Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος Ι)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν μπορεί καποιος να με βοηθήσει να βρω μια συσκευή

με το κινητό θα γινει η εξις χριση, τηλεφωνήματα κάνα δυο sms και κάθε τόσο προσθικη επαφών από vcf αρχείο

 

ετσι εχουμε και λεμε θελω να ειναι

 

1. όχι αφής και σχετικά φθηνό (οχι πάνω απο 30 35 ευρώ

2. να δεχεται vcf αρχεια

 

υπάρχει τπτ τέτοιο ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικά αποφάσισα να αποριψω το s4 για το g2.

 

Επειδή προοριζομαι για το 32αρι θα ηθελα την βοήθεια όσων έχουν το κινητό ή το έχουν ψάξει το θέμα. Τελικα εχει εγγύηση; Υπαρχει κάποιος που του πάθε κάτι και δεν το καλύπτει η LG hellas; Υπάρχει κάποιο σκρουτζομαγαζο που αναλαμβάνει την αποστολή στο εξωτερικό εφόσον πάθει κάτι το κινητό (32αρι);

Link to comment
Share on other sites

Ζητας εσυ προταση? :lol:

 

άστα να πάνε δεν βρίσκω κινητό........ :cry:

 

θα το εχω για εταιρικό νούμερο και δεν βρίσκω αυτό που θέλω :cry: (ι έστω δεν είμαι σίγουρος)

Link to comment
Share on other sites

τώρα και λίγα παραπάνω να είναι δεν με πειράζει αρκεί να τα αξίζει , με ενδιαφέρει για χρήση στο ίντερνετ περισσότερο να πάει γρήγορα να έχει μεγάλη οθόνο 5άρα θα ταν καλά , αλλά να είναι καλό και στις άλλες χρήσεις του... έχετε να μου προτείνετε κάτι ?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, θα ήθελα την βοήθεια σας για ένα θέμα επιλογής κινητού.

 

Είμαι ανάμεσα σε αυτά τα κινητά Lg G2 ή G3, Oneplus one, Nexus 5 και Xaiomi mi3.

 

Θα ήθελα μέσα από την προσωπική σας χρήση ή όσα έχετε ακούσει να με κατατοπίσετε για να μπορέσω να κάνω όσο γίνεται την καλύτερη επιλογή.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)

Link to comment
Share on other sites

προτεινε μου απο κινα αλλα και απο ελλάδα , επειδη έλεγα να αγοράσω μέχρι τετάρτη να το έχω μαζί μου και στις διακοπες για να μπορώ να μπαίνω ιντερνετ...
Link to comment
Share on other sites

xiaomi mi3 (€214) οθονη 5"

 

huawei honor 3x g750 (€201) 5,5"

 

xiaomi redmi note enhanced (€156) 5,5"

 

huawei honor 3c (€141) 5"

 

coolpaf f1 (€128) 5"

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

Κυριοι

με ενδιαφερει ενα κινητο: με τα εξης χαρακτηριστικα 5 ιντσες οθονη 2 με 3 ram μνημη, fhd οθονη, 13Mp καμερα, και το χρειαζομαι για εντονη χρηση στο Ιντερνετ και φωτο. Σκεφτομαι να το συνδυασω με ενα 8ιντσο tablet πολυ οικονομικο (αν υπαρχει προταση δεκτη)

 

Αυτα

θα χαρω πολυ αν με διευκολυνεται.

 

ενοειται πως εχω διαβασει πολλα εδω μεσα αλλα περισσοτερο μπερδευομαι νομιζω πως ειναι πολυ εξιδικευμενα αυτα που λετε εδω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ψαχνω ένα απλο tabletaki για internet καμια ταινια και παιχνιδι εκει μεχρι 100€ αλλά να μπορώ να το αγοράσω άμεσα΄οπότε ξεχνάμε κινέζικα .
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά έχω επιδότηση 150 ευρώ από την vodafone άλλα επειδή εγώ έχω iphone δεν με ενδιαφέρει η αγορά κάποιου κινητού, Άμα θέλει κάποιος συσκευή μέχρι 150 ευρώ μπορεί να μου πει σε μήνυμα και να του την πουλήσω 100 στο κουτί όπως το πάρω
Link to comment
Share on other sites

xiaomi mi3 (€214) οθονη 5"

 

huawei honor 3x g750 (€201) 5,5"

 

xiaomi redmi note enhanced (€156) 5,5"

 

huawei honor 3c (€141) 5"

 

coolpaf f1 (€128) 5"

 

ωραια κινητά , μπορούμε να τα έχουμε εμπιστοσύνη , αν κάτι χαλάσει που το φτιάχνουμε μετα ?

 

απο γνωστά κινητά τι έχεις να μου πρωτείνεις ?

Link to comment
Share on other sites

- Η lg hellas ήταν κάθετη πως δεν δίνει εγγύηση.

- Με την procordia δεν μίλησα γιατί είναι κλειστή τα Σάββατα.

- Ένα κατάστημα μου είπε πως υπάρχει κανονικά εγγύηση εκτός από την μητρική πλακέτα.

Link to comment
Share on other sites

ωραια κινητά , μπορούμε να τα έχουμε εμπιστοσύνη , αν κάτι χαλάσει που το φτιάχνουμε μετα ?

 

απο γνωστά κινητά τι έχεις να μου πρωτείνεις ?

 

επισης με ενδιαφερει να εχει και gps χωρις να χρεώνομαι

Link to comment
Share on other sites

Έχω 220Ε επιδότηση από τον Γερμανό και σκέφτομαι να αγοράσω ένα Tablet(Κινητό άλλαξα πριν 2.5 μήνες άρα το ξεχνάμε).Τι να προτιμήσω ως σχέση τιμής-Επιδόσεων? ;)

 

To Nexus 7 2012 3G είναι καλό ή να μην το προτιμήσω λόγω της χρονολογίας του?Θα με ενδιέφερε να είχα την τελευταία έκδοση Android.

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Έχω 220Ε επιδότηση από τον Γερμανό και σκέφτομαι να αγοράσω ένα Tablet(Κινητό άλλαξα πριν 2.5 μήνες άρα το ξεχνάμε).Τι να προτιμήσω ως σχέση τιμής-Επιδόσεων? ;)

 

To Nexus 7 2012 3G είναι καλό ή να μην το προτιμήσω λόγω της χρονολογίας του?Θα με ενδιέφερε να είχα την τελευταία έκδοση Android.

 

Αν εννοείς Nexus 7 2013 (δεν έχω ακούσει Nexus 2012 3G) τότε, είναι ένα πολύ αξιόλογο tablet και θα πάρει το Android L.

Link to comment
Share on other sites

Το grand 2. Σαφως καλυτερο σε ολα.
Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

- Η lg hellas ήταν κάθετη πως δεν δίνει εγγύηση.

- Με την procordia δεν μίλησα γιατί είναι κλειστή τα Σάββατα.

- Ένα κατάστημα μου είπε πως υπάρχει κανονικά εγγύηση εκτός από την μητρική πλακέτα.

ναι και όσες φορές χαλάει κάτι είναι η μητρική τα υπόλοιπα αν χαλάσουν συνήθως εσύ φταις και αμα φταις εσύ σε χρεώνουν..

 

εγώ και πάλι θα πήγαινα για 32 είχα συσκευή με 10 gb και ξέρω την ταλαιπωρία να φοβάμαι video να τραβήξω και τραγούδια να βάλω κλπ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος Ι)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...