Jump to content

Nexus 5 ή LG G2 ?


marios_ch
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ σε αυτά τα λεφτά που κοστίζουν τα κινητά που αναφέρεις θα προτιμούσα το Xiaomi Mi3. Μακράν η πιο κορυφαία επιλογή στα χαρτιά πάντα διότι δε το έχω δοκιμάσει για να έχω προσωπική άποψη. Απλά επειδή εδώ και καιρό είμαι σε αναζήτηση νέας συσκευής και έχω αλλάξει αρκετές φορές γνώμη μπορώ να σου πώ πως έπειτα από παααααααάρα πολύ μεγάλη αναζήτηση στα λεφτά που διαθέτεις πάνω κάτω το Mi 3 είναι μονόδρομος.

 

Η τελική επιλογή φυσικά είναι δική σου.

 

 

Ναι φιλε το ειδα και αυτο και το one plus one

 

Εξαιρετικα ειναι απλα σκεφτομαι το θεμα εγγυησης, σερβις ανταλλακτικα κτλπ

 

Σε περιπτωση που ερθει με βλαβη ειναι μεγαλο μπλεξιμο!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε το ειδα και αυτο και το one plus one

 

Εξαιρετικα ειναι απλα σκεφτομαι το θεμα εγγυησης, σερβις ανταλλακτικα κτλπ

 

Σε περιπτωση που ερθει με βλαβη ειναι μεγαλο μπλεξιμο!!

 

να σε ρωτησω κατι?? εγω το κινητο μου απο ποιο καταστημα να το αγορασω? απο τα επωνυμα media markt,public,plaisio ή λαμπρακης , seven spots τα οποια τα εχουν πολυ πιο φθηνα? λες να ειναι μεταχειρισμενα τα κινητα απο τα παραπανω δυο καταστηματα?

Link to comment
Share on other sites

Για το θέμα εγγύησης είχα κι εγώ τις επιφυλάξεις μου μέχρι που βρήκα την επίσημη Ευρωπαϊκή αντιπροσωπεία της OPO.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

να σε ρωτησω κατι?? εγω το κινητο μου απο ποιο καταστημα να το αγορασω? απο τα επωνυμα media markt,public,plaisio ή λαμπρακης , seven spots τα οποια τα εχουν πολυ πιο φθηνα? λες να ειναι μεταχειρισμενα τα κινητα απο τα παραπανω δυο καταστηματα?

 

Υπάρχουν καταστήματα που μπορείς να τα βρεις στο σκρουτζ και που έχουν αρκετές αξιολογήσεις για να επιλέξεις κάποιο από αυτά. Κάποια τα έχω τιμήσει κι εγώ με κάποιες αγορές και έχουν αναφερθεί σε κάποια νήματα εδώ στο φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Για το θέμα εγγύησης είχα κι εγώ τις επιφυλάξεις μου μέχρι που βρήκα την επίσημη Ευρωπαϊκή αντιπροσωπεία της OPO.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Υπάρχουν καταστήματα που μπορείς να τα βρεις στο σκρουτζ και που έχουν αρκετές αξιολογήσεις για να επιλέξεις κάποιο από αυτά. Κάποια τα έχω τιμήσει κι εγώ με κάποιες αγορές και έχουν αναφερθεί σε κάποια νήματα εδώ στο φόρουμ.

Δηλαδη εγγυηση κανονικα στην ευρωπη?

Link to comment
Share on other sites

Για το θέμα εγγύησης είχα κι εγώ τις επιφυλάξεις μου μέχρι που βρήκα την επίσημη Ευρωπαϊκή αντιπροσωπεία της OPO.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Υπάρχουν καταστήματα που μπορείς να τα βρεις στο σκρουτζ και που έχουν αρκετές αξιολογήσεις για να επιλέξεις κάποιο από αυτά. Κάποια τα έχω τιμήσει κι εγώ με κάποιες αγορές και έχουν αναφερθεί σε κάποια νήματα εδώ στο φόρουμ.

Το site αυτό είναι μουφα! Δεν είναι το official site της oneplus one.

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Για το θέμα εγγύησης είχα κι εγώ τις επιφυλάξεις μου μέχρι που βρήκα την επίσημη Ευρωπαϊκή αντιπροσωπεία της OPO.

 

 

Εγώ θα ήμουν λίγο επιφυλακτικός για το site αυτό, μπορεί να είναι ένας απλός reseller που πρόλαβε και κατοχύρωσε το domain ή κάτι ακόμα χειροτερο. Κάποιος πιο ψαγμενος ίσως μας διαφωτίσει περισσότερο.

Υπάρχει συζήτηση για αυτό στο επισημο φόρουμ της oneplus

https://forums.oneplus.net/threads/is-this-website-official-legit-or-a-hoax.80878/page-2

 

Τώρα είδα οτι ο administrator του one plus forum γράφει ξεκάθαρα οτι είναι fake οποτε μακρια...

Edited by antdel_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...