Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος Ι)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυνατα χαρακτηριστικα για τετοια τιμη απο ψιλογνωστη εταιρεια.

http://www.pandawill.com/phicomm-c230w-smartphone-quad-core-version-msm8212-android-43-40-inch-3g-gps-grey-p92850.html

Η απολυτη φθηνια με καποια καλα σχολια,αλλα κουραστικη οθονη οπως διαβαζω στο θεμα του εδω στο φορουμ

http://www.pandawill.com/daxian-i9300-smartphone-47-inch-mtk6577-android-40-gps-3g-white-p91616.html

Επισης το Coolpad 7236 που προναφερθηκε.

20-25 Ευρω παραπανω αν δωσεις και πας σε Doogee DG310,THL T6s,Landvo L900 ανεβαινεις πολλα επιπεδα και το κρατας ανετα το κινητο 2 χρονια.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πλακα πλακα ουτε λυσεις απο κινα δεν υπαρχουν σε αυτες τις τιμες?

 

γενικος σε αυτα τα χρυματα μονο καποιο dumbphone αξιζει (και αυτο οχι τοσο..........) Κινέζος απο 100+ ξεκινάει (της προκοπής)(

Link to comment
Share on other sites

Αφού ξέρεις τα specs καταλαβαίνεις ότι μόνο από αυτό το nexus 5 είναι ανώτερο πιο καινούργιο και με τέλεια οθόνη. Έχει γύρω στις 35 custom roms και υποθέτω θα υποστηρίζεται περισσότερο σε αναβαθμίσεις. Λίγο μεγαλύτερη οθόνη και εύχρηστο, ομαλή λειτουργία. Δεν έχω χρησιμοποίηση το moto να σου πω την αλήθεια αλλά το νεξους ναι, πραγματική ναυαρχίδα. Σε που με το αντρόιτ λ θα γίνει και φωτοκινητό. Αυτή είναι η γνώμη μου φίλε
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=193941&dateline=1426239248
Link to comment
Share on other sites

Η απολυτη φθηνια με καποια καλα σχολια,αλλα κουραστικη οθονη οπως διαβαζω στο θεμα του εδω στο φορουμ

http://www.pandawill.com/daxian-i9300-smartphone-47-inch-mtk6577-android-40-gps-3g-white-p91616.html

 

 

 

εχει μαγαζι και στην Ελλαδα για να το παρεις πιο γρηγορα ?

http://greece.pandawill.com/daxian-i9300-smartphone-47-inch-mtk6577-android-40-gps-3g-white-p91616.html

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 2,5 χρόνια πέθανε ξαφνικά το Galaxy S2 μου :cry:, χωρίς καμιά προειδοποίηση, απλά έφαγε ένα σκάλωμα και μετά από κάτι loop στην starting screen μετά από reboot και μια εισαγωγή στο hard reset δεν ανοίγει καθόλου, οπότε σκέφτομαι την αγορά νέας συσκευής.

 

Έχω καραψηθεί για Note. Έχω βρει το 3 σε σκρουτζομάγαζο (phonegallery) στα 420 ευρώ. Λογικά θα πέσει η τιμή του σε κανά μήνα (και λιγότερο) με την κυκλοφορία του Note 4, οπότε θα περιμένω τουλάχιστον ως τότε. Επειδή όμως δεν είμαι από αυτούς που αλλάζουν συνέχεια κινητά και θέλω όταν πάρω κάτι να πάρω κάτι καλό, έχω ακούσει αρκετούς πως ακόμα και το καινούριο μοντέλο (εν προκειμένω το Note 4) μετά από λίγο καιρό πέφτει αισθητά. Έχει κάποιος προσωπική εμπειρία από προηγούμενα μοντέλα; Δηλαδή πόσο καιρό θα χρειαστεί να περιμένω για να πέσει το νέο Note από τα 700 (που εικάζεται πως θα είναι η αρχική τιμή) και μέχρι πού μπορεί να φτάσει;

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 2,5 χρόνια πέθανε ξαφνικά το Galaxy S2 μου :cry:, χωρίς καμιά προειδοποίηση, απλά έφαγε ένα σκάλωμα και μετά από κάτι loop στην starting screen μετά από reboot και μια εισαγωγή στο hard reset δεν ανοίγει καθόλου, οπότε σκέφτομαι την αγορά νέας συσκευής.

 

Έχω καραψηθεί για Note. Έχω βρει το 3 σε σκρουτζομάγαζο (phonegallery) στα 420 ευρώ. Λογικά θα πέσει η τιμή του σε κανά μήνα (και λιγότερο) με την κυκλοφορία του Note 4, οπότε θα περιμένω τουλάχιστον ως τότε. Επειδή όμως δεν είμαι από αυτούς που αλλάζουν συνέχεια κινητά και θέλω όταν πάρω κάτι να πάρω κάτι καλό, έχω ακούσει αρκετούς πως ακόμα και το καινούριο μοντέλο (εν προκειμένω το Note 4) μετά από λίγο καιρό πέφτει αισθητά. Έχει κάποιος προσωπική εμπειρία από προηγούμενα μοντέλα; Δηλαδή πόσο καιρό θα χρειαστεί να περιμένω για να πέσει το νέο Note από τα 700 (που εικάζεται πως θα είναι η αρχική τιμή) και μέχρι πού μπορεί να φτάσει;

παρε το 3 φιλε. στα 420 δεν θα πεσει το 4.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!Ενδιαφερομαι να αγορασω το iphone4 απο Kaizershop οπου κοστιζει 268ευρω ενω σε καποιο καταστημα κινητης τηλεφωνιας τυπου vodafone κλπ κοστιζει 360...ειναι αξιοπιστο?και ιδιας ποιοτητας με τα κινητα των υπολοιπων καταστηματων ή οταν το παρω θα ειναι της Κυριακης χαρα και της Δευτερας λυπη?
Link to comment
Share on other sites

Από 36€ τελική βρίσκεις κάποια πολύ πολύ απλά μοντέλα της Lenovo, THL, Mini->

LENOVO A300T SC8810 1.0GHz Single Core 4.0 Inch Screen Android - 36.55€ τελική

LENOVO A269 MTK6572 1.2GHz Dual Core 3.5 Inch HVGA Screen Android - 40.28€ τελική

LENOVO A316 MTK6572 1.3GHz Dual Core 4.0 Inch 480*800 Screen - 41.77€ τελική

LENOVO A269I MTK6572 1.2GHz Dual Core 3.5 Inch HVGA Screen Android - 43.26€ τελική

THL A3 MTK6572W 1.3GHz Dual Core 3.5 Inch 800*480 IPS Screen Android - 45.50€ τελική

MINI N1 MTK6572 1.2GHZ Dual Core 4.0 Inch 480*320 Pixel Screen - 45.50€ τελική

Link to comment
Share on other sites

μα στην ιδια τιμη βγαίνει το 4s, γιατι να πάρεις παλιότερο μοντέλο;:O

 

http://www.skroutz.gr/s/3902581/Apple-iPhone-4S-8GB.html?from=catspan

Link to comment
Share on other sites

εχει μαγαζι και στην Ελλαδα για να το παρεις πιο γρηγορα ?

http://greece.pandawill.com/daxian-i9300-smartphone-47-inch-mtk6577-android-40-gps-3g-white-p91616.html

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οχι.Μεταφρασμενη σελιδα ειναι απλως.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας το προηγουμενο μου κινητο ειναι τ samsung galaxy s advanced και το αλλα ζω επειδη κολλαει και δεν εχει πλεον καλη μπαταρια και θα ηθελα να μου προτεινετε ενα κινητο με τιμη εως 250..

κατα προτιμηση samsung, lg, sony

ενδιαφερομαι για καλη καμερα 8 mp και ανω

καλη μπαταρια μια μερα..

οθονη περιπου 4.7

Link to comment
Share on other sites

χρήστης hongmi ψαχνω να βρω ενα λεπτο οσο το δυνατον περισσότερο που να ειναι δοκιμασμενο και να εχει αξιοπρεπή ρομ και γενικοτερα απόδοση, θα πηγαινα στο wico s3 αλλα δεν μπορώ να βρω αρκετες πληροφορίες για αυτο.καμια ιδεα; το μονο κριτηριο ειναι το λεπτό εν προκειμενω και να αποδίδει κακα γιατι πάει για γυναικα.
Link to comment
Share on other sites

Στις 4,7 έχεις στα 200 ευρώ το g2 Mini, με αξιόλογη μπαταρία και καλή κάμερα.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Οι τιμές από ότι είδα είναι σχετικά χαμηλές στο Dubai αλλα στο κινητό νομίζω δεν περιλαμβάνετε η λειτουργία FaceTime audio and video calling
Link to comment
Share on other sites

ZTE V5 Redbull 1GΒ ή Iocean X7 HD.To πρωτο ειναι ΖΤΕ που σημαινει εγγυηση και το δευτερο δοκιμασμενο απο παρα πολλους,απο εξαιρετικη εταιρεια.

Μην διανοηθεις να κανεις το λαθος και της δειξεις ή διαλεξεις το Elephone P10/10C.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έδινα άλλα 30 ευρώ και θα έπαιρνα το g2 το κανονικό.

Ασυναγώνιστο σ' αυτά τα λεφτά εφόσον δεν ασχολείσαι με αγορές από κίνα.

Link to comment
Share on other sites

Με βάση πάντως την πορεία της τιμής του note 3, πέρσι μέσα νοέμβρη είχε 570 & τα χριστούγεννα 500, η λογική επίσης λέει ότι μέσα στον επόμενο μήνα το 3άρι πιθανότατα να πέσει λιγάκι. Στη θέση σου, εγώ θα περίμενα μέχρι μέσα οκτώβρη και θα χτύπαγα το 3, το οποίο ενώ μετρά ένα χρόνο κυκλοφορίας και όμως δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από τις φετινές ναυαρχίδες.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος Ι)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...