Jump to content

Lenovo miix 2


nickgiat
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδες καλησπερα...πως μπορω να επιλεξω ας πουμε μια προταση σε ενα κειμενο,στο tablet μου?? lenovo miix 2 εχω... εννοω πως χειριζομαι τι γραφιδα?? οχι να επιλεξω μονο μια λεξη ή μια παραγραφο,γιατι αυτο το ξερω, αλλα δυο λεξεις ας πουμε, ή μονο μια γραμμη...ευχαριστω...
Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα...πως μπορω να επιλεξω ας πουμε μια προταση σε ενα κειμενο,στο tablet μου?? lenovo miix 2 εχω... εννοω πως χειριζομαι τι γραφιδα?? οχι να επιλεξω μονο μια λεξη ή μια παραγραφο,γιατι αυτο το ξερω, αλλα δυο λεξεις ας πουμε, ή μονο μια γραμμη...ευχαριστω...

 

Γεια χαρά :) δυστυχώς δεν εχω απάντηση σε αυτο αλλα εχω κάποιες ερωτήσεις για το συγκεκριμένο tablet. Θα μπορούσες να βοηθήσεις;;; Το βασικότερο ειναι αν υποστηρίζει 3G και εν συνεχεία η ποιότητα κατασκευής, η απόδοση της οθόνης, η ταχύτητα και η διαρκεια της μπαταριας. Ελπιζω να μη σε κούρασα :-) σε ευχαριστω για το χρονο σου!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα εχω το εξής πρόβλημα με το νεο μου ταμπλετ..δεν βρίσκω το δίκτυο του σπιτιου μου καθολου και ας παω διπλα του,δοκιμασα να κανω μεσω του virtual router εικονικο ασύρματο δίκτυο ουτε αυτο το βρίσκει(το κινητο μου το βρισκει κανονικα).κανω wifi hotspot μεσω του κινητου μου το βρισκει επίσης βρισκει ασυρματα με μεγαλη επιτυχια που δεν τα ποιανει ο υπολογιστης μου..Ποιο ειναι το προβλημα?

 

Υπόψιν μονο μια φορα βρηκε στιγμιαία το δίκτυο του υπολογιστή και αυτο με παραξενεύει περισσότερο

 

*εχει αγοραστεί απο την lenovo exclusive ευρωπαϊκό μοντέλο

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 1 month later...

στο ταμπλετ μου δε μπορω πλεον να κανω αναβαθμιση γιατι δεν εχει ελευθερο χωρο μιας και ηταν 20gb o σκληρος του. Αυτο το καταθετω για νομιζω εκτοτε αρχισε να κολλαει καποιες φορες οταν το ανοιγω, στην οθονη εναρξης και περστασιακα ενω το δουλευω. Με αποτελεσμα να πρεπει να κανω αρκετες επανεκκινησεις για να το ξεκολλησω.

Καποια ιδεα για να λυθει το προβλημα, ή από που μπορει να προερχεται.

 

ευχαριστω;)

huawei mate 10 lite

lumia 1020 yellow

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Καλησπέρα.

Αντιμετωπίσω εδώ και πολύ καιρό, το γνωστό πρόβλημα του παγώματος της touchscreen.

 

Δοκίμασα τα εξής:

 

1. Άνοιξα το καπάκι και αφαίρεσα και ξαναέβαλα τις ταινιούλες του touchscreen όπως με συμβουλεψαν και με πολλή προσοχή μην κάνω ζημιά. το πρόβλημα παρέμεινε.

 

2. Προσπάθησα να κάνω reset αλλά επιλέγοντας System Recovery δεν ανταποκρίνεται το τάμπλετ στη συνέχεια, ούτε και σε κάποια άλλη επιλογή που κάνω με το κουμπί του volume μιας και το touchscreen είναι νεκρό.

 

έχω απελπιστεί, να το πετάξω? Γιατί με την εταιρεία που επικοινώνησα μου είπαν να το στείλω ταχυδρομικώς Αθήνα, να το δουν και να μου πουν. δηλαδή έξοδα αποστολης, επιπλέον 20 ευρώ για το... άγνωστο ή για κάποιο ποσό που δε θα συμφέρει κλπ. κλπ.

 

Μπορώ με κάποιο τρόπο να κάνω reset από στικάκι?

 

Κάθε βοήθεια, πολύτιμη.

Σας ευχαριστώ...

huawei mate 10 lite

lumia 1020 yellow

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Lenovo miix 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...