Jump to content

[Επίσημο] Motorola V600


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά κάποτε είχε πάρει το μάτι μου ένα ανοξείδωτο κάλυμα γιά το 600 μήπως γνωρίζει κανείς κάτι η το είδε κάπου

θα με υποχρεώνατε :O

 

http://www.accessorygeeks.com/motorola-v600-battery-pack.html

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το εγραψα και διπλα[V3] αλλα πιστευω οτι ειναι πολυ χρησιμο.......... :!: Εδω θα βρειτε την full εκδοση ενος πολυ πολυ χρησιμου προγραμματος ;) h**p://www.savefile.com/files.php?fid=2042696 :!:
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Re seis , den yparxei kanenas na mas boithisei na kanoume update sta teleutaia versions gia to V600? Boithiste ligo, exoume xathei...

Μα τί γίνεται επιτέλους!!! :classic_ohmy:

Link to comment
Share on other sites

Re seis , den yparxei kanenas na mas boithisei na kanoume update sta teleutaia versions gia to V600? Boithiste ligo, exoume xathei...

Δυστυχως οσο "φευγει η μπογια" ενος κινητου σταματαμε πολλοι να ασχολουμαστε με αυτο!!!!Για τα κινητα της ΜΟΤΟ ευτυχως οι γενικες οδηγιες ειναι σχεδον οι ιδιες οποτε ακολουθησε οσο μπορεις και αυτες των πιο νεων κινητων!!!Εκτος απο τα αρχεια των αναβαθμισεων βεβαια που ειναι διαφορετικα κ θελει προσοχη!!!!

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Sorry, mallon den to eipa kala egw auto pou ithela. Den thelw guide gia to update,thelw na mathw poia einai,pou tha ta brw kai an doueuoun kala ta teleutaia versions.

Μα τί γίνεται επιτέλους!!! :classic_ohmy:

Link to comment
Share on other sites

GkS οχι μια χαρα εκφραστηκες εσυ.....Αυτα που ειπα περι γενικων οδηγιων ηταν γενικα για οποιον μπορει να εχει καποιες αποριες για το πως γινεται κλπ αν του κατσει κανενα κινητο ΜΟΤΟ στα χερια του!!!Κ εγω ειχα δευτερο κινητο 600 κ τωρα ειναι στα αζητητα κ δεν πολυασχολουμαι!!!Η τελευταια εκδοση που θυμαμαι οτι ειχα περασει ηταν η 72R η οποια δουλευε τελεια!!!Τωρα για το που θα τη βρεις, μαλλον δε θα μπορεσω να σε βοηθησω :innocent:
:tease:
Link to comment
Share on other sites

'Εχει κανεις το cd απο την mobile action... που είχε μαζι με το ΜΑ 8850C καλώδιο?

 

Όποιος το έχει τον παρακαλω να μου στειλει ενα ΠΜ....

 

 

ευχαριστώ....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Αγόρασα το USB μπλε δόντι της Motorolla. Έκανα εγκατάσταση, έκανα update το mphonetools στην έκδοση 3.25b και προσπάθησα να συνδεθώ. Έλα όμως που δεν βρίσκει το τηλέφωνο. Στο bluetooth όταν κάνω send/receive file είναι όλα μια χαρά. Όταν μπαίνω στο mphonetools τίποτα. Τι να κάνω? Αντιμετώπισε κάποιος ξανά το ίδιο πρόβλημα?(Έχω το v525 και το έχω κάνει v600). Ευχαριστώ και αναμένω...
Ξέρω τι έκανες στο σεισμό του '99.....Έβλεπες Baywatch! :lol:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

xristosz13 οι αγγελίες εκτός του Buy and Sell απαγορεύοναι ρητά σύμφωνα με τους όρους πρόσβαση και χρήσης του φόρουμ..:!:

 

σε παρακαλώ πολύ να μη δημοσιεύσεις ξανά αγγελία εδώ...

thanks..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Με το ΒΤ η εγκατάσταση java εφαρμογών είναι παιχνιδάκι, γιατι θέλεις να μπλεχτείς με καλώδια;;;;

From mt. Olympus Kirko the....

HTC TyTN ii Power User !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Με το ΒΤ η εγκατάσταση java εφαρμογών είναι παιχνιδάκι, γιατι θέλεις να μπλεχτείς με καλώδια;;;;

 

 

diavasa se mia selida k exw akousei oti den ginetai alla 8a me vohthouses an mou eleges me poio programa ekanes upload opws k th marka tou bt,pou den paizei rolo nomizw,mias k exw ena

Link to comment
Share on other sites

diavasa se mia selida k exw akousei oti den ginetai alla 8a me vohthouses an mou eleges me poio programa ekanes upload opws k th marka tou bt,pou den paizei rolo nomizw,mias k exw ena

 

Ο πιο απλός τρόπος είναι να βάλεις το Service Pack 2 των Windows. Τοποθετόντας το ΒΤ σε μια ΓιουΕςΜπι θύρα θα το αναγνωρίσει και θα σου βγάλει το γνωστό μπλέ-άσπρο συμβολάκι του ΒΤ κάτω δεξιά. Εκεί με δεξί κλίκ και μεταφορά αρχείου (αν δεν κάνω λάθος) θα μπορείς να μεταφέρεις οτιδήποτε στο κινητό σου. Μια καλύτερη αλλά δυσκολότερη στην εφαρμογή λύση είναι να βρείς τους Widcomm drivers της IBM και να τους εγκαταστήσεις. Οδηγίες και λίνκς θα βρείς σε κάποια παλιότερα μυνήματα που αναφέρονταν σε αυτό το θέμα, απλά κοίτα λίγο τα παλιότερα θέματα... Με αυτό θα μπορείς να έχεις σε παράθυρο τα αρχεία του κινητού σου (εικόνες,βίντεο,εφαρμογές) κάτι που δεν γίνετε με τον driver των Windows... Αν πάλι το μόνο που θέλεις είναι να βάλεις εικόνες,ήχους και παιχνίδια στο κινητό σου το προγραμματάκι του SP2 θα σε καλύψει απόλυτα...

From mt. Olympus Kirko the....

HTC TyTN ii Power User !!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Εχω ένα V600 το οποίο έχει παρουσιάσει πρόβλημα στο ακουστικό

(Συγκεκριμένα κάποιες φορές ακούγεται ενώ κάποιες όχι...)

Το έχω πάει 2 φορές για servise αλλά το πρόβλημα δεν λύθηκε... :mad: :mad: :mad:

Γίνετε να ζητήσω αντικατάσταση κινητού??????

κ ξαφνικά το απόλυτο κενό.... :(
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Εχω ένα V600 το οποίο έχει παρουσιάσει πρόβλημα στο ακουστικό

(Συγκεκριμένα κάποιες φορές ακούγεται ενώ κάποιες όχι...)

Το έχω πάει 2 φορές για servise αλλά το πρόβλημα δεν λύθηκε... :mad: :mad: :mad:

Γίνετε να ζητήσω αντικατάσταση κινητού??????

 

αμα λες στο καταστημα οτι εχει προβλημα ο ηχος που να καταλαβουν οτι εννοεις το ακουστικο η το μικροφωνο η ο βομβητης;κανονικα πρεπει να σου κανουν αντικαταστασει με νεο imei αλλα θα χασεις τα παντα απο το τηλ σου

Link to comment
Share on other sites

Tα v525 600 όντως εχουν προβλημα με το ακουστικο τους!!!Ηδη το εχει το παλιο δικο μου κινητο κ ενας αλλου γνωστου!!! Δεν εκανα τον κοπο να παω στο SC αλλα τα συμπτωματα ειναι ακριβως αυτα!!Μια ακοθγεται μια οχι στις κλησεις!! :wacko:
:tease:
Link to comment
Share on other sites

Tα v525 600 όντως εχουν προβλημα με το ακουστικο τους!!!Ηδη το εχει το παλιο δικο μου κινητο κ ενας αλλου γνωστου!!! Δεν εκανα τον κοπο να παω στο SC αλλα τα συμπτωματα ειναι ακριβως αυτα!!Μια ακοθγεται μια οχι στις κλησεις!! :wacko:

 

Μόλις αυτές τις μέρες μου παρουσίασε το ίδιο πρόβλημα. Μάλιστα αύριο σκεφτόμουν να το πάω για αντικατάσταση ακουστικού....

From mt. Olympus Kirko the....

HTC TyTN ii Power User !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις αυτές τις μέρες μου παρουσίασε το ίδιο πρόβλημα. Μάλιστα αύριο σκεφτόμουν να το πάω για αντικατάσταση ακουστικού....

Κ εγω στη σκεψη εχω μεινει ακομα!! :lol:

Μα καλα τι ακουστικο βαλανε οι :wacko: κ χαλαει ετσι ευκολα!!!Φυσικα μπορει να φταιει και το γεγονος οτι εχουμε πειραξει το gaintable (αν το εχουμε πειραξει!!!)

:tease:
Link to comment
Share on other sites

το κινητό δεν το έχω πειράξει...

το μόνο που θέλω να μάθω είναι αν δικαιούμε αντικατάσταση κινητού.

P.S. το κινητό το πήγα σε servise της motorola.

κ ξαφνικά το απόλυτο κενό.... :(
Link to comment
Share on other sites

το κινητό δεν το έχω πειράξει...

το μόνο που θέλω να μάθω είναι αν δικαιούμε αντικατάσταση κινητού.

P.S. το κινητό το πήγα σε servise της motorola.

Καλα αντικατασταση μαλλον χλωμο το κοβω!!!Βεβαια κατσε να διαβασεις τους ορους της εγγυησης κ εκει μεσα θα γραφει κατι αν ειναι!Εκτος παλι κ αν ειναι οδηγια μεγαλου φορεα η ΕΕ για αμεση αντικατασταση αλλα κατι τετοιο μου διαφευγει :X

:tease:
Link to comment
Share on other sites

kalh sas mera paidia.exo 2 erothshs sxetika me to v 600.proton,einai aksiologo kinhto,parousiazei problhmata?to sunistate?kai deuteron,posa mhnhmatya mporei na po8hkeusei?sas euxaristo para polu!!

http://www.jesuslovesyou.gr

Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΠΗ !

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο κινητάκι, μπορείς να το βρείς σε καλή τιμή (π.χ. http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.000058 ) και σε συνδυασμό με ένα καλώδιο μπορείς να το κάνεις πραγματικά ότι θέλεις... Ο χώρος που έχει φτάνει να βάλεις 30 java games πολλούς ήχους, εικόνες και βίντεο... Αν το πάρεις κοίτα τα πόστς που στείλαμε κατα καιρούς ώστε να λύσεις κάθε σου απορία....

From mt. Olympus Kirko the....

HTC TyTN ii Power User !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...