Jump to content

LG L Fino


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Bat?? Εμένα το γράφει ως ._purpledrake_windows χωρίς bat, σαν τύπο μου βγάζει αρχείο δέσμης Windows και με διπλό κλικ δεν το ανοίγει καθόλου. Δεν μου βγάζει κάποιο αρχείο με την κατάληξη bat σε κανέναν φάκελο. Θα το δοκιμάσω κάποια στιγμή και με τα 8.1 αν και δε νομίζω να έχει αποτέλεσμα...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 50
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το κατέβασα με 8.1, βγάζει το αρχείο με κατάληξη bat αλλά εξακολουθεί να μην το ανοίγει. Την τύχη μου μέσα..
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Φιλος ενδιαφερεται να το παρει ειναι και αναμεσα στο LG L Bello με κατι περισσοτερα παραπανω 50 ευρω περιπου ποιο ειναι πιο καλο και γιατι ; Ασχετος το μεγευθος της οθονης.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Φιλος ενδιαφερεται να το παρει ειναι και αναμεσα στο LG L Bello με κατι περισσοτερα παραπανω 50 ευρω περιπου ποιο ειναι πιο καλο και γιατι ; Ασχετος το μεγευθος της οθονης.

 

Εάν μπορεί να τα δώσει τα λεφτά, ας πάρει το Bello. Αν δεν έχει την οικονομική δυνατότητα, μια χαρά θα τον βολέψει το Fino. Εξαιρετικής ποιότητας συσκευή, απλά το ελάττωμά της είναι ότι δεν έχει αρκετή εσωτερική μνήμη για εγκατάσταση εφαρμογών. Δλδ αν θέλει να εγκαταστήσει ένα σκασμό εφαρμογές (και ειδικά παιχνίδια) ας προτιμήσει το Bello. Κατά τ' άλλα, λίγο πολύ ίδιες συσκευές είναι (με εξαίρεση τη μνήμη και το μέγεθος της οθόνης).

 

Προσωπικά έχω μείνει πάρα πολύ ικανοποιημένος, μέχρι στιγμής, από τη συσκευή.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Εάν μπορεί να τα δώσει τα λεφτά, ας πάρει το Bello. Αν δεν έχει την οικονομική δυνατότητα, μια χαρά θα τον βολέψει το Fino. Εξαιρετικής ποιότητας συσκευή, απλά το ελάττωμά της είναι ότι δεν έχει αρκετή εσωτερική μνήμη για εγκατάσταση εφαρμογών. Δλδ αν θέλει να εγκαταστήσει ένα σκασμό εφαρμογές (και ειδικά παιχνίδια) ας προτιμήσει το Bello. Κατά τ' άλλα, λίγο πολύ ίδιες συσκευές είναι (με εξαίρεση τη μνήμη και το μέγεθος της οθόνης).

 

Προσωπικά έχω μείνει πάρα πολύ ικανοποιημένος, μέχρι στιγμής, από τη συσκευή.

Smartphone LG L Bello D331 γκρίζο

€ 199.00 (Κάτοχος κάρτας €185.00)

Smartphone LG L Fino D290N μαύρο/γκρίζο

€ 149.00 (Κάτοχος κάρτας € 144.00)

 

Μαλλον θα καταληξη στο L Fino λογο της τιμης του 144 ευρω. Επισης ποιες ειναι οι διαφορες σε σχεση με το Bello η δεν υπαρχουν ειναι ελαχιστες στο μεγευθος οθονης π.χ. ειναι 4.7 και στο αλλο 5.0 αν θυμαμαι καλα κατι αλλο διαφορετικο υπαρχει ; Δεν παιζει παιχνιδια καθολου μονο φβ viber snap και τα γνωστα θα εχει.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Ε τότε ας πάει στο Fino. Η μισή ίντσα στην οθόνη μπορεί να είναι αποτρεπτική για κάποιον που παίζει μεγάλα παιχνίδια ή βλέπει αβέρτα ταινίες, αλλά για έναν περιστασιακό χρήστη, που το χρειάζεται για fb, whatsapp, viber και κανα ελαφρύ παιχνίδι, άντε και κανα βίντεο στο youtube, τότε δεν είναι μεγάλο πρόβλημα. Ούτως ή άλλως, και η σειρά 5 του iphone 4αρα οθόνη έχει (αναφέρομαι μόνο στο μέγεθος και όχι στην ποιότητά της), και το 6αρι έχει 4,7. Μόνο να ψάξει και αλλού, μήπως το βρει φθηνότερα, γιατί εγώ το χα πάρει από κανονικό μαγαζί-αλυσίδα στα 139 ευρώ.

 

Σε γενικές γραμμές είναι ένα καλό τηλέφωνο, με πολύ καλή κατασκευή (δε σου δίνει την αίσθηση της κακής πλαστικούρας) και γρήγορο. Δεν έχει κολλήματα και φοράει Kit Kat. Σου δίνει την αίσθηση του vanilla android, γιατί η LG δεν το πολυπειράζει όπως η Samsung, πχ. Προσωπικά το έχω φχαριστηθεί σαν κινητό, και του χω πάρει και τη θηκούλα quick circle. Απροβλημάτιστα κάθε μέρα το χρησιμοποιώ για social media, whatsapp, μουσική, μικρά παιχνιδάκια, 9gag, email, youtube και δεν κολλάει πουθενά!

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

έχω ένα LG BELLO μαύρο το οποίο αγόρασα στις 15/4.

Το πουλάω επειδή σαν παλιός χρήστης iphone δυσκολεύομαι πολύ με το android.

Αν δεν έχεις πάρει ακόμα και το θέλεις (ή κάποιος άλλος) επικοινώνησε μαζί μου.

Η τιμή είναι 100 ευρώ και είναι καινούριο στο κουτί του.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

δε ξερω.

καπου το διαβασα οτι πηρε ή θα παρει το update. μπορει να μην ισχυει κιολας(δε μπορω να βρω το λινκ)

Link to comment
Share on other sites

Επισημα δεν εχει παρει τιποτα απολυτως.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...

Τι μπορεί να φταίει και καταπινει τη μπαταρία σε κατι ωρες , χωρις χρήση?

Δε μπήκε νεα εφαρμογή.

 

Η μπαταρία τα παιξε?

 

Θα κανω κανα φορμάτ να δω αν αλλαξει κατι

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αυτό που έχω παρατηρήσει τον τελευταίο καιρό είναι ότι αργεί πολύ στη φόρτιση, με τον official φορτιστή του. Χθες και σήμερα, όμως, μου φόρτισε πολύ πιο γρήγορα, με τον ίδιο φορτιστή στην ίδια πρίζα... Δεν ξέρω πραγματικά τι γίνεται με αυτή τη συσκευή...

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

να μαι παλι με δυσαρεστα νεα.

εδω και λιγες μερες το τηλεφωνο ειναι νεκρο!

βγαζει αυτο:(η φωτο ειναι απ το νετ)

IMG_4315_3.jpg

 

 

επισης δε μπαινει σε download mode. εψαξα xda (και αλλου) και δε βρηκα ακρη. καμια βοηθεια;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

θελω μια χαρη.

αν το εχει καποιος απο Θεσ/νικη και μπορει, να βρεθουμε για λιγο ωστε να τσεκαρω αν ειναι τελειως dead Η μπαταρια μου ή το ιδιο το τηλεφωνο :)

οποιος θελει και μπορει pm :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
θελω μια χαρη.

αν το εχει καποιος απο Θεσ/νικη και μπορει, να βρεθουμε για λιγο ωστε να τσεκαρω αν ειναι τελειως dead Η μπαταρια μου ή το ιδιο το τηλεφωνο :)

οποιος θελει και μπορει pm :)

 

ας το κανω ενα up μπας και,,,, :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ακομη ισχυει το παραπάνω :)

Δυστυχώς δε κυκλοφορησε αρκετα ωστε να το βρω απο συγγενή/φιλο

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...