Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω μια υποψια υψηλοτερης καταναλωσης. Θα το τσεκαρω λιγο ακομα και ισως κανω reset

 

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ με C δεν έχω παρατηρήσει καμιά διαφορά από κατανάλωση.
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με C δεν έχω παρατηρήσει καμιά διαφορά από κατανάλωση.

 

Και εγώ δεν έχω δει καμία διαφορά… Όλα καλά γενικά… ;)

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδια βγηκε καμια αναβαθμιση ; Εμεινα με την 6.0.1 απ τοτε που πρωτο βγηκε. Ειναι Open Austria η ROM μου αγορασμενο απο Ελλαδα.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

στην ιδια ειμαστε ολοι,απλα εχει δωσει 3 η 4 διορθωτικα update,το δικο μου ειναι γερμανικο

 

Καλημερα σε μενα τιποτα δεν μ ηρθαν οι διορθωσεις εννωω οι αναβαθμισεις διορθωσεων κατι σαν σερβιψε παψκ.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα έχω το n910f μετά την τελευταια αναβάθμιση σε 6.0.1 μου κολαει συνέχεια και κάνει διαρκώς επανεκινηση τι μπορει να φταει?
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα έχω το n910f μετά την τελευταια αναβάθμιση σε 6.0.1 μου κολαει συνέχεια και κάνει διαρκώς επανεκινηση τι μπορει να φταει?

 

Έκανες επαναφορά φίλε για να setaristei καλύτερα το νέο update? Δεν είναι ο κανόνας αλλά καλό είναι όταν βγαίνει ένα μεγάλο update να συμβαίνει αυτό και να έχεις μια καθαρή εγκατάσταση. Για τα διορθωτικά updates που έρχονται πάνω στην κύρια αναβάθμιση δεν είναι και τόσο απαραίτητο… Οι επανεκινήσεις πάντως δεν θα πρέπε να συμβαίνουν…Μήπως είναι κάποια εφαρμογή που κάνει την ζημιά…Θέλει ψάξιμο, αν δεν σου είναι φασαρία η τελευταία λύση είναι η επαναφορά και να τσεκάρεις μία μία τις εφαρμογές που περνάς… ;)

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έκανες επαναφορά φίλε για να setaristei καλύτερα το νέο update? Δεν είναι ο κανόνας αλλά καλό είναι όταν βγαίνει ένα μεγάλο update να συμβαίνει αυτό και να έχεις μια καθαρή εγκατάσταση. Για τα διορθωτικά updates που έρχονται πάνω στην κύρια αναβάθμιση δεν είναι και τόσο απαραίτητο… Οι επανεκινήσεις πάντως δεν θα πρέπε να συμβαίνουν…Μήπως είναι κάποια εφαρμογή που κάνει την ζημιά…Θέλει ψάξιμο, αν δεν σου είναι φασαρία η τελευταία λύση είναι η επαναφορά και να τσεκάρεις μία μία τις εφαρμογές που περνάς… ;)

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

και επαναφορά εχω κανει αλλα μου το κανει και χωρις να εχω εγκαταστήσει της εφαρμογες

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

και επαναφορά εχω κανει αλλα μου το κανει και χωρις να εχω εγκαταστήσει της εφαρμογες[/και μετα οταν ανοιγει μου βγαζει το πρασινο ανθρωπακι
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα έχω το n910f μετά την τελευταια αναβάθμιση σε 6.0.1 μου κολαει συνέχεια και κάνει διαρκώς επανεκινηση τι μπορει να φταει?

 

Αν σου κάνει επανεκινησεις ίσως να φταίει η πλακέτα και να θέλει αλλαγή. Τυχερός αν είσαι σε εγγύηση ακόμα. Και γω είχα το ίδιο θέμα κάποια στιγμή, πήγα στη smartec και μετά από έλεγχο άλλαξαν πλακέτα. Τώρα πετάει το κινητό με την έκδοση 6.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα έχω το n910f μετά την τελευταια αναβάθμιση σε 6.0.1 μου κολαει συνέχεια και κάνει διαρκώς επανεκινηση τι μπορει να φταει?

 

και δω τα ίδια φίλε, σήμερα το έστειλα στην αντιπροσωπεία. έβγαλες καμία άκρη εσύ;

Link to comment
Share on other sites

πηρες δηλαδη την 6 και κανενα αλλο μικρο update;εκτος αν πηρες την 6 τον τελευταιο μηνα και ειναι μεσα τα update

Καλησπερα φιλε πηρε την 6.0.1 τον Απριλιο και εμεινα εκει που βρησκω τα τρεια μικρα update ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
καλησπερα,θα πας να δεις στις ρυθμισεις,καπου λεει συστημα μετα στο σχετκα με το τηλεφωνο η καπως ετσι(δεν εχω την συκευη κοντα μου)εκει λεει για ενημερωση θα το πατησεις να δεις αν υπαρχει καμμια,εκτος αν δεν τις εχουν δωσει ακομα για την χωρα παραγωγης της συσκευης σου
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,θα πας να δεις στις ρυθμισεις,καπου λεει συστημα μετα στο σχετκα με το τηλεφωνο η καπως ετσι(δεν εχω την συκευη κοντα μου)εκει λεει για ενημερωση θα το πατησεις να δεις αν υπαρχει καμμια,εκτος αν δεν τις εχουν δωσει ακομα για την χωρα παραγωγης της συσκευης σου

 

σε ποιον απευθύνεσαι; εγώ το έχω φουλ ενημερωμένο με τα επισημα updates

Link to comment
Share on other sites

και δω τα ίδια φίλε, σήμερα το έστειλα στην αντιπροσωπεία. έβγαλες καμία άκρη εσύ;

 

δεν εχω κανει τιποτα ακομα φιλε μου αμα μαθεις πες'μου και σε μενα

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν σου κάνει επανεκινησεις ίσως να φταίει η πλακέτα και να θέλει αλλαγή. Τυχερός αν είσαι σε εγγύηση ακόμα. Και γω είχα το ίδιο θέμα κάποια στιγμή, πήγα στη smartec και μετά από έλεγχο άλλαξαν πλακέτα. Τώρα πετάει το κινητό με την έκδοση 6.

 

και πόσο κοστίζει περίπου η πλακέτα?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα μπορειτε να μου βρειτε οδηγους με τους οποιους να ξανα περασω την εκδοση 5.1.1 την Lollipop :D ξανα πανω απο την Marshmallow 6.0.1 :@. Επισης θελω και τον bootloader της lollipop 5.1.1 και ολα τα απαραιτητα αρχεια.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα μπορειτε να μου βρειτε οδηγους με τους οποιους να ξανα περασω την εκδοση 5.1.1 την Lollipop :D ξανα πανω απο την Marshmallow 6.0.1 :@. Επισης θελω και τον bootloader της lollipop 5.1.1 και ολα τα απαραιτητα αρχεια.

Ρώτα σε αυτό το thread καλύτερα

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=403111

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω κανει τιποτα ακομα φιλε μου αμα μαθεις πες'μου και σε μενα

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

και πόσο κοστίζει περίπου η πλακέτα?

 

Δεν ξέρω πόσο κοστίζει η πλακέτα, αλλά αν είσαι εντός εγγύησης στην αλλάζουν δωρεάν και παίρνεις εγγύηση για ένα χρονο

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σήμερα νέα ενημέρωση στη Γερμανική έκδοση.

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161021/578ab04f4c2dae1ae43c7737ce27846c.jpg

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161021/ea6b0965549fbbbd51c0ed9809038933.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε ρε παιδια???Καθε μηνα ενημερωση??!!Θυμαμαι που κραζαμε κι εδω και στο xda καποτε οτι η samsung καθυστερει τα updates και μας εχει ξεχασει!!Χαχαχαχα.

Μπραβο παντως!!!

Βεβαια το note 4 ειναι το τελευταιο note που ειναι ακομα και τωρα διαθεσιμο για Ευρωπη οποτε δινουν βαρυτητα!!

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε ρε παιδια???Καθε μηνα ενημερωση??!!Θυμαμαι που κραζαμε κι εδω και στο xda καποτε οτι η samsung καθυστερει τα updates και μας εχει ξεχασει!!Χαχαχαχα.

Μπραβο παντως!!!

Βεβαια το note 4 ειναι το τελευταιο note που ειναι ακομα και τωρα διαθεσιμο για Ευρωπη οποτε δινουν βαρυτητα!!

 

Λές να δώσουν και Android 7? :lol:

Samsung Note Series Fan! :happy:

Samsung [Note 4] N910F in White!

Samsung [Note 2] N7100 in Blue

..Inspiration doesn't wait..

Link to comment
Share on other sites

Λές να δώσουν και Android 7? :lol:

 

Δεδομένου ότι το note 7 "κάηκε"… Θα ήταν μια κίνηση ματ της samsung αν μας έκανε τέτοιο δώρο μόνο και μόνο για να κερδίσει κάπως τις εντυπώσεις από την αρνητική εικόνα που έχει πάρει τον τελευταιό καιρό… Θα είναι μεγάλη έκπληξη πραγματικά… Η λογική λέει όχι πάντως…Ο χρόνος θα δείξει… :)

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...