Jump to content

Meizu MX4


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα.

Flyme version 4.2.2.2I

 

χάνει συνεχώς τις ρυθμίσεις.

πχ. στον exdialer, έχω το disconnect vibrate. Οταν το επανατσεκάρω, σε μερικές επόμενες κλήσεις το κάνει. Μετά όχι

(Στο connect vibrate, ενώ ζητά να είναι root και υποτίθεται πως είναι αφού έχω κάνει την απαραίτητη διαδικασία μέσα από τις ρυθμίσεις, βγάζει αποτυχία)

Βάζω ένα Live wallpaper, όλα καλά για λίγο, τσουπ πάλι το χάνει.

Εννοείται ότι από τις ρυθμίσεις μέσα, έχω δώσει το δικαίωμα/ allow, σε όλες τις πιο πάνω εφαρμογές.

Ξέρει κανείς τι συμβαίνει.?, είναι θέμα έκδοσης flyme, "ποιότητας" root, ή κινητού?

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Flyme version 4.2.2.2I

 

χάνει συνεχώς τις ρυθμίσεις.

πχ. στον exdialer, έχω το disconnect vibrate. Οταν το επανατσεκάρω, σε μερικές επόμενες κλήσεις το κάνει. Μετά όχι

(Στο connect vibrate, ενώ ζητά να είναι root και υποτίθεται πως είναι αφού έχω κάνει την απαραίτητη διαδικασία μέσα από τις ρυθμίσεις, βγάζει αποτυχία)

Βάζω ένα Live wallpaper, όλα καλά για λίγο, τσουπ πάλι το χάνει.

Εννοείται ότι από τις ρυθμίσεις μέσα, έχω δώσει το δικαίωμα/ allow, σε όλες τις πιο πάνω εφαρμογές.

Ξέρει κανείς τι συμβαίνει.?, είναι θέμα έκδοσης flyme, "ποιότητας" root, ή κινητού?

Χωρις να έχω ασχοληθεί πολύ με το ρουτ δοκίμασε να κατεβάσεις το superuser su η κάπως έτσι από το playstore να διαχειριστεί αυτό το root. Αφού βέβαια έχεις ανοίξει το root πρώτα από τις ρυθμίσεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Flyme version 4.2.2.2I

 

χάνει συνεχώς τις ρυθμίσεις.

πχ. στον exdialer, έχω το disconnect vibrate. Οταν το επανατσεκάρω, σε μερικές επόμενες κλήσεις το κάνει. Μετά όχι

(Στο connect vibrate, ενώ ζητά να είναι root και υποτίθεται πως είναι αφού έχω κάνει την απαραίτητη διαδικασία μέσα από τις ρυθμίσεις, βγάζει αποτυχία)

Βάζω ένα Live wallpaper, όλα καλά για λίγο, τσουπ πάλι το χάνει.

Εννοείται ότι από τις ρυθμίσεις μέσα, έχω δώσει το δικαίωμα/ allow, σε όλες τις πιο πάνω εφαρμογές.

Ξέρει κανείς τι συμβαίνει.?, είναι θέμα έκδοσης flyme, "ποιότητας" root, ή κινητού?

 

αν θυμάμαι καλά (γιατί έχουν περάσει και άπειρες rom μετά απο αυτή) σε κάποιες απο τις αρχικές rom έχανε τις ρυθμίσεις κάθε φορά που έμπαινες στο security app ...

Link to comment
Share on other sites

αν θυμάμαι καλά (γιατί έχουν περάσει και άπειρες rom μετά απο αυτή) σε κάποιες απο τις αρχικές rom έχανε τις ρυθμίσεις κάθε φορά που έμπαινες στο security app ...

 

Υπάρχει έκδοση flyme αυτή τη στιγμή που να μην έχει αυτό το σύμπτωμα, αλλά και να μην έχει "πειράξει " και βασικά θέματα της κάμερας?

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει έκδοση flyme αυτή τη στιγμή που να μην έχει αυτό το σύμπτωμα, αλλά και να μην έχει "πειράξει " και βασικά θέματα της κάμερας?

νομίζω οι 2-3 τελευταίες κιτ-κατ Α εκδόσεις δεν έχουν τέτοια θέματα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποια εφαρμογη για led notification προτεινετε γα να εχω ειδοποιησεις απο fb messenger κτλ που να δοτλευει σωστα?Αν υπαρχει κατι δηλαδη
EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

απο οτι βλεπω εχει καλη τιμη... παντως για αυτο το σιτε απο οσο εχει διαβασει αλλοι εχουν πολλα παραπονα και αλλοι ειναι υπερευχαριστιμενοι... τι να πω οπου την παρει ειναι και αυτοι... σιγουρα υπαρχουν πολυ πιο αξιοπιστα μαγαζια απο αυτο αλλα με μεγαλυτερη τιμη.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση σκέφτομαι να πάρω το MX4 και έχω μπει στη διαδικασία να βρώ αξιόπιστω κατάστημα που το έχει γύρω στα 250€
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση σκέφτομαι να πάρω το MX4 και έχω μπει στη διαδικασία να βρώ αξιόπιστω κατάστημα που το έχει γύρω στα 250€

 

δες και το to2c.com το εχει σε καλη τιμη. ας μας πει τι γνωμη του και καποιος αλλος για αυτο το site.

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η official 4.5.3A όσοι βάλατε τη leaked περάστε αυτήν από πάνω χωρίς clear data να έχετε και τη δυνατότητα για ota notification μόλις βγει η επόμενη . Περαστικε κανονικα κανένα πρόβλημα και διόρθωσε το πρόβλημα με τη δόνηση
Link to comment
Share on other sites

αμήν....

τελικα το κυνηγάνε αρκετά,

δεν τους το ειχα τοσο πολυ με τις αναβαθμίσεις

 

Καλά test είναι και αυτή... Το θέμα με το performance Mode δε το φτιάξανε ακόμα

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η official 4.5.3A όσοι βάλατε τη leaked περάστε αυτήν από πάνω χωρίς clear data να έχετε και τη δυνατότητα για ota notification μόλις βγει η επόμενη . Περαστικε κανονικα κανένα πρόβλημα και διόρθωσε το πρόβλημα με τη δόνηση

Γεια σου ρε Σαμ beta tester :D

Link to comment
Share on other sites

Καλά test είναι και αυτή... Το θέμα με το performance Mode δε το φτιάξανε ακόμα

 

καλησπερα εμενα γιατι δεν μου δινει προσβαση στο bbs flyme παρολου που εχω συνδεθει κανονονικα με το flyme account..?

 

προσπαθω να κατεβασω ρε σαμ την τελευταια την 4.5.3 και δεν μου δινει download

Edited by panagiotisspu

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε Σαμ beta tester :D

 

χαχαχαχαχα το γουστάρω αυτο. Ειδικα στα πρωτα updates ειχε φαση, καθε τριτη εψαχνα και σκαλιζα να δω ΤΙ καινούργιο βάλανε, γιατι ολο και κατι πρόσθεταν ή άλλαζαν. τωρα απλα συμμαζεύουν πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας εμεισ με την ιντερνασιοναλ ξερετε ποτε να περιμενουμε την 4.5....?
EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας εμεισ με την ιντερνασιοναλ ξερετε ποτε να περιμενουμε την 4.5....?

 

Άγνωσται αι βουλαί του Κυρίου. Ιδικα για την I δεν εχω ιδεα, κααααπου διαβασα για Α stable τελος του μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η official 4.5.3A όσοι βάλατε τη leaked περάστε αυτήν από πάνω χωρίς clear data να έχετε και τη δυνατότητα για ota notification μόλις βγει η επόμενη . Περαστικε κανονικα κανένα πρόβλημα και διόρθωσε το πρόβλημα με τη δόνηση

 

Έχουμε link γιατί από ΟΤΑ δεν.........

Link to comment
Share on other sites

 

Sam καθε φορα και αλλοι πηγη μας δινεις χαχαχαχαχχααα..μια ρωσους μια κινεζους μια ιαπωνεζους....θα τρελαθω.....:lol::lol::lol: κατεβαζω !!!!!!αβλεπει

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

Sam καθε φορα και αλλοι πηγη μας δινεις χαχαχαχαχχααα..μια ρωσους μια κινεζους μια ιαπωνεζους....θα τρελαθω.....:lol::lol::lol: κατεβαζω !!!!!!αβλεπει

 

:lol: Σου πεθανε καμια φορα υπο τις οδηγιες μου? :p Απο κινεζους μη φοβασε απτα αλλα να ξερεις και εγω ανησυχώ αλλα τα τεσταρω πρωτα :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...