρια αλλα στην ιδια τιμη σχεδον, δλδ 200€ πανω κατω.

Το μολις 1gb ram με εκανε λιγο διστακτικό αλλα τελικα δουλευει μια χαρα και απροβληματιστα...

 

Με το που το ανοιξα πηρε lolipop 5.0.1 και απο εκεινη την ωρα δε μου ειπε οχι σε οτι του ειπα να κανει. Ομορφο, γρηγορο, λαμπερο και με μπαταρια βραχο!!! Εδω και 24 ωρες εχει τραβηξει τον αλλοιμονο του και δε λεει να πεσει κατω απο το 30% :lol:

 

Μια χαρα αγορα λοιπον

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Το αγόρασα και εγώ μέσω μιας προσφοράς. Άξιο μηχάνημα, σερφάρισμα καλό, σε απλά παιχνίδια καλό (δοκίμασα mortal kombat 10 και ακόμα και αυτό παίζει σχετικά καλά), η μπαταρία δυνατή, αντέχει 24ωρο με αρκετή χρήση. Ψάχνομαι βέβαια για root, ξέρουμε τίποτα, σχετικά με το θέμα της εγγύησης; Χάνεται, ή παραμένει κανονικά αν το γυρίσω μετά πάλι σε στοκ;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...