Jump to content

[Επίσημο] Motorola V600


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mhpos kserei kaneis pou mporo na bro to mobile phone tools gia free download? Giati dokimasa ena link pou yphrxe stis prohgoumenes selides kai mou evgale error h selida. Epishs poy mporw na vrw mayrh prosopsh gia to V600?
----<<<<T H E R I S>>>>----
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδια ψαχνοντας στο forum για να βρω τροπο αναβαθμισης του firmware του κινητου μου(v600) βρηκα απο τα site στα οποια λετε τα αναλογα προγραμματα για την αναβαθμιση. απο οτι διαβαζω πολλοι εχουν κανει την αναβαθμιση που ειχε σαν συνεπεια το ξεκλειδωμα του κινητου και την αυξηση της μνημης του στα 7mb.ξερει κανεις να βοηθησει με τι προγραμμα μπορω να κανω αναβαθμιση του κινητου μου?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kαλησπέρα. Επειδή έχω χάσει το cd που είχε μέσα στην συσκευασία του το v620 μπορεί κάποιος να μου δώσει κάποιο Link για να το κατεβάσω. Για να του κάνω αναβάθμιση χρειάζομαι καλώδιο ή κανει και το ΒΤ. Κανένα Link για updates και software;
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ποιά είναι η τελευταία έκδοση για Unbranded Firmware για το V600 που να έχει και Greek LP;;;... Tελευταίο unbranded monster pack είναι αυτό, αλλά δεν έχει Ελληνικά .....

 

 

 

File Type: Monster Pack

Flash Version: TRIPLETS_G_0B.09.72R

Flex Version: SE6424AXXT11D4_1FF

Carrier: Motorola Retail

Phones: V600

Language Pack: 0032

Hello moto....!
Link to comment
Share on other sites

Ποιά είναι η τελευταία έκδοση για Unbranded Firmware για το V600 που να έχει και Greek LP;;;... Tελευταίο unbranded monster pack είναι αυτό, αλλά δεν έχει Ελληνικά .....

 

Βρές και ένα language pack με κωδικό 0038 και κάντο reflash. Μόνο την γλώσσα θα σου αλλάξει... Εγώ χθές έβαλα το 9.72 αλλά δεν με εντυπωσίασε. Ασε που τα μυνήματα τα στέλνει μέχρι 70 χαρακτήρες. Αντε τώρα να θυμηθώ μετα απο τόσο καιρό πώς αλλάζουμε τα πάντα...:(

From mt. Olympus Kirko the....

HTC TyTN ii Power User !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kalhspera..Exw ena filo me to motorola v600 k m leei pws de mporei na dextei jar arxeia apo bluetooth(eite tou pc eite apo allo mobile) enw dexetai otidhpote allo,,den exei vod live,xreiazetai kanena firmware update h 3ekleidwma me kati?

Gia otidhpote dwste m an mporeite onoma programmatos,k liges plhrofories,ta ypoloipa ta vriskw,direct link 8a voh8age thxx a lot:)

Για να κατεβάσετε όλες τις τελευταίες εφαρμογές Symbian,Uiq,Palm,Pocket-Pc,Java και N-Gage Games :

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδιά καλησπέρα, βρέθηκε στα χέρια μου το bluetooth headset του V600 της μάνας μου, που δεν το χρησιμοποιεί . Aλλά έχει χάσει τις οδηγίες του κ δεν μπορώ να το συνδέσω με το GX30i μου. Πήγα κ στον γερμανό κ το παλικάρι μου είπε ότι πρέπει να πατήσω έναν συνδυασμό των κουμπιών του, δεν ήταν σίγουρος. Προσπάθησα αλλά τίποτα, το sharp δεν το βρίσκει… εσείς λογικά θα το ξέρετε, μπορείτε να με βοηθήσετε?

(δεν νομίζω να είναι χαλασμένο γιατί ήταν στο κουτί)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα

Παρατήρησα ότι στίς φωτογραφίες που έχω αποθηκευμένες στην συσκευή κάποιες έχουν το κλειδί επάνω και δέν επιτρέπει την μεταφορά τους με ΒΤ σε άλλη συσκευή έχετε κάποια ιδέα για να το βγάλω

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, βρέθηκε στα χέρια μου το bluetooth headset του V600 της μάνας μου, που δεν το χρησιμοποιεί . Aλλά έχει χάσει τις οδηγίες του κ δεν μπορώ να το συνδέσω με το GX30i μου. Πήγα κ στον γερμανό κ το παλικάρι μου είπε ότι πρέπει να πατήσω έναν συνδυασμό των κουμπιών του, δεν ήταν σίγουρος. Προσπάθησα αλλά τίποτα, το sharp δεν το βρίσκει… εσείς λογικά θα το ξέρετε, μπορείτε να με βοηθήσετε?

(δεν νομίζω να είναι χαλασμένο γιατί ήταν στο κουτί)

 

όταν είναι κλειστό κρατάς το κουμπί της απάντησης πατημένο και ανοίγεις το μπρατσάκι που μιλάς ώστε να ενεργοποιηθεί κρατόντας πάντα το κουμπί της απάντησης πατήμένο θα ψάξει για άλλες συσκευές και πρέπει να έχεις ενεργοποιημένο και το bluetooth της συσκευής . Η συσκευή θα το βρεί αμέσως μέσα σε δευτερόλεπτά .

 

Ελπίζω να βοήθησα

peterv
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...