Jump to content

iPhone 6


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα. Το έχετε δει αυτό;:https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160723/a7bf54c1f01d189d4fdff3edadfa762e.png

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αναβαθμίσεις μου κάνει αλλά όλα τα υπόλοιπα tabs δεν βλέπω να φορτώνουν.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Εμένα όλα κανονικά, αλλά μετά την αναβάθμιση μιας εφαρμογής κόλλησε και δείχνει το "1" στο εικονίδιο, παρόλο που δεν υπάρχουν άλλες εφαρμογές για αναβάθμιση.

Πρέπει να το έπιασε η ζέστη:p

Μια αστραπή η ζωή μας... μα προλαβαίνουμε
Link to comment
Share on other sites

Εμένα,αυτό που λες,το έκανε όταν μου είχε έρθει αναβάθμιση για ένα παιχνίδι αλλά εγω το έσβησα πριν κάνω την αναβάθμιση.Ετσι,έμεινα το 1 στο App Store.Η λύση;

Εγκατέστησα ξανά το παιχνίδι,έκανα την αναβάθμιση και μετά το έσβησα και όλα εντάξει στο App Store.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα,αυτό που λες,το έκανε όταν μου είχε έρθει αναβάθμιση για ένα παιχνίδι αλλά εγω το έσβησα πριν κάνω την αναβάθμιση.Ετσι,έμεινα το 1 στο App Store.Η λύση;

Εγκατέστησα ξανά το παιχνίδι,έκανα την αναβάθμιση και μετά το έσβησα και όλα εντάξει στο App Store.

 

Κάτι παίζει μήπως με τις γνωστοποιήσεις;

Τις έχετε ανοιχτές για το App Store?

Θυμάμαι παλιά τις είχα κλειστές και μου έκανε κάτι τέτοια κουλά.

Πλέον τις έχω κανονικά ανοιχτές και εδω και πολυ καιρό δεν έχω κανενα πρόβλημα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Απλά κολλάει κάποιες φορές το appstore. Δεν έχει να κάνει με κάτι άλλο. Και την ώρα που ρώτησε ο @pavosdr όντως ήταν κολλημένο. Όταν μπήκα ξανά στις 17:00 τότε είχε επανέλθει.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Απλά κολλάει κάποιες φορές το appstore. Δεν έχει να κάνει με κάτι άλλο. Και την ώρα που ρώτησε ο @pavosdr όντως ήταν κολλημένο. Όταν μπήκα ξανά στις 17:00 τότε είχε επανέλθει.

 

Γύρω στο μεσημέρι έφτιαξε .Συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

Έχω τη συσκευή από το Φλεβάρη του 2015 και δεν μπορώ να καταλάβω με τίποτα αυτές τις ρυθμίσεις email

Πάμε στις ρυθμίσεις μετά Μail Επαφές Λογαριασμοί .Μετά βλέπουμε τους λογαριασμούς που έχουμε βάλει .Πατάμε Νέα Δεδομένα και βλέπουμε πάνω πάνω την επιλογή Ώθηση και από κάτω είναι πάλι οι λογαριασμοί αλλά με τις επιλογές ο καθένας Χειροκίνητα ,Ωθηση ,Μετάκληση .Τι σημαίνουν μετάκληση και χειροκίνητα ???..Σημειωτεον ότι δεν θέλω να έρχονται αυτόματα τα μηνύματα αλλα μονο όταν χρησιμοποιώ το εικονίδιο του Μail

Συγγνώμη για την μεγάλη ερώτηση

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

Έχω τη συσκευή από το Φλεβάρη του 2015 και δεν μπορώ να καταλάβω με τίποτα αυτές τις ρυθμίσεις email

Πάμε στις ρυθμίσεις μετά Μail Επαφές Λογαριασμοί .Μετά βλέπουμε τους λογαριασμούς που έχουμε βάλει .Πατάμε Νέα Δεδομένα και βλέπουμε πάνω πάνω την επιλογή Ώθηση και από κάτω είναι πάλι οι λογαριασμοί αλλά με τις επιλογές ο καθένας Χειροκίνητα ,Ωθηση ,Μετάκληση .Τι σημαίνουν μετάκληση και χειροκίνητα ???..Σημειωτεον ότι δεν θέλω να έρχονται αυτόματα τα μηνύματα αλλα μονο όταν χρησιμοποιώ το εικονίδιο του Μail

Συγγνώμη για την μεγάλη ερώτηση

 

Ώθηση σημαίνει να σου έρχεται ειδοποίηση για νέο mail αμέσως

Μετάκληση σημαίνει η εφαρμογή να κοιτάει για νέα mail στα χρονικά διαστήματα που εσύ θα ορίσεις και να σε ενημερώνει

Χειροκίνητα σημαίνει να γίνεται ανανέωση και ενημέρωση για νέα mail μόνο όταν ανοίγεις και χρησιμοποιείς την εφαρμογή

Μια αστραπή η ζωή μας... μα προλαβαίνουμε
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

Έχω τη συσκευή από το Φλεβάρη του 2015 και δεν μπορώ να καταλάβω με τίποτα αυτές τις ρυθμίσεις email

Πάμε στις ρυθμίσεις μετά Μail Επαφές Λογαριασμοί .Μετά βλέπουμε τους λογαριασμούς που έχουμε βάλει .Πατάμε Νέα Δεδομένα και βλέπουμε πάνω πάνω την επιλογή Ώθηση και από κάτω είναι πάλι οι λογαριασμοί αλλά με τις επιλογές ο καθένας Χειροκίνητα ,Ωθηση ,Μετάκληση .Τι σημαίνουν μετάκληση και χειροκίνητα ???..Σημειωτεον ότι δεν θέλω να έρχονται αυτόματα τα μηνύματα αλλα μονο όταν χρησιμοποιώ το εικονίδιο του Μail

Συγγνώμη για την μεγάλη ερώτηση

 

Βάλε όποιον λογαριασμό δεν θέλεις να ανανεώνει αυτόματα στο χειροκίνητα και θα γίνει αυτό που θέλεις.

Αυτά ειναι για να έρχονται ειδοποιήσεις. Αν θέλεις χειροκίνητα να μπαίνεις στο mail και να κανεις ανανέωση για να δεις τα Mail το βάζεις εκεί

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχω ένα iPhone 6 και έχω αλαξει το home button ξερή κάποιος αν μπορώ να κάνω update η θα μου βγάλει error
Link to comment
Share on other sites

Ώθηση σημαίνει να σου έρχεται ειδοποίηση για νέο mail αμέσως

Μετάκληση σημαίνει η εφαρμογή να κοιτάει για νέα mail στα χρονικά διαστήματα που εσύ θα ορίσεις και να σε ενημερώνει

Χειροκίνητα σημαίνει να γίνεται ανανέωση και ενημέρωση για νέα mail μόνο όταν ανοίγεις και χρησιμοποιείς την εφαρμογή

 

Α μάλιστα , τώρα κατάλαβα τι είναι η μετάκληση .Σας ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!

 

Ξαφνικά στο 6αρι της συζύγου μολις παει να μπει στο internet πετάει ενα pdp authentication failure και αδύνατη ενεργοποίηση δεδομένων.Δεδομενα εχει να φανε και οι κότες.

 

Λιγο που έψαξα στο ΝΕΤ λενε για reset,επαναφορά ρυθμίσεων δεδομένων,να ανοίξω 4G κτλ.

 

Τιποτα απο αυτα δε δουλεψε.Καμια ιδέα;Τη μια στιγμή δουλευε,και την αλλη έβγαλε αυτο.

 

 

Update:Ακυρο παιδια.Εχει προβλημα η cosmote.Εβγαλε ανακοίνωση στο Twitter.

Edited by rallistas
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση σε 9.3.3 το wi-fi έχει εξασθενήσει. Πρέπει να είσαι πολύ κοντά στις πηγές....Το έχει κανείς άλλος?
Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση σε 9.3.3 το wi-fi έχει εξασθενήσει. Πρέπει να είσαι πολύ κοντά στις πηγές....Το έχει κανείς άλλος?

Μπα με 6 plus δεν είχα παρατηρήσει κάτι τέτοιο. Ούτε τώρα με την public beta του iOS 10.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση σε 9.3.3 το wi-fi έχει εξασθενήσει. Πρέπει να είσαι πολύ κοντά στις πηγές....Το έχει κανείς άλλος?

 

Οχι καθολου!

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση σε 9.3.3 το wi-fi έχει εξασθενήσει. Πρέπει να είσαι πολύ κοντά στις πηγές....Το έχει κανείς άλλος?

 

Καλησπέρα και εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα με το wifi και τελικά έφταιγε η κεραία και την άλλαξα και όλα οκ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα με το wifi και τελικά έφταιγε η κεραία και την άλλαξα και όλα οκ.

Οι υπόλοιποι που δεν έχουν πρόβλημα φταίει η κεραία? Το διευκρίνησα ότι μετά την συγκεκριμένη αναβάθμιση παρουσιάστηκε το πρόβλημα...!!

Link to comment
Share on other sites

Οι υπόλοιποι που δεν έχουν πρόβλημα φταίει η κεραία? Το διευκρίνησα ότι μετά την συγκεκριμένη αναβάθμιση παρουσιάστηκε το πρόβλημα...!!

 

Τίποτε απολύτως

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Αν γίνεται μια λίγο...κουφή ερώτηση

Μπορώ να κάνω οποιαδήποτε ρύθμιση στη συσκευή μου ώστε να μην έχω ειδοποιήσεις από μια συγκεκριμένη επαφή ? Δηλ όταν με παίρνει τηλ η συγκεκριμένη επαφή να μπαίνει σε σίγαση..δηλ να μην κουδουνίζει η συσκευή ?

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στα μηνύματα σε αυτόν που δεν θέλεις στοιχεία και αποκλεισμός καλούντος ή μην ενοχλείται στη συγκεκριμένη επαφή μόνο.
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στα μηνύματα σε αυτόν που δεν θέλεις στοιχεία και αποκλεισμός καλούντος ή μην ενοχλείται στη συγκεκριμένη επαφή μόνο.

 

Δεν θέλω να την αποκλείσω την επαφή..μακαρι να μπορούσα...υπάρχει λόγος ..αυτο με τα μηνύματα δεν κατάλαβα τι εννοείς

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να την αποκλείσω την επαφή..μακαρι να μπορούσα...υπάρχει λόγος ..αυτο με τα μηνύματα δεν κατάλαβα τι εννοείς

 

Τελικά βρήκα τη λύση και ίσως φανεί χρήσιμη σε πολλούς.Κατεβασα από τον ιντερνετ silence ringtone ,δηλ ringtone σιωπηλό ,πηγα στην επαφή και της όρισα ήχο κλήσης το silence και ...τέλος

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 6
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...