Jump to content

Samsung Galaxy Tab S (Super Amoled Display) 8,4"-10,5"


aeroporos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάτοχος κι εγώ εδώ και λίγες μέρες, το 8.4 wifi.

 

Τελικά αυτό το notification για την προσάρτηση της sd κάρτας κάθε φορά που ανοίγει το tablet δε γίνεται να το ξεφορτωθούμε, έτσι;; :what:

Φαντάζομαι βγαίνει σε όλους σας... (όσους δεν έχετε κάνει root τουλάχιστον...)

 

Η κάρτα που του έβαλα είναι αυτή.

Άκρως σπαστικός ο περιορισμός του kitkat περί εγγραφής στην sd card... δε θέλω όμως root (ακόμα..), οπότε αναγκαστικά "δουλειά" με τις στοκ εφαρμογές...

 

Nαι ειναι σε ολους..ισως φυγει με το ανδροιδ 5.Ομοιως και οι εφαρμογες στην Sd..Οσο για την καρτα, ελπιζω να μην την πηρες απο Γερμανο, με 25 ευρω επαιρνες 64GB απο ebay..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Nαι ειναι σε ολους..ισως φυγει με το ανδροιδ 5.Ομοιως και οι εφαρμογες στην Sd..Οσο για την καρτα, ελπιζω να μην την πηρες απο Γερμανο, με 25 ευρω επαιρνες 64GB απο ebay..

 

Μάλιστα... αναμονή για lollipop λοιπόν, και βλέπουμε...

Πάντως κατά τ' άλλα, το tabletάκι είναι κομπλέ... έγιναν βέβαια και τα εντελώς βασικά... nova ήταν η πρώτη κίνηση...

 

Την κάρτα εννοείται πως δεν την πήρα από Γερμανό & σια...

Ebay δεν κοίταξα (δεν έχω και πολλά πολλά με το ebay), από Amazon που είδα ήταν όντως πιο φτηνή, αλλά μαζί με μεταφορικά και τα ρέστα κατέληγε μικρή η διαφορά.. την ήθελα και άμεσα.. οπότε την πήρα από το κατάστημα του λινκ που έβαλα στα 22.80€... (τώρα δεν την έχει απ' ότι είδα, μάλλον πήρα την τελευταία :D )

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μια εβδομάδα το χρησιμοποιώ και σαν τηλέφωνο αφού η συσκευή που είχα παρέδωσε πνεύμα και δεν υπάρχει κάτι που να μου αρέσει αυτή την περίοδο. Φυσικά με bluetooth, αλλά αντιμετωπίζω από τότε το εξής θέμα: περίπου δύο φορές την ημέρα και σε ανύποπτο χρόνο χωρίς να μου κάνει επανεκκίνηση μου ζητάει το pin. Το βάζω και το τηλέφωνο χωρίς restart χωρίς τίποτα έρχεται στην αρχική του οθόνη άμεσα. Τί μπορεί να φταίει;
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μια εβδομάδα το χρησιμοποιώ και σαν τηλέφωνο αφού η συσκευή που είχα παρέδωσε πνεύμα και δεν υπάρχει κάτι που να μου αρέσει αυτή την περίοδο. Φυσικά με bluetooth, αλλά αντιμετωπίζω από τότε το εξής θέμα: περίπου δύο φορές την ημέρα και σε ανύποπτο χρόνο χωρίς να μου κάνει επανεκκίνηση μου ζητάει το pin. Το βάζω και το τηλέφωνο χωρίς restart χωρίς τίποτα έρχεται στην αρχική του οθόνη άμεσα. Τί μπορεί να φταίει;

 

οτι ειναι για κλωτσιες η samsung!Μου το εχει κανει και εμενα..ή το εχω ανοιξει και δεν εχει ζητησει πιν, και αφου περασε ενα λεπτο ανοιχτο, ζητησε! ενω ειχα μπει fb!

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα. Κατά τ` άλλα όμως με έχει βολέψει πολύ. Ακόμα και σαν τηλέφωνο παρόλο που έχει βέβαια ελλείψεις και στη μνήμη και σε κάποιες λειτουργίες.
Link to comment
Share on other sites

Φύγετε να πατε αλλου σε αλλη ταμπλετα και θα δειτε την γλυκα :p Ακομα και με τα μικρολαγκακια του ειναι άψογο το άτιμο.
Link to comment
Share on other sites

Φύγετε να πατε αλλου σε αλλη ταμπλετα και θα δειτε την γλυκα :p Ακομα και με τα μικρολαγκακια του ειναι άψογο το άτιμο.

 

αν και θα καταντησω γραφικος, τετοια προβληματα δεν τα εχει το Ζ3c tablet απο οσο βλεπω, και εχοντας τα αντιστοιχα κινητα δεν εχω λογο να μην το πιστευω. Απλα δεν θεωρω οτι αξιζει να το παρατησουμε το ταμπλετ πριν παρει το 5...

Προσωπικα κανω και χαλαρη χρηση οποτε αυτες οι διαπιστωσεις που κανω ειναι πιο πολυ οταν το ζορισα να δω τι θα γινει..

Κατα τα αλλα, το μενου του ειναι μες το λαγκ, ειναι μικρα αλλα συνεχη..Δεν σου μιλαω για αλλες εφαρμογες..

Τελος παντων, εχω την ελπιδα οτι αξιζει να το κρατησουμε..εξαλλου εχει μικρα αλλα σπαστικα θεματακια, οχι κατι σοβαρο..και πιο πολυ ψυχολογικα για τα λεφτα που δωσαμε..

Κατα τα αλλα ειναι πανεμορφο και με το σετακι του-πληκτρολογιο ποντικι, πως να το αποχωριστεις?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

αν και θα καταντησω γραφικος, τετοια προβληματα δεν τα εχει το Ζ3c tablet απο οσο βλεπω, και εχοντας τα αντιστοιχα κινητα δεν εχω λογο να μην το πιστευω. Απλα δεν θεωρω οτι αξιζει να το παρατησουμε το ταμπλετ πριν παρει το 5...

Προσωπικα κανω και χαλαρη χρηση οποτε αυτες οι διαπιστωσεις που κανω ειναι πιο πολυ οταν το ζορισα να δω τι θα γινει..

Κατα τα αλλα, το μενου του ειναι μες το λαγκ, ειναι μικρα αλλα συνεχη..Δεν σου μιλαω για αλλες εφαρμογες..

Τελος παντων, εχω την ελπιδα οτι αξιζει να το κρατησουμε..εξαλλου εχει μικρα αλλα σπαστικα θεματακια, οχι κατι σοβαρο..και πιο πολυ ψυχολογικα για τα λεφτα που δωσαμε..

Κατα τα αλλα ειναι πανεμορφο και με το σετακι του-πληκτρολογιο ποντικι, πως να το αποχωριστεις?

 

Καλα αυτή την προσφορά με το keybord δεν την πηραμε οσοι το αγοράσαμε σχετικά νωρίς και το official keybord το πουλανε 120€ οποτε οσοι καθυστερησατε λιγο την αγορα σταθηκατε πιο τυχεροί :)

 

Οσο για το Z3c tablet δεν το εχω δουλέψει και πιθανόν να ρολάρει καλύτερα αφου εχει να διαχειριστεί μικρότερης ανάλυσης οθόνη. Ερώτηση: το z3 tablet βγαίνει μονο σε 8";;;;

 

Κι εγω ελπίζω να φτιάξουν τα διαφορα θεματακια με την Lollipop μιας και το χρησιμοποιω παρα πολύ και καποιες φορες με εκνευρίζουν τα κολληματα που τρώει. Οπως εχουμε ξαναπεί, δεν ειναι κατι σπουδαίο αλλα οταν δινεις τοσα λεφτά θες ολα να ειναι άψογα.

Link to comment
Share on other sites

Καλα αυτή την προσφορά με το keybord δεν την πηραμε οσοι το αγοράσαμε σχετικά νωρίς και το official keybord το πουλανε 120€ οποτε οσοι καθυστερησατε λιγο την αγορα σταθηκατε πιο τυχεροί :)

 

Οσο για το Z3c tablet δεν το εχω δουλέψει και πιθανόν να ρολάρει καλύτερα αφου εχει να διαχειριστεί μικρότερης ανάλυσης οθόνη. Ερώτηση: το z3 tablet βγαίνει μονο σε 8";;;;

 

Κι εγω ελπίζω να φτιάξουν τα διαφορα θεματακια με την Lollipop μιας και το χρησιμοποιω παρα πολύ και καποιες φορες με εκνευρίζουν τα κολληματα που τρώει. Οπως εχουμε ξαναπεί, δεν ειναι κατι σπουδαίο αλλα οταν δινεις τοσα λεφτά θες ολα να ειναι άψογα.

 

εγω ειχα παρει το tab4 απο δωρο και πηγα να το αλλαξω γιατι δε μαρεσε αισθητικα, και ειδα το tabS και επαθα πλακα, μαρεσε πολυ...χωρις να ξερω τι και πως..και ειχε δωρο και το σετακι που ειπαμε, και λεω εδω ειμαστε! Ομως ωρες ωρες με κανει να το μετανοιωνω..αλλα σιγουρα δεν ειναι προβληματικο, απλα ενοχλητικο.

Οσο για το Ζ3c ειναι μονο 8 και δεν εχει σχεση η αναλυση με το λαγκ, ειμαι σιγουρος οτι ειναι θεμα socket και θεμα λογισμικου, μιας και η σονυ δεν το φορτωνει με ενα καρο βλακειες, μπορει να εχει 10 εφαρμογες δικες της μεσα και να λεμε bloat αλλα κατα τα αλλα ειναι παναλαφρο και ευχρηστο το μενου της και μαζεμενο. Τελος παντων, σιγουρα η αναλυση το επιβαρυνει το δικο μας αλλα δε θα επρεπε με 3Gb ram και 8πυρηνο.

Τελος, η μπαταρια εμενα με wifi μονο )το εχω flight Mode αυστηρα, αποδιδει οπως αναφερουν και τα παιδια παραπανω, αν και εχω μιση ωρα οθονης καθως δεν το εχω χρησιμοποιησει πολυ, ειναι στην 3η μερα στο 80%, λογικο νουμερο για αναμονη και αν σκεφτουμε οτι ερχονται mails απειρα και fb ειδοποιησεις που βαρανε συνεχεια..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Με αυτα που γραφετε, με εχετε τρομαξει και ενω θα το επαιρνα πριν τις γιορτες το ανεβαλα προς το παρων. Μπαινοντας στο skroutz σημερα βλεπω οτι τα lte εχουν ιδια τιμη με τα wifi και μαλιστα μαγαζια δινουν το 32gb σε παραπλησια τιμη με το 16gb.

Πολλα παραξενα για το συγκεκριμενο tablet....

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήξερα ότι βγαίνει και σε 32gb, αλλά βλέπω πως είναι μόνο το 10αρι. Πήρα ένα tv tuner από το πλαίσιο. Απίστευτο gadgetaki. Κάνει το tablet τηλεόραση μια χαρά.
Link to comment
Share on other sites

Με αυτα που γραφετε, με εχετε τρομαξει και ενω θα το επαιρνα πριν τις γιορτες το ανεβαλα προς το παρων. Μπαινοντας στο skroutz σημερα βλεπω οτι τα lte εχουν ιδια τιμη με τα wifi και μαλιστα μαγαζια δινουν το 32gb σε παραπλησια τιμη με το 16gb.

Πολλα παραξενα για το συγκεκριμενο tablet....

 

οντως η τιμη ειναι ιδια, και αυτο με κανει να πιστευω 3 πραγματα..

ή κατι παιζει και μερικοι τα εχουν πολυ φθηνα, αλλα τι?

ή εχει πεσει δραματικα η τιμη του και πολλοι εχουν στοκαρει ακριβοτερα στο πολυ προσφατο παρελθον με αποτελεσμα να μην εχουν φυγει και να συμβαινει αυτο το φαινομενο..

ή απλα μας δουλευει η samsung γιατι ειναι ηλιθιο να δινεις ιδια τιμη σε ενα προιον που εχει ενα μεγαλο πλεονεκτημα σε σχεση με ενα αλλο...

ΠΧ εγω οταν παω εξωτερικο, αγοραζω μια σιμ και την ριχνω στο ταμπλετ οπου κανω ολες τις δουλειες μου και κλησεις, ενω στο κινητο μου δουλευω κανονικα τον αριθμο μου χωρις να χανω κλησεις κτλ και χωρις να ξοδευω πολλα.

 

Κατα τα αλλα, μια νεα παρατηρηση που εχω να κανω ειναι οτι εδω και 10 μερες φορτιζω το ταμπλετ με τον φορτιστη του κινητου που δουλευει σε πιο λιγα αμπερ, με αποτελεσμα να βλεπω μια καλη συμπεριφορα γενικα..Δεν ξερω αν παιζει ρολο, και πιστευω οτι δεν παιζει, ομως θα το βοηθησει να διατηρηθει η αξιοπιστια της μπαταριας για καιρο..

 

Φιλε μου εσυ αφου δεν το εχεις παρει ακομα, θα σου ελεγα να περιμενεις μεχρι να παρει ανδροιδ 5, αν και αυτο μπορει να αργησει..και να βαρεθεις. Ομως δεν ξερω και εγω αν θα το επαιρνα εφοσον δεν το ειχα. Παντως τα προβληματα δεν ειναι σοβαρα, ειναι απλα σπαστικα...και για μερικους οπως εγω που κανω light χρηση ειναι και ανυπαρκτα συνηθως, αφου το χρησιμοποιω τοσο χαλαρα που και να εχει λιγο lag δεν το βλεπω..

Απλα αν επαιρνα τωρα θα σκεφτομουν σοβαρα το Ζ3 απο την εμπειρια που εχω μεχρι τωρα στα κινητα της σονυ..ομως δεν ειναι πιο ωραιο το σονυ.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους σας! Είμαι νέα εδώ και θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση αν κάποιος γνωρίζει. Έχω το samsung galaxy tab s8,4 t700 και θέλω αν ξέρει κάποιος να μου πει αν κατά το πάτημα του κουμπιού αφής με το βέλος δίπλα από το κεντρικό έχει δόνηση κανονικά η αν είναι ρύθμιση! Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Link to comment
Share on other sites

εφόσον το ταβλετ αναγνωρίζει otg γίνεται (έχω note 10.1 2014 ,δοκιμασμένο σε 2.5 hdd 1tb , 3.5 2tb ) .... εάν είναι σε fat32 ,exfat τον ανοίγει χωρίς πρόβλημα (ανεξάρτητα από τα gb )

εάν είναι σε ntfs δεν το " διαβάζει" απευθείας ,δοκίμασε το https://play.google.com/store/apps/details?id=com.homeysoft.nexususb.importer

σε note 10.1 2014 δουλεύει ! (μόνο για να αναπαραγωγή αρχείων....copy paste δεν μπορείς να κάνεις !) για πλήρη πρόσβαση ....να κάνεις ότι θέλεις (καλύτερη λύση ) χρειάζεται να έχεις custom kernel !!(να υποστηρίζει και τα τρία είδη format .....)

εάν το θέλεις για τοπικό δίκτυο σου συνιστώ να κάνεις streaming τα αρχεία σου (ο σκληρός είναι βαρύς επιβαρύνει την θήρα usb ,με το καιρό μπορεί να χαλάσει...) ιδανικό για αυτό είναι το Es Explorer ...(το ταβλετ μου είναι μόνιμα συνδεόμενο με το pc μου και τα πάνω από 10tb )

 

καλησπερα, θα ηθελα να σε ρωτησω το εξης: κατεβασα την εφαρμογη, μετετρεψα το φλασακι σε ntfs, περασα μια ταινια bluray, μου την παιζει χωρις ομως να μου εμφανιζει τους υποτιτλους ( οι υποτιτλοι ειναι εσωματωμενοι). εχεις καμμια ιδεα τι μπορει να φταιει ή αν πρεπει να κανω κατι αλλο?

Link to comment
Share on other sites

υπότιτλοι θα παίξουν .... stream... mx-player...επιλογή αποκωδιποιητη... H/W+ αποκωδικοποιητης

(είχα καιρό να το χρησιμοποιήσω..το δοκίμασα σε nexus media 8.1 ... ταινία John wick 1080p mkv..τους υπότιτλους τους ενσωμάτωσα όπως τους έχεις και εσύ...)

Edited by alex222800
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους σας! Είμαι νέα εδώ και θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση αν κάποιος γνωρίζει. Έχω το samsung galaxy tab s8,4 t700 και θέλω αν ξέρει κάποιος να μου πει αν κατά το πάτημα του κουμπιού αφής με το βέλος δίπλα από το κεντρικό έχει δόνηση κανονικά η αν είναι ρύθμιση! Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Εξαρτάται για ποια λειτουργία το πατάς. Αν δε θέλεις πάντως τη δόνηση απενεργοποιείται από τις ρυθμίσεις.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται για ποια λειτουργία το πατάς. Αν δε θέλεις πάντως τη δόνηση απενεργοποιείται από τις ρυθμίσεις.

 

Πάντως μιας και ο λόγος περί Home button, υπάρχει καμιά ρύθμιση ή εφαρμογή που να το υποκαθιστά, για να μην το πατάμε συνέχεια και φθείρεται?

Link to comment
Share on other sites

Guys επειδη μου την εχει δωσει και εμενα το lag ξερουμε αν γκνεται root χωρις να πειραξουμε τον knox?

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

..

 

Παντως τα προβληματα δεν ειναι σοβαρα, ειναι απλα σπαστικα...και για μερικους οπως εγω που κανω light χρηση ειναι και ανυπαρκτα συνηθως, αφου το χρησιμοποιω τοσο χαλαρα που και να εχει λιγο lag δεν το βλεπω..

Απλα αν επαιρνα τωρα θα σκεφτομουν σοβαρα το Ζ3 απο την εμπειρια που εχω μεχρι τωρα στα κινητα της σονυ..ομως δεν ειναι πιο ωραιο το σονυ.

 

Πάντως, Νίκο, οι αρχικοί μου φόβοι/ενδοιασμοί μέρα με τη μέρα διαλύονται. Τα όποια μικρολαγκ είναι πραγματικά ανεπαίσθητα και αμελητέα. Νομίζω θα το ξαναγοραζα ανεπιφύλακτα

Link to comment
Share on other sites

Ένα μήνα μαζί με το ταπλετ. Με έκανε να ξεχάσω το ipad. ...μια χαρά το εργαλείο. Επίσης αν κάποιος ενδιαφέρεται για book cover 10.1 ας μ στείλει p. (Κατά προτίμηση Κύπρο)
Link to comment
Share on other sites

Guys επειδη μου την εχει δωσει και εμενα το lag ξερουμε αν γκνεται root χωρις να πειραξουμε τον knox?

root σε exynos με knox 0×0 δε υπάρχει!

Link to comment
Share on other sites

root σε exynos με knox 0×0 δε υπάρχει!

 

Are you sure? Ουτε με downgrade στον kernel?

Λεγε μου τετοια να τρελαθω!

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Are you sure? Ουτε με downgrade στον kernel?

Λεγε μου τετοια να τρελαθω!

Αυτά είναι γνωστά .... (downgrade στον kernel ΜΌΝΟ σε snapdragon συσκευές...) δεν έχει βρεθεί τρόπος....

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ! ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΕΓΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.

ΕΧΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ το tablet samsung galaxy tab s 8,4 t700 ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΟ ΕΞΗΣ:

ΚΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΑΛΛΑΞΑ ΣΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΝΗΣΗ ΚΑΤΑ ΤΟ ΠΑΤΗΜΑ ΤΟΥ ΚΟΥΜΠΙΟΥ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΔΙΠΛΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΚΟΥΜΠΙ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

 

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

Edited by StratosGR
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ! ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΕΓΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.

ΕΧΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ το tablet samsung galaxy tab s 8,4 t700 ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΟ ΕΞΗΣ:

ΚΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΑΛΛΑΞΑ ΣΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΝΗΣΗ ΚΑΤΑ ΤΟ ΠΑΤΗΜΑ ΤΟΥ ΚΟΥΜΠΙΟΥ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΔΙΠΛΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΚΟΥΜΠΙ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

 

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

ρυθμίσεις..ήχος..ανταπόκριση δόνησης (μόνο για τα κουμπιά...η δόνηση στα υπόλοιπα δεν επηρεάζεται...)

Edited by alex222800
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab S (Super Amoled Display) 8,4"-10,5"

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...