Jump to content

Samsung Galaxy Tab S (Super Amoled Display) 8,4"-10,5"


aeroporos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν μου κατσει,θα παρω μια καινουρια μπαταρια,θα την αλλαξω και τελος.Σιγα μη σκασω.Ομως αν δεις στα screenshots που εβαλα λιγο πιο πισω,η ταμπλεταρα βγαζει 10ωρα οθονης,με τη ρομ και τον κερνελ που εχω φλασαρει.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κύριοι,να υπενθυμίσω οτι το φόρουμ δεν είναι χώρος αντιπαραθέσεων. Υβριστικά, προκλητικά και ειρωνικά σχόλια, δεν έχουν θέση εδώ μέσα. Διαγράφηκαν μυνήματα εξ αιτίας αυτών και να ενημερώσω οτι την επόμενη φορά που θα υπάρξουν αντίστοιχα πόστ, θα υπάρξουν άμεσα και κυρώσεις στους συντάκτες τους χωρίς καμία προειδοποίηση.
Link to comment
Share on other sites

Κι αν σου κατσει? Η ελαττωματικη μπαταρια εννοω. Προσωπικα ειμαι μαζι σου. Ρουταρα το νοτε2 μου και το εκανα νοτε4. Αφου ομως τελειωσε η 2ετης εγγυηση. Στο tab S δεν σκοπευω να το ρουταρω, ιδιαιτερα αφου δεν μου προσφερει κατι σπουδαιο μια καστομ ρομ.

 

αν αποφασισεις να κανεις παιχνιδι.και βαλε nova launcher

Edited by liogia
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Εάν κι εφόσον έρθει και για τα δικά μας μηχανάκια θα κάνετε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων πριν και μετά την εγκατάσταση;
Link to comment
Share on other sites

Εάν κι εφόσον έρθει και για τα δικά μας μηχανάκια θα κάνετε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων πριν και μετά την εγκατάσταση;

 

Εννοειτε!!!

Ξύπνησε σ' έναν εφιάλτη αλλά δεν θυμάται να κοιμήθηκε
Link to comment
Share on other sites

Κι αν σου κατσει? Η ελαττωματικη μπαταρια εννοω. Προσωπικα ειμαι μαζι σου. Ρουταρα το νοτε2 μου και το εκανα νοτε4. Αφου ομως τελειωσε η 2ετης εγγυηση. Στο tab S δεν σκοπευω να το ρουταρω, ιδιαιτερα αφου δεν μου προσφερει κατι σπουδαιο μια καστομ ρομ.

 

δεν ξερω για τις αλλες μπαταριες παντως η δικη μου θεριζει.ζητω οι custom rom και ο kernel.ας μου δινει αυτες τις ωρες και ας μην εχω εγγυηση

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω για τις αλλες μπαταριες παντως η δικη μου θεριζει.ζητω οι custom rom και ο kernel.ας μου δινει αυτες τις ωρες και ας μην εχω εγγυηση

 

Kαι ποια custom με ποιον kernel χρησιμοποιεις?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, πες μας και αν εχει και αλλα καλουδια παρακαλω, εκτος απο την καλη διαχειριση ενεργειας. Το δικο μου παντως, 10,5 wifi με bt mouse και πληκτρολογιο βγαζει γυρω στο 9ωρο αλλα με 2 μερες χρηση.
Link to comment
Share on other sites

βγηκεεεεεεε επιτελους !!!! LOLLIPOOPAARAAAAAA !!!!! 5.0.2 !!!!

 

http://www.youmobile.org/blogs/entry/Samsung-Galaxy-Tab-S-10-5-LTE-official-Android-5-0-2-Lollipop-Update-is-Rolling-out

είναι branded (θα έχει Πολλά bloatware ..από την αντίστοιχο παροχο ...)

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω για τις αλλες μπαταριες παντως η δικη μου θεριζει.ζητω οι custom rom και ο kernel.ας μου δινει αυτες τις ωρες και ας μην εχω εγγυηση

 

δεν ειπε κανεις οτι δεν εχει καλη μπαταρια το ταμπλετ μας, ουτε οτι δεν ειναι κορυφη (μιας και χθες παρεξηγηθηκες)..

Ειπα απλα οτι πολλοι εδω μεσα εχουμε διαπιστωμενο προβλημα με την μπαταρια απο την αρχη, στο πρωτο διμηνο δηλαδη drains αλλα πλεον εγω, οπως και αλλοι 2 φιλοι που μου εστειλαν ΠΜ με τα ιδια ακριβως θεματα..

Οταν λοιπον ξερουμε οτι παιζει προβλημα, τοτε λογικο ειναι να τονιζουμε την σημασια του να χασεις την εγγυηση, απλα επειδη θες να λειτουργει πιο καλα το ταμπλετ (γιατι αν και τελειο οπως ειπες, με το TW της μανας του σερνεται σε πολλους..)

Ετσι λοιπον, θα θυμισω οτι αξιζει η custom οταν εισαι διατεθειμενος να χασεις εγγυηση, και αυτο θεωρω πως αξιζει να το κανεις αφου περασει ενα 6μηνο χρησης τουλαχιστον οπου συνηθως ο,τι ειναι να βγει θα βγει..

Κατα τα αλλα, επειδη τοσα χρονια εχω δει πολλα προβληματα να σκανε στη ληξη της εγγυησης, με οθονες και κυριως με digitizers, δε θα επελεγα να τη χασω, αρα δε ρισκαρω με root, ουτε καν με αλλαγη επισημης ρομ μιας και αυτο ακομα μπορει να σου γραψει στον Knox.

Τελος, συμφωνω οτι το ταμπλετ ειναι κορυφη, ομως το lag το εχει, και ελπιζουμε να λυθει με τη lollipop.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ μόλις δοκίμασα να κάνω software update αλλά λέει ότι update δεν υπάρχει.

Πότε λέτε θα βγει το Lolipop?

 

Μόλις είδα ότι είναι μόνο για Γαλλία.

Ας ελπίσουμε εγώ που είμαι δίπλα Γερμανία να το έχω σήμερα!

 

Τώρα είδα και την ημερομηνία του post (23 Μαρτίου).

Αρα αργεί το πράμα γενικά.

Edited by skiabox
http://s9.postimg.org/hxs222dsf/ezgif_com_crop.gif
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ μόλις δοκίμασα να κάνω software update αλλά λέει ότι update δεν υπάρχει.

Πότε λέτε θα βγει το Lolipop?

 

Μόλις είδα ότι είναι μόνο για Γαλλία.

Ας ελπίσουμε εγώ που είμαι δίπλα Γερμανία να το έχω σήμερα!

 

Τώρα είδα και την ημερομηνία του post (23 Μαρτίου).

Αρα αργεί το πράμα γενικά.

Υπάρχει και το odin για update.....

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σαν καινουργιος κατοχος και εγω να ρωτησω κανα δυο πραγματακια:1)Εχει δοκιμασει κανεις μια ρυθμιση που υπαρχει στο μενου περι αναβοσβησματος του φλας οταν υπαρχουν ειδοποιησεις?2)Επειδη διαβαζω περι ελαττωματικης μπαταριας ποσο περιπου ειναι το νορμαλ να διαρκει με στοκ ρομ?Εμενα στο πρωτο κυκλο φορτισης μου εβγαλε 2 μερες και 6 ωρες με 5 ωρες διαρκεια οθονης.Τωρα ειναι στο 30% με 1 ημερα και 10 ωρες και 3 ωρες και 37 λεπτα διαρκειας οθονης.Για αρχη ειμαι καλα?Η φωτεινοτητα ειναι στο +2. 3)Πως ενεργοποιω το lte?Εχω βαλει την επιλογη απο τις ρυθμισεις δικτυου για αυτοματη εναλλαγη lte/WCDMA/gsm αλλα μονιμως βλεπω Η+ στο σημα δεν εχω δει 4g καθολου! Edited by KOPRINIOTIS
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σαν καινουργιος κατοχος και εγω να ρωτησω κανα δυο πραγματακια:1)Εχει δοκιμασει κανεις μια ρυθμιση που υπαρχει στο μενου περι αναβοσβησματος του φλας οταν υπαρχουν ειδοποιησεις?2)Επειδη διαβαζω περι ελαττωματικης μπαταριας ποσο περιπου ειναι το νορμαλ να διαρκει με στοκ ρομ?Εμενα στο πρωτο κυκλο φορτισης μου εβγαλε 2 μερες και 6 ωρες με 5 ωρες διαρκεια οθονης.Τωρα ειναι στο 30% με 1 ημερα και 10 ωρες και 3 ωρες και 37 λεπτα διαρκειας οθονης.Για αρχη ειμαι καλα?Η φωτεινοτητα ειναι στο +2. 3)Πως ενεργοποιω το lte?Εχω βαλει την επιλογη απο τις ρυθμισεις δικτυου για αυτοματη εναλλαγη lte/WCDMA/gsm αλλα μονιμως βλεπω Η+ στο σημα δεν εχω δει 4g καθολου!

 

1)ναι το εχω δοκιμασει δουλευει κανονικα

3)σε ποιον παροχο εισαι;παρε τηλ να σου ενεργοποιησουν το 4g(ειναι δωρεαν) και πιθανοτατα να χρειαστει να αλλαξεις και καρτα σιμ(κοστος 5€).

Ξύπνησε σ' έναν εφιάλτη αλλά δεν θυμάται να κοιμήθηκε
Link to comment
Share on other sites

1)ναι το εχω δοκιμασει δουλευει κανονικα

3)σε ποιον παροχο εισαι;παρε τηλ να σου ενεργοποιησουν το 4g(ειναι δωρεαν) και πιθανοτατα να χρειαστει να αλλαξεις και καρτα σιμ(κοστος 5€).

1)Σε εμενα δε δουλευει,πρεπει να εχεις θηκη?Σε ποιες ειδοποιησεις δουλευει?2)Η καρτα που εχω ειναι 4g cosmote εχω πρεπει να παρω και τηλεφωνο να μου ενεργοποιησουν το 4g?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σαν καινουργιος κατοχος και εγω να ρωτησω κανα δυο πραγματακια:1)Εχει δοκιμασει κανεις μια ρυθμιση που υπαρχει στο μενου περι αναβοσβησματος του φλας οταν υπαρχουν ειδοποιησεις?2)Επειδη διαβαζω περι ελαττωματικης μπαταριας ποσο περιπου ειναι το νορμαλ να διαρκει με στοκ ρομ?Εμενα στο πρωτο κυκλο φορτισης μου εβγαλε 2 μερες και 6 ωρες με 5 ωρες διαρκεια οθονης.Τωρα ειναι στο 30% με 1 ημερα και 10 ωρες και 3 ωρες και 37 λεπτα διαρκειας οθονης.Για αρχη ειμαι καλα?Η φωτεινοτητα ειναι στο +2. 3)Πως ενεργοποιω το lte?Εχω βαλει την επιλογη απο τις ρυθμισεις δικτυου για αυτοματη εναλλαγη lte/WCDMA/gsm αλλα μονιμως βλεπω Η+ στο σημα δεν εχω δει 4g καθολου!

 

εμενα το προβλημα το εβγαλε στο διμηνο περιπου και τωρα στο 6μηνο ειναι τραγικη η μπαταρια.. ειδικα με ανοιχτα δεδομενα, παιζει να δω και 1 ωρα οθονης με 2-3 ημερες αναμονης. Οποτε αν σκεφτεσαι για ρουτ, κρατησε το λιγο καιρο ετσι να το τεσταρεις..αν και λογικα θα πρεπει να το πηραν χαμπαρι και να διορθωσαν τυχον κακη παρτιδα μπαταριων..αυτα φαινονται ευκολα στα feedback που παιρνουν

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η ρύθμιση με το φλας πού είναι ρε παιδιά; Εμένα μετά την αντικατάσταση της μπαταρίας και την τοποθέτηση κάρτας μνήμης samsung pro το μηχάνημα έχει πολλή καλή συμπεριφορά.
Link to comment
Share on other sites

εμενα το προβλημα το εβγαλε στο διμηνο περιπου και τωρα στο 6μηνο ειναι τραγικη η μπαταρια.. ειδικα με ανοιχτα δεδομενα, παιζει να δω και 1 ωρα οθονης με 2-3 ημερες αναμονης. Οποτε αν σκεφτεσαι για ρουτ, κρατησε το λιγο καιρο ετσι να το τεσταρεις..αν και λογικα θα πρεπει να το πηραν χαμπαρι και να διορθωσαν τυχον κακη παρτιδα μπαταριων..αυτα φαινονται ευκολα στα feedback που παιρνουν

 

Εγω την αλλαξα την μπαταρια μεσω εγγυησης και ειναι λες και πηρα αλλο ταμπλετ.Να σκεφτεις οτι ειχα σκεφτει να το πουλησω και τωρα δεν το αφηνω απτα χερια μου.

Ξύπνησε σ' έναν εφιάλτη αλλά δεν θυμάται να κοιμήθηκε
Link to comment
Share on other sites

Εγω την αλλαξα την μπαταρια μεσω εγγυησης και ειναι λες και πηρα αλλο ταμπλετ.Να σκεφτεις οτι ειχα σκεφτει να το πουλησω και τωρα δεν το αφηνω απτα χερια μου.

 

ευχομαι να το δω και εγω αυτο μετα το Πασχα που θα την αλλαξω...

Να τα λετε αυτα γιατι ωρες ωρες νιωθω μαλκ#@$ας που βγαινω και κατηγορουμενος επειδη συμβουλευω να μην ρισκαρεται η εγγυηση σε ενα προιον που δεν εχει δοκιμαστει..

και ο θεος να το εχει φτιαξει, για να δινει εγγυηση, καποιος λογος θα υπαρχει.

Μακαρι να εκανε και διαφορα στα lag η μπαταρια.. :lol::lol: :p

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω το εχω καμια 20αρια μερες.Ειχε προβλημα η μπαταρια και εκαναν αντικατασταση.Ενω μου εβγαζε4 ωρες οθονη τωρα βγαζει 5-6 ωρ το πολυ.Ηθελα να ρωτησω τα παιδια που ανεβαζουν εικονες με 10 και 11 ωρες μπαταρία,γινεται γιατι εχουν περασμενη αλλη ρομ?Πως μπορω να βαλω αυτή τη ρομ και να εχω αυτους τους χρονους?Αν μετα χρειαστώ την εγγυηση μπορω να το ξαναγυρισω οπως ήταν για να μη χαθει η εγγυηση?
Link to comment
Share on other sites

ευχομαι να το δω και εγω αυτο μετα το Πασχα που θα την αλλαξω...

Να τα λετε αυτα γιατι ωρες ωρες νιωθω μαλκ#@$ας που βγαινω και κατηγορουμενος επειδη συμβουλευω να μην ρισκαρεται η εγγυηση σε ενα προιον που δεν εχει δοκιμαστει..

και ο θεος να το εχει φτιαξει, για να δινει εγγυηση, καποιος λογος θα υπαρχει.

Μακαρι να εκανε και διαφορα στα lag η μπαταρια.. :lol::lol: :p

 

διαφορα στο lag κανει η custom rom.οσο για την εγγυηση αυτη ειναι αποψη δικια σου και καποιων αλλων.εγω δεν γουσταρω σαβουρα και κανω root

 

 

 

 

 

Παιδια εγω το εχω καμια 20αρια μερες.Ειχε προβλημα η μπαταρια και εκαναν αντικατασταση.Ενω μου εβγαζε4 ωρες οθονη τωρα βγαζει 5-6 ωρ το πολυ.Ηθελα να ρωτησω τα παιδια που ανεβαζουν εικονες με 10 και 11 ωρες μπαταρία,γινεται γιατι εχουν περασμενη αλλη ρομ?Πως μπορω να βαλω αυτή τη ρομ και να εχω αυτους τους χρονους?Αν μετα χρειαστώ την εγγυηση μπορω να το ξαναγυρισω οπως ήταν για να μη χαθει η εγγυηση?

αυτες οι ωρες βγαινουν μονο με custom rom και kernel.εγγυση αν βαλεις custom rom τελος.οριστε και lollipop custom ελπιζω σε τουλαχιστων 11-12 ωρες οθονη

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη αν τωρα εχω 6 ωρες και βαλω αλλη ρομ θα εχω 11-12 ωρες οθονη????και απλα χανω την εγγυηση ετσι??Απο που μπορω να κατεβασω αυτη τη ρομ και πως μπορω να κανω ολη τη διαδικασια?
Link to comment
Share on other sites

διαφορα στο lag κανει η custom rom.οσο για την εγγυηση αυτη ειναι αποψη δικια σου και καποιων αλλων.εγω δεν γουσταρω σαβουρα και κανω root

 

 

 

αυτες οι ωρες βγαινουν μονο με custom rom και kernel.εγγυση αν βαλεις custom rom τελος.οριστε και lollipop custom ελπιζω σε τουλαχιστων 11-12 ωρες οθονη

 

ρε φιλε, δεν τα βαζω μαζι σου, ουτε σε κατηγορω..Απλα μπορουμε να μιλαμε πολιτισμενα και να εξηγουμε σε ενα παιδι που ρωταει μια απορια ολες τις παραμετρους της δικης μας αποψης..

και εγω γουσταρω να το σπασω το ταμπλετ, επειδη εγω το γουσταρω πρεπει να το επιβαλλω και σε εσας? Δεν ειπα κατι παραπανω απο το να ενημερωνονται ολοι, οπως ο φιλος που ρωταει εδω.. οτι αν αλλαξεις ρομ ρισκαρεις εγγυηση..και αν βαλεις custom ή κανεις ρουτ, την χανεις!

Με αλλαγη σε μια αλλη επισημη θεωρω οτι δεν τη χανεις, αλλα αυτο δεν προσφερει κατι περαν των ελληνικων στα ΣΜΣ καμια φορα ή του να παρεις πιο νωρις Updates..Ακομα και τοτε ομως εχουν γραφτει περιπτωσεις που ο Knox εγγραψε και χαθηκαν εγγυησεις..

Εαν παλι πας σε custom, τοτε τη χανεις σιγουρα..

 

 

Παιδια εγω το εχω καμια 20αρια μερες.Ειχε προβλημα η μπαταρια και εκαναν αντικατασταση.Ενω μου εβγαζε4 ωρες οθονη τωρα βγαζει 5-6 ωρ το πολυ.Ηθελα να ρωτησω τα παιδια που ανεβαζουν εικονες με 10 και 11 ωρες μπαταρία,γινεται γιατι εχουν περασμενη αλλη ρομ?Πως μπορω να βαλω αυτή τη ρομ και να εχω αυτους τους χρονους?Αν μετα χρειαστώ την εγγυηση μπορω να το ξαναγυρισω οπως ήταν για να μη χαθει η εγγυηση?

 

Οπως γραφω παραπανω, ναι τη χανεις αν βαλεις custom γιατι ο Knox γραφει και δεν μηδενιζει..ακομα και αν γυρισεις πισω στη ρομ που ησουν..

 

Τωρα αυτη η καουρα να πατε σε 15 ωρες οθονης, μου φαινεται παραδοξη, εντελως προσωπικο σχολιο, αλλα αν θελω 15 ωρες οθονης, χωρις ενδιαμεση φορτιση, πρεπει να λιωσω μιση μερα μπροστα στο ταμπλετ.. και εξορια να εισαι, δεν ξερω αν υπαρχουν πολλοι που εχουν τετοια αναγκη..

Νομιζω οτι αν το ταμπλετ βγαζει 1-2 ημερες λογικης χρησης ή 5-7 ωρες συνεχομενης οθονης, και ταξιδι να πηγαινεις σε βγαζει..Απο εκει και περα υπαρχουν τα Power banks, τα οποια ακομα και ζημια να κανουν στη μπαταρια, εχεις εγγυηση να την αλλαξεις..

Το να αλλαξεις ρομ για να εχεις απλα καλυτερη αποδοση στη μπαταρια, το βρισκω χαζο, παρε Power bank!!! γιατι αν χαλασει κατι αλλο στο ταμπλετ, τι θα κανεις? νομιζω οτι ειναι απλο αυτο που λεω. Απο εκει και περα, το τονιζω, δεν κατηγορω την αποψη σας, ομως μπορω να εχω τη δικη μου και να κρινω και να συμβουλευω και εγω ενα μελος. τιποτα παραπανω.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab S (Super Amoled Display) 8,4"-10,5"

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...