Jump to content

THL T6S Ή κάτι άλλο;


kialaos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει σ' αυτά τα χρήματα κάτι καλύτερο από το THL T6S.

Επίσης απ' ότι είδα συμφέρει περισσότερο το tinydeal.

http://www.tinydeal.com/thl-t6s-50-jdi-screen-mtk6582-quad-core-android442-3g-phone-p-133760.html

Υπάρχει καλύτερη προσφορά από ''αξιόπιστο'' site;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει σ' αυτά τα χρήματα κάτι καλύτερο από το THL T6S.

Επίσης απ' ότι είδα συμφέρει περισσότερο το tinydeal.

http://www.tinydeal.com/thl-t6s-50-jdi-screen-mtk6582-quad-core-android442-3g-phone-p-133760.html

Υπάρχει καλύτερη προσφορά από ''αξιόπιστο'' site;

 

οχι tinydeal φιλε...και οχι thl. στο λεω γω με κινητο thl.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς ευχαριστώ για την απάντηση.

Διόρθωσέ με αν κάνω λάθος, αλλά απ' ότι ξέρω η THL είναι από τις ''μεσαίες'' κινέζικες εταιρείες πάνω κάτω στα ίδια με Cubot, Newman, Zopo, Star, Doogee κλπ. Έχει τόσο κακή φήμη; Τι προβλήματα σου παρουσίασε και σε απογοήτευσε;

Για tinydeal δεν έχω ιδέα,απλά επειδή την βλέπω συχνά στο forum είχα την εντύπωση ότι είναι απο τις αξιόπιστες.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα ασχετο με το θεμα,αλλα εχω εντελως αντιθετη αποψη με τον φιλο πιο πανω.

Εχω THL (t5s) εδω και 6 περιπου μηνες,χωρις κανενα προβλημα και εχω φερει αλλα 5 τετοια ιδια κινητα.

Επισης εχω ψωνισεις δεκαδες φορες απο το tinydeal,χωρις κανενα προβλημα.

Τωρα τι γινεται με το tinydeal και αν υπαρξει καποιο προβλημα με καποιο κινητο,αυτο δεν το γνωριζω τι θα γινει.Μπορεις να ψωνισεις και απο αλλου αν θες.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Άρα και το tinydeal υπάρχει στον χάρτη. Ξέρω, πάντα υπάρχει πιθανότητα κάτι να πάει σταβά, οπότε ότι και να γίνει δεν θα ''κατηγορήσω'' κάποιον που μοιράζεται την προσωπική τού εμπειρία.

Προφανώς το THL t5s είναι το προηγούμενο μοντέλο, έτσι; Φαντάζομαι σε άφησε ικανοποιημένο,για να το πρότεινες και σε φίλους.

Δεν ξέρω αλλά μου φαίνεται λίγο περίεργο που έχει τόσο καλή τιμή, ίσως να έπεσα και οι τιμές γενικά.Συνήθως σε τέτοια τιμή συνήθισα κάτι περίεργες μάρκες.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα ασχετο με το θεμα,αλλα εχω εντελως αντιθετη αποψη με τον φιλο πιο πανω.

Εχω THL (t5s) εδω και 6 περιπου μηνες,χωρις κανενα προβλημα και εχω φερει αλλα 5 τετοια ιδια κινητα.

Επισης εχω ψωνισεις δεκαδες φορες απο το tinydeal,χωρις κανενα προβλημα.

Τωρα τι γινεται με το tinydeal και αν υπαρξει καποιο προβλημα με καποιο κινητο,αυτο δεν το γνωριζω τι θα γινει.Μπορεις να ψωνισεις και απο αλλου αν θες.

Επειδή έχουν περάσει 3 συσκευές thl από τα χέρια μου, είναι 50-50 ότι σου τύχει. Και αυτό αναφέρεται και από άλλους στο φόρουμ. Είμαι 1 χρόνο με thl συσκευή.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Απο τοσες συσκευές που πωλούνται,σίγουρα καποιες θα παρουσιάσουν πρόβλημα . απο τα 5 t5s που έφερα εγώ για φιλους,κανένα δεν παρουσίασε κάποιο πρόβλημα.(ευτυχώς! :p)
Link to comment
Share on other sites

Όσο αναφορά την THL έχω το W100s από της φτηνές συσκευές της εταιρίας και δεν έχω κανένα πρόβλημα μέχρι τώρα είναι σκυλί...

Βέβαια είναι μην σου τύχη και καμιά στραβή και σου βγει ελαττωματικό αλλά έχει και ένα χρόνο εγγύησή το στέλνεις πίσω. ;)

Link to comment
Share on other sites

Όσο αναφορά την THL έχω το W100s από της φτηνές συσκευές της εταιρίας και δεν έχω κανένα πρόβλημα μέχρι τώρα είναι σκυλί...

Βέβαια είναι μην σου τύχη και καμιά στραβή και σου βγει ελαττωματικό αλλά έχει και ένα χρόνο εγγύησή το στέλνεις πίσω. ;)

Δεν εννοώ θέμα εγγύησης. Εννοώ ποιότητα κατασκευής και γενικά. Μας έλεγε ότι το κινητό μου θα πάρει μέχρι και την.... L. Τώρα είμαι ακόμα 4.2.1.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι ακουω τα καλυτερα για την ΤΗL και απο τις πολυ λιγες συσκευες της που εχω πιασει,εχω θετικη γνωμη.
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Επειδή έχουν περάσει 3 συσκευές thl από τα χέρια μου, είναι 50-50 ότι σου τύχει. Και αυτό αναφέρεται και από άλλους στο φόρουμ. Είμαι 1 χρόνο με thl συσκευή.

 

Εντάξει, σε όλα τα κινητά μπορείς να πετύχεις σε προβληματικό μοντέλο, ειδικά αν παίρνεις από Κίνα. Εγώ έχω ένα THL ένα χρόνο τώρα και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Μάλιστα, το παρήγγειλα και σε 2 φίλους μου το ίδιο μοντέλο (W100) και είναι και αυτοί ευχαριστημένοι.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εγώ έχω πάρει 5 thl και όλα είναι άψογα. Τώρα που έβαλα και το κιτ ΚΑΤ 4.4 στο τ100s έγινε άλλο τηλέφωνο και η μπαταρία του διαρκεί διπλάσιο χρόνο.Την συστήνω ανεπιφύλακτα.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Εχω 3 ThL T11. Kαλη ποιοτητα, στιβαρη συσκευη, εντυπωσιακη οθονη.

Για μαγαζι προτεινω vickmall οπως και οι περισσοτεροι. Φαινεται να εχει το καλυτερο after sales support.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εχω 3 ThL T11. Kαλη ποιοτητα, στιβαρη συσκευη, εντυπωσιακη οθονη.

Για μαγαζι προτεινω vickmall οπως και οι περισσοτεροι. Φαινεται να εχει το καλυτερο after sales support.

 

Kαι εγώ το ίδιο προτείνω. Άριστη εξυπηρέτηση και πριν και μετά την αγορά.

 

Παναγιώτης

Xiaomi Redmi Note 3 Pro <- LG G2 (D802) <- Xiaomi Mi2s
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...