Jump to content

Samsung Galaxy Tab S (Super Amoled Display) 8,4"-10,5"


aeroporos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με ποιον τρόπο πληρώνεις στο site αυτό? Πιστωτική ή αντικαταβολή? Paypal δέχονται? Ελλάδα αποστέλουν κανονικά ή κάνουμε καμιά μαγκιά?

Μόνο με κάρτα,χρεωστική-πιστωτική,άμα αγοράζεις με πωλητή το Amazon δεν έχεις κανένα μα κανένα πρόβλημα,ίσα ίσα έχουν τέλειο after sale support.

 

Όσο για το ταμπλετακι παιδιά έχει κάνει κανένας Μετάβαση από το tab pro να μου πει διάφορα σε μπαταρία..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι παίζει άραγε ? Το έχει το ίδιο site 2 διαφορετικές τιμές

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό που προτείνει ο φίλος παραπάνω είναι από πωλητή το ίδιο το Amazon? Επίσης είναι σίγουρο ότι στέλνει Ελλάδα? Ρώταω γιατί ξέρω να ψωνίζω μόνο από ebay

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Είναι πραγματικο αλλά στην αρχή γράφανε από κάτω ότι είναι το 4G το παρήγγειλα αλλά μετά από τηλεφώνημα σήμερα μου είπανε ότι κάναν λάθος και είναι το wifi και έτσι το ακύρωσα
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Εαν σε μόλις 1 μήνα από 579 αρχική που δίνει το Πλαίσιο το LTE 8,4 έχουμε φτάσει στα 343€ έστω και στο Ιταλικό Amazon, όταν κλείσει χρόνο το ταμπλετάκι θα έχει φτάσει στο 200άρι με αυτούς τους ρυθμούς οπότε μια χαρά!

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

μόλις πήγα να το αγοράσω απο ιταλικό amazon και κανένας απο τους πωλητές που έχουν τιμές εώς και 380 δεν στέλνουν ελλάδα

 

 

Siamo spiacenti, ma questo venditore non consegna in Grecia

Link to comment
Share on other sites

Στο LTE 10"5 έχει κανένας πρόβλημα με συνεχόμενα κρασαρίσματα του firefox;

Άσε που δεν δουλεύουν και μερικές σελίδες όπως του Reloadit της cosmote λόγω flash player.

Galaxy Note 2 , Galaxy tab s 10.5
Link to comment
Share on other sites

Στο LTE 10"5 έχει κανένας πρόβλημα με συνεχόμενα κρασαρίσματα του firefox;

Άσε που δεν δουλεύουν και μερικές σελίδες όπως του Reloadit της cosmote λόγω flash player.

 

Crashes οχι, δεν εχω δει. Οσον αφορά τον flash, sorry αλλα τωρα έρχεσαι στο android;;; Δεν υποστηριζεται

Link to comment
Share on other sites

Crashes οχι, δεν εχω δει. Οσον αφορά τον flash, sorry αλλα τωρα έρχεσαι στο android;;; Δεν υποστηριζεται

Το ξέρω αλλά....τώρα μου την" βίδωσε!"

Τα περισσότερα κρασαρίσματα μου τα κάνει σε αυτή την σελίδα.

Galaxy Note 2 , Galaxy tab s 10.5
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μια εβδομάδα το έχω στα χέρια μου το tab s 10.5 LTE. Πολύ ευχαριστημένος, η οθόνη το καμάρι της, πολύ μαζεμένες διαστάσεις (ειδικά σε σχέση με το xperia tablet z) αν και λόγω ανύπαρκτων bezels, μοιραία αγγίζουν τα δάχτυλα την οθόνη....

Nova launcer όπως πάντα και όλα βαίνουν καλώς....

Link to comment
Share on other sites

Στο LTE 10"5 έχει κανένας πρόβλημα με συνεχόμενα κρασαρίσματα του firefox;

Άσε που δεν δουλεύουν και μερικές σελίδες όπως του Reloadit της cosmote λόγω flash player.

 

Crashes οχι, δεν εχω δει. Οσον αφορά τον flash, sorry αλλα τωρα έρχεσαι στο android;;; Δεν υποστηριζεται

 

Μια χαρά υποστηρίζετε ο Flash Player αρκεί να τον εγκαταστήσεις .... ;)

http://www.pcnexus.net/2014/06/how-to-install-flash-player-on-samsung-galaxy-tab-s-8-5-lte.html

 

ΑΝ δεν κάνω λάθος η τελευταία έκδοση είναι η 11.1 for Android 4.0 (11.1.115.81) --> http://androidcentral.us/2014/01/adobe-flash-player-for-android/

Edited by hasiotis_john
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά υποστηρίζετε ο Flash Player αρκεί να τον εγκαταστήσεις .... ;)

http://www.pcnexus.net/2014/06/how-to-install-flash-player-on-samsung-galaxy-tab-s-8-5-lte.html

 

ΑΝ δεν κάνω λάθος η τελευταία έκδοση είναι η 11.1 for Android 4.0 (11.1.115.81) --> http://androidcentral.us/2014/01/adobe-flash-player-for-android/

 

Το γνωρίζω φιλε μου αλλα δεν δουλεύει υποδειγματικα.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ζαχαρωνω το 8,4 ποια ειναι τελικα η γνωμη σας;

Αν εχει καποιο αρνητικο ποιο ειναι;

Το towelroot παιζει;

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ζαχαρωνω το 8,4 ποια ειναι τελικα η γνωμη σας;

Αν εχει καποιο αρνητικο ποιο ειναι;

Το towelroot παιζει;

Ευχαριστω

Το ταμπλετάκι φίλε Δημήτρη είναι απίστευτο και με μια οθόνη που δεν έχει αντίπαλο, το μόνο αρνητικό για εμένα είναι στον μαμά launcher και λέγεται magazine ux ,αλά αυτό λύνεται με έναν άλλο launcher οπότε δεν υπάρχει και πρόβλημα.

Το 8.4 αυτήν την στιγμή παίζει μπάλα μόνο του , προσωπική μου γνώμη είναι πάνε και αγόρασε το , θα το ευχαριστίθεις .

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Το ζαχαρώνω και γω το άτιμο και πήγα σήμερα να δω λίγο HD υλικό από ένα στικάκι που έχω ( με micro usb ), το αναγνώρισε αμέσως, αλλά δεν έβλεπε τα αρχεία! (Το έχω σε NTFS, οπότε φαντάζομαι εκεί είναι το θέμα έτσι?)

Έχει βάλει κάποιος ανάλογο στικάκι να δει αν διαβάζει εύκολα διάφορα αρχεία?

Edited by hasiotis_john
Link to comment
Share on other sites

Το ταμπλετάκι φίλε Δημήτρη είναι απίστευτο και με μια οθόνη που δεν έχει αντίπαλο, το μόνο αρνητικό για εμένα είναι στον μαμά launcher και λέγεται magazine ux ,αλά αυτό λύνεται με έναν άλλο launcher οπότε δεν υπάρχει και πρόβλημα.

Το 8.4 αυτήν την στιγμή παίζει μπάλα μόνο του , προσωπική μου γνώμη είναι πάνε και αγόρασε το , θα το ευχαριστίθεις .

 

Συνυπογραφω αν και δεν είναι τοσο κακο το magazine ux. Λιγο βαρυ αλλα σκέψου τι πραμα κουβαλάει στις πλατες του. Επειδή εχω και note 8, η οθόνη του όποτε την κοιταω μου φαίνεται τραγική. Μετα την οθόνη των tab s, δεν πας αλλού :)

Link to comment
Share on other sites

Το ζαχαρώνω και γω το άτιμο και πήγα σήμερα να δω λίγο HD υλικό από ένα στικάκι που έχω ( με micro usb ), το αναγνώρισε αμέσως, αλλά δεν έβλεπε τα αρχεία! (Το έχω σε NTFS, οπότε φαντάζομαι εκεί είναι το θέμα έτσι?)

Έχει βάλει κάποιος ανάλογο στικάκι να δει αν διαβάζει εύκολα διάφορα αρχεία?

Ναι υποστηρίζει μόνο fat 32 και exfat..

Link to comment
Share on other sites

Ποιόν browser προτείνετε να βάλω;

Ο Firefox ενώ στο Note2 είναι υποδειγματικός, στο τάμπλετ καταρέει...

Ούτε το firefox Sync δεν λειτουργεί!

Να φταίει η έκδοση;

Και τα 2 έχουν εγκατεστημένη την τελευταία.

Galaxy Note 2 , Galaxy tab s 10.5
Link to comment
Share on other sites

Το ταμπλετάκι φίλε Δημήτρη είναι απίστευτο και με μια οθόνη που δεν έχει αντίπαλο, το μόνο αρνητικό για εμένα είναι στον μαμά launcher και λέγεται magazine ux ,αλά αυτό λύνεται με έναν άλλο launcher οπότε δεν υπάρχει και πρόβλημα.

Το 8.4 αυτήν την στιγμή παίζει μπάλα μόνο του , προσωπική μου γνώμη είναι πάνε και αγόρασε το , θα το ευχαριστίθεις .

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση.

Ετσι κι αλλιως εχω αγορασμένο τον Nova απ τις διαφορες κατα καιρους android συσκευες και αυτον χρησιμοποιω παντα.

Αν παιζει root με towelroot η με καποιον αλλο τροπο ωστε να μη γραφει το knox ξερουμε?

Link to comment
Share on other sites

Ποιόν browser προτείνετε να βάλω;

Δοκίμασε τον Boat Browser και θα με θυμηθείς

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, έχει βρει κανείς θήκες για το 10.5 πουθενά εκτός από την official?

 

Αγόρασα αυτή για το Galaxy Tab S 10,5 Wi-Fi που έχω, Πολύ καλή και περιλαμβάνει πανάκι καθαρισμού, στυλό, και ζελατίνα προστασία οθόνης. Ταιριάζει άψογα στο tablet και αφήνει όλες τις εξόδους-εισόδους ελέυθερες.

Link to comment
Share on other sites

Xaiρετω.

Επειδη θα αλλαξω το Air που εχω,ή θα παω στο καινουριο Air,όταν βγει,άμα κανει καλα,αυτα που θελω εγω,ή θα παρω το 10.5.

Γι αυτο ρωταω,ακουσε κανεις ποτε θα βγει το καινουριο Air,ωστε να κανω τα κουμαντα μου;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Άμα το καινούριο το air είναι σαν το iPhone 6 καλύτερα πάρε από τώρα το 10.5 !

 

Καλημέρα. Τι ακριβώς εννοείς?

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να θελει και πολλες εξηγησεις το θεμα.....

Μια τρυπα στο νερο ανακοινωσε η apple με το 6 οποτε κατα πασα πιθανοτητα το ιδιο θα κανει και με το αιρ !!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab S (Super Amoled Display) 8,4"-10,5"

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...