Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ πολυ για την βοήθεια παίδες. Το έκανα και αυτό αλλά πάλι τίποτα. Το έστειλα στην Σαμμυ διότι είναι ακόμα εντός εγγύησης

2 χρόνια δεν είναι η εγγύηση? Έγραψες ότι το έχεις 2.5 χρόνια για αυτό.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συγγνώμη, αλλά πάνω στην απόγνωση μου είχα κάνει λάθος υπολογισμό. Τελικά ήταν εντός εγγύησης

Μια χαρά μόλις φτιαχτεί πες μας τι σου είπαν ότι τελικά έφταιγε.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ! Ευτυχως, διότι καλώς ή κακώς δεν έχω βρει ανάλογη συσκευή για την αντικαταστήσω. Η γραφίδα μου έλυσε πολλά προβλήματα στη δουλειά μου. Θα μπορούσα να γράφω ύμνους διότι ανταποκρίνεται απόλυτα στα θέλω μου και ας θεωρείται παλαιό, πλέον μοντέλο!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.. ερωτησουλα: εχει προσεξει κανεις τωρα τελευταια να χαμηλωνει το επιπεδο εντασης του ηχου κλησης χωρις να το εχει κανει ο ιδιος? οχι mute απλα να πηγαινει τοσο χαμηλα ωστε οριακα να ακουγεται.. δοξα το θεο δε πασχω απο ανιατη νοσο ωστε να μην θυμαμαι αν το χαμηλωσα εγω..

 

Εχω και εγω το ιδιο πρόβλημα

 

Χαμηλώνει ο ήχος κλήσης μονος του

Link to comment
Share on other sites

Εχω και εγω το ιδιο πρόβλημα

 

Χαμηλώνει ο ήχος κλήσης μονος του

 

Κι εγώ το παθαίνω συχνά αλλά νόμιζα ότι έφταιγε η θήκη ή ότι πατιόταν κατά λάθος.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Μου το είχε κάνει παλιότερα. Χαμήλωνε ο ήχος κλήσης από μόνος του, όταν είχα κλήση. Έβαλα μια εφαρμογή (Vollynx) που κλειδώνει τον ήχο κλήσης.

 

 

 

Tapatalked

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Εχω προβλημα με συνεχη κρασαρισματα της εφαρμογης S note, στην πιο προσφατη αναβαθμιση της (εκδοση 5.2.04-20) απο το sammobile. Kαι δυστυχως δεν μπορω να περασω την προηγουμενη εκδοση, δεν με αφηνει. Και επανεγκατασταση που εκανα, τζιφος. Εκτος απο υπομονη μεχρι να βγει η επομενη εκδοση υπαρχει κανενα τρικ να περασω οποιαδηποτε παλιοτερη εκδοση?
Link to comment
Share on other sites

Εχω προβλημα με συνεχη κρασαρισματα της εφαρμογης S note, στην πιο προσφατη αναβαθμιση της (εκδοση 5.2.04-20) απο το sammobile. Kαι δυστυχως δεν μπορω να περασω την προηγουμενη εκδοση, δεν με αφηνει. Και επανεγκατασταση που εκανα, τζιφος. Εκτος απο υπομονη μεχρι να βγει η επομενη εκδοση υπαρχει κανενα τρικ να περασω οποιαδηποτε παλιοτερη εκδοση?

Πήγαινε: Ρυθμίσεις -> Διαχειριστής Εφαρμογών, βρες το SNote. Πάτα πάνω δεξιά τις τρεις κάθετες τέλειες και κάνε κατάργηση ενημερώσεων εφαρμογής. 8420d0381cd3eb561fcd4cfb2b1249db.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε: Ρυθμίσεις -> Διαχειριστής Εφαρμογών, βρες το SNote. Πάτα πάνω δεξιά τις τρεις κάθετες τέλειες και κάνε κατάργηση ενημερώσεων εφαρμογής

 

Ευχαριστω xtatty. Ακριβως οτι ζητουσα!

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρέπει να είναι και πολύ νορμάλ τέτοιες θερμοκρασίες ενώ έβλεπα βίντεο στο YouTube 2K?

Γενικά δεν είναι νορμάλ τέτοιες θερμοκρασίες.

Τώρα αν ήσουν σε εξωτερικό χώρο με τις θερμοκρασίες των προηγούμενων ημερών, με δεδομένα και όχι Wi-Fi, σε σημείο που δεν είχε καλό σήμα και είχες και υψηλή φωτεινότητα.. καταλαβαίνεις που το πάω. :-)

 

Σε κάθε περίπτωση, προτείνω επανεκκίνηση, αν κόλλησε κάποια διεργασία ή αισθητήρας, θα ξεκολλήσει. Αν επαναληφθεί το παρακολουθείς.

Link to comment
Share on other sites

Όχι καμία σχέση, σε σχετικά δροσερό μέρος με φουλ σήμα είτε Wifi είτε 3G-4G.

Γενικά το κινητό δεν μας τα λέει και πολύ καλά τελευταία, παρόλο που το έκανα και επαναφορά πριν καμία εβδομάδα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,

 

 

Μολις μου ηρθε νεα μικρη ενημερωση γι το κινητο κ την κατεβαζω μεσω ΟΤΑ.:-)

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιωνω. Ηρθε η μηνιαια αναβαθμιση των 345 ΜΒ.

 

Ναι και από τότε καταπίνει τη μπαταρία σαν ρουφήχτρα.Στις οχτω το βράδυ 100% και στις 12 28%!!!.

Link to comment
Share on other sites

Ναι και από τότε καταπίνει τη μπαταρία σαν ρουφήχτρα.Στις οχτω το βράδυ 100% και στις 12 28%!!!.

 

Κάποιο άλλο είναι το πρόβλημα. Έκανες clear cache και επανεκκίνηση;

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Ναι και από τότε καταπίνει τη μπαταρία σαν ρουφήχτρα.Στις οχτω το βράδυ 100% και στις 12 28%!!!.

 

Κι εμένα με αυτή την αναβάθμιση η μπαταρία είναι λίγο χειρότερη.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα με αυτή την αναβάθμιση η μπαταρία είναι λίγο χειρότερη.

 

Αρκετά χειρότερη τελικά ,όχι λίγο που έλεγα. Τραγικοί οι τύποι..

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...