Jump to content

[Επίσημο] Motorola V600


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα σας, επειδή δεν έχω βρεί μεσα στις 53 σελίδες του θέματος διαδικασία για να βγει το Vodafone Live μπορεί κάποιος που ξέρει να μας την πει βήμα βήμα.

Κάποιος κύριος από την Θεσ/νίκη τα έχει καταφέρει όπως λέει σε προηγούμενες σελίδες αλλά δεν ανάφέρει πως.

Ξέρει κάποιος να μας πεί ????

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Cain μπορείς επίσης να πας από το site της cosmote, να δεις τις ρυθμίσεις wap και να τις περάσεις χειροκίνητα μέσω της επεξεργασίας.

You have to take the money first. When you get the money, you get the power, and when you get the power then you get the woman.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το έχει βάλει κανείς αυτό το πακέτο? TRIPLETS_G_0B.09.1DR_A_LP0039_JPG_0B_TRIP_0B_04.05R_SE6446AXXF10F8_1FF

Ψάχνω εκεί που είχε την επιλογή για δημιουργία συνδέσεων και δεν έχει!Τι γίνεται γ****ο??!!

The past is a ghost that haunts you, from the moment it exists, until the moment you don't.
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται δημιουργία απλώς κάνε επεξεργασία μιας ήδη υπάρχουσας...

You have to take the money first. When you get the money, you get the power, and when you get the power then you get the woman.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

επειδη ειμαι νεος με το κινητο ρωταω κατι.μετα απο ενα μηνα χρησης κλεινοντας το καπακι τα πληκρτα βρισκουν ελαφρως στην οθονη.αλλαξα τζαμακι και πληρωσα και 20 ευρωπουλα καθοτι δεν το καλυπτε η εγγυηση και καλα λεει,αλλα τα τερματικα δεν μου τα αλλαξαν.να ξανατραβηχτω και να πληρωνω παλι η να το γραψω στα τετοια μου και να μην ξαναγορασω ΜΟTOROLA?
Link to comment
Share on other sites

Τελικά κύριοι δεν ξέρει κανένας να μας πει πως ξεVODAφονιάζουμε το V600 μας. Δεν το μπoρω άλλο ετσι το μισώ το Vodafonlive.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος wmos ( 4 Ιούν. 2004 , 22:59)

 

επειδη ειμαι νεος με το κινητο ρωταω κατι.μετα απο ενα μηνα χρησης κλεινοντας το καπακι τα πληκρτα βρισκουν ελαφρως στην οθονη.αλλαξα τζαμακι και πληρωσα και 20 ευρωπουλα καθοτι δεν το καλυπτε η εγγυηση και καλα λεει,αλλα τα τερματικα δεν μου τα αλλαξαν.να ξανατραβηχτω και να πληρωνω παλι η να το γραψω στα τετοια μου και να μην ξαναγορασω ΜΟTOROLA?

 

 

Είναι εκνευριστικό αυτο με την οθόνη (και το δικό μου το έπαθε), πιστεύεις ομως οτι άν αυτό το πάθαινε ένα samsung ή ενα nokia θα σου άλλαζαν το τζαμάκι με την εγγύηση;

Που είναι?
Link to comment
Share on other sites

Δεν με ενδιεφεραν τα 20 ευρω.Απλως δεν αντιμετωπιστηκε το προβλημα και δεν ξερω αν υπαρχει και λυση.Ποιος ο λογος να αγορασει κανεις ενα Clamshell κινητο αν δεν προστατευεται η οθονη του;Στο προηγουμενο κινητο που ειχα ενα Σηαρπ δεν ειχα τετοιο προβλημα.Κριμα παντως γιατι το V600 ειναι καλο κινητο,αλλα μηχανικα sucks (Made in China)
Link to comment
Share on other sites

Hello paides :) San na eixa ligo kairo na milisw k egw sto topic gia to mob mas e? :p e afto sinevei kiriws dioti den mou parousiasthke kana prob me to v600 mou ...omos namai pali back na rwthsw na ma8w na enimerwsw k na enimerw8w parallhla hehe!

Sxetika me thn parathrhsh pou ekane enas filos palia oti to mavro brosta pos gratsounietai efkola...tote eixa diafwnisei ka8etws men...twra omos ana8ewrw oso nanai thn apopsh mou!!To mob mou efage mia plagia vouta ston toixo enw fortize k efage kati apisteftes xarakies sto mavro brosta...enw to adistoixo asimeno sta plagia emeine edelos anepafo(parolo pou vrike k ekei!!!)Tespa krima dioti me ponesan poly aftes oi gratsounies gmt...klaps :cry:

Twra sxetika me to kalwdio pou exw parei gia na sindesw me to pc mou...Nai evlepa olonwn ta probs edw pera alla elega siga mhn exw k egw prob me to usb kalwdio mwre...aplos aftoi einai atixoi k prepei na gyrisoune to kalwdio pisw sto magazi...ela mou de pou eixa adiko! :blink:

To mega prob mou mou parousiasthke einai oti den mporw na katevasw pics apo to kinhto wste na adeiasei h mnhmh...ektos an einai gif!!!Ka8os k to adistrofo...gia na kanw upload mia pic prepei na einai k afto gif!!!Eleos?

Piga na katevasw to programma apo to http://www.motoclub.com (etsi den legete?tespa to exete grapsei epanellhmenws se prohgoumena posts) alla den mporousa na katevasw thn new ekdosh...katevasa thn palia k den mou anagnwrizei to kinhto...meta ema8a oti prepei na kanw ananewsh tou software gia na mporei na doulevei to v600 omos apo keino to link h agglikh version tou mobile phone tools 2.6 apla den iparxei!!!Grrrrrrrrr paides help kanenas na me voi8isei?Plz mhn mou peite oti prepei na parw BT gia na to sindesw...den lew pio voliko alla 60 evrw den dinw...ta misa kala einai alla 60 evrw gia na to sindesw me to pc einai PARA POLLA $$ :worry:

Afta kiriws...perimenw kapios na me help oso mporei...thnx prokatavolika :) :) :)

FuTuRe TaKeS PlAcE DeEp In SpAcE......
Link to comment
Share on other sites

Και εγω πήγα να κατεβάσω την νεα έκδοση 2.16 και το motclub δεν την κατεβαζει , την έχει κάποιος να μας την δώσει;
Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια ρε παιδιά αν είναι δυνατόν.

 

Να κάνω μια ερώτηση να μου πει κανείς αν του συμβαίνει αυτό. Μερικές φορές όταν ενεργοποιώ την κάμερα δεν δουλεύει, αλλά βγάζει μία οθόνη με πολλά χιόνια και οριζόντιες γραμμές και φαίνεται η εικόνα του background ζουμαρισμένη στο κέντρο της και δεν κάνει τίποτα. Κλείνω και ανοίγω πάλι την κάμερα και έρχεται στα ίσια του. Το θέμα είναι ότι δεν το κάνει συνέχεια οπότε όταν το πήγα για αναβάθμιση δεν μου το έκανε για να το δείξω στον τεχνικό....Σας λέει τίποτα αυτή η συμπεριφορά?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος amaretos ( 7 Ιούν. 2004 , 09:18)

 

Μια βοήθεια ρε παιδιά αν είναι δυνατόν.

 

Να κάνω μια ερώτηση να μου πει κανείς αν του συμβαίνει αυτό. Μερικές φορές όταν ενεργοποιώ την κάμερα δεν δουλεύει, αλλά βγάζει μία οθόνη με πολλά χιόνια και οριζόντιες γραμμές και φαίνεται η εικόνα του background ζουμαρισμένη στο κέντρο της και δεν κάνει τίποτα. Κλείνω και ανοίγω πάλι την κάμερα και έρχεται στα ίσια του. Το θέμα είναι ότι δεν το κάνει συνέχεια οπότε όταν το πήγα για αναβάθμιση δεν μου το έκανε για να το δείξω στον τεχνικό....Σας λέει τίποτα αυτή η συμπεριφορά?

 

Το κάνει και μετά την αναβάθμιση;

Που είναι?
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό είναι που με εκνευρίζει, αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι το σημείο που κάνει zoom όταν την ενεργοποιώ είναι το κάτω δεξιά σημείο της οθόνης εκεί που είναι το ρολόι και η λέξη ΚΑΜΕΡΑ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ,

 

Τελικά ρε παιδιά ποιο καλώδιο είναι σωστό για να μπορείς τέλοσπαάντων να βγάζει και να βάζεις στο κινητό όλα τα αρχεία που υποστηρίζει??

Sony Ericsson NEO V 4.1.1 rooted
Link to comment
Share on other sites

ΠΩΣ ΚΑΤΕΒΑΖΟΥΝΕ JAVA ΜΕΣΩ ΒΤ? ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ JAR ΔΕΞΙ ΚΛΙΚ SEND TO ____BT -------MOTOROLA PHONE ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ COPY ERRΟR.

ΜΕ PHOTO KAI MP3 ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

Link to comment
Share on other sites

Και μένα την ιδια χάλια ποιότητα κατασκευης έχει σε σχέση με άλλα clamshells κινητά.Μην μασάς φρόντισε να το συνηθίσεις αλλιώς πέτα το γιατι δεν διορθώνεται.
Νικος
Link to comment
Share on other sites

PAIDES STO http://www.v525.com/modules/filemanager/ AN KANETE FYSIKA REGISTRATION STHN ARXH TOY SITE EXEI ..... APEIRA JAVA KAINOYRIA, MP3, EIKONES KTL

 

DESTE TO EINAI MUST!!!

 

SAS LEO APEIRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

__________________

 

 

 

ALTUS

ALTUS
Link to comment
Share on other sites

Moondriver δεν λεει να το πεταξω.Μαλλον θα πρεπει να συμβιβαστω.Και κατι αλλο.Οταν μιλατε και εχετε ανοιξει φυσικα το καπακι ειναι τελειως σταθερο στο αυτι ή εχει ενα μικρο μποσικο με εκνευριστικους για το αυτι θορυβους (κλαπ) οταν το πιεζετε ελαφρως ενω μιλατε?Ευχαριστω και σορρυ αν σας κουρασα.
Link to comment
Share on other sites

γιατί όταν στέλνω επαφές με το μπλου τουθ απο ΣΕ610, ενώ αναγνωρίζει όνομα και αριθμό αποθηκεύει ΜΟΝΟ το νούμερο και πρέπει να περάσω το όνομα χειροκίνητα???

 

Πολύ σπαστικό αυτό...

:X
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ALTUS ( 7 Ιούν. 2004 , 15:01)

 

MHPOS TO JAR EINAI .ZIP??????

 

TO EXEIS STEILEI STO OBEX PUSH ????

 

ELEGXE TO OK???

 

 

ΟΚ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ,ΕΓΩ ΤΟ ΕΣΤΕΛΝΑ ΣΤΟ FILE TRASFER

ΣΤΟ OBEX PUSH ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΨΟΓΑ

Link to comment
Share on other sites

dtsolakis μπορείς και με το acdsee να κάνεις επεξεργασία της εικόνας και μετά resize στο επιθυμητό μέγεθος.

 

Deca η διεύθυνση που χρειάζεσαι είναι η http://www.motclub.com/html/programs.htm

Κατεβάζεις το Mobile Phone tools 1.23c και 2.16 update english. Τα εγκαθιστάς και μέτα κάνεις live update με τον ίδιο ακριβώς τρόπο που θα έκανες και ένα antivirus. Μετά το πιο πιθανό είναι να στο αναγνωρίσει...

Για να αδειάσεις μνήμη σβήνοντας τις αρχικές εικόνες, αφού καταφέρεις και δουλέψεις το ΜΡΤ, δες το thread που έχω φτιάξει και θα σου λυθούν οι απορίες (http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?threadid=30094).

Πρόσεξε μήπως ήδη έχεις εγκαταστήσει την συσκευή και κάνει conflict.

Κατάργησε όποια προηγούμενη εγκατάσταση πρώτα.

Όσο για τις γρατζουνιές που σε πλήγωσαν μπορείς να βρεις προσόψεις στο internet (βλέπε e-bay) αλλά πολύ δύσκολα σε κάποιο μαγαζί στην Ελλάδα. Οι τιμές στο internet είναι αρκετά καλές...

Όποια παραπάνω βοήθεια χρειαστείς στείλε ένα PM να σε βοηθήσω αν μπορώ.

You have to take the money first. When you get the money, you get the power, and when you get the power then you get the woman.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...