Jump to content

Samsung Galaxy Tab S (Super Amoled Display) 8,4"-10,5"


aeroporos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οπότε αν έχω καταλάβει καλά, το πρόβλημα με τα λαγκ οφείλεται στον επεξεργαστη Exynos της Samsung.

Με τον Snapdragon ίσως να μην είχε πρόβλημα.

Υπάρχει περίπτωση να ερθει Ελλάδα με τον Snapdragon 800?

Με ενδιαφέρει πολύ το συγκεκριμένο ταμπλετ αλλά το θεμα με τα λαγκ με κολωσε.

Σαν πρωτη επιλογη εχω Tab S 8.4 LTE και έπειτα Sony Z3 Tablet LTE και Ipad Mini 2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οπότε αν έχω καταλάβει καλά, το πρόβλημα με τα λαγκ οφείλεται στον επεξεργαστη Exynos της Samsung.

Με τον Snapdragon ίσως να μην είχε πρόβλημα.

Υπάρχει περίπτωση να ερθει Ελλάδα με τον Snapdragon 800?

Με ενδιαφέρει πολύ το συγκεκριμένο ταμπλετ αλλά το θεμα με τα λαγκ με κολωσε.

Σαν πρωτη επιλογη εχω Tab S 8.4 LTE και έπειτα Sony Z3 Tablet LTE και Ipad Mini 2

Το πρόβλημα είναι η GPU (κάρτα γραφικών..) δεν "σηκώνει" την ανάλυση... πήγαινε(στην παρούσα φάση η μέχρι να έρθει ο 5433 ) σε συσκευές με snapdragon!! ΠΟΤΕ ΣΕ IOS !!(τα πάντα είναι κλειδωμένα)

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα είναι η GPU (κάρτα γραφικών..) δεν "σηκώνει" την ανάλυση... πήγαινε(στην παρούσα φάση η μέχρι να έρθει ο 5433 ) σε συσκευές με snapdragon!! ΠΟΤΕ ΣΕ IOS !!(τα πάντα είναι κλειδωμένα)

Ψαχνω καθε μερα στα Κορεατικα σαιτ με μεταφραστες,αλλα δεν μπορεσα να βρω ακρη για το αν πουλιεται ηδη,ποιος το πουλαει,ποσο το δινει,και αν το στελνει στην Ελλαδα.:(

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα είναι η GPU (κάρτα γραφικών..) δεν "σηκώνει" την ανάλυση... πήγαινε(στην παρούσα φάση η μέχρι να έρθει ο 5433 ) σε συσκευές με snapdragon!! ΠΟΤΕ ΣΕ IOS !!(τα πάντα είναι κλειδωμένα)

 

Μα η συγκεκριμένη ανάλυση ειναι που το καθιστά ως το tablet με την καλύτερη οθόνη. Κανα σκαλωματακι που και που δε νομιζω οτι ενοχλεί καποιον στην καθημεριν9τητα του. Εχει τοσα προτερήματα που ξεχνας τα μειονεκτηματα.

 

Το τέλειο tablet δεν υπάρχει. Προσωπικά το tab s 10.5 με κάλυπτει στα πάντα και δε θα το αντικαθιστουσα με κανενα άλλο.

Link to comment
Share on other sites

 

Το τέλειο tablet δεν υπάρχει. Προσωπικά το tab s 10.5 με κάλυπτει στα πάντα και δε θα το αντικαθιστουσα με κανενα άλλο.

Ούτε με iPad Air 2;

Και δεν κανω πλάκα,σοβαρα ρωταω.Εγω εχω το Air,και ψαχνομαι.:)

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε με iPad Air 2;

Και δεν κανω πλάκα,σοβαρα ρωταω.Εγω εχω το Air,και ψαχνομαι.:)

 

Φίλε Θοδωρή, δεν υπάρχει λόγος να πας από το Air στο Air 2! Τι παραπάνω θα κερδίσεις?

Μέχρι να βγουν εφαρμογές/παιχνίδια που ν' αξιοποιούν πληρως τα 2GB μνήμης θα έχει κυκλοφορήσει το Air3 ..:lol:

Πέρα από αυτό και μιας και χρησιμοποιείς Apple συσκευές, πρέπει ήδη να ξέρεις πως η εταιρεία ποτέ δεν κάνει να σέρνονται οι προηγούμενές της συσκευές! Μέχρι και το πρώτο iPad που βγήκε τρέχει με άνεση ότι κυκλοφορεί σήμερα!

Βέβαια αν είσαι από τους "πειραγμένους" (φιλικά το λέω) που χρονομετράνε και τα δέκατα του δευτερολέπτου όταν ανοίγουν σελίδες στο σαφάρι, τότε πάρε το Air2 για να μπεις και συ στο club.

Εγώ θα σου πρότεινα το 10.5 της samsung μιας και αυτά που θα κάνεις με το android ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΤΕ με το iOS!

Επίσης η οθόνη της samsung είναι για φίλημα και αν τις βάλεις δίπλα δίπλα με το Αιρ θα γελάσουν και τα ίδια τα τάμπλετ!

Αν βλέπεις και έργα, φαντάσου ότι με το bsplayer τους ανδροιδ ρίχνεις στην κάρτα μνήμης σου ΌΤΙ αρχείο θες (1080p + ανάλυσης και μεγέθους, ακόμα και με DTS ήχο) και το βλέπεις νεράκι! Στο AIr δεν υπάρχει αυτό ούτε για αστείο! (και το έχει κάνει επίτηδες η Apple για ν' αγοράζεις έργα από το store)

Και πολλά άλλα θετικά θα βρεις με το samsung που βαριέμαι να συνεχίσω να γράφω μιας και θα γεμίσω 3 σελίδες!:lol:

Σου προτείνω να μείνεις εκεί που είσαι και να περιμένεις για κάτι καλύτερο που ν' αξίζει πραγματικά για να κάνεις αλλαγή!

Edited by hasiotis_john
Link to comment
Share on other sites

Ούτε με iPad Air 2;

Και δεν κανω πλάκα,σοβαρα ρωταω.Εγω εχω το Air,και ψαχνομαι.:)

 

Τα θεωρώ ισάξια σχεδον σε όλα. Το air 2 κερδιζει σε smoothnes, ενω η super amoled του tab s για μενα ειναι ανίκητη. Μπαταρια ειναι ακριβως το ιδιο αλλα προσωπικα με χαλαει που το air πιέζεται η οθονη και δεν ειναι τοσο στιβαρη κατασκευή. Το tab αν και πιο λεπτο απ air ειναι στιβαρό, σταθερό.

 

Παντως περα απ τα tab s/air 2 τα λοιπα tablet της αγοράς ειναι άνευ σημασιας για μένα.

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να δω αν το Tab S είναι ελληνικό;

 

Όταν το άνοιξες για πρώτη φορά ποια γλώσσα είχε σαν προεπιλογή? Εμένα για παράδειγμα που το είχα πάρει (και ήξερα ότι είναι Ιταλικό μιας και ήταν προσφορά από το Amazon.it ), είχε την Ιταλική γλώσσα στην πρώτη οθόνη επιλογής γλώσσας! Μάλιστα και μετά από την επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων πάλι αυτήν είχε! Απ' ότι θυμάμαι την είχε και στο πληκτρολόγιο επιλεγμένη σαν δεύτερη!

Αλλά γιατί σε ανησυχεί από που είναι?? Αν είναι Ευρωπαϊκό (που 100% θα είναι), τότε ΔΕΝ πρέπει να σε απασχολεί ιδιαίτερα μιας και είναι στην εγγύηση ανεξάρτητα ποιας συγκεκριμένης χώρας!

Επίσης να ξέρεις πως αν ήταν από Ελληνική αντιπροσωπεία, τότε θα είχε στην συσκευασία και αυτοκόλλητο (στα Ελληνικά) με λεπτομέρειες του προϊόντος και της συσκευασίας! -->> http://oi59.tinypic.com/wbdxg0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τα θεωρώ ισάξια σχεδον σε όλα. Το air 2 κερδιζει σε smoothnes, ενω η super amoled του tab s για μενα ειναι ανίκητη. Μπαταρια ειναι ακριβως το ιδιο αλλα προσωπικα με χαλαει που το air πιέζεται η οθονη και δεν ειναι τοσο στιβαρη κατασκευή. Το tab αν και πιο λεπτο απ air ειναι στιβαρό, σταθερό.

 

Παντως περα απ τα tab s/air 2 τα λοιπα tablet της αγοράς ειναι άνευ σημασιας για μένα.

το μόνο που αξίζει στο S είναι η οθόνη του και τίποτα άλλο !! κάτοχος note 10.1 2014 ( snapdragon 800 3gb Ram!!) μάλλον δεν έχεις δουλέψει αλλά ταβλετ ...Μόνο η οθόνη δεν κάνει το ταβλετ να αξίζει ....

το air 2 είναι μεν smooth αλλά χρειάζεται να το έχεις με ένα καλώδιο συνδεόμενο μόνιμα για να κανεις την δουλειά σου... ΟΛΑ ΚΛΕΙΔΩΜΈΝΑ !!

Link to comment
Share on other sites

το μόνο που αξίζει στο S είναι η οθόνη του και τίποτα άλλο !! κάτοχος note 10.1 2014 ( snapdragon 800 3gb Ram!!) μάλλον δεν έχεις δουλέψει αλλά ταβλετ ...Μόνο η οθόνη δεν κάνει το ταβλετ να αξίζει ....

το air 2 είναι μεν smooth αλλά χρειάζεται να το έχεις με ένα καλώδιο συνδεόμενο μόνιμα για να κανεις την δουλειά σου... ΟΛΑ ΚΛΕΙΔΩΜΈΝΑ !!

 

αν και πηγαινα να διαφωνησω μαζι σου, μετα απο αυτο που ψαχνω τωρα μου την εχει δωσει!

Ρε παιδια, εχω στο κινητο τις επαφες μου, τις παιρνω back up στην SD και το αρχειο το vcard στο στελνω στο ταμπλετ για να το κανω ανακτηση και να περαστουν και στο ταμπλετ, μιας και στο κινητο προσθετω συνεχεια και θελω να ειναι και το ταμπλετ up to date Που λεμε...

Πειτε μου, πως διαολο βρισκεις το αρχειο? Μια ζωη το κανω ετσι με ολα τα κινητα που ειχα (σονυ και νοκια) και επαιζε, ειτε απο τις επαφες κανοντας εισαγωγη επαφων απο εξωτερικη μνημη το εντοπιζε το αρχειο ειτε απο τον file explorer βρισκοντας το αρχειο! Εδω δεν βρισκω στους φακελους κανενα αρχειο, στο ΒΤ βλεπω το αρχειο στα ληφθεντα, παταω πανω του και απλα μου δειχνει ποτε εληφθη, δεν κανει ανοιγμα και εγκατασταση των επαφων δηλαδη (αν και εχει επιλογη ανοιγα) και γενικα θα αναγκαστω να τα βγαλω απο θηκες και να κανω αλλαγη SD! (με συγχρονισμους δεν μπλεκω, μια φορα την επαθα και μου εγιναν οι επαφες κωλος, δεν το ξαναδοκιμαζω)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

το μόνο που αξίζει στο S είναι η οθόνη του και τίποτα άλλο !! κάτοχος note 10.1 2014 ( snapdragon 800 3gb Ram!!) μάλλον δεν έχεις δουλέψει αλλά ταβλετ ...Μόνο η οθόνη δεν κάνει το ταβλετ να αξίζει ....

το air 2 είναι μεν smooth αλλά χρειάζεται να το έχεις με ένα καλώδιο συνδεόμενο μόνιμα για να κανεις την δουλειά σου... ΟΛΑ ΚΛΕΙΔΩΜΈΝΑ !!

 

Τωρα υπερβάλλεις. Εγω δεν εχω παραπονο κανένα και αξίζουν πολλά στο συγκεκριμένο μηχάνημα. Ειμαι κατοχος tab s 10.5 , note 8, tab pro 8.4 , tab 3 8.0

Link to comment
Share on other sites

αν και πηγαινα να διαφωνησω μαζι σου, μετα απο αυτο που ψαχνω τωρα μου την εχει δωσει!

Ρε παιδια, εχω στο κινητο τις επαφες μου, τις παιρνω back up στην SD και το αρχειο το vcard στο στελνω στο ταμπλετ για να το κανω ανακτηση και να περαστουν και στο ταμπλετ, μιας και στο κινητο προσθετω συνεχεια και θελω να ειναι και το ταμπλετ up to date Που λεμε...

Πειτε μου, πως διαολο βρισκεις το αρχειο? Μια ζωη το κανω ετσι με ολα τα κινητα που ειχα (σονυ και νοκια) και επαιζε, ειτε απο τις επαφες κανοντας εισαγωγη επαφων απο εξωτερικη μνημη το εντοπιζε το αρχειο ειτε απο τον file explorer βρισκοντας το αρχειο! Εδω δεν βρισκω στους φακελους κανενα αρχειο, στο ΒΤ βλεπω το αρχειο στα ληφθεντα, παταω πανω του και απλα μου δειχνει ποτε εληφθη, δεν κανει ανοιγμα και εγκατασταση των επαφων δηλαδη (αν και εχει επιλογη ανοιγα) και γενικα θα αναγκαστω να τα βγαλω απο θηκες και να κανω αλλαγη SD! (με συγχρονισμους δεν μπλεκω, μια φορα την επαθα και μου εγιναν οι επαφες κωλος, δεν το ξαναδοκιμαζω)

 

Γιατό δε κάνεις συγχρονισμό με google account; Αυτόματα θα περαστούν και στο tablet έτσι και δεν θα χρειαστεί να περνάς vcf απ' το ένα στο άλλο..Εκτός αν δεν θες να κάνεις συγχρονισμό τέτοιου τύπου οπότε πάσο..

Link to comment
Share on other sites

Γιατό δε κάνεις συγχρονισμό με google account; Αυτόματα θα περαστούν και στο tablet έτσι και δεν θα χρειαστεί να περνάς vcf απ' το ένα στο άλλο..Εκτός αν δεν θες να κάνεις συγχρονισμό τέτοιου τύπου οπότε πάσο..

 

οπως ειπα και πριν, επειδη μια φορα μου εγινε μπαχαλο στις επαφες και ερεψα να τις φτιαξω, δεν κανω..Διοτι θελω μονο τις επαφες με τηλεφωνα οπως τις αλλαζω στο κινητο..Επειδη λοιπον συγχρονιζω με υπολογιστες,με ταμπλετ με μαιλ κτλ, μια να ξεχαστω και να μου ριξει πχ επαφες απο mail που εχω απο το 2001 στο μσν 1000 ατομα κτλ που δεν θελω να εμφανιζονται, θα χασει η μανα το παιδι και το παιδι τη μανα..

Γιαυτο θελω να ειναι σε αυτο το αρχειο και στην SD back up ωστε να ξερω οτι δεν θα πειραχτουν με κανεναν τροπο..δεν λεω οτι ειναι κακος τροπος αυτος που προτεινεις, αλλα ειναι πιο ευκολο να κανεις ενα λαθος και να τις χασεις/ανακατεψεις κτλ κτλ..

Οποτε ηθελα το απλουστατο, να στειλω το αρχειο και να το ΔΕΙ...τελικα τις εστειλα με wifi direct και τις ανεγνωσε! τωρα το αρχειο πραγματικα ηθελα ναξερα πως το βλεπεις? δηλαδη στελνεις κατι με ΒΤ, σου λεει εληφθη, δε μπορεις να το δεις ξανα μετα? αν ηταν φωτο θα το εβλεπα απο το αλμπουμ, αυτο ομως γιατι να μην με αφηνει να δω τον φακελο που πηγε..?(εδω πιστευω οτι φταιει απλα το "πανεξυπνο" touchwiz που απορω ξανα ποιος το εκθιαζε τοσο καιρο -γενικα μιλαω μιας και διαβαζω τοσα χρονια το φορουμ)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

αν και πηγαινα να διαφωνησω μαζι σου, μετα απο αυτο που ψαχνω τωρα μου την εχει δωσει!

Ρε παιδια, εχω στο κινητο τις επαφες μου, τις παιρνω back up στην SD και το αρχειο το vcard στο στελνω στο ταμπλετ για να το κανω ανακτηση και να περαστουν και στο ταμπλετ, μιας και στο κινητο προσθετω συνεχεια και θελω να ειναι και το ταμπλετ up to date Που λεμε...

Πειτε μου, πως διαολο βρισκεις το αρχειο? Μια ζωη το κανω ετσι με ολα τα κινητα που ειχα (σονυ και νοκια) και επαιζε, ειτε απο τις επαφες κανοντας εισαγωγη επαφων απο εξωτερικη μνημη το εντοπιζε το αρχειο ειτε απο τον file explorer βρισκοντας το αρχειο! Εδω δεν βρισκω στους φακελους κανενα αρχειο, στο ΒΤ βλεπω το αρχειο στα ληφθεντα, παταω πανω του και απλα μου δειχνει ποτε εληφθη, δεν κανει ανοιγμα και εγκατασταση των επαφων δηλαδη (αν και εχει επιλογη ανοιγα) και γενικα θα αναγκαστω να τα βγαλω απο θηκες και να κανω αλλαγη SD! (με συγχρονισμους δεν μπλεκω, μια φορα την επαθα και μου εγιναν οι επαφες κωλος, δεν το ξαναδοκιμαζω)

Το αρχείο βρίσκεται στο φάκελο download (στην εσωτερική ) μετα επαφές...εισαγωγή/εξαγωγή.. εισαγωγή (εάν το αφήσεις στο ίδιο φάκελο )από usb εάν το αντιγράψεις( το αρχείο ) στην εξωτερική κάρτα ...εισαγωγή από κάρτα sd..

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τωρα υπερβάλλεις. Εγω δεν εχω παραπονο κανένα και αξίζουν πολλά στο συγκεκριμένο μηχάνημα. Ειμαι κατοχος tab s 10.5 , note 8, tab pro 8.4 , tab 3 8.0

@Παντως περα απ τα tab s/air 2 τα λοιπα tablet της αγοράς ειναι άνευ σημασιας για μένα

μάλλον εσύ (καλό προαιρετικά παντα) :)

Link to comment
Share on other sites

@Παντως περα απ τα tab s/air 2 τα λοιπα tablet της αγοράς ειναι άνευ σημασιας για μένα

μάλλον εσύ (καλό προαιρετικά παντα) :)

 

Έτσι έλεγα και γω αδερφέ, μέχρι που πήρα το 8ιντσο τάμπλετ της sony και βρήκα αυτό που έψαχνα επιτέλους!:D

Πάντως αν κάποιος μου έδινε την επιλογή να διάλεγα ένα εκ των tabS και Air2 θα πήγαινα καρφωτός στο tabS! ;)

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ update(manual με odin )δεν είναι κακό ...!!! 5 λεπτά υπόθεση !! (περνάς ΟΠΟΙΑ rom θέλεις ....πχ στο S5 βγήκε lollipop αλλά μόνο για Romania ... στη Ελλάδα θα έρθει πολύ αργότερα ίσως και μήνες... Έτσι ένας που θέλει άμεσα αναβάθμιση ..το Odin είναι μονόδρομο...έχεις δεν έχεις ota update!!) άλλο παράδειγμα στο note 10.1 2014 (αυτό εχω) η διαφορά στο update σε 4.4.2 της πρώτης χώρας με την Ελλάδα ήταν περίπου 5 μήνες !!!

 

 

Καλά ναι, αυτό εννοείται! Παίρνεις τα update πολύ γρηγορότερα έτσι. Απλα αυτός είναι ένας απο τους τρόπους για να περάσεις τη ρομ ολόκληρη απο την αρχή. Εγώ απλως πρότεινα εναν τροπο για να ξεφορτωθεί αυτά που θέλει χωρίς να χρειαστεί καν να περνάει καινούρια Ρομ για να πάρει update. Αλλά γενικά το Odin ενδείκνυται, αν και δεν μου έχει τύχει να το χρησιμοποίησω ακόμη!

Link to comment
Share on other sites

Το αρχείο βρίσκεται στο φάκελο download (στην εσωτερική ) μετα επαφές...εισαγωγή/εξαγωγή.. εισαγωγή (εάν το αφήσεις στο ίδιο φάκελο )από usb εάν το αντιγράψεις( το αρχείο ) στην εξωτερική κάρτα ...εισαγωγή από κάρτα sd..

 

Δεν υπηρχε το αρχειο εκει. Εψαξα καλα ολους τους φακελους και κυριως αυτον μιας και ολα εκει πανε..μονο μετα εμφανιστηκε με το wifi-direct. Αλλα πριν δεν το εβλεπε ουτε εβρισκε ΡΙΜ αρχειο αν πηγαινα να κανω επαναφορα απο τον καταλογο (ειτε για εξωτερικη μνημη ειτε για SD)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα !

Εχω το samsung galaxy tab s 10.1 και αντιμετωπιζω το παρακατω προβλημα...

Το ειχα ρυθμισει να ξεκλειδωνει με το δακτυλικο αποτυπωμα το οποιο αποδειχθηκε τελειως αβολο καθως δεν ξεκλειδωσε μετα απο καμποσες προσπαθειες και τωρα μου ζηταει εναλλακτικο κωδικο.

Ελα ομως που τον εχω ξεχασει !

Υπαρχει καποια λυση? Εννοω χωρις να κανω επαναφορα και να χασω τα αρχεια.

Ευχαριστω εκ των προτερων...

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά να ρωτήσω λίγο,έχω πάρει από Ιταλία ένα tab 8,4s και μου κάνει εντύπωση πως η rom (ANF8) που φοράει είναι από τον Ιούλιο.Από τότε μέχρι τώρα δεν έχει δώσει κανένα update η samsung;
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά να ρωτήσω λίγο,έχω πάρει από Ιταλία ένα tab 8,4s και μου κάνει εντύπωση πως η rom (ANF8) που φοράει είναι από τον Ιούλιο.Από τότε μέχρι τώρα δεν έχει δώσει κανένα update η samsung;

http://live.samsung-updates.com/index.php?device=SM-T700

Link to comment
Share on other sites

 

Το ξέρω φίλε μου,το είδα και εγώ αππλά εγώ έχω το Τ705(LTE) και από ότι βλέπω update γιόκ.

Σε ευχαριστώ πάντως

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω φίλε μου,το είδα και εγώ αππλά εγώ έχω το Τ705(LTE) και από ότι βλέπω update γιόκ.

Σε ευχαριστώ πάντως

http://live.samsung-updates.com/index.php?device=SM-T705 (ναι υπάρχει ..κάνε εγκατάσταση από άλλη Ευρωπαϊκή χώρα ... )

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab S (Super Amoled Display) 8,4"-10,5"

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...