Jump to content

Huawei Ascend Mate 7


eleco
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

 

 

Εάν έχει ίδια αυτονομία με το L10 μου και ίσο ή και μικρότερο μέγεθος τότε μιλάμε για το επόμενο κινητό μου και ας κάνει 600€ (είναι πολλά τα λεφτά Άρη :lol: ) που λέει ο λόγος.:D

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Προς καθε ενδιαφερομενο απο αξιολογο μεταπωλητη και σε λογικη τιμη...

http://merimobiles.com/huawei-ascend-mate-7-6inch-fhd-ips-ltps-hass-kirin-925-processor-32gb.htm?nosto=nosto-page-product1

 

Αυτό είναι 2GB RAM (με 32 GB internal storage)....

Αν ήταν με 3 GB μνήμη τότε ίσως

 

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το 32GB με το 16GB έχουν 100 Ευρώ διαφορά (με 2 GB μνήμη)!...

Edited by mikal
Link to comment
Share on other sites

Εάν έχει ίδια αυτονομία με το L10 μου και ίσο ή και μικρότερο μέγεθος τότε μιλάμε για το επόμενο κινητό μου και ας κάνει 600€ (είναι πολλά τα λεφτά Άρη :lol: ) που λέει ο λόγος.:D

 

 

http://techblog.gr/mobile/huawei-mate-8-specs-leak-6758/

 

Ορίστε κύριοι εδώ και οι φωτογραφίες του :D:D:D

Edited by galileo
Link to comment
Share on other sites

Προς καθε ενδιαφερομενο απο αξιολογο μεταπωλητη και σε λογικη τιμη...

http://merimobiles.com/hua...-page-product1

Αδελφε μου το έχει πάρει εσύ από κει?? έχει κάποιο πρόβλημα??

 

 

ας περιμένουμε λίγο να το δούμε και τι μπαταρία φυσικά θα δώσει από την στιγμή που η οθόνη είναι 2k ( Το Huawei Mate 8 θα διαθέτει μια τεράστια οθόνη 6-ιντσών Quad HD (2560×1440 pixel) ) και βλέπουμε ;)

kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια αλλα με ΟΤΑ δεν βρίσκει τίποτα.Αυτή που φοράει ήδη είναι η MT7-TL10V100R001C00B129.Ξάνα τσέκαρα με ΟΤΑ αλλά τίποτα.....Με άλλα λόγια δεν μπορώ ούτε manual να περάσω την λόλιποπ,κλαψ........
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.ποτε περιμενουμε το mate8?ειμαι ετοιμος να παρω το 7 με 32gb και 3gb ram το χρυσο.λετε να περιμενω η θα ερθει ελλαδα σε κανα εξαμηνο;
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που έκανα αναβάθμιση με ΟΤΑ χθές το απόγευμα ( Γερμανία ) έχω προβληματάκια....μου ζητάει πολύ συχνά το pin της κάρτας SIM.... :(
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.ποτε περιμενουμε το mate8?ειμαι ετοιμος να παρω το 7 με 32gb και 3gb ram το χρυσο.λετε να περιμενω η θα ερθει ελλαδα σε κανα εξαμηνο;

 

Φυσικα να περιμενεις σε 2-3 μηνες θαχει οσο θα παρεις το 7

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα να περιμενεις σε 2-3 μηνες θαχει οσο θα παρεις το 7

Θα ερθει σε ενα 2μηνο στην ελλαδα;λογικα θα σκοτωσουν και το 7

Link to comment
Share on other sites

Αδελφε μου το έχει πάρει εσύ από κει?? έχει κάποιο πρόβλημα??

 

 

 

Όχι,απλά από κει έχω αγοράσει 1Xiaomi mi3 και 1 Zte nubia z7 mini και έχω μείνει απόλυτα ικανοποιημένος από τις συναλλαγές μου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φυσικα να περιμενεις σε 2-3 μηνες θαχει οσο θα παρεις το 7

 

 

 

Μακάρι αλλά δε νομίζω να συμβεί κάτι τέτοιο.H τιμή στο 7 άντε να πέσει κανά 50€ από τις γνωστές αλυσίδες καταστημάτων που τα φέρνουν.Άλλωστε η Huawei μετά το nexus έχει πάρει τα πολύ πάνω της και εκτιμώ πως το mate 8 θα το δούμε επίσημα στην Ελλάδα τον Φεβρουάριο με τιμή 700€ τα 3GB και 800€ τα 4GB.

Όλα τα παραπάνω δεν τα αναπαράγω από κάπου... είναι προσωπική μου εκτίμηση μη παρεξηγηθώ και μακάρι να βγω ψεύτης.:p

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Ειδη ειναι σε εξαφανιση,θελω να πω οτι σε λιγο δεν θα υπαρχει !

 

Ο κωτσοβολος τωρα το εφερε και το εχει με παραγγελεια 599!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω βλεπω οτι στο σκρουτζ δεν υπαρχει πληθωρα μονο στα ακριβα μαγαζια,επισης 600 ευρω ειναι πανακριβα γισ κινητο ενος ετους! Ο καθενας με την τσεπη του φυσικα
Link to comment
Share on other sites

Μην εξελιχθεί μόνο σε καμία Samsung η Huawei και φάμε πάλι καμία φόλα.... Όλο η 'επόμενη Samsung' την ανεβάζουν και τη κατεβάζουν...
Link to comment
Share on other sites

Μην εξελιχθεί μόνο σε καμία Samsung η Huawei και φάμε πάλι καμία φόλα.... Όλο η 'επόμενη Samsung' την ανεβάζουν και τη κατεβάζουν...

 

 

Και γω αυτο φοβαμαι...βλεπε σειρα Honor που εχει πολυ καλα χαρακτηριστικα σε καλες τιμες και πως εξελιχθηκε....απο 6 σε 6 plus και μετα σε 7 πηγε 250€ - 350€ - 450€

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που έκανα αναβάθμιση με ΟΤΑ χθές το απόγευμα ( Γερμανία ) έχω προβληματάκια....μου ζητάει πολύ συχνά το pin της κάρτας SIM.... :(

 

Κι εμένα μου το έχει κάνει αυτό. Όχι πολύ συχνά. 2 φορές τις τελευταίες 2 εβδομάδες.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια αλλα με ΟΤΑ δεν βρίσκει τίποτα.Αυτή που φοράει ήδη είναι η MT7-TL10V100R001C00B129.Ξάνα τσέκαρα με ΟΤΑ αλλά τίποτα.....Με άλλα λόγια δεν μπορώ ούτε manual να περάσω την λόλιποπ,κλαψ........

Το λινκ που σε παρέπεμψα έχει και την Β133 διαθέσιμη, ξεκινάς με αυτή πρώτα, και μετά θα περάσεις την Β351 (lolli).

AM7-TL10 Β553 dual 3ram 64rom medallion edition

http://www.vmall.com/product/1668.html

Link to comment
Share on other sites

Το λινκ που σε παρέπεμψα έχει και την Β133 διαθέσιμη, ξεκινάς με αυτή πρώτα, και μετά θα περάσεις την Β351 (lolli).

 

εχω το MT7-TL10 , εβαλα με ΟΤΑ την Β133 , πηγα στο λινκ σου , πατησα το μπλε κουμπακι , κατεβασα το αρχειο στο κινητο 1,8giga περιπου και μετα τι κανω ??

Link to comment
Share on other sites

πως μπορω να απενεργοποιησω την πληροφορια οτι το κιν. εχει φορτισει πληρως? (οταν ειμαι στον υπολογηστη και φορτιζω με το usb αναβει το τηλ. και γραφει οτι φορτιστικε, με αποτελεσμα ομως να μου κανει επανεκινησεις στον υπολογιστη!)

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

πως μπορω να απενεργοποιησω την πληροφορια οτι το κιν. εχει φορτισει πληρως? (οταν ειμαι στον υπολογηστη και φορτιζω με το usb αναβει το τηλ. και γραφει οτι φορτιστικε, με αποτελεσμα ομως να μου κανει επανεκινησεις στον υπολογιστη!)

ευχαριστω.

 

 

 

 

Όταν το συνδέσεις στον υπολογιστή "κατέβασε" τη κουρτίνα και πηγαίνεις στις ειδοποιήσεις όπου επιλέγεις "μόνο φόρτιση".

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Όταν το συνδέσεις στον υπολογιστή "κατέβασε" τη κουρτίνα και πηγαίνεις στις ειδοποιήσεις όπου επιλέγεις "μόνο φόρτιση".

 

εχει μονο φωτογραφιες και αρχεια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερες σε ολους,

μια βοηθεια θα ηθελα.

Εχω συνδεσει τα ακουστικα στο κινητο και οταν με καλουν δεν χτυπαει καθολου το τηλεφωνο,σαν να το εχω σε αθορυβο.

Τι μπορω να κανω για να ακουγεται ο ηχος κανονικα οταν με καλουν?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

εχω το MT7-TL10 , εβαλα με ΟΤΑ την Β133 , πηγα στο λινκ σου , πατησα το μπλε κουμπακι , κατεβασα το αρχειο στο κινητο 1,8giga περιπου και μετα τι κανω ??

3-4 σελίδες πιο πίσω έχει αναλυτικές οδηγίες, αν δυσκολευτείς εδώ είμαστε!

AM7-TL10 Β553 dual 3ram 64rom medallion edition

http://www.vmall.com/product/1668.html

Link to comment
Share on other sites

Βρηκα το 3 gb με 16 GB internal στα 385 € απο αυτό το μαγαζι (spemall).

 

Το γνωριζει κανεις; Το εμπιστευόμαστε; Δεν ηξερα οτι υπαρχει εκδοση με 3 gb RAM και 16αρα εσωτερικη...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...